2020. gada nozīmīgāko, interesantāko un labāko albumu saraksts:
  1. Alex Ward & Sean Noonan "Noonward" (Copepod, 30/03/2020) Audio
  2. Algiers "There Is No Year" (Matador, 17/01/2020) Audio
  3. Anaconda "Mer de Temps, Mer de Trous, Mer de Monstres" (Poutrage, 14/04/2020) Audio
  4. An Anderson "Rude Unraveling" (20/01/2020) Audio
  5. Ángel Ontalva & Vespero "SADA" (01/02/2020) Audio
  6. Ángel Ontalva & Ark Fedotov "Shaman Rock" (octoberXart, 10/02/2020 ) Audio
  7. Annie Barbazza "Vive" (Dark Companion, 29/02/2020) info
  8. Artús "Cerc" (Pagans, 27/03/2020) Audio
  9. Baraque à Free "Baraque à Free" (31/01/2020) Audio
  10. Bec plexus "Sticklip" (New Amsterdam, 24/04/2020) Audio
  11. Big Heart Machine "Live at The Jazz Gallery" (15/05/2020) Audio   Audio2
  12. Birdsongs Of The Mesozoic "2001 Live Birds" (Cuneiform, 31/01/2020) Audio
  13. Boltzmann Brain "Spacesquid Brain" (10/02/2020) Audio
  14. BUSHI "The Flawless Avenger" (Infinity Entertainment, 14/02/2020) Audio
  15. Chad Taylor Trio, Brian Settles, and Neil Podgurski "The Daily Biological" (Cuneiform, 24/04/2020) Audio
  16. Cheer-Accident "Chicago XX" (Cuneiform, 28/02/2020) Audio
  17. Chromb! "Le Livre Des Merveilles" (Dur et Doux, 27/03/2020) Audio
  18. Coldbones "The Cataclysm" (Dunk!, 17/04/2020) Audio
  19. Cthulhu Rise "Last" (23/01/2020) Audio
  20. Çub "Ouais" (Vox Project, 22/02/2020) Audio
  21. CYBERBITCH "CYBERBITCH LIVE" (29/12/2019) Audio
  22. Dai Kaht "Dai Kaht II" (Soleil Zeuhl, 07/03/2020) Audio
  23. Dan Loomis "Job’s Trials" (Loominous, 14/02/2020) Audio
  24. David Cross & Peter Banks "Crossover" (Noisy, 17/01/2020) Audio   Audio
  25. Deep Energy Orchestra "The Return" (7D Media, 21/02/2020) Audio
  26. Diego Manatrizio, Vilhjálmur Yngvi Hjálmarsson & Carola Zelaschi "Agalma IV" (Agalma, 18/02/2020) Audio
  27. Doctor Nerve "LOUD" (13/02/2020) EP Audio
  28. Dumb Waiter "Tsk" (JUJU, 15/05/2020) Audio
  29. Dungen "Dungen Live" (Mexican Summer, LLC, 13/03/2020) Audio
  30. Dusan Jevtovic "If You See Me" (20/03/2020) Audio
  31. Elds Mark "Elds Mark" (Pancromatic, 28/02/2020) Audio
  32. Elysian Fields "Revelation" (Mark Jeffrey Dye, 13/01/2020) Audio   Audio
  33. Emme Phyzema "A Series of Related Dreams" (28/04/2020) Audio
  34. Emme Phyzema "Chronic Bronchitis" (12/04/2020) Audio
  35. Eternal Wanderers "Homeless Soul" (16/04/2020) Audio
  36. Fernando Perdomo "Out To Sea 3 - The Storm" (06/03/2020) Audio
  37. Field Music "Making a New World" (Memphis Industries, 10/01/2020) Audio
  38. Fire! Orchestra "Actions" (Rune Grammofon, 28/02/2020) (CD/LP) Audio
  39. Fish "Weltschmerz" (?/2020) 2CD info
  40. Fred Cracklin "Anxiety Kinship" (Sad Cactus, 10/04/2020) Audio
  41. Gary Husband & Markus Reuter "Music Of Our Times" (MoonJune, 26/03/2020) Audio
  42. Ghost Rhythms "Imaginary Mountains" (16/04/2020) EP Audio
  43. Glass Hammer "Dreaming City" (17/04/2020)
  44. Ground Patrol "Geophone" (Art As Catharsis, 06/03/2020) Audio
  45. Hamster Theatre "Live at the Mercury Cafe" (27/03/2020) Audio
  46. Horse Lords "The Common Task" (Northern Spy, 13/03/2020) Audio
  47. Human Pyramids "Power Pose" (Three Mile Town, 25/12/2019) Audio
  48. Hypermortal "Mysteries of Time" (Oxford Road Basement Studios, 07/02/2020) Audio
  49. Irreversible Entanglements "Who Sent You?" (International Anthem, 20/03/2020) Audio
  50. Ivar Grydeland & Henry Kaiser "In The Arctic Dreamtime" (Rune Grammofon, 24/01/2020) (CD/LP) Audio
  51. Jerfalcon "Revel in discontent" (14/03/2020) Audio
  52. Jeremy Cunningham "The Weather Up There" (Rough Trade, 28/02/2020) Audio
  53. JG Thirlwell & Simon Steensland "Oscillospira" (Ipecac Recordings, 24/04/2020) Audio
  54. Jim Hart & Ivo Neame "Multiverse" (21/02/2020) Audio
  55. Jon Anderson And The Warriors "The Lost Demos EP" (Plane Groovy, 03/04/2020) Audio
  56. Kansas "The Absence of Presence" (InsideOut, 26/06/2020) Audio   info
  57. Kavus Torabi "Hip To The Jag" (Believer’s Roast, 22/05/2020) Audio
  58. King Crimson "The Cat Food" (06/03/2020) EP Audio
  59. Klô Pelgag "Notre​-​Dame​-​des​-​Sept​-​Douleurs" (17/04/2020) Audio
  60. Kooba Tercu "Proto Tekno" (22/05/2020) Audio
  61. Kristoffer Gildenlöw "Homebound" (18/04/2020) Audio
  62. Leafblade "The Goddess With Child" (20/03/2020) Audio
  63. lent "croix​-​bâtons" (Sortie prévue/Tricollection/Araki, 02/02/2020) Audio
  64. Leo Takami "Felis Catus and Silence" (Unseen Worlds, 28/02/2020) Audio
  65. Made of Water "Hydrosphere" (17/01/2020) Audio
  66. Magic Bus "The Earth Years" (Back to the Garden Records, 19/06/2020) Audio
  67. Marco Grieco "Nothing Personal" (28/03/2020) Audio
  68. Markus Reuter (featuring Fabio Trentini and Asaf Sirkis) "TRUCE" (MoonJune, 17/01/2020) Audio
  69. Meredith Monk & Bang on a Can All-Stars "MEMORY GAME" (Bang on a Can, 27/03/2020) Audio
  70. M-Opus "Origins" (1978, Jonathan Casey/Rude Chord Recordings, 13/01/2020) Audio   info   info
  71. M. Takara & Carla Boregas "Linha D'Água" (Desmonta, 16/03/2020) Audio
  72. Nairobi "Nairobi" (Brigadisco, 30/01/2020) 12" Audio
  73. Nebulous Sun "First Tale" (07/01/2020) Audio
  74. Nero di Marte "Immoto" (Season of Mist, 24/01/2020) Audio
  75. Nick Mason's Saucerful of Secrets "Live at the Roundhouse" (BMGS4, 17/04/2020) 3CD info
  76. Patrick Moraz - Bill Bruford "Temples Of Joy" (13/03/2020) 3CD
  77. Olivier Mellano & Régis Boulard NO & RD "One" (Dark Companion, 03/2020) Audio
  78. OTEME "UN SALUTO ALLE NUVOLE (Say Hello to the Clouds)" (Ma.Ra.Cash, 2020)
  79. Ozma "Hyperlapse" (Cristal/Sony Music Entertainement/Berthold, 07/02/2020) Audio
  80. Pink Floyd "Transmissions + 1969" (Audio Vaults, 20/03/2020) 2CD
  81. Phonon "Alloy" (Zoar Music, 14/02/2020) Audio
  82. Подгôрод "Ведутся работы" (11/04/2020) Audio
  83. Porcupine Tree " XM2" (11/03/2020) Audio
  84. Porcupine Tree "XM" (12/03/2020) Audio
  85. Porcupine Tree " We Lost the Skyline" (13/03/2020) Audio
  86. Porcupine Tree " Ilosaarirock" (14/03/2020) Audio
  87. Porcupine Tree " Acoustic Radio Session 2009" (15/03/2020) Audio
  88. Porcupine Tree " Köln 4th Dec 2007 (TV broadcast)" (16/03/2020) Audio
  89. Porcupine Tree " First live performance 4th Dec 1993" (16/03/2020) Audio
  90. Porcupine Tree " Pure Narcotic - Acoustic Session 2012" (19/03/2020) Audio
  91. Porcupine Tree "BBC Session 13th April 2007" (21/03/2020) Audio
  92. Project 206 "Volatile" (11/04/2020) Audio
  93. Psalm Zero "Sparta" (Last Things, 24/02/2020) Audio
  94. PsychoYog "Dangerous Devices" (11/04/2020) Audio
  95. Rick Wakeman & The English Rock Ensemble "The Red Planet" (R&D MultiMedia, 23/05/2020)
  96. Salt House "Huam" (Hudson, 20/03/2020) Audio
  97. Sec "L’Aventure complète de George Gallamus" (09/02/2020) Audio
  98. Sec "Les Aventures apocryphes de George Gallamus" (19/01/2020) Audio
  99. Serpents of Pakhangba "Serpents of Pakhangba" (28/12/2019) Audio
  100. Steve Howe "Love Is" (17/04/2020)
  101. Stick Men "20130729 MARTYR’S, CHICAGO, IL (BOARD MIX)" (Bootlegs) (13/01/2020) Audio
  102. Stuart McCowan "The Perfect Nemesis" (23/04/2020) Audio
  103. Sunn Trio "Electric Esoterica" (Twenty One Eighty Two Recording Company, 12/10/2019; 2182 Recording Company, 13/03/2020) Audio
  104. TATRAN "Merchants House" (19/03/2020) Audio
  105. TATRAN & Eden Ladin "On Hold" (20/03/2020) Audio
  106. TATRAN & Eyal Talmudi "Two Days" (20/03/2020) Audio
  107. TATRAN "Border View" (30/03/2020) Audio
  108. The Heliocentrics "Infinity Of Now" (Madlib Invazion, 14/02/2020) Audio
  109. The Necks "Three" (Fish of Milk/Northern Spy/ReR, 27/03/2020) Audio   Audio
  110. The Utopia Strong "Alphabet of the Magi" (26/02/2020) Audio
  111. Thierry Maillard Big Band "Zappa Forever" (Ilona, 24/04/2020) Video
  112. Three Colours Dark "The Science Of Goodbye" (Firefly Music, 27/03/2020) Audio
  113. Tom Namias "Stuck in the Middle" (25/04/2020) Audio
  114. Toundra "Das Cabinet des Dr. Caligari" (InsideOut Music, 28/02/2020) Audio
  115. Trevor Rabin "Changes" (16/10/2020) 10 Disc Box Set info
  116. Undertown (Подгôрод) "Ведутся работы" (11/04/2020) Audio
  117. Vespero "The Four Zoas" (Tonzonen, 05/06/2020) Audio
  118. Wolf Parade "Thin Mind" (Sub Pop, 24/01/2020) Audio
  119. Zopp "Zopp" (10/04/2020) Audio
Mans 2020. gada albumu TOP-20. Best albums of 2020 by me: (not in correct order)
  1. JG Thirlwell & Simon Steensland "Oscillospira" (Ipecac Recordings, 24/04/2020) Audio
  2. Baraque à Free "Baraque à Free" (31/01/2020) Audio
  3. Elds Mark "Elds Mark" (Pancromatic, 28/02/2020) Audio
  4. Chromb! "Le Livre Des Merveilles" (Dur et Doux, 27/03/2020) Audio
  5. lent "croix​-​bâtons" (Sortie prévue/Tricollection/Araki, 02/02/2020) Audio
  6. Fire! Orchestra "Actions" (Rune Grammofon, 28/02/2020) (CD/LP) Audio
  7. Tom Namias "Stuck in the Middle" (25/04/2020) Audio
  8. Leafblade "The Goddess With Child" (20/03/2020) Audio
  9. BUSHI "The Flawless Avenger" (Infinity Entertainment, 14/02/2020) Audio
  10. Emme Phyzema "A Series of Related Dreams (28/04/2020)" Audio
  11. Project 206 "Volatile" (11/04/2020) Audio
  12. Markus Reuter (featuring Fabio Trentini and Asaf Sirkis) "TRUCE" (MoonJune, 17/01/2020) Audio
  13. PsychoYog "Dangerous Devices" (11/04/2020) Audio
  14. Dungen "Dungen Live" (Mexican Summer, LLC, 13/03/2020) Audio
  15. An Anderson "Rude Unraveling" (20/01/2020) Audio
  16. Bec plexus "Sticklip" (New Amsterdam, 24/04/2020) Audio
  17. Eternal Wanderers "Homeless Soul" (16/04/2020) Audio
  18. Leo Takami "Felis Catus and Silence" (Unseen Worlds, 28/02/2020) Audio
  19. Ground Patrol "Geophone" (Art As Catharsis, 06/03/2020) Audio
  20. Dan Loomis "Job’s Trials" (Loominous, 14/02/2020) Audio
  21. Jerfalcon "Revel in discontent" (14/03/2020) Audio
2020. gada Latvijas albumu 20nieks bez vietu secības:
  1. Dimanti vēnās "EP3" (18/01/2020) Audio
  2. Krāsa "Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši" (06/01/2020) Audio
  3. Stūrī Zēvele "Labvakar" (Naba/Melo, 20/03/2020) Audio
2019/2020. gada Latvijas interesantākās grupas un projekti A-Z:
  1. Amorālā Psihoze
  2. Asinis
  3. ATOM
  4. Auziņš - Čudars - Arutyunyan
  5. Bērnības milicija   Facebook
  6. careless afterlife   careless afterlife
  7. Dimanti vēnās (Scotland, Glasgow)
  8. Donēts   Donēts
  9. Dzeltenie Pastnieki
  10. Elizabetes Balčus
  11. Elīna Silova
  12. Evija Vēbere
  13. Ezeri
  14. Gatis Ziema
  15. Grupa Sigma
  16. Jāņa Ruņģa Klātbūtne
  17. Jeruzālemes Dedzinātāji
  18. Juuk
  19. Krāsa
  20. Kristofera sapnis
  21. Laime Pilnīga
  22. Les Attitudes Spectracles
  23. Līgas pH3
  24. Manta
  25. Matīss Čudars TRIO
  26. Matīss Čudars & Ivars Arutjunjans
  27.    Youtube  
  28. Nielslens Lielsliens
  29. Nikto   Ionoteka, St. Petersburg 29.05.2019
  30. Oskars Jansons
  31. Reverb Moonlight
  32. Rūpnieciskais ansamblis
  33. SIG & Artis Orubs
  34. Sniedze Prauliņa
  35. So Lucid Electric Feel
  36. Songs of the Land (LV/NL)
  37. Spāre
  38. Stūrī Zēvele
  39. The Bad Tones
  40. Valters Big Band   Valters Big Band
  41. Velns viņu zin
  42. Zāle
  43. Židrūns

ATPAKAĻ | # 4  (1997) | # 5  (gadsimta) | # 6  (1998) | # 7  (1999) | # 8  (2000) | # 9  (2001) | # 10  (gadsimta #2)  | # 11  (2002)  | # 12  (2003)  | # 13  (2004)  | # 14  (2005)  | # 16  (2007)  | # 17  (2008)
progresīvais un avangarda roks | post-roka grupas | post-roka leibli un mediji
2000. gada albumi  |  2001. gada albumi  |  2002. gada albumi  |  2003. gada albumi  |  2004. gada albumi  |  2005. gada albumi  |  2006. gada albumi  |  2007. gada albumi  |  2008. gada albumi  |  2009. gada albumi  |  2010. gada albumi  |  2011. gada albumi  |  2012. gada albumi  |  2013. gada albumi  |  2014. gada albumi  |  2015. gada albumi  |  2016. gada albumi  |  2017. gada albumi  |  2018. gada albumi  | Olive Mess
The [Gri:n] Files #1  | #2  | #3  | #4  | #5  | #6

Zaļā Delfīna aptauja, © Dainis Bušmanis.
Papildināts 2020. gada 19. maijā.