2024. gada nozīmīgāko, interesantāko un labāko albumu saraksts:
  1. Å "Åtr​å​v​ä​rld" (17/12/2023) Audio
  2. Abstraktor "М​а​т​ь" (09/02/2024) Audio
  3. Adult Jazz "So Sorry So Slow" (Spare Thought, 26/04/2024) Audio
  4. Agent blå "STAB!" (Karine, 12/04/2024) Audio
  5. Alex Henry Foster "Kimiyo" (26/04/2024) Audio
  6. Amirtha Kidambi’s Elder Ones "New Monuments" (We Jazz, 15/03/2024) Audio
  7. Anchor and Burden "Extinction Level" (Reuter, Dowerk, Wöstheinrich, Sirkis, 02/02/2024) Audio
  8. And Also The Trees "Mother​-​of​-​pearl moon" (AATT, 23/02/2024) Audio
  9. Antinomie "Pareidolia" (07/06/2024) Audio
  10. Antistatic "Relics" (Cuneiform, 26/01/2024) Audio
  11. Athak "Stabat Mater" (08/01/2024) Audio
  12. Ativin "Hidden Tracks: 1995​-​1996" (26/01/2024) Audio
  13. Barrus "The Kids" (02/04/2024) Audio
  14. Beige Banquet "Ornamental Hermit" (FUTURE SHOCK, 13/03/2024) Audio
  15. Beth Gibbons "Lives Outgrown" (Domino, 17/05/2024)
  16. Big Big Train "The Likes Of Us" (InsideOut Music, 01/03/2024) Audio
  17. Bill Orcutt Guitar Quartet "Four Guitars Live" (22/03/2024) Audio
  18. Billy Mahonie "Field of Heads" (24/05/2024) Audio
  19. Blushing "Sugarcoat" (karine, 03/05/2024) Audio
  20. Bnny "One Million Love Songs" (05/04/2024) Audio
  21. Bondage Fruit "VII" (Maboroshi No Sekai, 25/01/2024 Audio
  22. Carpet "Collision" (Kapitän Platte, 22/03/2024) Audio
  23. Caverns Measureless "Caverns Measureless" (Chthonic Eidolon, 01/03/2024) Audio
  24. Chatte royal "Mick Torres Plays Too Fucking Loud" (Kapitän Platte, 08/03/2024) Audio
  25. Cheer-Accident "Vacate" (Cuneiform, 23/02/2024) Audio
  26. Chelsea Wolfe "She Reaches Out To She Reaches Out To She" (09/02/2024) Audio
  27. Chrones "Zone" (Art District Music, 23/01/2024) Audio
  28. Cloud People "Simulacra" (Apollon, 01/03/2024) Audio
  29. Codex Serafini "The Imprecation Of Anima" (23/06/2023) Audio
  30. Combat Astronomy "Method and Trap" (25/02/2024) Audio
  31. Dad's Apartment "Flesh and Bones Become Nothing in the Light" (02/04/2024) Audio
  32. Dave Newhouse "Natura Morta" (05/04/2024) Audio
  33. delicate prey "feasts" (23/02/2024) Audio
  34. Dialeto "Pandelirium" (10/02/2024) Audio
  35. Diamanda Galás "Diamanda Gal​á​s In Concert" (Intravenal Sound Operations, 14/06/2024) Audio
  36. Dirty Three "Love Changes Everything" (Drag City Inc., 28/06/2024) Audio
  37. Drahla "Angeltape" (Captured Tracks, 05/04/2024) Audio
  38. Eiko Ishibashi "Evil Does Not Exist" ( Drag City Inc, 28/06/2024) Audio
  39. Einstürzende Neubauten "Rampen" (apm: alien pop music) (Potomak, 05/04/2024) Audio
  40. Elephant9 "Mythical River" (Rune Grammofon, 19/04/2024) Audio
  41. Elephant Stone "Back Into The Dream" (23/02/2024) Audio
  42. Emergency Group "Mind Screen" (Emergency Group/BIG EGO, 01/07/2024) Audio
  43. Emergency Group "The Lagniappe Sessions :: Emergency Group" (02/02/2024) Audio
  44. English Teacher "This Could Be Texas" (Island, 12/04/2024) Audio
  45. Ethnic Heritage Ensemble "Return of the Lost Tribe" (Spiritmuse, 16/01/2024) Audio
  46. Eunuchs "Harbour Century" (05/04/2024) Audio
  47. Everything Oscillating "The Taboo Against Knowing Who You Are" (11/01/2024) Audio
  48. Ethnic Heritage Ensemble "Open Me, A Higher Consciousness of Sound and Spirit" (08/03/2024) Audio
  49. Extra Life "The Sacred Vowel" (05/04/2024) Audio
  50. Feller "Universal Miracle Worker" (28/05/2024) Audio
  51. Fire! "Testament" (Rune Grammofon, 23/02/2024) Audio
  52. Folly Group "Down There!" (So Young. 12/01/2024) Audio
  53. Forgas Band Phenomena "Extra - Lucide" (Cuneiform, 29/12/2023) Audio
  54. François Thollot "Point of View" (29/02/2024) Audio
  55. Fred Frith "Guitar Solos / Fifty" (Week-End, 16/02/2024) Audio
  56. Fred Frith & Jean-Pierre Drouet "Improvisations" (02/05/2024) Audio
  57. Life Only: Fred Frith / Dimos Vryzas / Diego Aguirre DAZ "Plus Ça Change" (26/01/2024) Audio
  58. Fred Frith "Kammgarn" Chronicles (27/04/2024) Audio
  59. Full Earth "Cloud Sculptors" (Stickman, 22/03/2024) Audio
  60. FYEAR "FYEAR" (Constellation, 05/04/2024) Audio
  61. glass beach "plastic death" (Run For Cover, 19/01/2024) Audio
  62. Geo "Out of Body" (Erste Theke Tontraeger, 25/04/2024) Audio
  63. Gloios "Natureza Errada" (22/03/2024) Audio
  64. Half Empty Glasshouse "The Exit is Over There!" (Half Empty Glasshouse, 10/05/2024) Audio
  65. Harry Gorski-Brown "Durt Dronemaker After Dreamboats" (Glarc, 09/02/2024) Audio
  66. Harvestman "Triptych: Part One" (Neurot Recordings, 23/04/2024) Audio
  67. hipertelia "osamenta" (Dronestrobe, 06/02/2024) Audio
  68. House Of All "Continuum" (Tiny Global Productions, 02/04/2024) Audio
  69. Insane Gertrude "Tranquil Moments: Adult Day Care!" (Anti-Mind Music, 18/02/2024) Audio
  70. Irnini Mons "Une habitante touch​é​e par une m​é​t​é​orite" (Dur & Doux, 26/04/2024) Audio
  71. Iron Jinn "Live At Roadburn" (Lay Bare Recordings, 05/04/2024) Audio
  72. Isildurs Bane & Jinian Wilde "The Pearl of Ever Changing Shell" (Ataraxia, 23/02/2024) Audio
  73. Jim White and Marisa Anderson "Swallowtail" (Thrill Jockey, 10/05/2024) Audio
  74. Jon Anderson & The Band Geeks "True" (Frontiers Music, 23/08/2024)
  75. Jono El Grande "All That Yoga And I Still Feel Like Shit" (15/04/2024) Audio
  76. Joy Guidry "AMEN" (Whited Sepulchre, 10/05/2024) Audio
  77. Kavus Torabi "The Banishing" (03/05/2024) Audio
  78. Kee Avil "Spine" (Constellation, 03/05/2024) Audio
  79. King Gizzard & The Lizard Wizard "Nonagon Infinity Live" (Needlejuice, 01/04/2024) Audio
  80. KingFun "Unusual Measurements" (TYLERMADETHIS, 10/05/2024) Audio
  81. Kiran Leonard "Real Home" (Unsung Hunger/Memorials Of Distinction, 17/04/2024) Audio
  82. Lahmana "On Embracing a Blank Space" (15/04/2024) Audio
  83. La Luz "News of the Universe" (Sub Pop, 24/05/2024) Audio
  84. La STPO "La STPO in Concerts" (02/02/2024) Audio
  85. Luz de Riada "Rizoma" (Progrock.com's Essentials, 01/01/2024) Audio
  86. Maan Tomu "Valossa en n​ä​e pime​ä​ä​, pime​ä​ssä valon n​ä​ä​n" (This is not a dog, 01/03/2024) Audio
  87. Macroscream "Macrophonix" (AltrOck Productions, 09/02/2024) Audio
  88. Magic Fig "Magic Fig" (Silver Current, 17/05/2024) Audio
  89. Manuel Troller "Halcyon Future" (meakusma, 19/04/2024) Audio
  90. Martha Skye Murphy "Um" (AD 93, 14/06/2024) Audio
  91. Monkey3 "Welcome To The Machine" (Napalm, 23/02/2024) Audio
  92. Mono "OATH" (Temporary Residence Ltd./Pelagic/NEW NOISE CHINA, 14/06/2024) Audio
  93. Musala nan Eilan "Glossolalia" (Founding Our Own Glorious Chapels/Wild Bless You ! Records, 05/03/2024) Audio
  94. Nahr Alhumam "Offering" (04/03/2024) Audio
  95. Neal Morse "The Restoration – Joseph: Part Two" (Radiant, 12/01/2024) Audio fragments
  96. Nnella "Close To A Reality" (Very Hairy, 26/04/2024) Audio
  97. No Man's Valley "Chrononaut Cocktailbar / Flight of the Sloths" (19/04/2024) Audio
  98. North Sea Echoes "Really Good Terrible Things" (Metal Blade, 23/02/2024) Audio
  99. Oren Ambarchi, Johan Berthling, and Andreas Werliin "Ghosted Ⅱ" (Drag City, 26/04/2024) Audio
  100. Pagan Athletes "Landlocked" (Episode 4/Megalo Tapes, 02/06/2023) Audio
  101. Panzerpappa & Rannveig Djønne with Guests "Skjeringspunkt" (01/03/2024) Audio
  102. Paul Dunmall Quintet (with Ed Puddick & the Royal Birmingham Conservatoire Big Band) "Soultime Again" (Stoney Lane, 02/02/2024) Audio
  103. Péniche "Triplé" (Luik Music/Floral, 15/03/2024) Audio
  104. Perfect "Monkey Jockey Man and The Safari Tick Sugar" (Dense and Fulfilling, 19/01/2024) Audio
  105. Pomme "Saisons" (Sois sage musique/Polydor 22/03/2024) Audio
  106. Prefuse 73 "New Strategies for Modern Crime Vol​.​1" (Lex, 22/03/2024) Audio
  107. Present "this is NOT the end" (Cuneiform, 29/03/2024) Audio
  108. Prizes Roses Rosa "To Fire Clay" (06/02/2024) Audio
  109. Punchlove "Channels" (Kanine, 01/03/2024) Audio
  110. Rated Eye "Rated Eye" (Wax Donut, 10/05/2024) Audio
  111. Rhùn "Tozzos" (Baboon Fish Label, 08/03/2024) Audio
  112. samlrc "A Lonely Sinner" (Starrcade, 08/03/2024) Audio
  113. Seaorm "Nekyia" (octoberXart, 25/04/2024) Audio
  114. Sleepytime Gorilla Museum "of the Last Human Being" (Sleepytime Gorilla Museum/Avant Night, 23/02/2024) Audio
  115. SLIFT "ILION" (Le Bosquet/Sub Pop Records, 19/01/2024) Audio
  116. Soft Machine "H​ø​vikodden 1971" (Cuneiform, 31/05/2024) Audio
  117. Spanyurd / Zumigalooje "SPLIT ENDS" (Already Dead Tapes and Records, 22/03/2024) Audio
  118. Steve Hackett "The Circus and the Nightwhale" (InsideOut Music, 16/02/2024) Audio
  119. Stick Men "20160424 Lovin' Cup, Rochester (Audience Recording)" (02/02/2024) Audio
  120. Stick Men "20180304 Blue Note Milan (Audience Recording)" (02/02/2024) Audio
  121. Stick Men "20160422 TCAN, Natick, MA (Audience Recording)" (02/02/2024) Audio
  122. Stick Men "20240222 Woodlands Tavern, Columbus, OH (Matrix Recording)" (23/02/2024) Audio
  123. Stick Men "20240226 Lincoln Theater, Raleigh, NC (Matrix Recording)" (05/03/2024) Audio
  124. Still House Plants "If I don​’​t make it, I love u" (Bison, 12/04/2024) Audio
  125. Sun Ark "Sun Ark" (XJAZZ! Music, 16/02/2024) Audio
  126. The Chronicles of Father Robin "The Songs & Tales of Airoea – Book III" (Karisma/Old Oak, 23/02/2024) Audio
  127. The Conformists "Midwestless" (Computer Students, 05/04/2024) Audio
  128. The Decemberists "As It Ever Was, So It Will Be Again" (YABB/Thirty Tigers, 14/06/2024) Audio
  129. The Fall "Slates (Live)" (Bella Union, 26/04/2024) Audio
  130. The Janitors "An Error Has Occurred" (24/05/2024) Audio
  131. The Jonny Halifax Invocation "A​ç​id Bl​ü​ü​s R​ä​ä​gs Vol​.​2" (God Unknown, 05/04/2024) Audio
  132. Them Moose Rush "Zepaxia" (Dostava Zvuka, 02/02/2024) Audio
  133. The Pneumatic Transit "Forbidden Trinkets" (26/01/2024) Audio
  134. The Sonic Rings "Life of Crime" (10/01/2024) Audio
  135. The Very Big Experimental Toubifri Orchestra "Outre" (La Grande Expérimentale, 15/03/2024) Audio
  136. Thierry Zaboitzeff "Le Passage" (Thierry Zaboitzeff/Monstre Sonore, 09/02/2024) Audio
  137. Tomato Flower "No (Ramp" Local, 08/03/2024) Audio
  138. Touchdown Jesus "You Must Not Know Who You Are To Them" (15/03/2024) Audio
  139. Transatlantic "Live at Morsefest 2022: The Absolute Whirlwind - Night 1" (InsideOut Music, 26/04/2024) Audio
  140. Tu-Ner "T​-​2 Tu​-​Ner for Lovers" (7D Media, 03/05/2024) Audio
  141. Tytus & The Left-Handers "Middle Hand" (07/01/2024) Audio
  142. Urvanovic "Let's Not Be Here" (Common Grounds/Wasted State Music Ltd, 29/03/2024) Audio
  143. Vansina / Verbruggen / Vervloesem "Sorry Louise couldn't come" (26/04/2024) Audio
  144. Viima "V​ä​istyy Mielen Yö" (01/01/2024) Audio
  145. Villagers "That Golden Time" (Domino Recording Co Ltd, 10/05/2024) Audio
  146. Virgin Vacation "Dapple Patterns" (02/05/2024) Audio
  147. Zdrój "Koleiny" (Syf, 05/04/2024) Audio
  148. Zio Crocifisso "Campana di Legno" (06/04/2024) Audio
  149. Zombi "Direct Inject" (Relapse, 22/03/2024) Audio
2024. gada albumu TOP-20. Perhaps best albums of 2023: (not all in correct order)
  1. Pomme "Saisons" (Sois sage musique/Polydor 22/03/2024) Audio
  2. Present "this is NOT the end" (Cuneiform, 29/03/2024) Audio
  3. Eunuchs "Harbour Century" (05/04/2024) Audio
  4. Extra Life "The Sacred Vowel" (05/04/2024) Audio
  5. Fire! "Testament" (Rune Grammofon, 23/02/2024) Audio
  6. Half Empty Glasshouse "The Exit is Over There!" (Half Empty Glasshouse, 10/05/2024) Audio
  7. Sleepytime Gorilla Museum "of the Last Human Being" (Sleepytime Gorilla Museum/Avant Night, 23/02/2024) Audio
  8. Antistatic "Relics" (Cuneiform, 26/01/2024) Audio
  9. Athak "Stabat Mater" (08/01/2024) Audio
  10. Tu-Ner "T​-​2 Tu​-​Ner for Lovers" (7D Media, 03/05/2024) Audio
  11. Cheer-Accident "Vacate" (Cuneiform, 23/02/2024) Audio
  12. Full Earth "Cloud Sculptors" (Stickman, 22/03/2024) Audio
  13. Forgas Band Phenomena "Extra - Lucide" (Cuneiform, 29/12/2023) Audio
  14. glass beach "plastic death" (10/01/2024) Audio
  15. Insane Gertrude "Tranquil Moments: Adult Day Care!" (Anti-Mind Music, 18/02/2024) Audio
  16. The Very Big Experimental Toubifri Orchestra "Outre" (La Grande Expérimentale, 15/03/2024) Audio
  17. English Teacher "This Could Be Texas" (Island, 12/04/2024) Audio
  18. La STPO "La STPO in Concerts" (02/02/2024) Audio
  19. Still House Plants "If I don​’​t make it, I love u" (Bison, 12/04/2024) Audio
  20. Luz de Riada "Rizoma" (Progrock.com's Essentials, 01/01/2024) Audio
  21. Panzerpappa & Rannveig Djønne with Guests "Skjeringspunkt" (01/03/2024) Audio
  22. Rhùn "Tozzos" (Baboon Fish Label, 08/03/2024) Audio
  23. Soft Machine "H​ø​vikodden 1971" (Cuneiform, 31/05/2024) Audio
  24. Steve Hackett "The Circus and the Nightwhale" (InsideOut Music, 16/02/2024) Audio
  25. Anchor and Burden "Extinction Level" (Reuter, Dowerk, Wöstheinrich, Sirkis, 02/02/2024) Audio
  26. The Chronicles of Father Robin "The Songs & Tales of Airoea – Book III" (Karisma/Old Oak, 23/02/2024) Audio
  27. Thierry Zaboitzeff "Le Passage" (Thierry Zaboitzeff/Monstre Sonore, 09/02/2024) Audio
2024. gada Latvijas albumu 20nieks. Secība pēc albuma publiskošanas datuma. Formula vienkārša, vai ir iespējams albumu noklausīties no A - Z. Grūti laikam?
  1. kuba "laukumi" (Kuba/Jersika, 28/06/2024) Audio
  2. STABS "Sadursme" (Sāpes Skaņas, 06/05/2024) Audio
  3. Laika Suns "Imit​ā​cija" (30/04/2024) Audio
  4. Almyth "Zarathustra​/​/​Geometry" (15/04/2024) Audio
  5. Dabasu Durovys "D​ī​nys i Nad​ī​nys" (14/04/2024) Audio
  6. Trīsas "Kaut kur k​ā​ds" (10/04/2024) Audio
  7. Nielslens Lielsliens "Negaidīti varoņi" (23/03/2024) Audio
  8. Aptiekas Bēru Ansamblis "Tunku Cincis" (04/03/2024) Audio
  9. Advanced Blue "Svabads" (18/02/2024) Audio
  10. Edgars Mākens "Treis putne​ņ​i" (29/01/2024) Audio
2022-2024. gada Latvijas nozīmīgāko grupu Top 20:
  1. Menuets
  2. Pērkons
  3. Vecās Mājas
  4. Auziņš/Čudars/Arutyunyan
  5. Ivars Arutjunjans Quintet
  6. Kārļa Auziņa Trio (Kārlis Auziņš/Edvīns Ozols/Kaspars Kurdeko)
  7. Grab
  8. DZ
  9. Artis Orubs
  10. Sig/Artis Orubs
  11. Nikto
  12. Jānis Ruņģis
  13. Reinis Jaunais
  14. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš
  15. The Bad Tones
  16. Židrūns
  17. Nielslens Lielsliens
  18. Perestroika
  19. Aston Kais
  20. JUUK
  21. Zāle
  22. Eklektika
  23. Pamirt
  24. Advanced Blue
  25. Pink Fluids
  26. Dārta Krūze
2024. gada redzētie interesantākie koncerti Latvijā un ārpus tās:
  1. Grab (LV), "Humanicide 2024", Dis Kultur, Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  2. Sun Pickers (Egils Leimanis/Gustavs Gailītis) (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  3. Asinis (LV), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 19/01/2024
  4. Juuk (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/02/2024
  5. Edgars Rubenis (LV), Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Latvija, 16/02/2024
  6. Advanced Blue (LV), Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Latvija, 16/02/2024
  7. Amorālā Psihōze (LV) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 17/02/2024
  8. Pamirt (LV), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 22/02/2024
  9. Nielslens Lielsliens un Vija Moore (LV) Ģertrūdes ielas teātris, Rīga, Latvija, 23/03/2024
  10. Mäkkelä (Vācija/Somija) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 27/03/2024
  11. Advanced Blue (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 29/03/2024
  12. Aleksandrs Aleksandrovs (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 30/03/2024
  13. Pink Fluids (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 13/04/2024
  14. Vecās Mājas (LV), Ulbrokas Pērle, Ulbroka, Latvija, 03/05/2024
  15. Aija Alsiņa (LV) BPP30, Mežaparka Lielā estrāde, Kokaru zāle, Rīga, Latvija, 11/05/2024
  16. Dārta Krūze (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  17. Eklektika (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  18. Druhumurs (LV), Hipiju un panku svētki, Lastādija, Rīga, Latvija, 01/06/2024
2024. gadā apmeklētie koncerti:
  1. Scumripper (Somija) Republika, Rīga, Latvija, 07/01/2024
  2. EOUI (Somija/ASV) Republika, Rīga, Latvija, 07/01/2024
  3. LaCHuGa (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  4. One Angry Geezer (Portugāle/LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  5. Almyth (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  6. Fuile (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/01/2024
  7. Polycephaly (LV), "Humanicide 2024", Dis Kultur, Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  8. Grab (LV), "Humanicide 2024", Dis Kultur, Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  9. Sun Pickers (Egils Leimanis/Gustavs Gailītis) (LV), Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 13/01/2024
  10. Asinis (LV), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 19/01/2024
  11. Chillers Of Anarchy (LV) Back II Black / Underground Party: Warm Up, Republika, Rīga, Latvija, 26/01/2024
  12. ODA (LV) Republika, Rīga, Latvija, 26/01/2024
  13. Elias of Venus (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 07/02/2024
  14. Noch Muzeev (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 07/02/2024
  15. The Balcon'y (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 07/02/2024
  16. Almyth (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  17. The Chance Taker (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  18. A Xoloth (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  19. Hazyhead (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 09/02/2024
  20. Lūpas (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/02/2024
  21. Juuk (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 10/02/2024
  22. Edgars Rubenis (LV), Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Latvija, 16/02/2024
  23. Advanced Blue (LV), Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Latvija, 16/02/2024
  24. Amber Sea (LV) Republika, Rīga, Latvija, 17/02/2024
  25. Amorālā Psihōze (LV) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 17/02/2024
  26. Pamirt (LV), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 22/02/2024
  27. The Eye Of Time (Francija), Ādmiņu 4, Rīga, Latvija, 22/02/2024
  28. Mattergy (LV) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 23/02/2024 (slikta skanējuma dēļ pametu koncertu)
  29. Donēts11 (Minori Shimayama, Staņislavs Kuļikovs, Inga Vamze, Linards Kalniņš) (LV/Japāna), Aleponija, Rīga, Latvija, 24/02/2024
  30. Father Andy (Somija) Republika, Rīga, Latvija, 22/03/2024
  31. Cradle of Judah (ASV) Republika, Rīga, Latvija, 22/03/2024
  32. Nielslens Lielsliens un Vija Moore (LV) Ģertrūdes ielas teātris, 23/03/2024
  33. Pilota nakts (LV) Aleponija, Rīga, Latvija, 26/03/2024
  34. Mäkkelä (Vācija/Somija) Kultūras Nams Atmoda, Rīga, Latvija, 27/03/2024
  35. Advanced Blue (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 29/03/2024
  36. Aleksandrs Aleksandrovs (LV), Aleponija, Rīga, Latvija, 30/03/2024
  37. Edgars Rubenis (LV), Hanzas Perons, Rīga, Latvija, 12/04/2024
  38. Godspeed You! Black Emperor (Kanāda) Hanzas Perons, Rīga, Latvija, 12/04/2024
  39. Pink Fluids (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 13/04/2024
  40. Nova Koma (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 13/04/2024
  41. Kapu svētki (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/04/2024
  42. Amfora (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/04/2024
  43. sYki (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/04/2024
  44. DANI RYAN (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/04/2024
  45. Anorexic Witches (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/04/2024
  46. David Decayde (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 17/04/2024
  47. The Chance Takers (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2024
  48. Dziļi Vienalga (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2024
  49. Ilonas Maska (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2024
  50. Anorexic Witches (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2024
  51. Amfora (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 26/04/2024
  52. Orient (Čehija) NOASS, Rīga, Latvija, 27/04/2024
  53. The Underground Youth (UK) NOASS, Rīga, Latvija, 27/04/2024 (slikta skanējuma dēļ pametu koncertu)
  54. Almyth (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 30/04/2024
  55. Vecās Mājas (LV), Ulbrokas pērle, Ulbroka, Latvija, 03/05/2024
  56. Arklio Galia (Lietuva), Wiktorija, Liepāja, Latvija, 04/05/2024
  57. Aston Kais (LV), Wiktorija, Liepāja, Latvija, 04/05/2024 (slikta skanējuma dēļ pametu koncertu)
  58. Židrūns (LV), "Angārā", "Tu jau zini kur" Rīga, Latvija, 10/05/2024
  59. Tesa (LV), "Angārā", "Tu jau zini kur" Rīga, Latvija, 10/05/2024
  60. Nielslens Lielsliens un Vija Moore (LV) BPP30, Mežaparka Lielā estrāde, Kokaru zāle, Rīga, Latvija, 11/05/2024 (3 dziesmas)
  61. Aija Alsiņa (LV) BPP30, Mežaparka Lielā estrāde, Kokaru zāle, Rīga, Latvija, 11/05/2024 (3 skaņdarbi)
  62. ЛаЧуГа (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 15/05/2024
  63. KirAce (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 15/05/2024
  64. Nuclear Conflict (Ukraina), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 15/05/2024
  65. Nesaki Mammai (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 15/05/2024
  66. Wild Mood Swings (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 15/05/2024
  67. Dārta Krūze (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  68. Keitija Bārbale (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  69. Tante gaida (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  70. Eklektika (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  71. Adriāna Gotlube (LV), Valpurģi 2024, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīga, Latvija, 24/05/2024
  72. The Chance Takers (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 31/05/2024 (slikta skaņa un izpildījums)
  73. Druhumurs (LV), Hipiju un panku svētki, Lastādija, Rīga, Latvija, 01/06/2024
  74. Keitija Bārbale (LV), Hipiju un panku svētki, Lastādija, Rīga, Latvija, 01/06/2024
  75. Grēcīgie partizāni (LV), Hipiju un panku svētki, Lastādija, Rīga, Latvija, 01/06/2024
  76. Depustūtes (LV), Hipiju un panku svētki, Lastādija, Rīga, Latvija, 01/06/2024
  77. Ex1a (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 05/06/2024
  78. TheMisto (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 05/06/2024
  79. Provoda (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 05/06/2024
  80. Suns Ray (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 05/06/2024
  81. Agata Gun (LV), "20 m. slavas", Klubs Depo, Rīga, Latvija, 05/06/2024
  82. David Decayde ar grupu (LV), Republika, Rīga, Latvija, 07/06/2024 (12 cilvēki)
  83. Polevaulter (UK), Republika, Rīga, Latvija, 07/06/2024 (8 cilvēki zālē)
  84. Pērkons (LV), Wondersala, Rīga, Latvija, 23/06/2024
  85. Perpendikuls Uz (LV), Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/07/2024
  86. Echolove (Igaunija) , Klubs Depo, Rīga, Latvija, 04/07/2024
Interesantākās un oriģinālākās Lietuvas grupas/albumi
  1. Egomašina "Nejuokinga" (10/05/2024) Audio
  2. Algis Fediajevas "Po trejų metų " (Resonating Wood Recordings, 25/10/2023) Audio
  3. Kanalizacija "Hi" (07/04/2023) Audio
  4. Crooked Mouth "Between The Fool & The Magician" (03/03/2023) Audio
  5. Garbanotas "K​ū​nas dangaus" (23/02/2023) Audio
  6. Skafandras "the šra i & ii" (31/02/2022) Audio
  7. Kabloonak "Miniature" (20/04/2022) Audio
  8. Castor Stetson "Moksha" (28/06/2022) Audio
  9. Arklio Galia "Gedulingi piet​ū​s" (20/09/2020) Audio
  10. Timid Kooky "Tanzen" (23/02/2018) Audio
  11. D​ž​iazlaif "D​ž​iazlaif" (09/03/2018) Audio
2020/2023. gada Latvijas interesantākās grupas un projekti A-Z:
  1. Advanced Blue
  2. Aleksandr Aleksandrov
  3. Aleksandrs Aleksandrovs & eleOnora
  4. Amorālā Psihoze
  5. Asaru lāsts
  6. Asinis
  7. ATOM
  8. Auziņš - Čudars - Arutyunyan
  9. Bērnības milicija   Facebook
  10. Buer & Andromalius
  11. careless afterlife   careless afterlife
  12. Deniss Paškevičs / Sig / Artis Orubs
  13. Dimanti vēnās (Scotland, Glasgow)
  14. Donēts   Donēts
  15. DZ
  16. Dzeltenie Pastnieki
  17. Elizabetes Balčus
  18. Elīna Silova
  19. Evija Vēbere
  20. Ezeri
  21. Gatis Ziema
  22. Grab
  23. Grupa Sigma
  24. Ivars Arutyunyan
  25. Ivars Arutjunjans Quintet
  26. Ivars Bez F
  27. Jānis Ruņģis
  28. Jāņa Ruņģa Klātbūtne
  29. Jeruzālemes Dedzinātāji
  30. Juuk
  31. Kalnejas
  32. Krāsa
  33. Kristofera sapnis
  34. Laime Pilnīga
  35. Les Attitudes Spectracles
  36. Līgas pH3
  37. Manta
  38. massicot (Switzerland, Geneva)
  39. Matīsa Čudars Trio (Čudars/Ozoliņš/Kurdenko)
  40. Matīsa Čudara Trio (Čudars/Ozols/Arutynyan)
  41. Matīss Čudars & Ivars Arutjunjans
  42.    Youtube  
  43. Nielslens Lielsliens
  44. Nikto   Ionoteka, St. Petersburg 29.05.2019
  45. Oskars Jansons
  46. Reverb Moonlight
  47. Rinalds Maksimovs & Kārlis Auziņš
  48. Rūpnieciskais ansamblis
  49. SIG & Artis Orubs
  50. Sniedze Prauliņa
  51. So Lucid Electric Feel
  52. Songs of the Land (LV/NL)
  53. Spāre
  54. Stūrī Zēvele
  55. The Bad Tones
  56. Valters Big Band   Valters Big Band
  57. Zāle
  58. Židrūns

ATPAKAĻ | # 4  (1997) | # 5  (gadsimta) | # 6  (1998) | # 7  (1999) | # 8  (2000) | # 9  (2001) | # 10  (gadsimta #2)  | # 11  (2002)  | # 12  (2003)  | # 13  (2004)  | # 14  (2005)  | # 16  (2007)  | # 17  (2008)
progresīvais un avangarda roks | post-roka grupas | post-roka leibli un mediji
2000. gada albumi  |  2001. gada albumi  |  2002. gada albumi  |  2003. gada albumi  |  2004. gada albumi  |  2005. gada albumi  |  2006. gada albumi  |  2007. gada albumi  |  2008. gada albumi  |  2009. gada albumi  |  2010. gada albumi  |  2011. gada albumi  |  2012. gada albumi  |  2013. gada albumi  |  2014. gada albumi  |  2015. gada albumi  |  2016. gada albumi  |  2017. gada albumi  |  2018. gada albumi  |  2019. gada albumi  |  2020. gada albumi  |  2021. gada albumi  |  2022. gada albumi  |  2023. gada albumi  | Olive Mess
The [Gri:n] Files #1  | #2  | #3  | #4  | #5  | #6

Zaļā Delfīna aptauja, © Dainis Bušmanis.
Papildināts 2024. gada 10. jūlijā.