2023. gada nozīmīgāko, interesantāko un labāko albumu saraksts:
  1. 5th Season feat. Durga McBroom & Jukka Gustavson "5th Season" (05/05/2023) Audio
  2. 23wa "Rorschach" (AMURcorp, 23/03/2023) Audio
  3. A Fool's Errand "The Art of Leaving Things Behind" (02/06/2023) Audio
  4. a Light Sleeper "Equaeverpoise" (Cuneiform, 28/07/2023) Audio
  5. A Sea Warren "Orchestral Suite No. 1 - New Lanark" (Monochrome Motif, 06/01/2023) Audio
  6. Actionfredag "Turist i eget liv" (Hærverk Industrier, 16/06/2023) Audio
  7. Age of Infernal "Just for the Hell of it" (25/02/2023) Audio
  8. Age of Infernal "A Day" (Before) (01/02/2023) Audio
  9. Agusa "Prima Materia" (Kommun 2, 15/07/2023) Audio
  10. Ahleuchatistas "The Summer We Went West [and East] - Live 2006" (Cuneiform, 29/12/2023) Audio
  11. Aidan Baker, Sofía Salvo, Rohan Rebeiro "Siguiente" (Gizeh, 23/06/2023) Audio
  12. Ambrose Akinmusire, Bill Frisell, Herlin Riley "Owl Song" (Nonesuch, 15/12/2023) Audio
  13. AKKU Quintet "Kinema" (15/09/2023) Audio
  14. Aksak Maboul "Une aventure de VV (Songspiel) (Made to Measure Vol. 48)" (Crammed Discs, 03/03/2023) Audio
  15. All the Bees "All the Bees" (08/12/2023) Audio
  16. Alta Vista "Alta Vista" (18/08/2023) Audio
  17. Amoeba Split "Quiet Euphoria" (áMARXE, 07/04/2023) Audio
  18. Amplifier "TOF Sessions - Vol2" (05/05/2023) Audio
  19. Amplifier "Hologram" (07/04/2023) Audio
  20. Amplifier "Old Forge Sessions - November 2022" (02/01/2023) Audio
  21. Anchor and Burden "Kosmonautik Pilgrimage" (MoonJune, 13/01/2023) Audio
  22. Ángel Ontalva "Black Pyramid" (October X Art, 04/06/2023) Audio
  23. Ángel Ontalva "Live at Minnuendö 2023" (October X Art, 12/06/2023) Audio
  24. Annahstasia "Revival" (Sacred Bull, 27/04/2023) Audio
  25. Annelies Monseré "Mares" (Horn of Plenty) Audio
  26. a.P.A.t.T. "We" (Dur & Doux, 05/05/2023) Audio
  27. Arnaud Quevedo & Friends (AQ&F) "2nd" Life (02/07/2023) Audio
  28. Asbjørn Lerheim/Roger Arntzen/Michiyo Yagi/Tamaya Honda "Chrome Hill Duo meets D​ō​j​ō​: Live at Aketa No Mise" (Clean Feed, 21/03/2023) Audio
  29. Athak "ÜPJIK" (01/01/2023) Audio
  30. Atsuko Chiba "Water, It Feels Like It's Growing" (Mothland, 20/01/2023) Audio
  31. Auziņš, Čudars & Arutyunyan "Tutti Off Duty (SKANI, 13/01/2023) Audio
  32. BBCC "Michael" (October Tone, 16/06/2023) Audio
  33. Beach House "Depression Cherry" (Bella Union, 13/04/2023) Audio
  34. Beat Love Oracle "Turning The Table" (áMARXE, 07/10/2022) Audio
  35. Bend the Future "Sounds So Wrong" (19/05/2023) Audio
  36. Bex Burch "There is only love and fear" (20/10/2023) Audio
  37. Big Big Train "Summer Shall Not Fade" (23/01/2023) Live Audio
  38. Big Big Train "Ingenious Devices" (English Electric Recordings, 30/06/2023) Audio
  39. Billie Bottle's Temple of Shibboleth "Billie Bottle's Temple of Shibboleth" (31/03/2023) Audio
  40. Birds Through Fire "The Sting Of Everything" (22/06/2023) Audio
  41. Black Country, New Road "Live at Bush Hall" (24/03/2023) Audio
  42. Black Duck "Black Duck (Thrill Jockey, 23/06//2023) Audio
  43. Blonde Redhead "Sit Down for Dinner" (Section1, 29/09/2023) Audio
  44. bondo "Print Selections" (Quindi, 24/02/2023) Audio
  45. Brandon Seabroook's Epic Proportions "Brutalovechamp" (Pyroclastic, 26/05/2023) Audio
  46. Brent Cordero & Peter Kerlin "A Sublime Madness" (Astral Spirits, 12/05/2023) Audio
  47. BRUIT ≤ "Apologie du temps perdu, Vol. 1" (Pelagic, 27/01/2023) Audio
  48. Candelabro "Ahora o Nunca" (Registro Móvil Discográfica, 11/11/2023) Audio
  49. Carnivorous Bells "Room Above All" (16/01/2023) Audio
  50. Chafouin "Trois, quatre" (Epicericords/Araki/Hidden Bay/Pied De Biche/Out Of Thunes/GED/Quixotemusic/La Loutre Par Les Cornes/Do it youssef/Table Basse/Cœur Sur Toi, 13/05/2023) Audio
  51. Cheer-Accident "Q-Pop" (03/11/2023) Audio
  52. Chris Cutler "It makes sense to me" (ReRMegacorp, 09/06/2023) 2CD Audio
  53. CHROMB! "Cinq" (Dur & Doux, 03/11/2023) Audio
  54. Claudio Milano's End Friends (La Bobina di Tesla) "Claudio Milano's End Friends (La Bobina di Tesla) "ManifestAzioni live 2011​-​2023" (19/05/2023) Audio
  55. Cloutchaser "Mettalica" (02/06/2023) Audio
  56. Coddiwomple "The Walk & Other Stories" (Mellano/Lafourest/Sok, 03/07/2023) Audio
  57. Colin Stetson "When We Were That What Wept for the Sea" (12/05/2023) Audio
  58. cranes "Peel Sessions 1989​-​1990" (02/06/2023) Audio
  59. Crown Lands "Fearless" (Spinefarm/Universal Music Canada/Ontario Creates, 31/03/2023) Audio
  60. DAAU - Die Anarchistische Abendunterhaltung "Musik f​ü​r Animierten Tonspurfilm (09/10/2023) Audio
  61. deathcrash "Lessquot; (Untitled Recs, 17/03/2023) Audio
  62. Deerhoof "Miracle​-​Level" (Joyful Noise Recordings31/03/2023) Audio
  63. DELAY LAMA "Mi puoi succhiare la lingua?" (30/06/2023) Audio
  64. Demain Sans Faute "1054 KM" (Epicericords/Araki/Gnougn/Cheap Satanism/Coeur Sur Toi/Capsule/Ged/Seitan's Hell Bike Punks, 01/05/2023) Audio
  65. Depeche Mode "Memento Mori" (Columbia, 24/03/2023) Audio
  66. Depuis l'Abîme "L'Incendie" (02/06/2023) Audio
  67. Dorminn "Ⅱ" (Antiq, 23/06/2023) Audio
  68. Dorotheo "Nada escrito" (Half Shell, 16/06/2023) Audio
  69. EABS meets Jaubi "In Search of a Better Tomorrow" (Astigmatic, 12/05/2023) Audio
  70. Eclectic Maybe Band "Bars Without Measures" (Discus Music, 19/09/2023) Audio
  71. Edward Ka-Spel "Tease Seize​…​.​. Apply" (03/11/2023) Audio
  72. Elastic Riot "Bordernoia" (Troppistruzzi/Zann's, 28/09/2023) Audio
  73. et at it "et at it Archives" (On Repeat Recordings, 07/04/2023) Audio
  74. Elewout de Raad "True Stories" (17/06/2023) Audio
  75. Elite Terrorism Modulus "Elite Terrorism Modulus" (16/06/2023) Audio
  76. Eloy "Echoes from the past" (Drakkar Entertainment, 23/06/2023) Audio
  77. En Attendant Ana "Principia" (24/02/2023) Audio
  78. Explosions in the Sky "End" (Temporary Residence Limited, 15/09/2023) Audio
  79. Exit North "Anyway, Still" (14/04/2023) Audio
  80. Explosions in the Sky "End" (Temporary Residence Ltd., 15/09/2023/0 Audio
  81. Eyeless Owl "Murmurations" (Mogul Intermissions, 27/01/2023) Audio
  82. FAUNE "Des Fant​ô​mes" (07/12/2023) Audio
  83. Faust "Momentaufnahme I" (Bureau B, 10/03/2023) Audio
  84. Faust "Momentaufnahme II" (Bureau B, 10/03/2023) Audio
  85. Feeble Little Horse "Girl with Fish" (Saddle Creek, 09/06/2023) Audio
  86. Fiesta "Alba Fiesta Alba" (29/03/2023) Audio
  87. Fire! Orchestra "Echoes" (Rune Grammofon, 14/04/2023) (2CD/3LP) Audio
  88. Fistfights With Wolves "The Sheep That Eats The Wolf" (Fistfights With Wolves, 24/02/2023) Audio
  89. Fly Fly Triceratops "So Many Ghosts" (28/07/2023) Audio
  90. Foyer Red "Yarn the Hours Away" (Carpark, 19/05/2023) Audio
  91. François Thollot "Revolution" (04/05/2023) Audio
  92. François Thollot "Maybe" (23/10/2023) Audio
  93. Frankie Archer "Never So Red" (03/11/2023) Audio
  94. Freak Puke "Freak Puke" (29/05/2023) EP Audio
  95. Free Human Zoo "The Mysterious Island ( Odusseia, 03/03/2023) Audio
  96. French TV "A Ghastly State of Affairs" (Cuneiform, 17/11/2023) Audio
  97. Friendly Rich "Man Out Of Time" (We Are Busy Bodies, 31/03/2023) Audio
  98. Georgia Shackleton "Harry’s Seagull" (29/11/2023) Audio
  99. Get The Blessing "Pallett" (20/10/2023) Audio
  100. Gorgeous "Sapsucker" (02/06/2023) Audio
  101. Glaascats "Initial Cocoon" (15/09/2023) Audio
  102. Gong "Unending Ascending" (Kscope, 03/11/2023) Audio
  103. Grails "Anches En Maat" (Temporary Residence Limited, 22/09/2023) Audio
  104. Guigou Chenevier, Pascal Comelade, Madame Patate & Klimperei, Toupidek Limonade "Air De Rien" (Inpolysons, 10/05/2023) Audio
  105. Gunn Truscinski Nace "G//lass Band" (Three Lobed Recordings, 28/07/2023)// Audio
  106. Half Empty Glasshouse "Restricted Repetitive Behaviour: An Experiment in the Application of Classical 12​-​Tone Technique to Contemporary Post​-​Punk Composition" (Half Empty Glasshouse, 27/10/2023) Audio
  107. Henge "Alpha Test 4" (26/05/2023) Audio
  108. Henry Cow "Glastonbury, Chaumont, Bilbao and the Lions of Desire" (ReRMegacorp, 03/02/2023) Audio
  109. HMLTD "The Wormquot; (Lucky Number, 07/04/2023) Audio
  110. Homunculus Res "Ecco l'impero dei doppi sensi" (15/06/2023) Audio
  111. Horse Lords "Live in Leipzig" (03/03/2023) Audio
  112. Idiot Saint Crazy Orchestra "Iscommunication" (LOCAL O/Table Basse/Love Mazout/Les Clampins d'Abord/Do It Youssef !, 15/11/2023) Audio
  113. Ingrid Laubrock "The Last Quiet Place" (Pyroclastic, 31/03/2023) Audio
  114. Inner Prospekt "Canvas Three" (02/03/2023) Audio
  115. Isobar "Isobar III" (20/01/2023) Audio
  116. Isolation Tank Ensemble "Heliography" (26/05/2023) Audio
  117. Jay Tausig "Louder Than Words" (31/05/2023) Audio
  118. Jay Tausig "Amorphous Architecture" (04/07/2023) Audio
  119. Jay Tausig "Head In The Clouds" (18/09/2023) Audio
  120. jesus is the path to heaven "the deadchrist" (17/11/2023) Audio
  121. Jethro Tull "RökFlöte" (InsideOutMusic, 21/04/2023) Audio
  122. Johana Beaussart "Légendes De Chiens Hirsutes" (Standard In-Fi, 08/12/2023) Audio
  123. John Ghost "Thin Air. Mirror Land" (Sdban, 06/10/2023) Audio
  124. John Gordon Armstrong "Vistas" (Centrediscs, 05/05/2023) Audio
  125. John Greaves "The Caretaker" (Dark Companion, 27/02/2023) Audio
  126. John Greenwood "Dark Blue" (01/07/2023) Audio
  127. John Zorn "444" (Tzadik, 17/03/2023) Audio
  128. John Zorn "New Masada Quartet, Vol. 2" (Tzadik, 17/03/2023) Audio
  129. John Zorn "The Fourth Way" (Tzadik, 31/03/2023) Audio
  130. John Zorn "Multiplicities II: A Repository of Non-existent Objects" (Tzadik, 21/04/2023) Audio
  131. John Zorn "Memoria" (Tzadik, 19/05/2023) Audio
  132. John Zorn, Bill Laswell "Full Fathom Five" (Tzadik, 23/06/2023) Audio
  133. John Zorn "Quatrain" (Tzadik, 21/07/2023) Audio
  134. John Zorn "Homenaje a Remedios Varo" (Tzadik, 18/08/2023) Audio
  135. John Zorn "Parrhesiastes" (Tzadik, 17/11/20233) Audio
  136. John Zorn "Nothing Is As Real As Nothing" (Tzadik, 15/09/2023) Audio
  137. Join The Din "¿Change!" (Bad Elephant Music, 12/05/2023) Audio
  138. Jour J Mental "Faire La Secte" (Les Clampins D'Abord/Do It Youssef !/La Ferme De La Justice Électrique/Poutrage, 05/09/2023) Audio
  139. July Talk "Remember Never Before" (Six Shooter, 20/01/2023) Audio
  140. Kammerflimmer Kollektief "Schemen" (Karlrecords, 28/04/2023) Audio
  141. Kavus Torabi & Richard Wileman "Heaven's Sun" (05/05/2023) Audio
  142. K'mono "Mind Out of Mind" (09/05/2023) Audio
  143. King Gizzard & the Lizard Wizard "Petrodragonic Apocalypse; or, Dawn of Eternal Night: An Annihilation of Planet Earth and the Beginning of Merciless Damnation" (16/06/2023) Audio
  144. K'mono "Mind out of Mind" (05/02/2023) Audio
  145. Koenjihyakkei 高円寺百景 "Nivraym (Revisited)" SKiN GRAFT, 17/02/2023) Audio
  146. Lachy Doley "A World Worth Fighting For" (09/06/2023) Audio
  147. Lankum "False Lankum" (Rough Trade, 24/03/2023) Audio
  148. La Nòvia "La Baracande" (Pagans, 13/07/2023) Audio
  149. La Tène "Ecorcha/Taillée" (Les Disques Bongo Joe, 03/02/2023) Audio
  150. Lars Fredrik Frøislie "Fire Fortellinger" (Karisma, 02/06/2023) Audio
  151. Leagus "Flora Eallin" (Is It Jazz?, 28/04/2023) Audio
  152. Le Baron de vincèse "Les fleurs du gros son" (14/01/203) Audio
  153. Lina Allemano Four "Pipe Dream" (Lina Allemano LUMO, 05/05/2023) Audio
  154. Linda May Han Oh "The Glass Hours" (Biophilia, 02/06/2023) Audio
  155. Liturgy "93696" (Thrill Jockey, 24/03/2023) Audio
  156. Location Location Location "Damaged Goods "(Cuneiform, 30/06/2023) Audio
  157. Lonnie Holley "Oh Me Oh My" (Jagjaguwar, 10/03/2023) Audio
  158. Luge "I Love It Here, I Live Here" (08/09/2023) Audio
  159. Magma "Köhntarkösz Live In Beijing (Bonus)" (Seventh Records, 06/10/2023) Audio
  160. Mammatus "Expanding Majesty" (Silver Current, 23/06/2023) Audio
  161. Mangabros "Nadayadayeller" (19/06/2023) Audio
  162. Manna / Mirage "Autobiographie" (03/02/2023) Audio
  163. Manna / Mirage "Face" (07/04/2023) Audio
  164. Marc Ducret "Palm Sweat: Marc Ducret Plays the Music of Tim Berne" (Screwgun/Out Of Your Head, 10/03/2023) Audio
  165. Marek Pospieszalski "No Other End of the World Will There Be" (Clean Feed, 23/06/2023) Audio
  166. Markus Reuter "Sea of Hopeless Angels" (27/10/2023) Audio
  167. Mars Red Sky "Dawn Of The Dusk" (Vicious Circle/Mrs Red Sound, 08/12/2023) Audio
  168. Maruja "Knocknarea" (17/03/2023) EP Audio
  169. Matt Elliott "The End of Days" (Ici D'Ailleurs, 11/04/2023) Audio
  170. Mirror Gold "Mirror Gold" (03/11/2023) Audio
  171. miryotatsu "美​涼​逹" (07/04/2023) Audio
  172. Monika Roscher Bigband "Witchy Activities And The Maple Death" (Zenna, 05/05/2023) Audio
  173. Morten Georg Gismervik "Dunes at Night" (Hubro, 11/08/2023) Audio
  174. Motorpsycho "Yay!" (Stickman, 16/06/2023) Audio
  175. Mula "Duermevela" (31/03/2023) EP Audio
  176. MultiTraction Orchestra "Reactor One" (Alex Roth/Superpang, 07/04/2023) Audio
  177. Murray A. Lightburn "Once Upon A Time In Montr​é​al" (Dangerbird, 31/03/2023) Audio
  178. Neon Heart "S​ö​derut" (Neon Heart, 31/05/2023) Audio
  179. New Age Doom "There Is No End" (We Are Busy Bodies, 27/10/2023) Audio
  180. Nguyên Lê "Silk and Sand" (ACT Music+Vision GmbH+Co.KG, 24/02/2023) Audio
  181. ni "Fol Na​ï​s" (Dur & Doux, 01/12/2023) Audio
  182. Núria Andorrà, Fred Frith "Dancing Like Dust" (Klanggalerie, 23/03/2023) Audio
  183. Nyos "Waterfall Cave Fantasy, Forever " (Pelagic, 27/10/2023) Audio
  184. Ogives "La M​é​moire des Orages" (Sub Rosa, 21/04/2023) Audio
  185. Oiapok "OisoLün" (09/02/2023) Audio
  186. Ok Goodnight "The Fox and the Bird" (De Ligma, 02/06/2023) Audio
  187. One Shot "111" (Le Triton, 31/03/2023) Audio
  188. Opus Kink "My Eyes, Brother!" ( Nice Swan Recordings, 18/05/2023) EP Audio
  189. Orsak:Oslo "In Irons" (27/04/2023) Audio
  190. Oslo Tapes "Staring at the Sun before goin’ blind" (Echodelick/Sound Effect/Grazil, 01/12/2023) Audio
  191. Others "Mani Neumeier Sessions" 2023 (07/04/2023) Audio
  192. Overcity "Currently Sun" (9AM Records, 02/06/2023) Audio
  193. Paavoharju "Y​ö​n mustia kukkia" (Fonal, 08/09/2023) Audio
  194. Pagan Harvest "Earth's Secret Engine" (Bad Elephant Music, 07/07/2023) Audio
  195. Panopticon "The Rime Of Memory" (Bindrune, 29/11/2023) Audio
  196. Pascal Comelade, Ramon Prats, Lee Ranaldo "Velvet Serenade" (Staubgold/Cougouyou Music, 23/06/2023) Audio
  197. Peter Gabriel "i​/​o" (Peter Gabriel Ltd , 01/12/2023) Audio
  198. Pile "All Fiction" (Exploding in Sound, 17/02/2023) Audio
  199. Plank "Future of the Sea" (20/01/2023) Audio
  200. PoiL Ueda "PoiL Ueda" (Dur et Doux, 03/03/2023) Audio
  201. PoiL Ueda "Yoshitsune" (Dur et Doux, 03/11/2023) Audio
  202. PsychoYogi "Brand New Face" (29/09/2023) Audio
  203. Pulgas "The Book of Pulgas" (30/05/2023) Audio
  204. ØXN "CYRM" (Claddagh, 27/10/2023) Audio
  205. Radian "Distorted Rooms" (22/09/2023) Audio
  206. Radiation Blackbody "Dead Seed Planted in Dead Earth" (04/08/2023) Audio
  207. Ralph Towner "At First Light" (ECM, 17/03/2023) Audio
  208. Ramdam Fatal "Ramdam Fatal" (Dur & Doux/Gnougn/Pagans, 05/05/2023) Audio
  209. RaRaFre​+​Am "RaRaFre​+​Am" (On Repeat Recordings, 07/04/2023) Audio
  210. Rascal Reporters "The Strainge" Case of Steve (Cuneiform, 28/07/2023) Audio
  211. Rëlisp "Akt​ï​w1" (03/11/2023) Audio
  212. Rench's Rifles "Rench's Rifles" (On Repeat Recordings, 07/04/2023) Audio
  213. Rick Wakeman "A Gallery Of The Imagination" (Madfish, 24/02/2023) Audio
  214. Rien faire "Peuple" (Dur & Doux, 03/02/2023) Audio
  215. Renaissance "The Legacy Tour 2022" (15/08/2023) Audio
  216. Ringo Starr "Rewind Forward" (13/10/2023) EP
  217. Ring Van Möbius "Commissioned Works Pt II - Six Drops of Poison" (Apollon, 14/07/2023) Audio
  218. Rhùn "Toz​ï​h" (Baboon Fish Label, 01/06/2023) Audio
  219. R.J.F. "Going Strange" (17/03/2023) Audio
  220. Robert Forste "The Candle And The Flame" (Tapete, 03/02/2023) Audio
  221. Roger Waters "The Dark Side of the Moon Redux" (SGB Music Limited/Cooking Vinyl Limited, 06/10/2023) Audio
  222. Rogério Skylab "Caos e cosmos 3" (08/09/2023) Audio
  223. Saddam Webcam "Exc​è​s de beurre et Ruine morale" (Dur & Doux, 01/09/2023) Audio
  224. Samana "Dharma" (The Road, 26/03/2023) EP Audio
  225. Scava "Scava II" (29/06/2023) Audio
  226. Seer "Demo 2023" (Pinhead Distro, 11/05/2023) Audio
  227. Seven Impale "Summit" (Karisma & Dark Essence Records AS, 26/05/2023) Audio
  228. Sex Swing "Grade A Peanut Sauce "(Sonic Whip, 23/06/2023) Audio
  229. Shawn Javadi "Shawn Javadi" (05/05/2023) Audio
  230. Sidonie Dubosc "Portraits des miens" (La Roue Voilée, 28/07/2023) Audio
  231. Sigur Rós "ÁTTA" (Von Dur Limited/BMG Rights Management, 16/06/2023) Audio
  232. Siv Jakobsen "Gardening" (The Nordic Mellow, 20/01/2023) Audio
  233. Slowdive "everything is alive" (Dead Oceans, 01/09/2023 Audio
  234. Sky Shine (Kawabata Makoto + liquidbiupil) "Midsummer Pilgrimage In Systema Solare" (05/05/2023) Audio
  235. Sky Shine (Kawabata Makoto + liquidbiupil) "Live at Chat​-​Noir" (07/04/2023) Audio
  236. Snow Ghosts "The Fell" (Houndstooth, 24/02/2023) Audio
  237. Soft Machine "The Dutch Lesson" (Cuneiform, 28/04/2023) Audio
  238. Solstice "Light Up" (01/01/2023) Audio
  239. Sonar with David Torn and J. Peter Schwalm "Three Movements" (7D Media, 23/06/2023) Audio
  240. Sprain "The Lamb As Effigy" (The Flenser, 01/09/2023) 2CD Audio
  241. Spurv "Brefjære" (22/09/2023) Audio
  242. Stefano Panunzi "Pages From The Sea" (SP MUSIC, 21/04/2023) Audio
  243. Stewart Copeland "Police Deranged for Orchestra" (BMG, 23/06/2023) Audio
  244. Stick Men " UMEDA (Live in Osaka 2022)" (MoonJune, 03/02/2023) Audio
  245. Stick Men "20230203 Rickshaw Theatre, Vancouver, BC" (Audience Recording) (03/02/2023) Audio
  246. Stick Men "20230214 The Ritz, San Jose" (Audience Recording) (23/02/2023) Audio
  247. Stick Men "20230222 The Wayfarer, Costa Mesa, CA" (Matrix Recording) (27/02/2023) Audio
  248. Stick Men "20230304 Dosey Doe, Houston, TX" (Audience Recording) (19/03/2023) Audio
  249. SugaDairo x YoshidaTatsuys "Live at Jirokichi" (07/04/2023) Audio
  250. Suns of the Tundra "The Only Equation" (Bad Elephant Music, 16/06/2023) Audio
  251. Squid "O Monolith" (Warp, 09/06/2023) Audio
  252. Swans "The Beggar" (Young God, 23/06/2023) Audio
  253. Tangled Thoughts of Leaving "Oscillating Forest" (Bird's Robe/Dunk!, 04/08/2023) Audio
  254. Tatsuya Yoshida & Risa Takeda "Gloriosa" (05/05/2023) Audio
  255. Tatsuya Yoshida & Risa Takeda "Monolith" (05/05/2023) Audio
  256. Tatsuya Yoshida & Risa Takeda "Tsukikage" (05/05/2023) Audio
  257. Tatsuya Yoshida & Risa Takeda "Abroholos" (03/02/2023) Audio
  258. 天​邪​鬼 "Amanojaku" (05/05/2023) Audio
  259. TDK / ТДК "Nemesta" (08/03/2023) Audio
  260. TEKE::TEKE "Hagata" (Kill Rock Stars, 09/06/2023) Audio
  261. Tenhi "Valkama" (Prophecy Productions, 09/06/2023) Audio
  262. Terms "All Becomes Indistinct" (SKiN GRAFT, 21/04/2023) Audio
  263. The Bodhisattwa Trio & Mimika Orchestra "Frontier" (Intek Music, 12/05/2023) Audio
  264. The Canyon Observer "Figura" (Kapa, 09/01/2023) Audio
  265. The Chronicles of Father Robin "The Songs & Tales of Airoea, Book 1" (Karisma, 15/09/2023) Audio
  266. The Chronicles of Father Robin "The Songs & Tales of Airoea – Book II" (Karisma, 08/12/2023) Audio
  267. The Claudia Quintet "September" (16/06/2023) Audio
  268. The Declining Winter "Really Early, Really Latequot; (Home Assembly Music, 31/03/2023) Audio
  269. The End "Why Do You Mourn" (Trost, 19/05/2023) Audio
  270. The Fierce And The Dead "News From The Invisible World" (Spencer Park Music, 28/07/2023) Audio
  271. The Filibuster Saloon "Going Off Topic" (28/06/2023) Audio
  272. The Holy Family "Go Zero" (21/07/2023) Audio
  273. The Monochrome Assembly "Poseidon's Realm" (Monochrome Motif, 22/04/2023) Audio
  274. The Murder Capital "Gigi's Recovery" (Human Season, 20/01/2023) Audio
  275. The National "First Two Pages of Frankenstein" (4AD Ltd, 28/04/2023) Audio
  276. The Necks "Travel" (Northern Spy, 24/02/2023) Audio
  277. The Ocean "Holocene" (Pelagic, 19/05/2023) Audio
  278. The Remote Viewers "This Strange Place" (20/03/2023) Audio
  279. The Selva "Camar​ã​o​-​Girafa" (Clean Feed, 21/03/2023) Audio
  280. The Tubular All Stars "Rare And Reworked - The Music Of Mike Oldfield" (31/05/2023) Audio
  281. The Waeve "The Waeve" (Transgressive, 03/02/2023) Audio
  282. Tina Raymond "Divinations" (Imani, 06/10/2023) Audio
  283. Titanic "Vidrio" (20/10/2023) Audio
  284. Tombouctou "Tricky Floors" (Araki/Poutrage/Cheap Satanism/Hidden Bay/Permafrost/Pied De Biche/Day Off/Last Disorder, 03/02/2023) Audio
  285. Trauma City "Gougedquot; (01/04/2023) Audio
  286. Trevor Rabin "Rio (InsideOut Music, 06/10/2023) Audio
  287. Tu-Ner "T1 - Contact Information" (7D Media, 14/08/2023) Audio
  288. Tusmørke "Hestehoven" (18/08/2023) Audio
  289. UFO Hawaii & John Jones "People" (Telecaco International, 26/05/2023) Audio
  290. ULTRAPHAUNA "No No No No" (Dour et Doux, 21/04/2023) Audio
  291. Ultralum "Ultralum" (19/05/2023) Audio
  292. Ultra Zook "Auvergnication" (Dur & Doux, 05/05/2023) Audio
  293. Univers Zero "Lueur" (Sub Rosa, 03/11/2023) Audio
  294. Unstoppable Sweeties Show "Frosted Glass" (26/04/2023) Audio
  295. VÄLVĒ "Tiny Pilots" (17/11/2023) Audio
  296. Water From Your Eyes "Everyone's Crushed" (Matador, 26/05/2023) Audio
  297. Wish Us Well in Hell "One Side & The Other" (04/07/2023) Audio
  298. Wytch Hazel "IV: Sacrament" (Bad Omen, 02/06/2023) Audio
  299. Xiu Xiu "Ignore Grief" (Polyvinyl, 03/03/2023) Audio
  300. YES "Mirror To The Sky" (InsideOutMusic, 19/05/2023) Audio
  301. Yo La Tengo "This Stupid World" (Matador, 10/02/2023) Audio
  302. ZA! "ZA! & la TransMegaCobla" (Discrepant/Keroxen/Gandula/Indian Runners/Lovers & Lollypops/Moorworks/Valve, 10/02/2023) Audio
  303. Zak Riles "Earthwave" (imprec, 20/09/2023) Audio
  304. Zhaoze "No Answer Blowin' in the Wind" 没​有​答​案​风​中​飘 (06/05/2023) Audio
  305. Zopp "Dominion" (Flat Circle, 03/02/2023) Audio
2023. gada albumu TOP-20. Perhaps best albums of 2023: (not all in correct order)
  1. Fire! Orchestra "Echoes" (Rune Grammofon, 14/04/2023) (2CD/3LP) Audio
  2. Birds Through Fire "The Sting Of Everything" (22/06/2023) Audio
  3. Sprain "The Lamb As Effigy" (The Flenser, 01/09/2023) 2CD Audio
  4. The End "Why Do You Mourn" (Trost, 19/05/2023) Audio
  5. Ogives "La M​é​moire des Orages" (Sub Rosa, 21/04/2023) Audio
  6. Half Empty Glasshouse "Restricted Repetitive Behaviour: An Experiment in the Application of Classical 12​-​Tone Technique to Contemporary Post​-​Punk Composition" (Half Empty Glasshouse, 27/10/2023) Audio
  7. Roger Waters "The Dark Side of the Moon Redux" (SGB Music Limited/Cooking Vinyl Limited, 06/10/2023) Audio
  8. Sigur Rós "ÁTTA" (Von Dur Limited/BMG Rights Management, 16/06/2023) Audio
  9. Magma "Köhntarkösz Live In Beijing (Bonus)" (Seventh Records, 06/10/2023) Audio
  10. Oiapok "OisoLün" (09/02/2023) Audio
  11. The Chronicles of Father Robin "The Songs & Tales of Airoea, Book 1" (Karisma, 15/09/2023) Audio
  12. The Chronicles of Father Robin "The Songs & Tales of Airoea – Book II" (Karisma, 08/12/2023) Audio
  13. Lars Fredrik Frøislie "Fire Fortellinger" (Karisma, 02/06/2023) Audio
  14. Peter Gabriel "i​/​o" (Peter Gabriel Ltd , 01/12/2023) Audio
  15. Others "Mani Neumeier Sessions" 2023 (07/04/2023) Audio
  16. Matt Elliott "The End of Days" (Ici D'Ailleurs, 11/04/2023) Audio
  17. Titanic "Vidrio" (20/10/2023) Audio
  18. PoiL Ueda "Yoshitsune" (Dur et Doux, 03/11/2023) Audio
  19. PoiL Ueda "PoiL Ueda" (Dur et Doux, 03/03/2023) Audio
  20. Anchor and Burden "Kosmonautik Pilgrimage" (MoonJune, 13/01/2023) Audio
  21. Chafouin "Trois, quatre" (Epicericords/Araki/Hidden Bay/Pied De Biche/Out Of Thunes/GED/Quixotemusic/La Loutre Par Les Cornes/Do it youssef/Table Basse/Cœur Sur Toi, 13/05/2023) Audio
  22. Seven Impale "Summit" (Karisma & Dark Essence Records AS, 26/05/2023) Audio
  23. ni "Fol Na​ï​s" (Dur & Doux, 01/12/2023) Audio
  24. Nyos "Waterfall Cave Fantasy, Forever " (Pelagic, 27/10/2023) Audio
  25. Univers Zero "Lueur" (Sub Rosa, 03/11/2023) Audio
  26. Sonar with David Torn and J. Peter Schwalm "Three Movements" (7D Media, 23/06/2023) Audio
  27. Swans "The Beggar" (Young God, 23/06/2023) Audio
  28. Arnaud Quevedo & Friends (AQ&F) "2nd" Life (02/07/2023) Audio
  29. Join The Din "¿Change!" (Bad Elephant Music, 12/05/2023) Audio
  30. ØXN "CYRM" (Claddagh, 27/10/2023) Audio
  31. ZA! "ZA! & la TransMegaCobla" (Discrepant/Keroxen/Gandula/Indian Runners/Lovers & Lollypops/Moorworks/Valve, 10/02/2023) Audio
  32. Grails "Anches En Maat" (Temporary Residence Limited, 22/09/2023) Audio
  33. Tu-Ner "T1 - Contact Information" (7D Media, 14/08/2023) Audio
  34. Fly Fly Triceratops "So Many Ghosts" (28/07/2023) EP Audio
  35. Get The Blessing "Pallett" (20/10/2023) Audio
  36. The Selva "Camar​ã​o​-​Girafa" (Clean Feed, 21/03/2023) Audio
  37. Exit North "Anyway, Still" (14/04/2023) Audio
  38. Brandon Seabroook's Epic Proportions "Brutalovechamp" (Pyroclastic, 26/05/2023) Audio
  39. Free Human Zoo "The Mysterious Island ( Odusseia, 03/03/2023) Audio
  40. Morten Georg Gismervik "Dunes at Night" (Hubro, 11/08/2023) Audio
  41. Manna / Mirage "Autobiographie" (03/02/2023) Audio
  42. Elewout de Raad "True Stories" (17/06/2023) Audio
  43. Crown Lands "Fearless" (Spinefarm/Universal Music Canada/Ontario Creates, 31/03/2023) Audio
  44. Eloy "Echoes from the past" (Drakkar Entertainment, 23/06/2023) Audio
  45. Manna / Mirage "Face" (07/04/2023) Audio
  46. a Light Sleeper "Equaeverpoise" (Cuneiform, 28/07/2023) Audio
  47. Paavoharju "Y​ö​n mustia kukkia" (Fonal, 08/09/2023) Audio
  48. Cloutchaser "Mettalica" (02/06/2023) Audio
  49. Liturgy "93696" (Thrill Jockey, 24/03/2023) Audio
  50. Athak "ÜPJIK" (01/01/2023) Audio
  51. Ingrid Laubrock "The Last Quiet Place" (Pyroclastic, 31/03/2023) Audio
  52. BBCC "Michael" (October Tone, 16/06/2023) Audio
  53. Rascal Reporters "The Strainge" Case of Steve (Cuneiform, 28/07/2023) Audio
  54. Suns of the Tundra "The Only Equation" (Bad Elephant Music, 16/06/2023) Audio
  55. Linda May Han Oh "The Glass Hours" (Biophilia, 02/06/2023) Audio
  56. MultiTraction Orchestra "Reactor One" (Alex Roth/Superpang, 07/04/2023) Audio
  57. Ultraphauna "No No No No" (Dour et Doux, 21/04/2023) Audio
  58. The Monochrome Assembly "Poseidon's Realm" (Monochrome Motif, 22/04/2023) Audio
  59. Foyer Red "Yarn the Hours Away" (Carpark, 19/05/2023) Audio
  60. Ring Van Möbius "Commissioned Works Pt II - Six Drops of Poison" (Apollon, 14/07/2023) Audio
  61. The Bodhisattwa Trio & Mimika Orchestra "Frontier" (Intek Music, 12/05/2023) Audio
  62. Fistfights With Wolves "The Sheep That Eats The Wolf" (Fistfights With Wolves, 24/02/2023) Audio
  63. PsychoYogi "Brand New Face" (29/09/2023) Audio
  64. Monika Roscher Bigband "Witchy Activities And The Maple Death" (Zenna, 05/05/2023) Audio
  65. Aksak Maboul "Une aventure de VV (Songspiel) (Made to Measure Vol. 48)" (Crammed Discs, 03/03/2023) Audio
  66. John Ghost "Thin Air. Mirror Land" (Sdban, 06/10/2023) Audio
  67. Xiu Xiu "Ignore Grief" (Polyvinyl, 03/03/2023) Audio
  68. The Declining Winter "Really Early, Really Latequot; (Home Assembly Music, 31/03/2023) Audio
  69. Terms "All Becomes Indistinct" (SKiN GRAFT, 21/04/2023) Audio
  70. Billie Bottle's Temple of Shibboleth "Billie Bottle's Temple of Shibboleth" (31/03/2023) Audio
  71. a.P.A.t.T. "We" (Dur & Doux, 05/05/2023) Audio
  72. Sidonie Dubosc "Portraits des miens" (La Roue Voilée, 28/07/2023) Audio
  73. Opus Kink "My Eyes, Brother!" ( Nice Swan Recordings, 18/05/2023) EP Audio
  74. UFO Hawaii & John Jones "People" (Telecaco International, 26/05/2023) Audio
  75. Pulgas "The Book of Pulgas" (30/05/2023) Audio
2023. gada Latvijas albumu 20nieks. Secība pēc albuma publiskošanas datuma. Formula vienkārša, vai ir iespējams albumu noklausīties no A - Z.
  1. Zāle "Sniegs" (28/10/2023) Audio
  2. Luge "I Love It Here, I Live Here" (08/09/2023) Audio
  3. Ede "Formas" (Grupa Harijs, 01/09/2023) Audio
  4. Adrians Grīns "iek​š​as" (17/07/2023) Audio
  5. Baložu Pilni Pagalmi "N​​​ē​​​!​​​Zin​​​ā​​​ms iemesls" (NABA MUSIC, 01/06/2023) Audio
  6. JUUK "Mu​ļ​ķ​a stabule " (15/05/2023) Audio
  7. Reinis Jaunais "Vārdi" (10/05/2023) Audio
  8. Y.O.R. "09​.​02​.​2023. 002" (01/05/2023) Audio
  9. Sub Scriptum "M​ī​lest​ī​bas" (02/04/2023) Audio
  10. Edgars Rubenis "Sea Unbound" (dis ce que, 17/03/2023) Audio
  11. July Talk "Remember Never Before" (Six Shooter, 20/01/2023) Audio
  12. Auziņš, Čudars & Arutyunyan "Tutti Off Duty" (SKANI, 13/01/2023) Audio
2023. gada redzētie interesantākie koncerti Latvijā un ārpus tās:
  1. Artis Orubs, Ģertrūdes ielas teātris, Rīga, Latvija, 14/01/2023
  2. Bubu (Vācija), Aleponija, Rīga, Latvija, 20/01/2023
  3. Bubu (Vācija), Klubs Biedrība, Rīga, Latvija, 20/01/2023
  4. Darcy James Argue (Kanāda/ASV) JVLMA/RDKS/JMRMV apvienotais bigbends 17/02/2023 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, K. Barona iela 1, Rīga
  5. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš, Aleponija, Rīga, Latvija, 21/03/2023
  6. Eklektika, Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 03/03/2023
  7. Nikto, Aleponija, Rīga, Latvija, 01/04/2023
  8. Jānis Ruņģis, Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 06/04/2023
  9. The Bad Tones, Klubs Depo, Rīga, Latvija, 14/04/2023
  10. Advanced Blue, Klubs Depo, Rīga, Latvija, 21/04/2023
  11. Perestroika, Valpurģi, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 28/04/2023
  12. Perpendikuls Uz, Republika, Rīga, Latvija, 05/05/2023
  13. Solár (Zviedrija), Republika, Rīga, Latvija, 05/05/2023
  14. Edgars Rubenis, Ģertrūdes ielas teātris, Rīga, Latvija, 06/05/2023
  15. Heavenphetamine (Japāna/Ukraina), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/05/2023
  16. Heavenphetamine (Japāna/Ukraina), Aleponija, Rīga, Latvija, 16/05/2023
  17. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš, M/Darbnīca, Rīga, Latvija, 20/05/2023
  18. Kārļa Auziņa Trio (Kārlis Auziņš/Edvīns Ozols/Kaspars Kurdeko), M/Darbnīca, Rīga, Latvija, 20/05/2023
  19. The Moth Body (Austrālija), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 24/05/2023
  20. Aleksandrs Barons (LV), NOASS, Rīga, Latvija, 30/06/2023
  21. Blanco Teta (Argentīna), Aleponija, Rīga, Latvija, 30/07/2023
  22. Aleksandr Aleksandrov (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 01/08/2023
  23. Ahmed Ag Kaedy (Mali), Aleponija, Rīga, Latvija, 04/08/2023
  24. Rozwód (Polija), Aleponija, Rīga, Latvija, 17/08/2023
  25. Kanalizacija (Lietuva), Aleponija, Rīga, Latvija, 17/08/2023
  26. Reinis Jaunais (LV), Retro Jūrmala 2023, Lapmežciema estrāde, Lapmežciems, 26/08/2023
  27. Ryosuke Kiyasu (Japāna), Skaņu Mežs 2023, Aleponija, Rīga, Latvija, 29/08/2023
  28. Vecās Mājas (LV), Vagonu hall, Rīga, Latvija, 30/09/2023
  29. Heavenphetamine (Japāna/Ukraina), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/10/2023
  30. Xiu Xiu (ASV), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 13/10/2023
  31. Satoyama (Itālija) Art of Riga Jazz 2023, Latvijas Radio 1.studija, Rīga, Latvija, 20/10/2023
  32. James Blackshaw (UK), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 21/10/2023
  33. Grails (ASV), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 21/10/2023
  34. Nikto (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 26/10/2023
  35. Road To Saturn (eleOnora/Richard Thompson) (LV/EE), Aleponija, Rīga, Latvija, 29/10/2023
  36. DZ (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 25/11/2023
2023. gadā apmeklētie koncerti, no kuriem augstāk minētie koncerti ir atzīmēti kā lieliski:
  1. Tarhūns (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 13/01/2023
  2. Hazyhead (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 13/01/2023
  3. Calico (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 13/01/2023
  4. Artis Orubs (LV), Ģertrūdes ielas teātris, Rīga, Latvija, 14/01/2023
  5. Bubu (Vācija), Aleponija, Rīga, Latvija, 20/01/2023
  6. Bubu (Vācija), Klubs Biedrība, Rīga, Latvija, 21/01/2023
  7. PXWLL (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/02/2023
  8. Lunar Glow (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/02/2023
  9. Nedoverija (Igaunija), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/02/2023
  10. Juris Simanovičs & Grēka ieņemtie (LV), Anglikāņu baznīca, Rīga, Latvija, 14/02/2023
  11. Darcy James Argue (Kanāda/ASV) JVLMA/RDKS/JMRMV apvienotais bigbends 17/02/2023 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, K. Barona iela 1, Rīga
  12. Pjanka (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 01/03/2023
  13. Kültura Potrebłenya (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 01/03/2023
  14. Der Decadence (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 01/03/2023
  15. INSULATOR (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 01/03/2023
  16. Druhumurs (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 01/03/2023
  17. Eklektika (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 03/03/2023
  18. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 21/03/2023
  19. Eklektika (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 03/03/2023
  20. Suņu barība (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 18/03/2023
  21. Māra Dagne (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 23/03/2023
  22. Nikto (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 01/04/2023
  23. Jānis Ruņģis (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 06/04/2023
  24. John the Talentless, "20 m. slavas" Klubs Depo, Rīga, Latvija, 12/04/2023
  25. Velvet In Spite, "20 m. slavas" Klubs Depo, Rīga, Latvija, 12/04/2023
  26. Chernobog, "20 m. slavas" Klubs Depo, Rīga, Latvija, 12/04/2023
  27. Way Beyond Hatred, "20 m. slavas" Klubs Depo, Rīga, Latvija, 12/04/2023
  28. The Bad Tones, Klubs Depo, Rīga, Latvija, 14/04/2023
  29. Gustavs Gailitis, Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 20/04/2023
  30. Advanced Blue, Klubs Depo, Rīga, Latvija, 21/04/2023
  31. The Wet Ciagarettes, Aleponija, Rīga, Latvija, 22/04/2023
  32. Way Beyond Hatred, "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2023
  33. ORYZO , "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2023
  34. SixPrits, "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2023
  35. Bukte, Valpurģi, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 28/04/2023
  36. Dzeltenie Pastnieki, Valpurģi, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 28/04/2023
  37. Perestroika, Valpurģi, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 28/04/2023
  38. Juris Simanovičs & Grēka ieņemtie, Valpurģi, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 28/04/2023
  39. Māra Dagne (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 29/04/2023
  40. Fear Frequency (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 29/04/2023
  41. ŠŅK (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 29/04/2023
  42. Defekts (LV), Republika, Rīga, Latvija, 04/05/2023
  43. Advanced Blue (LV), Republika, Rīga, Latvija, 04/05/2023
  44. Nikotīņi (LV), Republika, Rīga, Latvija, 04/05/2023
  45. Perpendikuls Uz (LV), Republika, Rīga, Latvija, 05/05/2023
  46. Solár (Zviedrija), Republika, Rīga, Latvija, 05/05/2023
  47. Edgars Rubenis (LV), Ģertrūdes ielas teātris, Rīga, Latvija, 06/05/2023
  48. Heavenphetamine (Hiroki/Sara/Korol/Krempova) (Japāna/Ukraina), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/05/2023
  49. Pilota nakts (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/05/2023
  50. Heavenphetamine (Hiroki/Sara/Krempova) (Japāna/Ukraina), Aleponija, Rīga, Latvija, 16/05/2023
  51. Calico (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/05/2023
  52. Dumai Dunai (Kanāda/Ukraina/Bulgārija), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/05/2023
  53. Dani Ryan (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/05/2023
  54. Imaginary Boys (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/05/2023
  55. Dancing Fool (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/05/2023
  56. Apnikapanika (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/05/2023
  57. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš, M/Darbnīca, Rīga, Latvija, 20/05/2023
  58. Kārļa Auziņa Trio (Kārlis Auziņš/Edvīns Ozols/Kaspars Kurdeko), M/Darbnīca, Rīga, Latvija, 20/05/2023
  59. Imaginary Boys (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 24/05/2023
  60. The Moth Body (Austrālija), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 24/05/2023
  61. Skeet Flare (LV), Republika, Rīga, Latvija, 27/05/2023
  62. Godzilla Was Too Drunk To Destroy Tokyo (Itālija), Republika, Rīga, Latvija, 27/05/2023
  63. The I Don't Know (Itālija), Republika, Rīga, Latvija, 27/05/2023
  64. The Shouting Dolls (Lietuva) Republika, Rīga, Latvija, 09/06/2023
  65. Muskeg (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 14/06/2023
  66. Iekod (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 14/06/2023
  67. K.O.G.S. (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 14/06/2023
  68. YR (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 14/06/2023
  69. Marta Migla (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 17/06/2023
  70. Menuets (LV), Wondersala, Rīga, Latvija, 23/06/2023
  71. Pērkons (LV), Wondersala, Rīga, Latvija, 23/06/2023
  72. Akvalande (LV), Tu jau zini kur., Rīga, Latvija, 27/06/2023
  73. Aston Kais (LV), Tu jau zini kur., Rīga, Latvija, 27/06/2023 (sliktākā apskaņošana 2023. gadā)
  74. Aleksandrs Barons (LV), NOASS, Rīga, Latvija, 30/06/2023
  75. Jānis Burmeisters & Aleksis Luriņš (LV), NOASS, Rīga, Latvija, 30/06/2023
  76. Holy Lamb (LV), NOASS, Rīga, Latvija, 14/07/2023
  77. Aleksandra Špicberga un Vladimirs Kudrins (LV) Lielauces ezers, Lielauce, 15/07/2023
  78. Pietura Nekuriene (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/07/2023
  79. Starp līdzīgiem (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/07/2023
  80. MAXXXIMA (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/07/2023
  81. Kūdras pavēlnieks (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 19/07/2023
  82. Deniss Pashkevich/Staņislavs Judins/Ēriks Miezis (LV), NOASS, Rīga, Latvija, 20/07/2023
  83. Muskeg (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 20/07/2023
  84. Chameleon Drive (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 20/07/2023
  85. Rūdolfs Rubenis (LV), Ķengaraga parks, Rīga, Latvija, 22/07/2023
  86. Mother (LV), Ķengaraga parks, Rīga, Latvija, 22/07/2023
  87. Blanco Teta (Argentīna), Aleponija, Rīga, Latvija, 30/07/2023
  88. Aleksandr Aleksandrov (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 01/08/2023
  89. Arians Grīns (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 03/08/2023
  90. Jānis Ruņģis (LV), Kaņepes Kultūras Centrs, Rīga, Latvija, 04/08/2023
  91. Ahmed Ag Kaedy (Mali), Aleponija, Rīga, Latvija, 04/08/2023
  92. MenTeM (LV, Valmiera), Republika, Rīga, Latvija, 05/08/2023
  93. Pauls Raimonds (LV), Republika, Rīga, Latvija, 05/08/2023
  94. Lietās (LV), Republika, Rīga, Latvija, 05/08/2023
  95. Pieci normāli vārdi (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 15/08/2023
  96. NoRest Souls (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 16/07/2023
  97. Decibels (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 16/07/2023
  98. Koma FM (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 16/07/2023
  99. Rozwód (Polija), Aleponija, Rīga, Latvija, 17/08/2023
  100. Kanalizacija (Lietuva), Aleponija, Rīga, Latvija, 17/08/2023
  101. Chaturveni (Sebastian Dreyer, Balraj Singh, Tripti Sharma, Natalja Garanina (Indija), Rīgas svētki, Smilšu iela, Rīga, Latvija, 19/08/2023
  102. P.S.PMS (Kristīne Pāže, Evija Vēbere, Elīna Silova (LV), Rīgas svētki, Smilšu iela, Rīga, Latvija, 19/08/2023
  103. M.A.S.A (Rūdolfs Macats, Kārlis Auziņš, Ivars Arutjunjans, Elīna Silova) (LV), Rīgas svētki, Smilšu iela, Rīga, Latvija, 19/08/2023
  104. Oskars Jansons (LV), Rīgas svētki, Grīziņkalna apkaimes svētki, Vārnu/Laboratorijas krustojums, Rīga, Latvija, 19/08/2023
  105. Viral Mind (LV), Kaņepes Kultūras centrs, Rīga, Latvija, 23/08/2023
  106. Reinis Jaunais (LV), Retro Jūrmala 2023, Lapmežciema estrāde, Lapmežciems, 26/08/2023
  107. Ryosuke Kiyasu (Japāna), Skaņu Mežs 2023, Aleponija, Rīga, Latvija, 29/08/2023
  108. Nakts Mēģis (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 30/08/2023
  109. Šķembas (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 30/08/2023
  110. DOAS (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 30/08/2023
  111. Nesen (LV) (sliktākā apskaņošana 2023, pietika ar 3 minūtēm), NOASS, Rīga, Latvija, 31/08/2023
  112. Ede (LV) (2 šedevri: Velni/Gaidot), Aleponija, Rīga, Latvija, 02/09/2023
  113. DZ (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 04/09/2023
  114. Vāvis&Dents no Pļavniekiem (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 20/09/2023
  115. Depustūtes (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 20/09/2023
  116. Āres (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 23/09/2023
  117. ILLA (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 23/09/2023
  118. Vecās Mājas (LV), Vagonu hall, Rīga, Latvija, 30/09/2023
  119. Heavenphetamine (Hiroki/Sara/Korol) (Japāna/Ukraina), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/10/2023
  120. Amorālā psihōze (Dambis, Putriņš, Prauliņa, Burmeisters, Ruņģis) (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 05/10/2023
  121. Pilota nakts (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 06/10/2023
  122. Mobisa Mobisa (Igaunija), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 06/10/2023
  123. From Grotto (Somija), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 06/10/2023
  124. Plié (Lietuva), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 13/10/2023
  125. Xiu Xiu (ASV), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 13/10/2023
  126. Omerta (LV), Vagonu hall, Rīga, Latvija, 14/10/2023
  127. Nostra (LV), Vagonu hall, Rīga, Latvija, 14/10/2023
  128. Satoyama (Itālija) Art of Riga Jazz 2023, Latvijas Radio 1. studija, Rīga, Latvija, 20/10/2023
  129. James Blackshaw (UK), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 21/10/2023
  130. Grails (ASV), SODAS 2123, Vilnius, Lietuva, 21/10/2023
  131. Nikto (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 26/10/2023
  132. Norman Westberg (ASV) Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zāle, Rīga, Latvija, 27/10/2023 Vagonu hall, Rīga, Latvija, 14/10/2023
  133. Swans (ASV) Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zāle, Rīga, Latvija, 27/10/2023 (slikta skaņa zālē)
  134. Y.O. (Yuri Santalov/Oskars Upenieks) (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 29/10/2023
  135. Road To Saturn (eleOnora/Richard Thompson) (LV/EE), Aleponija, Rīga, Latvija, 29/10/2023
  136. Vredit Zdorovju (Вредит Здоровью) (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 08/11/2023
  137. Ascensia (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 08/11/2023
  138. Chosen By The Sky (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 08/11/2023
  139. Algis Fediajevas (Lietuva), Aleponija, Rīga, Latvija, 11/11/2023
  140. Helēna Kozlova (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 11/11/2023
  141. Seržants Bēda (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 18/11/2023
  142. Māra Dagne (LV), Republika, Rīga, Latvija, 24/11/2023
  143. Peace Frogs Plays the Doors (Somija) Republika, Rīga, Latvija, 24/11/2023
  144. DZ (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 25/11/2023
  145. A Xoloth (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 06/12/2023
  146. Īssavienojums (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 06/12/2023
  147. Fear Frequency (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 08/12/2023
  148. Les Attitudes Spectrales (LV), "Ukrainai", Vagonu hall, Rīga, Latvija, 16/12/2023 (slikta skaņa zālē)
  149. A Xoloth (LV), Republika, Rīga, Latvija, 30/12/2023
  150. SEIRA (LV), Republika, Rīga, Latvija, 30/12/2023
2022-2024. gada Latvijas nozīmīgāko grupu Top 20:
  1. Auziņš/Čudars/Arutyunyan
  2. Ivars Arutjunjans Quintet
  3. Vecās Mājas
  4. Menuets/Pērkons
  5. Grab
  6. DZ
  7. Artis Orubs
  8. Sig/Artis Orubs
  9. Kārļa Auziņa Trio (Kārlis Auziņš/Edvīns Ozols/Kaspars Kurdeko)
  10. Nikto
  11. Jānis Ruņģis
  12. Reinis Jaunais
  13. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš
  14. The Bad Tones
  15. Židrūns
  16. Perestroika
  17. Aston Kais
  18. JUUK
  19. Zāle
  20. Eklektika
  21. Pamirt
2024. gadā apmeklētie koncerti:
  1. Scumripper (Somija) Republika, Rīga, Latvija, 07/01/2024
  2. EOUI (Somija/ASV) Republika, Rīga, Latvija, 07/01/2024
  3. LaCHuGa (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  4. One Angry Geezer (Portugāle/LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  5. Almyth (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  6. Fuile (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  7. Polycephaly (LV), "Humanicide 2024", Dis Kultur, Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  8. Grab (LV), "Humanicide 2024", Dis Kultur, Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  9. Sun Pickers (Egils Leimanis/Gustavs Gailītis) (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  10. Asinis (LV), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 19/01/2024
  11. Chillers Of Anarchy (LV) Back II Black / Underground Party: Warm Up, Republika, Rīga, Latvija, 26/01/2024
  12. ODA (LV) Republika, Rīga, Latvija, 26/01/2024
  13. Elias of Venus (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 07/02/2024
  14. Noch Muzeev (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 07/02/2024
  15. The Balcon'y (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 07/02/2024
  16. Almyth (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  17. The Chance Taker (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  18. A Xoloth (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  19. Hazyhead (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  20. Lūpas (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/02/2024
  21. Juuk (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/02/2024
  22. Edgars Rubenis (LV), Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Latvija, 16/02/2024
  23. Advanced Blue (LV), Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Latvija, 16/02/2024
  24. Amber Sea (LV) Republika, Rīga, Latvija, 17/02/2024
  25. Amorālā Psihōze (LV) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 17/02/2024
  26. Pamirt (LV), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 22/02/2024
  27. The Eye Of Time (Francija), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 22/02/2024
  28. Mattergy (LV) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 23/02/2024
  29. Donēts11 (Minori Shimayama, Staņislavs Kuļikovs, Inga Vamze, Linards Kalniņš) (LV/Japāna), Aleponija, Rīga, Latvija, 24/02/2024
Interesantākās un oriģinālākās Lietuvas grupas/albumi
  1. Algis Fediajevas "Po trejų metų " (Resonating Wood Recordings, 25/10/2023) Audio
  2. Kanalizacija "Hi" (07/04/2023) Audio
  3. Crooked Mouth "Between The Fool & The Magician" (03/03/2023) Audio
  4. Garbanotas "K​ū​nas dangaus" (23/02/2023) Audio
  5. Skafandras "the šra i & ii" (31/02/2022) Audio
  6. Kabloonak "Miniature" (20/04/2022) Audio
  7. Timid Kooky "Tanzen" (23/02/2018) Audio
  8. Castor Stetson "Moksha" (28/06/2022) Audio
2020/2023. gada Latvijas interesantākās grupas un projekti A-Z:
  1. Advanced Blue
  2. Aleksandr Aleksandrov
  3. Aleksandrs Aleksandrovs & eleOnora
  4. Amorālā Psihoze
  5. Asaru lāsts
  6. Asinis
  7. ATOM
  8. Auziņš - Čudars - Arutyunyan
  9. Bērnības milicija   Facebook
  10. Buer & Andromalius
  11. careless afterlife   careless afterlife
  12. Deniss Paškevičs / Sig / Artis Orubs
  13. Dimanti vēnās (Scotland, Glasgow)
  14. Donēts   Donēts
  15. DZ
  16. Dzeltenie Pastnieki
  17. Elizabetes Balčus
  18. Elīna Silova
  19. Evija Vēbere
  20. Ezeri
  21. Gatis Ziema
  22. Grab
  23. Grupa Sigma
  24. Ivars Arutyunyan
  25. Ivars Arutjunjans Quintet
  26. Ivars Bez F
  27. Jānis Ruņģis
  28. Jāņa Ruņģa Klātbūtne
  29. Jeruzālemes Dedzinātāji
  30. Juuk
  31. Kalnejas
  32. Krāsa
  33. Kristofera sapnis
  34. Laime Pilnīga
  35. Les Attitudes Spectracles
  36. Līgas pH3
  37. Manta
  38. massicot (Switzerland, Geneva)
  39. Matīsa Čudars Trio (Čudars/Ozoliņš/Kurdenko)
  40. Matīsa Čudara Trio (Čudars/Ozols/Arutynyan)
  41. Matīss Čudars & Ivars Arutjunjans
  42.    Youtube  
  43. Nielslens Lielsliens
  44. Nikto   Ionoteka, St. Petersburg 29.05.2019
  45. Oskars Jansons
  46. Reverb Moonlight
  47. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš
  48. Rūpnieciskais ansamblis
  49. SIG & Artis Orubs
  50. Sniedze Prauliņa
  51. So Lucid Electric Feel
  52. Songs of the Land (LV/NL)
  53. Spāre
  54. Stūrī Zēvele
  55. The Bad Tones
  56. Valters Big Band   Valters Big Band
  57. Zāle
  58. Židrūns

ATPAKAĻ | # 4  (1997) | # 5  (gadsimta) | # 6  (1998) | # 7  (1999) | # 8  (2000) | # 9  (2001) | # 10  (gadsimta #2)  | # 11  (2002)  | # 12  (2003)  | # 13  (2004)  | # 14  (2005)  | # 16  (2007)  | # 17  (2008)
progresīvais un avangarda roks | post-roka grupas | post-roka leibli un mediji
2000. gada albumi  |  2001. gada albumi  |  2002. gada albumi  |  2003. gada albumi  |  2004. gada albumi  |  2005. gada albumi  |  2006. gada albumi  |  2007. gada albumi  |  2008. gada albumi  |  2009. gada albumi  |  2010. gada albumi  |  2011. gada albumi  |  2012. gada albumi  |  2013. gada albumi  |  2014. gada albumi  |  2015. gada albumi  |  2016. gada albumi  |  2017. gada albumi  |  2018. gada albumi  |  2019. gada albumi  |  2020. gada albumi  |  2021. gada albumi  |  2022. gada albumi  | Olive Mess
The [Gri:n] Files #1  | #2  | #3  | #4  | #5  | #6

Zaļā Delfīna aptauja, © Dainis Bušmanis.
Papildināts 2024. gada 24. februārī.