2020. gada nozīmīgāko, interesantāko un labāko albumu saraksts:
  1. A.A. Williams "Forever Blue" (Bella Union, 03/07/2020) Audio
  2. Aksak Maboul "Figures" (Crammed Discs, 22/05/2020) Audio
  3. Alex Ward & Sean Noonan "Noonward" (Copepod, 30/03/2020) Audio
  4. Algiers "There Is No Year" (Matador, 17/01/2020) Audio
  5. Anaconda "Mer de Temps, Mer de Trous, Mer de Monstres" (Poutrage, 14/04/2020) Audio
  6. An Anderson "Rude Unraveling" (20/01/2020) Audio
  7. Anatrofobia "Canto Fermo" (Aut/Wallace/Adn/Lizard/Neon Paralleli/Amirani, 08/06/2020) Audio   Audio
  8. Andrew D'Angelo & DNA Orchestra "Andrew D'Angelo & DNA Orchestra" (30/06/2020) Audio
  9. Andromeda Space Ritual "All Shades Of Perception" (07/06/2020) Audio
  10. Ángel Ontalva & Vespero "Sada" (VMS, OctoberXart, 01/02/2020) Audio
  11. Ángel Ontalva & Ark Fedotov "Shaman Rock" (octoberXart, 10/02/2020 ) Audio
  12. Ángel Ontalva & Vespero guest Natasha Blinova "Live at the Astrakhan State Theatre of Opera and Ballet" (Ángel Ontalva & Vespero, 23/06/2020) Audio
  13. Anna Högberg Attack "Lena" (Omlott, 25/04/2020) Audio
  14. Annie Barbazza "Vive" (Dark Companion, 29/02/2020) info
  15. Anthony Pirog "Pocket Poem" (Cuneiform, 16/10/2020) Audio
  16. Arnaud Bukwald "La Marmite Cosmique Six" (08/09/2020 Audio
  17. Artús "Cerc" (Pagans, 27/03/2020) Audio
  18. Baraque à Free "Baraque à Free" (31/01/2020) Audio
  19. Bec plexus "Sticklip" (New Amsterdam, 24/04/2020) Audio
  20. Behold The Arctopus "Hapeleptic Overtrove" (P2/Willowtip, 12/06/2020) Audio
  21. Bernhard Meyer & John Hollenbeck "Grids" (Shhpuma, 13/03/2020) Audio
  22. Big Heart Machine "Live at The Jazz Gallery" (15/05/2020) Audio   Audio2
  23. Birdsongs Of The Mesozoic "2001 Live Birds" (Cuneiform, 31/01/2020) Audio
  24. Bobby Previte, Jamie Saft, Nels Cline "Music From The Early 21st Century" (RareNoiseRecords, 28/02/2020) Audio
  25. Boltzmann Brain "Spacesquid Brain" (10/02/2020) Audio
  26. Brendan Perry "Songs of Disenchantment - Music from the Greek Underground" (Management: Key Music Management Ltd., 20/11/2020) Audio
  27. BUSHI "The Flawless Avenger" (Infinity Entertainment, 14/02/2020) Audio
  28. Caravaggio "Tempus Fugit" (éole records, 29/01/2020) Audio
  29. Chad Taylor Trio, Brian Settles, and Neil Podgurski "The Daily Biological" (Cuneiform, 24/04/2020) Audio
  30. Cheer-Accident "Fringements One" (SKiN GRAFT, 27/11/2020) Audio
  31. Chromb! "Le Livre Des Merveilles" (Dur et Doux, 27/03/2020) Audio
  32. Coldbones "The Cataclysm" (Dunk!, 17/04/2020) Audio
  33. Compassionizer "Caress of Compassion" (ArtBeat, 18/09/2020) Audio
  34. Cthulhu Rise "Last" (23/01/2020) Audio
  35. Çub "Ouais" (Vox Project, 22/02/2020) Audio
  36. CYBERBITCH "CYBERBITCH LIVE" (29/12/2019) Audio
  37. Dai Kaht "Dai Kaht II" (Soleil Zeuhl, 07/03/2020) Audio
  38. Dan Loomis "Job’s Trials" (Loominous, 14/02/2020) Audio
  39. Dan Weiss Starebaby "Natural Selection" (Pi Recordings, 18/09/2020) Audio   Audio
  40. Darrifourcq Hermia Ceccaldi "Kaiju Eats Cheeseburgers" (Hector/Full Rhizome, 18/09/2020) Audio
  41. Das Rad "Adios Al Futuro" (Discus Music, 07/05/2020) Audio
  42. David Bowie "BOWIE - I'm Only Dancing (The Soul Tour '74)" (RSD20 EDITION) (Parlophone, 29/08/2020) info
  43. David Bowie "Changesnowbowie" (Parlophone/ISO, 29/08/2020) info
  44. David Cross & Peter Banks "Crossover" (Noisy, 17/01/2020) Audio   Audio
  45. Deep Energy Orchestra "The Return" (7D Media, 21/02/2020) Audio
  46. Diego Manatrizio, Vilhjálmur Yngvi Hjálmarsson & Carola Zelaschi "Agalma IV" (Agalma, 18/02/2020) Audio
  47. Djabe "The Magic Stag" (Esoteric Antenna, 25/09/2020) CD+DVD info
  48. Doctor Nerve "LOUD" (13/02/2020) EP Audio
  49. Dumb Waiter "Tsk" (JUJU, 15/05/2020) Audio
  50. Dungen "Dungen Live" (Kungsten/Mexican Summer, 13/03/2020) Audio
  51. Dusan Jevtovic "If You See Me" (20/03/2020) Audio
  52. Dustman Dilemma "Third Sigh" (L'étourneur/Atypeek Music, 09/10/2020) Audio
  53. Dwiki Dharmawan "Hari Ketiga" (Moonjune, 18/08/2020) Audio
  54. Dyble Longdon "Between A Breath And A Breath" (English Electric Recordings, Plane Groovy, 25/09/2020) Audio
  55. Eartheater "Phoenix: Flames Are Dew Upon My Skin" (PAN, 02/10/2020) Audio
  56. Eighth Blackbird "Singing in the dead of night (Cedille, 12/06/2020) Audio
  57. Elds Mark "Elds Mark" (Pancromatic, 28/02/2020) Audio
  58. Elysian Fields "Revelation" (Mark Jeffrey Dye, 13/01/2020) Audio   Audio
  59. Emme Phyzema "Chronic Bronchitis" (12/04/2020) Audio
  60. Emme Phyzema "A Series of Related Dreams" (28/04/2020) Audio
  61. Emme Phyzema "Unadulterated Bliss" (07/08/2020) Audio
  62. Eternal Wanderers "Homeless Soul" (16/04/2020) Audio
  63. Fernando Perdomo "Out To Sea 3 - The Storm" (06/03/2020) Audio
  64. Fervent Send "Dietro la Soglia" (18/10/2020) Audio
  65. Field Music "Making a New World" (Memphis Industries, 10/01/2020) Audio
  66. Fire! Orchestra "Actions" (Rune Grammofon, 28/02/2020) (CD/LP) Audio
  67. Fish "Weltschmerz" (Chocolate Frog, 25/07/2020) 2CD info
  68. Flairck "Back Alive!" (Homerecords. be, 09/10/2020) Audio   Audio
  69. Fragile "Golden Fragments" (Force Ten Productions, 08/06/2020) Audio
  70. Fred Cracklin "Anxiety Kinship" (Sad Cactus, 10/04/2020) Audio
  71. Fred Cracklin "Guff In The Garden" (Makeshift Encounters, 21/10/2020) Audio
  72. French TV "Stories Without Fingerprints" (Pretentious Dinosaur, 24/05/2020) Audio
  73. Gary Husband & Markus Reuter "Music Of Our Times" (MoonJune, 26/03/2020) Audio
  74. Gazpacho "Fireworker" (Kscope, 18/09/2020) Audio
  75. Ghost Rhythms "Imaginary Mountains" (16/04/2020) EP Audio
  76. Glass Hammer "Dreaming City" (17/04/2020)
  77. ГШ (Glintshake) "Live at DTH Studios" (DTH, 17/04/2020) Audio
  78. ГШ (Glintshake) "Гибкий график" (Incompetence, 17/07/2020) Audio
  79. Gösta Berlings Saga "Konkret Musik" (InsideOut Music, 24/07/2020) Audio
  80. Greg Fox "Contact" (RVNG International, 29/05/2020) Audio
  81. Grimény "Die Große Aufgabe" (16/10/2020) Audio
  82. Ground Patrol "Geophone" (Art As Catharsis, 06/03/2020) Audio
  83. Gryphon "Get Out Of My Father's Car!" (Burning Shed, 27/11/2020) Audio
  84. Hamster Theatre "Live at the Mercury Cafe" (27/03/2020) Audio
  85. Harri Kuusijärvi Koutus "Mirage" (Eclipse Music, 25/09/2020) Audio
  86. Hedvig Mollestad "Ekhidna" (Rune grammofon, 12/06/2020) Audio
  87. Hinterlandt "Seven Tales" (Art as Catharsis, 20/08/2020) Audio
  88. Homunculus Res "Andiamo In Giro Di Notte E Ci Consumiamo Nel Fuoco" (AMS, 23/07/2020) Audio
  89. Horse Lords "The Common Task" (Northern Spy, 13/03/2020) Audio
  90. Human Pyramids "Power Pose" (Three Mile Town, 25/12/2019) Audio
  91. Hypermortal "Mysteries of Time" (Oxford Road Basement Studios, 07/02/2020) Audio
  92. I Like To Sleep "Daymare" (Rune grammofon, 17/04/2020) Audio
  93. Irreversible Entanglements "Who Sent You?" (International Anthem, 20/03/2020) Audio
  94. Ivar Grydeland & Henry Kaiser "In The Arctic Dreamtime" (Rune Grammofon, 24/01/2020) (CD/LP) Audio
  95. Jaga Jazzist "Pyramid" (Brainfeeder, 07/08/2020) Audio
  96. Jennifer Curtis & Tyshawn Sorey "Invisible Ritual (New Focus Recordings, 24/01/2020) Audio
  97. Jerfalcon "Revel in discontent" (14/03/2020) Audio
  98. Jeremy Cunningham "The Weather Up There" (Rough Trade, 28/02/2020) Audio
  99. JG Thirlwell & Simon Steensland "Oscillospira" (Ipecac Recordings, 24/04/2020) Audio
  100. Jim Hart & Ivo Neame "Multiverse" (21/02/2020) Audio
  101. John Zorn "Beyond Good And Evil — Simulacrum Live" (Tzadik, 24/01/2020) Audio
  102. Jon Anderson And The Warriors "The Lost Demos EP" (Plane Groovy, 03/04/2020) Audio
  103. J.P. Rozas y La Orquesta Densa del Doctor Mario "Heriberto Verdugo, Los Enfermos Mentales y El Fluorescente" (Registro Móvil Discográfica, 21/08/2020) Audio
  104. June Of 44 "Revisionist: Adaptations And Future Histories In The Time Of Love And Survival" (La Tempesta Dischi, 07/08/2020) Audio
  105. Kansas "The Absence of Presence" (InsideOut, 26/06/2020) Audio   info
  106. Katrine Amsler "Laslafaria" (BoogiePost Recordings, 06/03/2020) Audio
  107. Kavus Torabi "Hip To The Jag" (Believer’s Roast, 22/05/2020) Audio
  108. Kilter "Axiom" (Alter-Nativ, 28/02/2020) Audio
  109. King Crimson "The Cat Food" (06/03/2020) EP Audio
  110. Klô Pelgag "Notre​-​Dame​-​des​-​Sept​-​Douleurs" (17/04/2020) Audio
  111. Knife Liibrary "MARKS: Songs For Those I Have Killed" (Kindarad, 27/03/2020) Audio
  112. Kooba Tercu "Proto Tekno" (22/05/2020) Audio
  113. Kristoffer Gildenlöw "Homebound" (18/04/2020) Audio
  114. La Maschera Di Cera "S​.​E​.​I." (18/09/2020) Audio
  115. Leafblade "The Goddess With Child" (20/03/2020) Audio
  116. Le Grand Sbam "Furvent" (Dur et Doux, 11/12/2020) Audio
  117. lent "croix​-​bâtons" (Sortie prévue/Tricollection/Araki, 02/02/2020) Audio
  118. Leo Takami "Felis Catus and Silence" (Unseen Worlds, 28/02/2020) Audio
  119. Lésions Graves "Symposium" (God, 06/10/2020) Audio
  120. Lunar Clock "The scream of nature" (Clock Tower, 12/04/2020) Audio
  121. Made of Water "Hydrosphere" (17/01/2020) Audio
  122. Magic Bus "The Earth Years" (Back to the Garden Records, 19/06/2020) Audio
  123. Magick Brother & Mystic Sister "Magick Brother & Mystic Sister" (The John Colby Sect/Sound Effect, 12/06/2020) Audio
  124. Mange Ferraille "Erba spontanea" (Dur et Doux, 23/10/2020) Audio
  125. Manifesto "The Pills For Blindness" (26/04/2020) Audio
  126. Marco Grieco "Nothing Personal" (28/03/2020) Audio
  127. Markus Reuter (featuring Fabio Trentini and Asaf Sirkis) "TRUCE" (MoonJune, 17/01/2020) Audio
  128. Mammal Hands "Captured Spirits" (Gondwana, 11/09/2020) Audio
  129. Mary Halvorson's Code Girl "Artlessly Falling" (Firehouse 12 Records, 30/10/2020) Audio
  130. Master Oogway "Earth And Other Worlds" (Rune grammofon, 17/04/2020) Audio
  131. Meredith Monk & Bang on a Can All-Stars "MEMORY GAME" (Bang on a Can, 27/03/2020) Audio
  132. Mogwai "2018" (04/09/2020) Audio
  133. M-Opus "Origins" (1978, Jonathan Casey/Rude Chord Recordings, 13/01/2020) Audio   info   info
  134. M. Takara & Carla Boregas "Linha D'Água" (Desmonta, 16/03/2020) Audio
  135. Nairobi "Nairobi" (Brigadisco, 30/01/2020) 12" Audio
  136. Nebulous Sun "First Tale" (07/01/2020) Audio
  137. Nektar "The Other Side"" (Esoteric Antenna, 24/01/2020) Audio
  138. Neptunian Maximalism "Éons" (I, Voidhanger, 26/06/2020) Audio
  139. Nero di Marte "Immoto" (Season of Mist, 24/01/2020) Audio
  140. Nick Mason's Saucerful of Secrets "Live at the Roundhouse" (BMGS4, 17/04/2020) 3CD info
  141. No Base Trio "No Base Trio" (10/07/2020) Audio
  142. Patrick Moraz - Bill Bruford "Temples Of Joy" (13/03/2020) 3CD
  143. Odessey & Oracle "Crocorama" (Dur et Doux/Another Record, 16/10/2020) Audio
  144. Olivier Mellano & Régis Boulard NO & RD "One" (Dark Companion, 03/2020) Audio
  145. OTEME "UN SALUTO ALLE NUVOLE (Say Hello to the Clouds)" (Ma.Ra.Cash, 2020)
  146. Ovrfwrd "StarStuff​" (Rock Slacks Music, 02/10/2020) Audio
  147. Ozma "Hyperlapse" (Cristal/Sony Music Entertainement/Berthold, 07/02/2020) Audio
  148. Pallas "Fragments From The Edge Of Time" (08/03/2020) Audio
  149. Pallas "Binary Lives" (01/05/2020) Audio
  150. Pallas "Three Worlds" (05/06/2020) Audio
  151. Pallas "Metamorphosis" (03/07/2020) Audio
  152. Pallas "Chronophosis" (07/08/2020) Audio
  153. Pallas "Arriving Alive!" (04/09/2020) Audio
  154. Pallas "The Journey to Atlantis" (02/10/2020) Audio
  155. Palmer Generator & the Great Saunites "PGTGS" (Brigadisco, 02/03/2020) 12" Audio
  156. Panzerballett "Planet Z (Gentle Art Of Music, 18/09/2020) Audio   Audio
  157. Pink Floyd "Transmissions + 1969" (Audio Vaults, 20/03/2020) 2CD
  158. Philip Zoubek Trio "Nonplaces" (WhyPlayJazz, 09/10/2020) Audio
  159. Phonon "Alloy" (Zoar Music, 14/02/2020) Audio
  160. Подгôрод "Ведутся работы" (11/04/2020) Audio
  161. Polymorphie "Claire Venus" (Atypeek Music/Compagnie 4000, 02/10/2020) Audio
  162. Porcupine Tree " XM2" (11/03/2020) Audio
  163. Porcupine Tree "XM" (12/03/2020) Audio
  164. Porcupine Tree " We Lost the Skyline" (13/03/2020) Audio
  165. Porcupine Tree " Ilosaarirock" (14/03/2020) Audio
  166. Porcupine Tree " Acoustic Radio Session 2009" (15/03/2020) Audio
  167. Porcupine Tree " Köln 4th Dec 2007 (TV broadcast)" (16/03/2020) Audio
  168. Porcupine Tree " First live performance 4th Dec 1993" (16/03/2020) Audio
  169. Porcupine Tree " Pure Narcotic - Acoustic Session 2012" (19/03/2020) Audio
  170. Porcupine Tree "BBC Session 13th April 2007" (21/03/2020) Audio
  171. Project 206 "Volatile" (11/04/2020) Audio
  172. Psalm Zero "Sparta" (Last Things, 24/02/2020) Audio
  173. PsychoYog "Dangerous Devices" (11/04/2020) Audio
  174. Øresund Space Collective "Four Riders Take Space Mountain" (Space Rock Productions, 24/11/2020) Audio
  175. Øresund Space Collective "Vastavirta 2019" (01/10/2020) Audio
  176. Øresund Space Collective "Experiments in the Subconscious" (Space Rock Productions, 07/02/2020) Audio
  177. Rafael Pacha "Al Rincón por Soñar" (11/08/2020) Audio
  178. Ray Russell "Fluid Architecture (Cuneiform, 18/09/2020) Audio
  179. Rebecca Foon "Waxing Moon" (Constellation, 21/02/2020) Audio
  180. Rick Wakeman & The English Rock Ensemble "The Red Planet" (R&D MultiMedia, 23/05/2020)
  181. Ring van Möbius "The 3rd Majesty" (Apollon, 30/10/2020) Audio
  182. Rustin Man "Clockdust" (Domino Recording Co Ltd, 20/03/2020) Audio
  183. Salt House "Huam" (Hudson, 20/03/2020) Audio
  184. Samuel Hällkvist "Epik, Didaktik, Pastoral" (BoogiePost Recordings, 20/08/2020) Audio
  185. Samuel Hällkvist Center "Vanløse 2010 (14/02/2020) Audio
  186. Sanguine Hum "A Trace Of Memory" (Bad Elephant Music, 20/11/2020) Audio
  187. Scherzoo "05" (Lizard, 30/09/2020) Audio
  188. Sec "L’Aventure complète de George Gallamus" (Dur et Doux, 09/02/2020) Audio   Audio
  189. Sec "Les Aventures apocryphes de George Gallamus" (19/01/2020) Audio
  190. Serpents of Pakhangba "Serpents of Pakhangba" (28/12/2019) Audio
  191. She's Analog "What I Bring, What I Leave" (18/09/2020) Audio
  192. Skeletons "If the Cat Come Back" (Artist Pool/Shinkoyo, 11/09/2020) Audio
  193. Sonar w. David Torn "Tranceportation Vol​.​2" (RareNoise, 26/06/2020) Audio
  194. Stephan Thelen, Kronos Quartet, Al Pari Quartet "World Dialogue" (RareNoiseRecords, 30/10/2020) Audio
  195. Steve Howe "Love Is" (Boundmere Limited/BMG Rights Management, 31/07/2020) Audio
  196. Stick Men "20130729 MARTYR’S, CHICAGO, IL (BOARD MIX)" (Bootlegs) (13/01/2020) Audio
  197. Stick Men "20190730 Ardmore Music Hall, Ardmore, PA (BOARD MIX)" (Bootlegs) (16/04/2020) Audio
  198. Stick Men "20120428 Water Street, Rochester, NY" (Audience Recording) (Bootlegs) (03/07/2020) Audio
  199. Stick Men "20180317 Porgy & Bess, Vienna, Austria" (Audience Recording) (Bootlegs) (30/07/2020) Audio
  200. Stick Men "20190808 NCFA, Natick, MA (Audience Recording #2)" (Bootlegs) (04/09/2020) Audio
  201. Stick Men featuring Gary Husband "Owari" (Stick Men/MoonJune, 01/10/2020) Audio
  202. Stuart McCowan "The Perfect Nemesis" (23/04/2020) Audio
  203. Sun of Goldfinger (David Torn, Ches Smith, Tim Berne) "Congratulations to You" (Screwgun Records, 03/07/2020) Audio
  204. Sunn Trio "Electric Esoterica" (Twenty One Eighty Two Recording Company, 12/10/2019; 2182 Recording Company, 13/03/2020)
  205. Sylvaine Hélary "Glowing Life" (Ayler, 02/10/2020) Audio Audio
  206. TATRAN "Merchants House" (19/03/2020) Audio
  207. TATRAN & Eden Ladin "On Hold" (20/03/2020) Audio
  208. TATRAN & Eyal Talmudi "Two Days" (20/03/2020) Audio
  209. TATRAN "Border View" (30/03/2020) Audio
  210. Terje Rypdal "Conspiracy" (ECM, 11/09/2020) Audio
  211. Terms "Asbestos Mouth" (SKiN GRAFT, 02/10/2020) Audio
  212. The Awakening Orchestra "volume ii: to call her to a higher plain." (Biophilia, 02/10/2020) Audio
  213. The Censors "Snow Is Warm" (17/10/2020) Audio
  214. The End (Sofia Jernberg, Mats Gustafsson, Kjetil Møster, Anders Hana, Børge Fjordheim) "Allt Är Intet" (RareNoise, 13/11/2020) Audio
  215. The Heliocentrics "Infinity Of Now" (Madlib Invazion, 14/02/2020) Audio
  216. The Necks "Three" (Fish of Milk/Northern Spy/ReR, 27/03/2020) Audio   Audio
  217. The Pineapple Thief "Versions Of The Truth" (Kscope, 04/09/2020) Audio
  218. The Sound that Ends Creation "Memes, Dreams, and Flying Machines" (02/10/2020) Audio
  219. The Utopia Strong "Alphabet of the Magi" (26/02/2020) Audio
  220. Thierry Maillard Big Band "Zappa Forever" (Ilona, 24/04/2020) Video
  221. Thierry Zaboitzeff "Professional stranger" (Thierry Zaboitzeff, 13/11/2020) Audio
  222. Threadbare (Jason Stein / Ben Cruz / Emerson Hunton) "Silver Dollar" (2020; NoBusiness, 29/05/2020) Audio
  223. Three Colours Dark "The Science Of Goodbye" (Firefly Music, 27/03/2020) Audio
  224. Tim Bowness "Late Night Laments" (InsideOut, 28/08/2020) Audio
  225. Titans to Tachyons "Cactides" (Nefarious Industries, 14/08/2020) Audio
  226. Tom Namias "Stuck in the Middle" (25/04/2020) Audio
  227. Toundra "Das Cabinet des Dr. Caligari" (InsideOut Music, 28/02/2020) Audio
  228. Trevor Rabin "Changes" (16/10/2020) 10 Disc Box Set info
  229. Tryon "Wasted Time" (EP) (25/03/2020) Audio
  230. Tyshawn Sorey "Unfiltered (04/03/2020) Audio
  231. Undertown (Подгôрод) "Ведутся работы" (11/04/2020) Audio
  232. Vespero "The Four Zoas" (Tonzonen/Soulfood, 05/06/2020) Audio
  233. Voivod "The End Of Dormancy" (Century Media, 10/07/2020) Audio
  234. Wobbler "Dwellers of the Deep" (Karisma, 23/10/2020) Audio
  235. Wolf Parade "Thin Mind" (Sub Pop, 24/01/2020) Audio
  236. World Sanguine Report "Skeleton Blush" (limitedNOISE, 10/07/2020) Audio
  237. Wyxz "Odyx" (Tzadik, 18/09/2020) Audio
  238. Yes "The Royal Affair Tour - Live From Las Vegas" (BMG Rights Management (UK) Ltd, 30/10/2020) info
  239. Zopp "Zopp" (Bad Elephant Music, 10/04/2020) Audio
Mans 2020. gada albumu TOP-20. Best albums of 2020 by me: (not in correct order)
  1. JG Thirlwell & Simon Steensland "Oscillospira" (Ipecac Recordings, 24/04/2020) Audio
  2. Ghost Rhythms "Imaginary Mountains" (16/04/2020) EP Audio
  3. The End (Sofia Jernberg, Mats Gustafsson, Kjetil Møster, Anders Hana, Børge Fjordheim) "Allt Är Intet" (RareNoise, 13/11/2020) Audio
  4. Wobbler "Dwellers of the Deep" (Karisma, 23/10/2020) Audio
  5. Le Grand Sbam "Furvent" (Dur et Doux, 11/12/2020) Audio
  6. Dan Weiss Starebaby "Natural Selection" (Pi Recordings, 18/09/2020) Audio   Audio
  7. Baraque à Free "Baraque à Free" (31/01/2020) Audio
  8. Knife Liibrary "MARKS: Songs For Those I Have Killed" (Kindarad, 27/03/2020) Audio
  9. Sanguine Hum "A Trace Of Memory" (Bad Elephant Music, 20/11/2020) Audio
  10. Sonar w. David Torn "Tranceportation Vol​.​2" (RareNoise, 26/06/2020) Audio
  11. Homunculus Res "Andiamo In Giro Di Notte E Ci Consumiamo Nel Fuoco" (AMS, 23/07/2020) Audio
  12. Titans to Tachyons "Cactides" (Nefarious Industries, 14/08/2020) Audio
  13. Neptunian Maximalism "Éons" (I, Voidhanger, 26/06/2020) Audio
  14. Ring van Möbius "The 3rd Majesty" (Apollon Records Prog, 30/10/2020) Audio
  15. Darrifourcq Hermia Ceccaldi "Kaiju Eats Cheeseburgers" (Hector/Full Rhizome, 18/09/2020) Audio
  16. Gryphon "Get Out Of My Father's Car!" (Burning Shed, 27/11/2020) Audio
  17. The Censors "Snow Is Warm" (17/10/2020) Audio
  18. Harri Kuusijärvi Koutus "Mirage" (Eclipse Music, 25/09/2020) Audio
  19. Rustin Man "Clockdust" (Domino Recording Co Ltd, 20/03/2020) Audio
  20. Ring van Möbius "The 3rd Majesty" (Apollon, 30/10/2020) Audio
  21. Elds Mark "Elds Mark" (Pancromatic, 28/02/2020) Audio
  22. Fragile "Golden Fragments" (Force Ten Productions, 08/06/2020) Audio
  23. Anatrofobia "Canto Fermo" (Aut/Wallace/Adn/Lizard/Neon Paralleli/Amirani, 08/06/2020) Audio   Audio
  24. Sun of Goldfinger (David Torn, Ches Smith, Tim Berne) "Congratulations to You" (Screwgun Records, 03/07/2020) Audio
  25. Chromb! "Le Livre Des Merveilles" (Dur et Doux, 27/03/2020) Audio
  26. Polymorphie "Claire Venus" (Atypeek Music/Compagnie 4000, 02/10/2020) Audio
  27. Stephan Thelen, Kronos Quartet, Al Pari Quartet "World Dialogue" (RareNoiseRecords, 30/10/2020) Audio
  28. The Awakening Orchestra "volume ii: to call her to a higher plain." (Biophilia, 02/10/2020) Audio
  29. Sylvaine Hélary "Glowing Life" (Ayler, 02/10/2020) Audio
  30. ГШ (Glintshake) "Гибкий график" (Incompetence, 17/07/2020) Audio
  31. Thierry Zaboitzeff "Professional stranger" (Thierry Zaboitzeff, 13/11/2020) Audio
  32. lent "croix​-​bâtons" (Sortie prévue/Tricollection/Araki, 02/02/2020) Audio
  33. Dyble Longdon "Between A Breath And A Breath" (English Electric Recordings, Plane Groovy, 25/09/2020) Audio
  34. Katrine Amsler "Laslafaria" (BoogiePost Recordings, 06/03/2020) Audio
  35. Rafael Pacha "Al Rincón por Soñar" (11/08/2020) Audio
  36. Samuel Hällkvist Center "Vanløse 2010 (14/02/2020) Audio
  37. Arnaud Bukwald "La Marmite Cosmique Six" (08/09/2020 Audio
  38. Samuel Hällkvist "Epik, Didaktik, Pastoral" (BoogiePost Recordings, 20/08/2020) Audio
  39. Behold The Arctopus "Hapeleptic Overtrove" (P2/Willowtip, 12/06/2020) Audio
  40. Dustman Dilemma "Third Sigh" (L'étourneur/Atypeek Music, 09/10/2020) Audio
  41. Aksak Maboul "Figures" (Crammed Discs, 22/05/2020) Audio
  42. Fervent Send "Dietro la Soglia" (18/10/2020) Audio
  43. Kilter "Axiom" (Alter-Nativ, 28/02/2020) Audio
  44. Threadbare (Jason Stein / Ben Cruz / Emerson Hunton) "Silver Dollar" (2020; NoBusiness, 29/05/2020) Audio
  45. Fire! Orchestra "Actions" (Rune Grammofon, 28/02/2020) (CD/LP) Audio
  46. Caravaggio "Tempus Fugit" (éole records, 29/01/2020) Audio
  47. John Zorn "Beyond Good And Evil — Simulacrum Live" (Tzadik, 24/01/2020) Audio
  48. Greg Fox "Contact" (RVNG International, 29/05/2020) Audio
  49. Tom Namias "Stuck in the Middle" (25/04/2020) Audio
  50. Leafblade "The Goddess With Child" (20/03/2020) Audio
  51. BUSHI "The Flawless Avenger" (Infinity Entertainment, 14/02/2020) Audio
  52. Bobby Previte, Jamie Saft, Nels Cline "Music From The Early 21st Century" (RareNoiseRecords, 28/02/2020) Audio
  53. Emme Phyzema "A Series of Related Dreams (28/04/2020)" Audio
  54. Project 206 "Volatile" (11/04/2020) Audio
  55. Markus Reuter (featuring Fabio Trentini and Asaf Sirkis) "TRUCE" (MoonJune, 17/01/2020) Audio
  56. Horse Lords "The Common Task" (Northern Spy, 13/03/2020) Audio
  57. PsychoYog "Dangerous Devices" (11/04/2020) Audio
  58. Dungen "Dungen Live" (Mexican Summer, LLC, 13/03/2020) Audio
  59. An Anderson "Rude Unraveling" (20/01/2020) Audio
  60. Lunar Clock "The scream of nature" (Clock Tower, 12/04/2020) Audio
  61. Bec plexus "Sticklip" (New Amsterdam, 24/04/2020) Audio
  62. Tryon "Wasted Time" (EP) (25/03/2020) Audio
  63. Eternal Wanderers "Homeless Soul" (16/04/2020) Audio
  64. Leo Takami "Felis Catus and Silence" (Unseen Worlds, 28/02/2020) Audio
  65. Vespero "The Four Zoas" (Tonzonen/Soulfood, 05/06/2020) Audio
  66. Ground Patrol "Geophone" (Art As Catharsis, 06/03/2020) Audio
  67. Dan Loomis "Job’s Trials" (Loominous, 14/02/2020) Audio
  68. Jerfalcon "Revel in discontent" (14/03/2020) Audio
2020. gada Latvijas albumu 20nieks bez vietu secības:
  1. Jānis Ruņģis "YGGDRASIL" (Jersika, 23/10/2020) Audio
  2. massicot "Kratt" (28/02/2020) Audio
  3. Dimanti vēnās "EP3" (18/01/2020) Audio
  4. Stūrī Zēvele "Labvakar" (Naba/Melo, 20/03/2020) Audio
  5. Kārlis Auziņš / Matīss Čudars / Ivars Arutyunyan "The Maze" (Jersika, 22/05/2020) EP Audio
  6. Jāņa Ruņģa Klātbūtne "Dzīvojumi" (24/11/2020) Audio
  7. Kalnejas "Lejas I (Kalnejas, 02/11/2020)" Audio
  8. Imants Daksis "Ilgais ceļš kapos" (07/09/2020) Audio
  9. Krāsa "Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši" (06/01/2020) Audio
  10. Židrūns "Kovārņu mazbērniem" (I Love You Records, 30/10/2020) Audio
  11. Ivars Bez F " Es nekad nerakstīšu dziesmas par​.​.​. " (03/07/2020) Audio
  12. Gints Smukais "Thaw" (28/07/2020) EP Audio
  13. Krists Saržants "Then and Now" (Wise Music Society, 26/05/2020) Audio
2019/2020. gada Latvijas interesantākās grupas un projekti A-Z:
  1. Amorālā Psihoze
  2. Asaru lāsts
  3. Asinis
  4. ATOM
  5. Auziņš - Čudars - Arutyunyan
  6. Bērnības milicija   Facebook
  7. Buer & Andromalius
  8. careless afterlife   careless afterlife
  9. Deniss Paškevičs / Sig / Artis Orubs
  10. Dimanti vēnās (Scotland, Glasgow)
  11. Donēts   Donēts
  12. DZ
  13. Dzeltenie Pastnieki
  14. Elizabetes Balčus
  15. Elīna Silova
  16. Evija Vēbere
  17. Ezeri
  18. Gatis Ziema
  19. Grupa Sigma
  20. Ivars Arutyunyan
  21. Ivars Bez F
  22. Jānis Ruņģis
  23. Jāņa Ruņģa Klātbūtne
  24. Jeruzālemes Dedzinātāji
  25. Juuk
  26. Kalnejas
  27. Krāsa
  28. Kristofera sapnis
  29. Laime Pilnīga
  30. Les Attitudes Spectracles
  31. Līgas pH3
  32. Manta
  33. massicot (Switzerland, Geneva)
  34. Matīss Čudars TRIO
  35. Matīss Čudars & Ivars Arutjunjans
  36.    Youtube  
  37. Nielslens Lielsliens
  38. Nikto   Ionoteka, St. Petersburg 29.05.2019
  39. Oskars Jansons
  40. Reverb Moonlight
  41. Rūpnieciskais ansamblis
  42. SIG & Artis Orubs
  43. Sniedze Prauliņa
  44. So Lucid Electric Feel
  45. Songs of the Land (LV/NL)
  46. Spāre
  47. Stūrī Zēvele
  48. The Bad Tones
  49. Valters Big Band   Valters Big Band
  50. Zāle
  51. Židrūns

ATPAKAĻ | # 4  (1997) | # 5  (gadsimta) | # 6  (1998) | # 7  (1999) | # 8  (2000) | # 9  (2001) | # 10  (gadsimta #2)  | # 11  (2002)  | # 12  (2003)  | # 13  (2004)  | # 14  (2005)  | # 16  (2007)  | # 17  (2008)
progresīvais un avangarda roks | post-roka grupas | post-roka leibli un mediji
2000. gada albumi  |  2001. gada albumi  |  2002. gada albumi  |  2003. gada albumi  |  2004. gada albumi  |  2005. gada albumi  |  2006. gada albumi  |  2007. gada albumi  |  2008. gada albumi  |  2009. gada albumi  |  2010. gada albumi  |  2011. gada albumi  |  2012. gada albumi  |  2013. gada albumi  |  2014. gada albumi  |  2015. gada albumi  |  2016. gada albumi  |  2017. gada albumi  |  2018. gada albumi  | Olive Mess
The [Gri:n] Files #1  | #2  | #3  | #4  | #5  | #6

Zaļā Delfīna aptauja, © Dainis Bušmanis.
Papildināts 2020. gada 18. novembrī.