Depo Ārvalstu mākslinieku koncerti Latvijā:
Ārvalstu mākslinieku koncerti Latvijā:
Ja kāds zin, ir biļete saglabāta ar precīzu datumu, kas te nav ierakstīts, droši, raksti, jo astoņdesmito gadi tādi patukši.

Chris Norman Rīgas Kongresu nams, Rīga
Звуки Му (Krievija) Rīga, Dzelzceļnieku k/n, Rīga
Circle (Somija) Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Kiila (Somija, Ulvila) Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Suzi Quatro 1994/1995
Carolyn Hillyer & Nigel Shaw (UK)
Автограф (Krievija)

1982

1983

1984
Stern Meissen (Vācija) 01/09/1984 Rīga, Sporta Manēža

1985
Autograf (Krievija) 18?/10/1985 Rīga, Sporta pils vai Sporta manēža

1986
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 04/12/1986 Rīgas sporta manēža

1987
Grupa no Brēmenes (VFR), 02/06/1987
... (Vācija) 26/10/1987 Sporta, Pils, Rīga

1988
Джунгли (Dzhungli) Jungle (Krievija) 14/05/1988 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Олег Гаркуша (ex АукцЫон, Krievija) 15/05/1988 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
НОМ (Неформальное Объединение Молодёжи) 15/05/1988 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Нюанс (Nuance) (Krievija) 18/05/1988 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Нюанс (Nuance) (Krievija) 19/05/1988 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
P-3 vai P3 (Igaunija) 11–14/08/1988 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Rodeo (Igaunija) Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Seitmes meel (Igaunija) Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"

1989
Cassiber (Christoph Anders, Chris Cutler, Heiner Goebbels, Alfred Harth) (Vācija/UK) 22/05/1989 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Sort Soll (Dānija) 23/05/1989, Rīga, Mežaparks
The Sugarcubes (Islande) 23/05/1989, Rīga, Mežaparks
Elliott Sharp (ASV) (Elliott Sharp, Ned Rothenberg, Tom Cora, Peter Hollinger) 07/1989 Rīga, Dzelzceļnieku k/n
Free Blues Band (Polija) 10–13/08/1989 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"

1990
Peever Roads (Zviedrija) 06/09/1990 Mēs - Rīgai
Dieter Bohlen & Blue System (Vācija) 15/06/1990 Rīga, Mežaparks
Dieter Bohlen & Blue System (Vācija) 16/06/1990 Rīga, Mežaparks
Color Red (VFR) 02-05/08/1990 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Akacis (ASV) 02-05/08/1990 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Ne Zhdali (Igaunija, Tallina) 13-14/10/1990 "Rudens roks", Autoelektroaparātu rūpnīcas KN, Rīga
Uvi (Ļeningrada) 13-14/10/1990 "Rudens roks", Autoelektroaparātu rūpnīcas KN, Rīga
Vostochny Sindrom (Magadana) 13-14/10/1990 "Rudens roks", Autoelektroaparātu rūpnīcas KN, Rīga
Komitet zaščiti tepla (Kaļiņingrada) 13-14/10/1990 "Rudens roks", Autoelektroaparātu rūpnīcas KN, Rīga
The Swinder (Ļeningrada) 13-14/10/1990 "Rudens roks", Autoelektroaparātu rūpnīcas KN, Rīga
Crooked Wheels (Ļeningrada) 13-14/10/1990 "Rudens roks", Autoelektroaparātu rūpnīcas KN, Rīga
Ausma Līdace un City Rain (ASV, Sietla) 20-28/10/1990 koncerti Latvijā
Feast of Thieves 02/11/1990 Rīga, LU lielā aula
Feast of Thieves 04/11/1990 Ādaži KN

1991
Nazareth (Skotija) 18/02/1991 Rīga, (JKF "Remix")
Nazareth (Skotija) 19/02/1991 Rīga, (JKF "Remix")
Smokie (Anglija) 05/05/1991 Rīgas sporta pils (JKF "Remix")
Smokie (Anglija) 06/05/1991 Rīgas sporta pils (JKF "Remix")
Smokie (Anglija) 07/05/1991 Rīgas sporta pils (JKF "Remix")
Celtic Roots (Anglija) 05/1991 Kuldīga
Celtic Roots (Anglija) 05/1991 Liepāja
Celtic Roots (Anglija) 05/1991 Ogre
Celtic Roots (Anglija) 05/1991 Tukums
Celtic Roots (Anglija) 10/05/1991 Rīga
Ian Gillan (Anglija) 26/06/1991 Rīga, Sporta manēža (JKF "Remix")
Ian Gillan (Anglija) 27/06/1991 Rīga, Sporta manēža (JKF "Remix")
Ian Gillan (Anglija) 29/06/1991 Liepāja, "Daugavas" stadions (JKF "Remix")
Sister Rain (Norvēģija) 08/08/1991 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Mciri (Gruzija) 09/08/1991 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Ddzime Džvari (Grūzija) 09/08/1991 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
7th Sky 10/08/1991 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
New Discipline (Krievija, Pēterburga) 10/08/1991 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"

1992
Sepultura (Brazīlija) 07/05/1992 Rīga, Sporta pils, K. Barona iela 75
Marillion (Anglija) 25/07/1992 festivāls "Jūrmala", 3 dziemas ar fonogrammu TV tiešraidē, 24/07 ielido
Magnum (Anglija) 07/1992 festivāls "Jūrmala", 3 dziemas ar fonogrammu TV tiešraidē
Bix (Lietuva) 06–09/08/1992 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Roastbeaf (Vācija) 06–09/08/1992 Liepāja, Liepājas dzintars, koncertestrāde "Pūt, vējiņi!"
Mieczyslaw Litwinski (Polija/ASV) 26/09/1992 Rīga, Anglikāņu baznīca
Mieczyslaw Litwinski + balets (Lietuva) (Polija/ASV) 02/12/1992 VEF KP
Rick Wakeman (Anglija) 30/12/1992 Sporta pils, rīko "Divi" (V.Ikusovs)
Denny Laine (Anglija) 30/12/1992 Sporta pils, rīko "Divi" (V.Ikusovs)

1993
Marc Almond, Martin Watkins (piano) 05/05/1993 Lielā Ģilde, Rīga
Army of Lovers 28/07/1993 SWH Music Stadium, Rīga
Ace of Base SWH Music Stadium, Rīga
Staff (Francija, Beauvais, 1985) 12/08/1993, Liepājas dzintars
Fischer Fontaine Band (Dānija) 13/08/1993, Liepājas dzintars
Water Stone (Polija) 14/08/1993, Liepājas dzintars
Slade 26/12/2003 Arēna Rīga, Rīga

1994
B.B. King 23/03/1994 Ventspils
Kronos (ASV) 17/04/1994, Latvijas filharmonija, Lielā ģilde
Kim Wilde (UK) 29/05/1994 Rīgas Kongresu nams, Rīga

1995
Billy Cobham (ASV) 03/11/1995 Rīga, kongresu nams

1996
Mezzoforte (Islande) 20/04/1996 Rīga, Kongresu pils
Lorient Big Band (Francija, Bretaņa) 20/04/1996 "Radisson SAS" viesnīca
Lorient Big Band (Francija, Bretaņa) ?21/04/1996 Rīga, Lielā Ģilde
Midge Ure (Anglija) 23/04/1996 Rīga, "Bimini", Čaka iela
Boriss Grebenščikovs/AQUARIUM, 16/05/1996 Rīgas kongresu pils
East 17 12-14/07/1996 Rock Summer, Rīga, Mežaparka lielā estrāde
The Mike Flowers Pops 12-14/07/1996 Rock Summer, Rīga, Mežaparka lielā estrāde
Midge Ure 12/07/1996 Rock Summer, Rīga, Mežaparka lielā estrāde
Björk 13/07/1996 Rock Summer, Rīga, Mežaparka lielā estrāde
ZZ Top 14/07/1996 Rock Summer, Rīga, Mežaparka lielā estrāde
Babylon Zoo 12-14/07/1996 Rock Summer, Rīga, Mežaparka lielā estrāde
Boney M (Vācija) 10/10/1996 Rīga, Klubs "Zero Zone"
Boney M (Vācija) 11/10/1996 Daugavpils
Selfish (Polija) 27/12/1996 Rīga, "Mad Mix"
Precious Wilson/Eruption 27/12/1996 Skonto slēgtais vakars
Precious Wilson/Eruption 28/12/1996 Rīga, Kongresu nams
Baccara 29/12/1996 Rīga, klubs "Zero Zone"
Eruption ?31/12/1996 ar 2 dziesmām naktī uz 1.janvāri LTV 1. kanālā tika rādīta "Jaungada Balle"

1997
Mumiy Troll (Мумий Тролль) (Krievija) /1997 klubs Zero Zone, Rīga
Corona (ASV) 1997 Beach Party, Jūrmala
Bonnie Tyler 14/02/1997 Kongresu nams ("Remix" producentu grupa)
Baldi Olier (Izraēla) 22/02/1997 "Rotmans" klubs, Rīga
Moral Codex (Krievija0 27/02/1997 Rīgas Kongresu nams, Riga
Scooter (Vācija) 08/03/1997 Rīga, Skonto halle
Slade 23/03/1997 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Terje Rypdal, Ronni le Tekro (Norvēģija), Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, diriģents Normunds Šnē 13/04/1997 Rīga, Lielā Ģilde
Jennifer Rush 26/05/1997 klubs "Undreground"
Ray Speedway And The Devils Of Pace (UK, Norwich) 1997 Valmiera, Jelgava, Dubulti
Bowling Boy (UK, Newcastle) 1997 Valmiera, Jelgava, Dubulti
East 17 (Anglija) 07/06/1997 Rīga, Skonto halle
Alphaville (Vācija) 07/06/1997 Rīga, Skonto halle
Al Bano & Romina Power 19/06/1997 Dzintaru koncertzāle (Servisa centrs DIVI)
Ingrīda Kārkliņš (ASV) 01/08/1997 Rīga, "Pulkvedis....."
Chris Norman 02/11/1997
Whitesnake 12/11/1997 Rīga, Rīgas sporta manēža, Maskavas 160
Londonbeat 20/11/1997 "Pepsi Forums", Rīga
Mungo Jerry (UK) 28/11/1997 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5

1998
The Kalahari Surfers vai Warrick Sony (Dienvidāfrika)
E-Rotic 04/01/1998 Latvijas ierakstu kompāniju gada balva un vakarā Klubs Underground, Rīga
Nazareth 18/02/1998 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Suzi Quatro 21/02/1998
Riccardo Fogli (Itālija) 03/03/1998
Scooter 06/03/1998 Arēna Rīga, Rīga, Latvia
Demis Roussos (Grieķija) 06/03/1998 Rīgas Sporta manēža
Garland (Lietuva), Vergilia Mortum (Igaunija) 13/03/1998 "Melnās piektdienas" festivāls, Robinsons, Āzenes ielā 18
Jenifer Rush 15 vai 16/03/1998 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Tortharry (Čehija), Biotech (Čehija), Meresin (Lietuva) 27/03/1998 Festivāls "With Cold Blood", Robinsons, Āzenes ielā 18
Smokie (UK) 18/04/1998 Rīgas Sporta Manēža
The Kelly Family 18/04/1998 Lielupes tenisa korti
Orchestre National de Jazz (Francija) 22-26/04/1998 "Džeza forums" Lielajā Ģildē vai Vāgnera zāle, Rīga
Danny Gottfried Quartet (Izraēla) 22-26/04/1998 "Džeza forums" Lielajā Ģildē vai Vāgnera zāle, Rīga
Cæcilie Norby Band (Dānija) 22-26/04/1998 "Džeza forums" Lielajā Ģildē vai Vāgnera zāle, Rīga
Manhattan Vocal Project (ASV) 22-26/04/1998 "Džeza forums" Lielajā Ģildē vai Vāgnera zāle, Rīga
Frank Foster (ASV) 22-26/04/1998 "Džeza forums" Lielajā Ģildē vai Vāgnera zāle, Rīga
Janice Dixon 12/05/1998 Džordža Geršvina mūzikas koncerts, Nacionālā opera, Rīga
Janice Dixon 13/05/1998 Džordža Geršvina mūzikas koncerts, Nacionālā opera, Rīga
U.D.O. (Udo Dirkschneider) (Vācija) 15/05/1998, Vēja brāļu koncerts, Rīga, Latvia
Fools Garden (Vācija) 15/05/1998 "Radio SWH" 5, Ķīpsalas halle
Five Spice Girls () 15/05/1998 "Radio SWH" 5, Ķīpsalas halle
Dino Saluzzi Trio (Argentīna) Hennessy Jazz, 20/05/1998 Rīga, Lielā ģilde
DJ Dado (Itālija) 29/05/1998 klubs "Underground", Rīga
DJ Dado (Itālija) 30/05/1998 klubs "Underground", Rīga
Gorky Park (Krievija), Popsicle (Zviedrija) 30/05/1998 3. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Creedence Clearwater Revisited 04/06/1998 Sporta manēža, Rīga
Mashina Vremeni (Машина Времени) (Krievija) 04/06/2000 Rīgas Kongresu nams
Dr. Alban (Zviedrija) 05/06/1998 Klubs Zero Zone, Rīga
Shaggy (Jamaika) 07/06/1998
Modern Talking (Vācija) 11/06/1998 "Skonto" halle, Rīga
Julio Iglesias (Spānija) 13/06/1998 Lielupes tenisa korti
Rypdal & Tekro (Norvēģija) 13/06/1998 Hennessy Jazz, Rīga, Lielā ģilde
Terje Rypdal, Dag Stokke (Norvēģija) 13/06/1998 Hennessy Jazz, Rīga, Lielā ģilde
Ray Speedway And The Devils Of Pace (UK, Norwich) 08/1998 Valmiera
Toto Cutugno (Itālija) 27/06/1998 Lielupes tenisa korti
Scorpions 27/06/1998 Mežaparka estrāde, Rīga
Status Quo 16/07/1998 Rīga
Right Said Fred (UK) 17/07/1998 klubs "Underground", Rīga
DJ Bobo 15/08/1998 Lielupes tenisa korti
Absolute Ensemble (ASV) 18/08/1998 Hennessy Jazz, Dzintaru Koncertzāle, Jūrmala
Depeche Mode 03/09/1998 Mežparks, Rīga
Slade 05/09/1998 Liepāja
Bobo Stenson Trio (Zviedrija) 05/10/1998 Hennessy Jazz, Rīga, Lielā ģilde
Cannibal Corpse 18/10/1998 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Dark Funeral (Zviedrija) 18/10/1998 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Infernäl Mäjesty (Kanāda) 18/10/1998 Dzelzceļnieku Kultūras nams, Rīga
Mumiy Troll (Мумий Тролль) (Krievija) 30/10/1998 Jelgavas klubs "Tonuss"
Mumiy Troll (Мумий Тролль) (Krievija) "SWH+" jubileja 31/10/1998 Ķīpsala

1999
Toto 26/02/1999 Rīgas Sporta pils, Rīga
Unun (Islande) 19/03/1999 Rīga, Pulkvedim neviens neraksta
Terje Rypdal, Palle Mikkelborg (Norvēģija) "Jazz Forum", 23/04/1999 Rīga, Rīgas Sv. Jāņa banīca
Zucchero 08/05/1999 Rīgas Sporta manēža
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 10/05/1999 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Virgis Stakenas (Lietuva), Reminder (Zviedrija) 22/05/1999 forums "Forte Riga '99". Ķīpsalas izstāžu komplekss
Fool's Garden (Vācija) 28/05/1999 4. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
London Beat (UK) 29/05/1999 4. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Pro Pain (ASV), Pissing Razors (ASV), Bramborak (Lietuva) 01/07/1999 rokfestivāls Act Of God, Dzintarpils, Dagmāras ielā 6, Rīga
Bryan Adams 15/07/1999 Mežaparka Lielā estrāde
Ricchi e Poveri (Itālija) 21/07/1999 Jūrmala, Dzintaru koncertzāle
Me and the boys (Zviedrija) 13/08/1999 rokeru slidojums “Vaivari ‘99”, Vaivari ūdens atrakciju parks “Nemo”
Fruhstuck (Polija), Skamp (Lietuva) 13/08/1999 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Inside Joke (Igaunija), Back Group (Zviedrija), Bethlehem (Gruzija) 14/08/1999 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Suzi Quatro (UK) 14/08/1999 festivāls "Liepājas dzintars", Liepājā koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Chris de Burgh 20/08/1999 Dzintaru koncertzāle
Hevia (Spānija), Caater (Igaunija), Inside Joke (Igaunija) 01/09/1999 "Akcija pret pirātismu" Rīgas Sporta manēža
Scooter 11/09/1999 Rīgas Sporta manēža

2000
Mumiy Troll (Мумий Тролль)(Krievija) 26/02/2000 RTU starptautisko izstāžu centrā Ķīpsalā
Therion 01/04/2000 Kinostudija
Cannibal Corpse (ASV) 16/04/2000 Rīgas Kinostudijas zālē, Šmerļa ielā 3
Mystic Circle (Vācija) 16/04/2000 Rīgas Kinostudijas zālē, Šmerļa ielā 3
Patricia Kaas (Francija) 13/05/2000 Rīgas Sporta manēža
Jo Hope (Somija), Sergejs Abolinovs (Igaunija), Mumij Troll (Krievija) 27/05/2000 5. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Pep-See (Krievija), Road Crew (Somija), O3 (Igaunija), Night Come (Polija) 02/06/2000 Forte Riga 2000, Brīvdabas skatuve Doma laukumā
Papochky (Krievija), NIA (DĀR), Kapela la Chatelliere (Slovēnija), Guruhark (Igaunija), Skamp (Lietuva) 02/06/2000 Forte Riga 2000, Brīvdabas skatuve Rātslaukumā
4 R (Somija), UMB (Igaunija) 03/06/2000 Forte Riga 2000, Brīvdabas skatuve Doma laukumā
Phantasmagoria (Horvātija), Siela (Lietuva), Dups (Krievija) 03/06/2000 Forte Riga 2000, Brīvdabas skatuve Rātslaukumā
Karl Bartos (Vācija), State Of Bengal (Lielbritānija), Cricek (Slovēnija), BHAVA (Igaunija), empti: (Lietuva) 03/06/2000 "Forte Riga 2000" Ķīpsalas Starptautiskais izstāžu centrs
HIM (Somija) 04/06/2000 "Forte Riga 2000" Ķīpsalas Starptautiskais izstāžu centrs
Joe Cocker 04/06/2000 Mežaparka Lielā estrāde
Pet Shop Boys 08/06/2000 Mežaparka Lielā estrāde
Candy Dulfer 21/07/2000 Dzintaru koncertzāle
Billy Cobham (ASV), Janet Lawson (ASV), N'Denian Kebba Landing Sonko (Gambija), Johnny V YVR3 (Kanāda), Michael Küttner (Vācija), Andrzej Ryszka 05/08/2000 IV Saulkrastu džeza festivāls
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 14/09/2000 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Kino (Krievija), Alisa (Krievija), Viktors Zinčuks (Krievija) 16/09/2000 Viktora Coja piemiņai "10 gadu pēc tam...", Rīgas Sporta manēža
Algirdas Plova Folk-Jazz project (Lietuva) 03/11/2000 "II Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
Rag Foundation (Velsa) 04/11/2000 "II Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
Anna Lindblom Trio (Vācija) 04/11/2000 "II Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
WIMME (Somija) 03-04/11/2000 "II Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
Rad Foundation (Velsa) 04/11/2000 "II Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
Deep Purple 07/11/2000 Ķīpsalas halle, Rīga
Walk Away (Polija), Erik Marienthal (ASV), Dean Brown (ASV) 27/11/2000 "jam session" Rīga, Saksofons
Walk Away (Polija), Erik Marienthal (ASV), Dean Brown (ASV) 28/11/2000 Rīga, Lielā ģilde
HIM 29/11/2000 Rīga, klubs "La Rocca"

2001
Scamp (Lietuva) 02/02/2001 Klubs "Cita opera", Rīga
Kid 606 (ASV), Gold Chains (ASV) 15/12/2001 Klubs Metro, Rīga
Scamp (Lietuva) 16/02/2001 Jelgavas kluba "Mobile"
Scorpions 30/03/2001 Ķīpsalas halle
Creedence Clearwater Revived 19/04/2001 Rīgas Sporta manēža
Fool's Garden (Vācija) 27/04/2001 Klubs "La Rocca"
Fool's Garden (Vācija) 28/04/2001 Tukums, klubs "Grands"
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 10/05/2001 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Sting 16/06/2001 Nemo, Jūrmala
Disciple (ASV) 12/05/2001 rīko Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca (LELB), Rīga, Doma laukums
Natural Born Hippies (Dānija) 26/05/2001 6. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Bo Stief Band 03/07/2001 Rīgas ritmi, Rīga, Vernisāžas teātra zāle
BO Stief Band (Dānija) vai un Stefan Engelmann trio (Vācija) 04/07/2001 Rīgas ritmi, Rīga, klubs "Dizzi"
Keiko McNamara Trio (Japāna) 05/07/2001 Rīgas ritmi, Rīga, Vernisāžas teātra zāle, Zelta skatuve Bastejkalnā
Beth & Danny Gottlieb (ASV) 06/07/2001 Rīgas ritmi, Rīga, Vernisāžas teātra zāle
Nora Sarmoria (Argentīna) 06/07/2001 Rīgas ritmi, Rīga, Vernisāžas teātra zāle
Lee Gibson 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Beth Gottlieb 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Danny Gottlieb 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Steve Waterman 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Stefan Engelmann 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Juergen Schmidt 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Kenyi Yoshiura 07/07/2001 All Stars Teacher Band, Rīgas ritmi, Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Flying Pickets 07/07/2001 Rīgas ritmi, Rīgas ritmi
Nora Sarmoria (Argentīna) 07/07/2001 Rīgas ritmi, Rīga, uz kuģīša “Misisipi” (pie Akmens tilta)
Jean-Luc Ponty 12/07/2001 Dzintari
Robert Plant 19/07/2001 Rīga, Ķīpsalas halle
Elton John 21/07/2001 Rīga, Skonto stadions
Slade (UK) 25/07/2001 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Slade (UK) 26/07/2001 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Trilok Gurtu (Indija) 04/08/2001 Saulkrasti, "Saulkrasti Jazz"
Placebo 09/08/2001 Rīga, Ķīpsala
Depeche Mode 29/08/2001 Rīga, Skonto stadions
Yes (UK) (Anderson, Howe, White, Squire, Tom Brislin) "Symphonic Tour 2001" 29/10/2001 Rīga, Ķīpsalas halle
Sting 29/10/2001 Vaivari
Moscow Art Trio (Krievija) 05/11/2001 "III Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
Sally Nyolo (Francija/Kamerūna) 05/11/2001 "III Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā ģilde
Mynta (Zviedrija) 06/11/2001 "III Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Barka Vall (Ālandu salas) 06/11/2001 "III Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Trispann (Norvēģija) 06/11/2001 "III Starptautiskais Mūsdienu tautas mūzikas festivāls", Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Rammstein 22/11/2001 Rīga, Skonto halle
Clawfinger 22/11/2001 Rīga, Skonto halle
Apocalyptica 06/12/2001 Ķīpsalas halle
Vanessa Mae 13/12/2001 Rīga, Ķīpsalas hall
Ruki Vverh! (Руки Вверх) (Krievija) 15/12/2001 Naktsklubs "La Rocca", Rīga

2002
Ivanushki International (Иванушки International) (Krievija) 16/02/2002 Daugavpils
Ivanushki International (Иванушки International) (Krievija) 17/02/2002 Liepāja
Deep Purple 29/03/2002 Rīga, Ķīpsalas halle
Alog (Norvēģija), Palace of Pleasure (Norvēģija), Arm (Norvēģija) 05/04/2002 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Sabot (Čehija) 28/05/2002 Kuldīga, "Zabadaks"
Joe Cocker 19/06/2002 Rīga, Skonto stadions
Russell Haswell (UK) 20/04/2002 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Sikhara (ASV) 23/04/2002 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Slade (UK) 27/04/2002 Rīga, Eddies Club
Slade (UK) 28/04/2002 Daugavpils Sporta un kultūras pils
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 10/05/2002 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Dr. Green (Lietuva) 25/05/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Sabot (Čehija) 28/05/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
The Crash (Somija) 31/05/2002 "Cita opera", Rīga
The Crash (Somija) 01/06/2002 7. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Echo Is Your Love (Somija), Herodishonest (Zviedrija) 30/06/2002 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Candy Dulfer (Nīderlande) 06/07/2002 Jūrmala, Dzintaru koncertzāle
Sailor (UK) 13/07/2002 Ventspils
Varttina (Somija) 13/07/2002 festivāls Vendene 2002, Cēsis
Chumbawamba (UK) 20/07/2002 Jūrmala, Dzintaru pludmale
Kronos Quartet (ASV) 22/07/2002 Dzintaru koncertzāle
Suede 28/07/2002 Dzintaru pludmale
Basta Basta (Somija) 15/08/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bulldoser (Somija) 15/08/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Paprika Korps (Polija) 22/08/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
A-ha (Norvēģija) 08/09/2002 Mežaparka Lielā Estrāde
The Crash (Somija) 08/09/2002 Mežaparka Lielā Estrāde
Das Neue Ensemble (Vācija) 20/10/2002 Arēna festivāls, Rīgas Reformātu baznīca
ZERO IQ (Igaunija) 29/10/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Waterdog (Zviedrija), The Confusions (Zviedrija) 01/11/2002 "Swedish Showcase", Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Tyr (Fēru salas) 07/11/2002 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Tyr (Fēru salas) 08/11/2002 “TONUSS”, Jelgava, Uzvaras ielā 12
Scorpions 08/11/2002 Rīga, Sporta manēža
Trigon (Moldāvija), 08/11/2002, IV Mūsdienu tautas mūzikas festivāls, Rīga, Sapņu fabrika
The Zawinul Syndicate & Rīgas Festivāla orķestris 09/11/2002 Arēna festivāls, Latvijas Nacionālā opera
Sweet 10/11/2002 Rīga, Sporta manēža
Terrariot (Čehija) 21/11/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Pazi Snajper (Čehija) 21/11/2002 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Mumiy Troll (Мумий Тролль) (Krievija) 29/11/2002 Jelgavas klubs "Tonuss"
Mumiy Troll (Мумий Тролль) (Krievija) 30/11/2002 Rīga, Ķīpsalas halle
Boney M 12/12/2002 Parex Disko nakts, Rīga, Ķīpsalas halle
Baccara 12/12/2002 Parex Disko nakts, Rīga, Ķīpsalas halle
Ottawan 12/12/2002 Parex Disko nakts, Rīga, Ķīpsalas halle
Vanessa Mae 13/12/2002 Rīga, Ķīpsalas halle
Patricia Kaas (Francija) 18/12/2002 Rīga, Nacionālā opera

2003
Waterdog (Zviedrija) 23/01/2003 "Swedish Showcase", Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Kipelov (Krievija) 27/02/2003 Rīgas Sporta manēža
Adam Zahl (ASV lv) 28/02/2003 Jelgava, klubs "Tonuss"
Adam Zahl (ASV lv) 01/03/2003 "Kaļķu vārti", Rīga
Adam Zahl (ASV lv) 07/03/2003 Citā opera, Rīga
Adam Zahl (ASV lv) 08/03/2003 Liepāja, klubs "Rock Cafe"
Psychoterror (Igaunija) 10/04/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Abduktio (Somija) 12/04/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Armageddon Clock (Somija) 12/04/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Emma Shapplin 19/04/2003 Rīga, Ķīpsalas halle
Richard Bona Band (ASV/Kamerūna) 29/04/2003 Rīgas ritmi, Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Robotníčka (Francija) 07/05/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 08/05/2003 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Lecsa-Punk (Ungārija) 16/05/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Apocalyptica 18/05/2003 Rīga, Sporta Manēža
Blackmore's Night (Ritchie Blackmore) (UK) 28/05/2003 Rīgas Kongresu nams
Sabot (Čehija) 30/05/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Mass Kotki (Polija), Procesor Plus (Polija), Super Girl & Romantic Boys (Polija) 03/06/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Eveilsons (Somija) 13/06/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Deep Insight (Somija) 13/06/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
King Crimson (UK/ASV) (Fripp/Belew/Gunn/Mastelotto) 14/06/2003 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Massive Attack 16/06/2003 Rīga, Skonto stadions
Magyar Posse (Somija, Pori) (Rīgā nozog koncerttūres autobusu) 03/07/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Once Tasted Life (Austrija) 03/07/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Waterdog (Zviedrija) 03/07/2003 "Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Waterdog (Zviedrija) 12/07/2003 Jēkabpila "Radio 1" piecu gadu jubilejas pasākums
Deutsch Nepal (Zviedrija) 26/07/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Slade (UK) 26/07/2003 Oldies Rock, Daugavpils “Stropu” estrāde
The Confusions (Zviedrija) 1-2/08/2003 "Sinepes un medus", Madona
Robert Plant (UK) 10/08/2003 Rīga, Ķīpsalas halle
Nazareth (Skotija) 15/08/2003 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Nazareth (Skotija) 16/08/2003 Daugavpils, Storpu estrāde, festivāls "Roks bez robežām"
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 16/08/2003 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Aida Band (Lietuva) 16/08/2003 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Novak (Zviedrija), Bifolks (Baltkrevija) 16/08/2003 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
Robert Wells (Zviedrija) & Liepājas simfoniskais orķestris 17/08/2003 "Liepājas dzintars", Liepāja, koncertdārzs "Pūt, vējiņi"
In Grey (Zviedrija) 20/08/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
In Grey (Zviedrija) 21/08/2003 Cēsis
In Grey (Zviedrija) 22/08/2003 Jelgavas klubs "Tonuss"
In Grey (Zviedrija) 23/08/2003 Jelgavas jaunās rokmūzikas festivāla "Mēs tornim"
In Grey (Zviedrija) 24/08/2003 Rīga, klubs "Saksofons"
Volumen (ASV) 11/09/2003 Ventspils, "Jūras vārti"
Volumen (ASV) 12/09/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Nazareth (Skotija) 25/09/2003 Ķīpsalas hallē
Claudio Simonetti & Daemonia (ex Goblin) Itālijas diena 26/09/2003 Rīgas Kongresu namā
Basta Basta (Somija) 13/10/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bulldoser (Somija) 13/10/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Avanti! (Somija) 14/10/2003 Arēna festivāls Valmiera, Valmieras kultūras nams
Jean Dubé (Francija) /2003 Arēna festivāls, Rīga, Lielā ģilde
Gavin Bryers Ensemble (Lielbritānija) 18/10/2003 Arēna festivāls, Rīga, Lielā ģilde
Erik Truffaz (France) 18/10/2003 Rīga, Kaļķu vārti
The Cinematic Orchestra 22/09/2003 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Victor Bailey Group 14/10/2003 Bites Blūza klubs
Gavin Bryars Ensemble 18/10/2003 Arēna festivāls Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Paul Young 27/10/2003 Rīga, Latvijas Nacionālā opera
Richard Bona "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Arditti (Lielbritānija) 03/11/2003 Arēna festivāls, Melngalvju nams
Remains Of The Day (ASV) 07/11/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Madame Germen (Spānija) 07/11/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Noriko Tujiko (Japāna) 14/11/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Def Leppard 19/11/2003 Rīga, Ķīpsalas halle
Anal Thunder (Somija) 22/11/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Deutsch Nepal (Zviedrija), Trepaneringsritualen (Zviedrija) 22/11/2014 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Forgotten Sunrise (Igaunija) 22/11/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Impaled Nazarene (Somija), Manatark (Igaunija) 22/11/2003 "BlackDeathNight II", Rīga, klubs "Salamandra", Salamandras 1
Love of Diagrams (Austrālija), Baseball (Austrālija) 25/11/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
No Shame (Somija) 28/11/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Forty Winks (Itālija) 28/11/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Stanley Jordan 30/11/2003 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Dorian Gray (Zviedrija) 03/12/2003 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Keiko Matsui 04/12/2003 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
SloppyLIVIN' (Lietuva) 06/12/2003 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
The Cardigans 08/12/2003 Ķīpsalas halle
Laid Back 12/12/2003 Hansa Disko Nakts Nr 2. Rīga, Ķīpsalas halle
Saragossa Band 12/12/2003 Hansa Disko Nakts Nr 2. Rīga, Ķīpsalas halle
Baccara 12/12/2003 Hansa Disko Nakts Nr 2. Rīga, Ķīpsalas halle

2004
Lapko (Somija) 12/01/2004 Liepājas klubs "Fontaine Palace"
Lapko (Somija) 14/01/2004 Liepājas klubs "Fontaine Palace"
HELL On Wheels (Zviedrija) 30/01/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Jairus (UK) 07/02/2004 Multiklubs, Valmiera
Black Forest/Black Sea (ASV) 11/02/2004 Rīga, klubs "Saksofons", Stabu ielā 43
Andy Fletcher 13/02/2004 Dzelzceļa vēstures muzejs
Clawfinger 18/02/2004 Rīga, Sapņu fabrika
Shane Macgowan & The Popes 13/02/2004 Rīga, Ķīpsala
Fun Lovin'Criminals (ASV) 04/03/2004 Rīga, "Sapņu fabrika", Lāčplēša iela 101
Classic Whitesnake 18/03/2004 Rīga, Sporta manēža
Callisto (Somija) 19/03/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Callisto (Somija) 20/03/2004, festivāls "Bērnudārzs" Cēsis
Callisto (Somija) 21/03/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Basta Basta (Somija) 03/04/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Pohja (Somija) 03/04/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Aurora Plastic Monsters (Norvēģija) 08/04/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Terminal Blue (Skotija/Spānija) 15/04/2004 Depo, Vaļņu 32, Rīga
, Vaļņu iela 3 Nyrok City (Igaunija) 15/04/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Terminal Blue (Skotija/Spānija) 16/04/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Nyrok City (Igaunija) 16/04/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lapko (Somija) 29/04/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Divisive (Somija) 30/04/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lapko (Somija) 30/04/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 12/05/2004 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Sabot (Čehija) 13/05/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bi-2 (Krievija) 29/05/2004 8. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Nervous Nellie (Zviedrija) 03/06/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Analena (Horvātija) 18/05/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Sons of Saturn (Francija) 18/05/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Deep Insigh (Somija) 20/05/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Sons of Saturn (Francija) 21/05/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Kraftwerk (Vācija) 29/05/2004 Skonto Halle, Rīga
Vonda Shepard 03/06/2004 "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Pilot to Gunner (ASV) 22/06/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Paprika Korps (Polija) 25/06/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bora (Lietuva) 25/06/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Avotor (Jaunzēlande) 14/07/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Dismember (Zviedrija) 15/07/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Jairus (UK) 16/07/2004 Rīga, Nokia Extreme Tuss, Uzvaras parks
Destination Zero (Nīderlande), Zaratusthra (Nīderlande), MES IN JE RIB (Nīderlande) 18/07/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Macy Gray 23/07/2004 Mežaparka Lielā estrāde
Aurora Plastic Monsters (Norvēģija) 29/07/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Spitfire (Krievija) 29/08/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Bora (Lietuva), Fun (Somija) 02/09/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Rasmus 03/09/2004 Mežaparka Lielā estrāde
Fun (Somija) 03/09/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Sarah Brightman 13/09/2004 Rīga, Skonto halle
Deep Insight (Somija), Slide-Fifty (Igaunija) 19/09/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Living Jarboe 29/09/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Slogun (ASV), Control (ASV), Sickness (ASV), SKM-ETR (Kanāda) 08/10/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Cannibal Corpse (ASV) 10/10/2004 klubs "Salamandra", Salamandras iela 1, Rīga
Spawn Of Possession (Zviedrija) 10/10/2004 klubs "Salamandra", Salamandras iela 1, Rīga
Manatark (Igaunija) 10/10/2004 klubs "Salamandra", Salamandras iela 1, Rīga
September Malevolence (Zviedrija) 14/10/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Isles (Dānija) 14/10/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Goran Bregovic 18/10/2004 Rīga, Ķīpsalas halle
The Legendary Pink Dots (UK/Nīderlande) 27/10/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Steve Reich & Rīgas Kamermūziķi Arēna festivāls 28/10/2004 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Vialka (Francija) 28/10/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Vialka (Francija) 29/10/2004 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Steve Reich & Kamerorķestris Sinfonia Concertante 29/10/2004 Arēna festivāls Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Whitesnake (UK) 07/11/2004 (pārcelts no 06/11) Rīga, Sporta Pils
Captain Everything (UK) Slide-Fifty (Igaunija) 18/11/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Captain Everything (UK) 19/11/2004 Liepāja, klubs Fontaine’s Palace
Kenny Garrett 22/11/2004 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
M-Pact (ASV) 08/12/2004 Rīgas ritmi, Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Eruption 10/12/2004 Hansa Disko Nakts Nr 3. Rīga, Ķīpsalas halle
Ricchi E Poveri 10/12/2004 Hansa Disko Nakts Nr 3. Rīga, Ķīpsalas halle
Goombay Dance Band 10/12/2004 Hansa Disko Nakts Nr 3. Rīga, Ķīpsalas halle
Hotguitars (somija) 11/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The 21st Century Noise (Zviedrija), Dirty Diana (Igaunija) 09/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Alymysto (Somija), Aprox (Somija) 10/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Hotguitars (Somija) 11/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Callisto (Somija) 15/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Abduktio (Somija) 15/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Armageddon Clock (Somija) 15/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Callisto (Somija), Armageddon Clock (Somija), Abduktio (Somija) 16/12/2004 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Paradise Lost 19/12/2004 Rīga, Ķīpsalas halle

2005
Lapko (Somija) 12/01/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Lapko (Somija) 14/01/2005 Liepājas klubā Fontaine Palace
Tarmvred (Zviedrija) 28/01/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
R.E.M. 25/01/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
More & Relsi (Krievija) 12/02/2005 Liepājā, klubā Fontaine Palace
More & Relsi (Krievija) 18/02/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Bora (Lietuva) 18/02/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Defdump (Luksemburga) 18/02/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
PX BAND (Igaunija) 24/02/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Väärät Vieraat (Somija) 17/03/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Väärät Vieraat (Somija) 18/03/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Cesaria Evora 21/03/2005 Rīga, Latvijas Nacionālajā opera
Aurora Plastic Monster (Norvēģija), Girl From Saskatoon (Norvēģija) 24/03/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Alarmrock (Zviedrija) 31/03/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Dead Can Dance 01/04/2005 Rīga, Latvijas Nacionālā opera
Alarmrock (Zviedrija) 01/04/2005 Plastilīna butaforija II, Cēsu kluba Vidzemnieks
Dr.Green (Lietuva) 01/04/2005 Plastilīna butaforija II, Cēsu kluba Vidzemnieks
Bkood Is Fire (Ungārija) 02/04/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Dr.Green (Lietuva) 02/04/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Shelton San (Igaunija), Les Diamants (Igaunija), Kwing-Kungks (Igaunija) 04/04/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Melanchoholics (Vācija) 09/04/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra 12/04/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
Echo IS Your Love (Somija) 15/04/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Fun (Somija) 15/04/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
P.O. BOX (Francija) 18/04/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Sabot (Čehija) 04/05/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Mark Knopfler 08/05/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
Defuse (Somija) 12/05/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Mannhai (Somija) 12/05/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Defuse (Somija) 13/05/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Mannhai (Somija) 13/05/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
No Shame (Somija) 14/05/2005 festivāls "Atdod galus 2005", klubs Salamandra, Salamanbdras iela 1, Rīga
Bad Machine (Somija) 14/05/2005 festivāls "Atdod galus 2005", klubs Salamandra, Salamandras iela 1, Rīga
September Malevolence (Zviedrija) 14/05/2005 Liepāja, "Fontaine Palace"
Hero Dishonest (Somija), Fourth Rotor (ASV) 19/05/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Avator (Jaunzēlande), Zahir (Igaunija) 27/05/2005 Vairāk kā troksnis, Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Confusa (Somija) 27/05/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Apocalyptica 01/06/2006 Rīga, Skonto halle
Argies (Argentīna) 09/06/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Tuija Kallonen ja Jazztet (Somija) 14/06/2005 Somijas kultūras dienas, Majoru kultūras nams
Moby (ASV) 16/06/2005, Rīga, Ķīpsalas halle
Alarmrock (Zviedrija) 16/06/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Calvin Johnson (ASV) 17/06/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Ivanushki International (Иванушки International) (Krievija) 18-19/06/2005 Daugavpils
The White Stripes (ASV) 30/06/2005 Rīga, "Sapņu fabrika", Lāčplēša iela 101
Bloodpit (Somija) 03/07/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Bill Bruford (UK) 07/07/2005 Rīga, Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
The Crüxshadows (ASV) 08/07/2005 Latvijas Dzelzceļa muzejs, Uzvaras bulvāris 2/4
Francisco Lopez (Spānija), Michael Gendreau (ASV), Jeff Surak alias Violet (ASV) 09/07/2005 Skaņu mežs, Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Lenny Kravitz 10/07/2005 Rīga Skonto Hall
Chris de Burgh (Argentīna/Īrija) 07/2005 Dzintari, festivāls "Jaunais vilnis"
Al di Meola (ASV) 07/2005 Dzintari, festivāls "Jaunais vilnis"
Bobby McFerrin (ASV) 13/07/2005 Latvijas Nacionālā opera
Pia Fraus (Igaunija) 14/07/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
PX BAND (Igaunija), Tema (Lietuva) 15/07/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
ХЛЕБ (CHLEB) (Nīderlande), Mise*En*Scene (Beļģija) 20/07/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Ass-end offend (ASV) 21/07/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Antimaniax (Austrija) 21/07/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Ass-end offend (ASV) 22/07/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Antimaniax (Austrija) 22/07/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Dave Weckl Band 28/07/2005 Saulkrasti, "Saulkrasti Jazz"
Wolfgang Haffner band 25-31/07/2005 Saulkrasti, "Saulkrasti Jazz"
The Sunshine (Zviedrija), Orchid (Dānija) 03/08/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Nervous Nellie (Zviedrija) 04/08/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Boney M 06/08/2005 11. festivāls Osvalds, Baltinava, Balvi
Novastrike (Nīderlande) 14/08/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Blue Tree (Nīderlande) 14/08/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Jurango (Nīderlande) 14/08/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Sceptic Jazz (Vācija) 27/08/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Älymystö (Somija), Neverdice (Somija) 27/08/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Roisin Murphy 02/09/2005 Mežaparka Lielā estrāde
Mlada Fronta (Francija) 09/09/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Downstairs (Somija) 16/09/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Zveri (Звери) (Krievija) 18/09/2005 Ogres estrāde
Los Fastidios (Itālija) 20/09/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Idoru (Ungārija), Blind Myself (Ungārija) 23/09/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Alice in Videoland (Zviedrija) 28/09/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Los Banditos (Vācija), The Lonely Hearts Club Band (Vācija?) 29/09/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Paprika Korps (Polija) 01/10/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Jairus (UK) 06/10/2005 Cēsis, klubs Vidzemnieks
Secondsmile (UK) 06/10/2005 Cēsis, klubs Vidzemnieks
Meet Me In St.Louis (UK) 06/10/2005 Cēsis, klubs Vidzemnieks
Under Marié (Igaunija) 07/10/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Abnormi (Somija) 08/10/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Arsyke (Somija) 08/10/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bill Wyman & The Rhythm Kings (Bill Wyman, Albert Lee, Andy Fairweather Low, Beverlie Skeete, Terry Taylor, Chris Stainton) 08/10/2005 Rīga
Nouvelle Vague (Francija) 12/10/2005 Rīga, "Sapņu fabrika", Lāčplēša iela 101
Steve Vai 13/10/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
Inerdzia (Itālija) 13/10/2005 Depo, Vaļņu 32, Rīga
Jairus (UK) 13/10/2005 Depo, Vaļņu 32, Rīga
Secondsmile (UK) 13/10/2005 Depo, Vaļņu 32, Rīga
Meet Me In St.Louis (UK) 13/10/2005 Depo, Vaļņu 32, Rīga
Eric Sardinas 13/10/2006 Rīga, Ķīpsalas halle
Steve Vai 13/10/2006 Rīga, Ķīpsalas halle
Jairus (UK) 14/10/2005 Depo, Vaļņu 32, Rīga
Secondsmile (UK) 14/10/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Meet Me In St.Louis (UK) 14/10/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Mira Calix, "London Sinfonieta" 14/10/2005 festivāls Arēna, Latvijas Nacionālais teātris, Kronvalda bulvāris 2
Ephen Rian (Austrija) 16/10/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Dinojax (Dānija) 21/10/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Goran Bregovic 25/10/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
The Legendary Pink Dots (UK/Nīderlande) 03/11/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Insane (Ungārija) 10/11/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Groupa (Zviedrija) 20/11/2005 "VI Pasaules mūzikas festivāls", Rīga, Rīgas Latviešu Biedrības nams
Jimbo Jones (Norvēģija) 21/10/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Abduktio (Somija) 05/11/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Insane (Ungārija) 11/11/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Richard Bona 21/11/2005 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Vaya Con Dios (Beļģija) 25/11/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
Sloppy Livin' (Lietuva) 26/11/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Incomunicado (Polija) 26/11/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Hypocrisy (Zviedrija) 26/11/2005 Rīga, festivāls "Black Death Night", klubs "Salamandra", Salamandras 1.
Exodus (ASV) 26/11/2005 Rīga, festivāls "Black Death Night", klubs "Salamandra", Salamandras 1
Blossoms (Somija) 30/11/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Deine Lakaien (Vācija) 01/12/2005 Rīga, Latviešu biedrības nams
Judas Priest 02/12/2005 Rīga, Ķīpsalas halle
Blossoms (Somija) 02/12/2005 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Chris Norman & band 09/12/2005 Hansa Disko Nakts Nr 4. Rīga, Ķīpsalas halle
The Gibson brothers 09/12/2005 Hansa Disko Nakts Nr 4. Rīga, Ķīpsalas halle
Afric Simone 09/12/2005 Hansa Disko Nakts Nr 4. Rīga, Ķīpsalas halle
Children of Fall (Zviedrija) 14/12/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Kruzenshtern & Parohod (Izraēla) 22/12/2005 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga

2006
Frank Turner (ex Million Dead) 11/01/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Frank Turner (ex Million Dead) 13/01/2006 Liepāja, Fontaine palace
DEPOO (Igaunija) 03/02/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Attics (Kanāda) 08/02/2006 Jelgava, klubs Tonuss
The Attics (Kanāda) 09/02/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Attics (Kanāda) 10/02/2006 Liepājas klubā Fontaine Palace
Gravel (Lietuva) 10/02/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Virtues (Zviedrija) 22/02/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
UDO, Distant Light 25/02/2006 Rīga, "Sapņu fabrika"
Keiko Matsui 28/02/2006 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Downstairs (Somija) 03/03/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Michael Hirsch (ASV) 09/03/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Chris Rea Rīga, 14/03/2006 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
PUNK TV (Krievija) 15/03/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Depeche Mode (UK) 17/03/2006 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
The Bravery (ASV) 17/03/2006 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
No Shame (Somija), Flipping Beans (Somija) 19/03/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Zawinul Syndicate 23/03/2006 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Life Giving Waters (Somija) 24/03/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Nils Petter Molvaer 06/04/2006 Rīga, "Sapņu fabrika"
Surplus People (Zviedrija) 06/04/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Lagamino Turinys (Lietuva) 13/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lähempänä Loppua (Somija) 14/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Aortaorta (Somija) 14/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Derrida (Somija) 21/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Drowning Nation (Somija) 21/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
John Doe (Polija) 21/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Dr. Green (Lietuva) 29/04/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 01/05/2007 Arēnas Rīga" amfiteātrī
The Prodigy 04/05/2006 Rīga, Ķīpsalas halle
The Divisive (Somija) 06/05/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Mannhai (Somija), Defuse (Somija) 11/05/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Mannhai (Somija), Defuse (Somija) 12/05/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Mannhai (Somija), Defuse (Somija) 13/05/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Dino Saluzzi trio 18/05/2006 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Sons Of Saturn (Francija), Issue 16 (Kanāda) 26/05/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Sons Of Saturn (Francija), Issue 16 (Kanāda) 27/05/2006 Durbes Kultūras centrs
Nazareth 02/06/2006 Ogres estrāde
J'm'en Fous (Šveice) 02/06/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
OOMPH! (Vācija), Cranes (UK), Kosheen (UK), Bratja Grim (Krievija) 03/06/2006 10. Valmieras rokfestivāls, Valmieras "Pauku priedes"
Kursk (Somija) 10/06/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Spoiled Betty (Somija) 10/06/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lou Bega 15/06/2006 Hansa Disko Nakts Nr 800. Cēsis, Cēsu stadions
Right Said Fred 15/06/2006 Hansa Disko Nakts Nr 800. Cēsis, Cēsu stadions
Bellini 15/06/2006 Hansa Disko Nakts Nr 800. Cēsis, Cēsu stadions
Kaoma 15/06/2006 Hansa Disko Nakts Nr 800. Cēsis, Cēsu stadions
Smokie 16/06/2006 Ogres estrāde
Off The Wall (Pink Floyd tribute) 22/06/2006 Ogres estrāde
Buddy Guy 29/06/2006 "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Cdoass (Zviedrija) 29/06/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Alarmrock (Zviedrija) 05/07/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Billy Idol 05/07/2006 Rīga, Arēna Rīga
Airto Moreira 06/07/2006 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Life Giving Waters (Somija) 07/07/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Omar Sosa Trio (Kuba) 08/07/2006 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Nguyên Lê un Dhafer Youssef 08/07/2006 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Lou Bega (Vācija) 15/07/2006 Cēsu stadions
Paprika Korps (Polija) 18/07/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Battles (ASV) 19/07/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andresala
Catafalc (Igaunija) 21/07/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Endiche (Lietuva) 22/07/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
"U.K., Briefing", "P.O.Box"(Francija), "Blossoms"(Somija), "More & Relsy"(Krievija), "PX Band"(Igaunija) Fontaine festival, 21-22/07/2006
John Abercrombie’s Organ Trio 28/07/2006 Saulkrasti, "Saulkrasti Jazz"
Sting 29/07/2006 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Staus Quo 03/08/2006
Boney M 03/08/2006
M3 11/08/2006 Ogres estrāde
Simply Red 12/08/2006 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Eastwest Rockers (Polija) 14/08/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Frivolvol (Somija) 18/08/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Wheel Of Dharma (Somija) 18/08/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Dio (Ronnie James Dio) (ASV) 02/09/2006 Rīga, Skonto halle
Eliane Radigue/Charles Curtis 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Mehāniskais
Evan Parker (UK) 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Mehāniskais cehs
Circle (Somija) 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Blindsnakes 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
BJ Nilsen 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Jamie Lidell & Pablo Fiasco 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Liars (ASV) 08/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Avarus (Somija) 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Thomas Ankersmit 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
MoHa! (Norvēģija) 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Gustav 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Peter Rehberg 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Keiji Haino 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Wolf Eyes (ASV) 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Volcano the Bear (UK) 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Gert-Jan Prins 09/09/2006 "Skaņu mežs", Rīga, Andrejsala, Andrejostas 4, Pulkveža zāle (Galdniecība)
Motion Trio (Polija) 15/09/2006 "Porta", Rīga, Pasaules Tirdzniecības centrs
Ay – Kherel (Tuva) 15/09/2006 "Porta", Rīga, Pasaules Tirdzniecības centrs
Set My Path (Zviedrija) 16/09/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Meleeh (Zviedrija) 16/09/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Sabot (Čehija) 22/09/2006 Kuldīga, "Zabadaks"
Insane (Ungārija) 23/09/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Parricide (Polija), Patologicum (Polija) 24/09/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Ephen Rian (Austrija) 26/09/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Moonspell 26/09/2006 Rīga, "Melmā piektdiena"
The Tangled Lines (Vācija) 27/09/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Flying Pickets 27/09/2006, Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
I.Q. Zero (Igaunija) 30/09/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
No Fun (Igaunija) 30/09/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
I LOve You Babe (Zviedrija) 05/10/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Shemekia Copeland (ASV) 09/10/2006 Sapņu fabrika
SixNationState (UK) 10/10/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Trocki (Polija) 14/10/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Atencja (Polija) 14/10/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Weekend Guitar Trio (Igaunija) 14/10/2006 festivāls "Arēna", Rīga, "Grīvas mēbeles"
Kenny Garret 18/10/2006 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Downstairs (Somija) 21/10/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Soterios (Igaunija) 21/10/2006 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Pink 01/11/2006 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Nick Cave (Austrālija) 20/11/2006 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Camouflage (Vācija) 01/12/2006 Rīga, "Sapņu fabrika", Lāčplēša iela 101
Iggy Pop & The Stooges 05/12/2006 Arēna Rīga
Thomas Anders & Modern Talking Band 08/12/2006 Hansa Disko Nakts Nr 5. Rīga, Ķīpsalas halle
Jimmy Somerville 08/12/2006 Hansa Disko Nakts Nr 5. Rīga, Ķīpsalas halle
Alphaville 08/12/2006 Hansa Disko Nakts Nr 5. Rīga, Ķīpsalas halle
Marvel (Zviedrija), Union Square (Zviedrija) 14/12/2006 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga

2007
Stagnation Is Death (Polija) 13/01/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Our Own Devices (UK) 19/01/20017 Liepāja, klubs "Fontaine Palace"
Jairus (UK) 19/01/2007 Liepāja, klubs "Fontaine Palace"
Jairus (UK) 20/01/2007 Rīga, Andrejsala, klubs "Dirty Deal Cafe"
Our Own Devices (UK) 20/01/2007 Rīga, Andrejsala, klubs "Dirty Deal Cafe"
Korn 11/02/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Napalm Death 22/01/2007 Rīga, "Melnā piektdiena"
Lenino Prospektas (Lietuva) 16/02/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
K.A.N.G. (Lietuva) 16/02/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
James Carter Organ Trio 18/02/2007 festivāls "Saxophonia" Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Loa Loa (Krievija) 24/02/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Rikoshet (Krievija) 24/02/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lordi (Somija) 25/02/2007 Rīga, Sapņu Fabrika
Matia Bazar (Itālija) 08/03/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Toto Cutugno (Itālija) 08/03/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Al Bano (Itālija) 08/03/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Cannibal Corpse 14/03/2007 Rīga, "Melnā piektdiena"
Branford Marsalis (ASV) 14/03/2013 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Debout sur le zinc (Francija) 22/03/2007 "Francijas pavasaris" Valmieras Kultūras centrs
The Tiger Lillies (UK) 24/03/2007 "Sapņu fabrika", Rīga
Reamonn 06/04/2007 Rīga, Sapņu Fabrika
Scorpions (Vācija) 06/04/2007 Rīga, Arēna Rīga
Tommy Castro Band 12/04/2007 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Wolf Eyes (ASV) 13/04/2007 Rīga, Andrejsala, Pulkvedis
Callisto (Somija) 14/04/2007 festivāls "Viesulis fest inside ’07", Tukuma rajons, Džūkstes kultūras nams
Holiday With Maggie (Zviedrija) 14-15/04/2007 festivāls "Viesulis fest inside ’07", Tukuma rajons, Džūkstes kultūras nams
One Man Nation (Singapūra) 21/04/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Ekekore & Kirdec (Singapūra/Beļģija) 21/04/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
No Means No (Kanāda) 25/04/2007 Rīga, Depo
Magic Malik Orchestra (Francija) 26/04/2007 Rīga, LU lielā aula
Grand Six (Francija) 27/04/2007 Rīga, LU lielā aula
Cécile Verny Quartet (Francija) 27/04/2007 Rīga, LU lielā aula
Marianne Faithfull 02/05/2007 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Pet Shop Boys 03/05/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Boredoms (Japāna) 04/05/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
Zeena Parkins & Ikue Mori (ASV) 11/05/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
No Neck Blues Band (ASV) 12/05/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
The Books (ASV) 12/05/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
Mouse on Mars (Vācija) 12/05/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
Weepers Circus (Francija) 26/05/2007 Madonas Saieta laukumā
Weepers Circus (Francija) 27/05/2007 Valkas kultūras nams, Valka
Weepers Circus (Francija) 29/05/2007 Valmieras Kultūras centrā
Placebo 29/05/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Ozzy Osbourne 31/05/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Kosheen (Anglija) 01/06/2007 Rīga, "Sapņu fabrika", Lāčplēša iela 101
Nazareth, Ken Hensley 08/06/2007 Ogres estrāde
Type O Negative 11/06/2007 Rīga, "Melnā piektdiena"
Baby Woodrose (Dānija), Lapko (Somija), Fare You Well (Zviedrija) 15/06/2007 "Due North" Andrejsalā
Smokie 15/06/2007 Ogres estrāde
F.R. David 16/06/2007 Hansa Disko Nakts Nr 801. Cēsis, Vienības laukums
Sigue Sigue Sputnik 16/06/2007 Hansa Disko Nakts Nr 801. Cēsis, Vienības laukums
Bananarama 16/06/2007 Hansa Disko Nakts Nr 801. Cēsis, Vienības laukums
Rednex 16/06/2007 Hansa Disko Nakts Nr 801. Cēsis, Vienības laukums
Dario G 16/06/2007 Hansa Disko Nakts Nr 801. Cēsis, Vienības laukums
Goran Bregovic 18/06/2007 "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Goran Bregovic 21/06/2007 "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Kosheen (UK), Freshly Ground (Dienvidāfrika) 01/07/2007 "Sapņu fabrika"
Muse (UK) 02/07/2007 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Aerosmith (ASV) 03/07/2007 Rīga, Skonto stadions
The Pope (ASV) 07/07/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bloodhound Gang (ASV) 20/07/2007 Liepāja, Fontaine Palace
My Machete (Zviedrija) 21/07/2007 Liepāja, Fontaine Palace
Sepultura (Brazīlija) 21/07/2007 Rīga, Sapņu fabrika
Badly Drawn Boy (UK) 27/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Brett Anderson (UK) 27/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Malcolm McLaren (UK) 27/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Victor Bailey Group feat. Lenny White (ASV), Wolfgang Haffner & Shapes (Sebastian Studnitzky, Andreas Bluml, Chriestian Diener) (Vācija) 27/07/2007 Saulkrastu džeza festivāls
James (UK) 28/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Stereophonics (UK) 28/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Badly Drawn Boy (UK) 28/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
The Concretes (Zviedrija) 28/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
DJ Lethal (ASV) 28/07/2007 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Idiot Savant (Vācija) 04/08/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Paprika Korps (Polija) 08/08/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Ghiu (Nīderlande) 18/08/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Sweet (UK) 24/08/2007 Ogres estrāde
Wynne Evans (UK), Magnus Bäcklund (Zviedrija), Jessica Andersson (Zviedrija), Robert Wells (Zviedrija) 24/08/2007 AS "Liepājas Metalurgs" 125, Liepāja, "Daugavas" stadions
Michael Nyman Band 07/09/2007 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Elton John 14/09/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Apocalyptica 08/10/2007 Rīga, Arēna Rīga
Andy Emler trio (Francija) 13/10/2007 Madonas mūzikas skola
KTL (USA/AT) 13/10/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
MOHA! (Norvēģija) 13/10/2007 "Skaņu mežs" Rīga, Andresala, "Pulkvedis"
Chick Corea & Bela Fleck 31/10/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Bryan Ferry 01/11/2007 Rīga, Arēna Rīga
365DNI (Polija) 03/11/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Groupa (Zviedrija/Norvēģija) 08/11/2007 "Porta", Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Groupa (Zviedrija/Norvēģija) 09/11/2007 "Porta", Ogres Kultūras centrs
Loxodrome (Austrija) 10/11/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lenino Prospektas (Lietuva) 10/11/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Coco Montoya 14/11/2007 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Strange Attractor 15/11/2007 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Les Trolls (Francija) 17/11/2007 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Volcano the Bear (UK) 18/11/2007 "Skaņu mežs" Andrejsalas Pulkvedis, Rīga
Lisa Gerrard 18/11/2007 Rīga, Latvijas Nacionālā opera
Tony Conrad (ASV) Marianne Carbon 05/12/2007 "Skaņu Mežs" Rixc Mediju telpa, 11. novembra krastmala
Joe Cocker 07/12/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Suzi Quatro 07/12/2007 Hansa Disko Nakts Nr 6. Rīga, Ķīpsalas halle
The Twins 07/12/2007 Hansa Disko Nakts Nr 6. Rīga, Ķīpsalas halle
Bucks Fizz 07/12/2007 Hansa Disko Nakts Nr 6. Rīga, Ķīpsalas halle
Bad Boys Blue 07/12/2007 Hansa Disko Nakts Nr 6. Rīga, Ķīpsalas halle
Antimatter (UK) 08/12/2007 Rīga, "Melnā piektdiena"
Leafblade (UK) 08/12/2007 Rīga, "Melnā piektdiena"
Vanessa Mae 10/12/2007 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21

2008
Clawfinger (Zviedrija) 23/01/2008 kultūras centrs "Sapņu fabrika", Rīga
Eyes Like Saucers (ASV) 01/02/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bu-By (Lietuva) 01/02/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Korn 11/02/2008 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Guadalajara (Austrija), Reel Big Fish (ASV) 12/02/2008 Melnā piektdiena
Guadalajara (Austrija), Reel Big Fish (ASV) 15/02/2008 Fono klubs, Cēsis
Guadalajara (Austrija), Reel Big Fish (ASV) 16/02/2008 Fontaine Palace, Liepāja
Guadalajara (Austrija), Reel Big Fish (ASV) 17/02/2008 Rīga, Depo
Derrida (Somija) 23/02/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Shakatak 11/03/2008 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Heligoland (Austrālija/Francija) 16/03/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Dr. Green (Lietuva) 20/03/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Inner Terrestrials (UK) 20/03/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Stearica (Itālija) 10/04/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 17/04/2008 Arēnas Rīga" amfiteātrī
Vavamuffin (Polija) 19/04/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Blues Caravan (ASV) 20/04/2008 Rīga, Kongresu nams
Doudi Jazz Band (Lietuva) 20/04/2008 Rīga, Kongresu nams
Gary Moore 21/04/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
MOHA! (Norvēģija) 22/04/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Laurie Anderson 24/04/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Charalambides (Tom Carter, Christina Carter) (ASV) 24/04/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Charalambides (Tom Carter, Christina Carter) (ASV) 25/04/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Wolfgang Haffner trio (Vācija) 26/04/2008 Sunny Terrace
Laub (Vācija) 03/05/2008 "Skaņu mežs" Rīga, "Grīvas mēbeles"
Colleen 09/05/2008 "Skaņu mežs" Rīga, "Grīvas mēbeles"
Fabrizio Modonese Palumbo 09/05/2008 "Skaņu mežs" Rīga, "Grīvas mēbeles"
Ives # 1 10/05/2008 "Skaņu mežs" Rīga, "Grīvas mēbeles"
Shining (Norvēģija) 11/05/2008 "Skaņu mežs" Rīga, "Grīvas mēbeles"
Six Organs of Admittance (ASV) 11/05/2008 "Skaņu mežs" Rīga, "Grīvas mēbeles"
Kiss 22/05/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Begarsound (Francija) 24/05/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Linkin Park 11/06/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Kylie Minogue (Austrālija) 20/06/2008 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Lenny Kravitz 21/06/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Seal 29/06/2008 Rīga, Arēna Rīga
Avril Lavigne 02/07/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Dresser-Tarasov-Ochs (ASV/Lietuva) 02/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008" Rīgas Kongresu nams, Rīga
Victor Wooten Band (ASV) 02/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008" Rīgas Kongresu nams, Rīga
John Riley feat. Baltic Percussion Band 03/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008" Yamaha stage, Rīgas Kongresu nams, Rīga
Scott Hamilton Quartet (ASV) 03/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Lura (Kaboverde/Portugāle) 03/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Sonic Steel (Dānija) 04/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Emil Bovbjerg 7tet (Dānija) 04/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Avishai Cohen Trio (ASV/Izraēla) 04/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Sonic Steel (Dānija) 04/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Sunny Terrace, Rīga
Catapults and Parachutes (ASV) 04/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Sunny Terrace, Rīga
Lauren Field Vocal Project (Lielbritānija) 05/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Sellam Renne African Project (Francija/Mali/Mauritānija) 05/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Eumir Deodato feat. Rigas Ritmi Big Band (Brazīlija/Latvija) 05/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Rīgas Kongresu nams, Rīga
Emil Bovbjerg 7tet (Dānija) 05/07/2008 "Rīgas Ritmi 2008", Sunny Terrace, Rīga
Los Twang! Marvels (Vācija) 06/07/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Nameus (Norvēģija) 08/07/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Paprika Korps (Polija) 08/07/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
P.O.Box (Francija) 09/07/2008 Melnā piektdiena
Burn Again (Somija), Sur-Rur (Somija), End Begins (Somija) 10/07/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Lou Reed 12/07/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Björk 16/07/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Travis 18-19/07/2008 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Manic Street Preachers 18-19/07/2008 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Fatboy Slim 18-19/07/2008 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
I'm From Barcelona 18-19/07/2008 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
British Sea Power 18-19/07/2008 "Positivus AB Festival" Salacgrīva
Down (ASV), Sword (ASV), Metallica (ASV) 20/07/2008 Rīga, Skonto stadions
Joe Cocker (Anglija) 23/07/2008 Dzintari, festivāls "Jaunais vilnis"
Reamonn (Vācija), Liquido (Vācija), Sunrise Avenue (Somija), The Bosshoss (Vācija), Audiosmog (Vācija), Bi-2 (Krievija), Alphaville (Vācija) 25-26/07/2008 8. pludmales festivāls "Tele2 Baltic Beach Party" Liepājā
Robin Gibb (Menas sala) 28/07/2008 Dzintari, festivāls "Jaunais vilnis"
Al Jarreau (ASV) 28/07/2008 Dzintari, festivāls "Jaunais vilnis"
Obstacles (Dānija) 30/07/2008 Rīga, Bruņinieku 95/97
Yuval Ron and Residents of the Future (Izraēla) 30/07/2008 "Saulkrasti Jazz 2008" viesnīcas "Minhauzena Unda" parkā
Steve Smith and Vital Information (ASV) 01/08/2008 Saulkrastu džeza festivāls
One Man Nation (Singapūra) 02/08/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Billy Hart (ASV) 02/08/2008 Saulkrasti, "Saulkrasti Jazz"
Djabe (Ungārija) + Steve Hackett 02/08/2008 Saulkrasti, "Saulkrasti Jazz"
Stearica (Itālija) 14/08/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Deep Purple 18/08/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Sex Pistols 20/08/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Keith Emerson Band featuring Marc Bonilla 23/08/2008 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Sigur Rós (Islande) 22/08/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Insane (Ungārija) 30/08/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Billy Sheehan (ASV), meistarklase 02/09/2008 Rīga, Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubs
Paul Gilbert 05/09/2007 Rīga, "Melnā piektdiena"
R.E.M. 12/09/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Bell Orchestre (Kanāda) 13/09/2008 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Bell Orchestre (Kanāda) 15/09/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Queen & Paul Rodgers 19/09/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Dora Bleu (Kanāda) 24/09/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Air 05/10/2008 Rīga, Sapņu fabrika
Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band 08/10/2008 Rīga, "Grīvas mēbeles"
Katie Melua (Gruzija) 12/10/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Dominique Pifarely Trio 15/10/2008 Rīga, Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubs
Vader (Polija), Grave (Zviedrija), Zonaria (Zviedrija), Gilla Bruja (UK) 18/10/2008 klubs "Melnā piektdiena
CTU (Dānija) 23/10/2008 Mūzikas klubā "Hamlets"
Múm 31/10/2008 Rīga, Sapņu fabrika
Chick Corea & Bela Fleck 31/10/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Scorpions 04/11/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Tuxedomoon (ASV) 09/11/2007 "Skaņu mežs" "1-2 cauri", Pulkvedis, Andrejsala
Kevin Robinson (Simply Red) & Linda Leen 10/11/2008 Latvijas Nacionālajā opera
On Volcano (Somija) 11/11/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Pilgrim Fathers (UK), Nebula (ASV), Monster Magnet (ASV) 13/11/2008 Sapņu Fabrika, Rīga
Моральный кодекс (Krievija) 14/11/2008 Sapņu Fabrika, Rīga
The Orchestra (piedaloties Electric Light Orchestra un ELO part II dalībniekiem) 19/11/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Baby Dee (ASV) 20/11/2008 Rīga, Dirty Deal Cafe
Vialka (Francija) 22/11/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Jean Michel Jarre 23/11/2008 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Duncan Pattersson/Mick Moss 24/11/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Efterklang 27/11/2008 "Skaņu mežs", Rīga, "Spīķeri"
Bruce Katz 28/11/2008 Rīga, "Bites blūza klubs"
Bruce Katz 29/11/2008 Rīga, "Bites blūza klubs"
Dora Bleu (Kanāda) 03/12/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Underwater Sleeping Society (Somija) 04/12/2008 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Nik Kershw & Band 05/12/2008 Hansa Disko Nakts Nr 7. Rīga, Ķīpsalas halle
Jennifer Rush & All Stars Band 05/12/2008 Hansa Disko Nakts Nr 7. Rīga, Ķīpsalas halle
Secret Service 05/12/2008 Hansa Disko Nakts Nr 7. Rīga, Ķīpsalas halle
Mad Lee Riot (Zviedrija) 12/12/2008 Liepāja, "Fontaine Palace"
Valina (Austrija) 12/12/2008 Liepāja, "Fontaine Palace"
Valina 13/12/2008 Rīga, Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubs

2009
Damn Seagulls (Somija) 09/01/2009 "Fono klubā"
Sam Cockrell 23-24/01/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Richie Kotzen 24/01/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
D.S. (Lietuva) 30/01/2009 "Coss-Moss 3019", Rīga, "Melnā piektdiena"
Mumiy Troll (Мумий Тролль) (Krievija) 04/02/2009 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Nadja (Kanāda) 06/02/2009 Rīga, Eduarda Smiļģa Teātra muzejs
Callisto (Somija) 07/02/2009 4. "Freeze" festivāls, Blome, kultūras nams
James Blunt 16/02/2009 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Wayne Baker Brooks 20-21/02/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Kreator (Vācija) 21/02/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Paperback Freud (Zviedrija) 26/02/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Paperback Freud (Zviedrija) 27/02/2009 Liepājas klubā "Fontaine Palace"
Paperback Freud (Zviedrija) 28/02/2009 "Fono klubs", Cēsis
Nick Moss (ASV) 06-07/03/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Anti-Flag (ASV) 19/03/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Soulfly (ASV) 19/03/2009 Rīga, Sapņu fabrika
Jolly Jumper & Big Moe (Norvēģija) 27-28/03/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Greenhouse Effect (Itālija) 02/04/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Greenhouse Effect (Itālija) 03/04/2009 Liepāja, "Fontaine Palace"
Tommy Emmanuel (Austrālija) 10/04/2009 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Rick Price (Austrālija) 10/04/2009 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Apocalyptica 14/04/2009 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Emilie Autumn 16/04/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Damo Suziki's Network (Austrālija) 18/04/2009 Rīga, Rīgas Ebreju kopienas nams
Blaze Bayley (Anglija) 18/04/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Motherstone (Itālija) 18/04/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Deep Insight (Somija) 21/04/2009 Cēsis "Fonoklubs"
Patrica Kaas 23/04/2009 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Gary Powell (The Libertines/Dirty Pretty Thing) (UK) kā DJ 24/04/2009 klubs "Pulkvedim neviens neraksta, Rīga
Dermot Byrne (Īrija) 24-25/04/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Handsome Furs (Kanāda) 27/04/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Stephen Bennett (ASV) 29/04/2009 Rīga, "City Jazz Club"
AU (ASV) 15/05/2009 Unfinished Skyscraper, Valmiera
Joy / Disaster (Francija) 15/05/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Au (ASV) 16/05/2009 "Skaņu mežs", Rīga, "Rīgas mākslas telpa"
Extra Life (ASV) 16/05/2009 "Skaņu mežs", Rīga, "Rīgas mākslas telpa"
Pivot (Austrālija) 16/05/2009 "Skaņu mežs", Rīga, "Rīgas mākslas telpa"
Mi ami (ASV) 16/05/2009 "Skaņu mežs", Rīga, "Rīgas mākslas telpa"
SunnO))) (ASV) 22/05/2009 "Skaņu mežs", Rīga, "Anglikāņu baznīca"
La casa bancale (Francija) 25/05/2009 klubā “DEPO”
Wooden Shjips (ASV) 07/06//2009 Rīga, "Dirty Deal Cafe"
Neurosis (ASV) 27/06//2009 Rīga, "Grīvas mēbeles"
AnathemA (Anglija) 04/07/2009 "Fonofest"
Morrissey (Anglija) 05/07/2009 Rīga, Sapņu fabrika
Chris Geddes (Belle & Sebastian) (Skotija) kā DJ 10/07/2009 klubs "Pulkvedim neviens neraksta, Rīga
Chevrolet Rise (Austrālija), Psychomatic Cowboys (Zviedrija) 11/07/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Happy Endings (Austrālija) 16/07/2009 Rīga, Depo;
The Tiger Lillies (Anglija) 17/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Sons of Noel and Adrian (Anglija) 17/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Happy Endings (Austrālija) 17/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Two Door Cinema Club (Anglija) 17/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Peter Doherty (Anglija) 17/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Ebony Bones (Anglija) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Whip (Anglija) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Moby (ASV) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Dahling (Igaunija) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Jurga (Lietuva) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Leisure Society (Anglija) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Sinead O’Conor (Īrija) 18/07/2009 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Versus you (Luksemburga) 22/07/2009 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
In Other Climes (Francija) 23/07/2009 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
DarkBlueWorld (Kanāda) 24/07/2009 Rīga, Depo;
Vanilla Ninja (Igaunija), Happyendless (Lietuva) 24-25/07/2009 „TELE2 Baltic Beach Party” „Beach Rock.LV” Liepājas pludmalē
Superficial Random Knowledge Porridge (Zviedrija) 25/07/2009 "Dirty Deal Café", Maskavas 12/k2, Spīķeri.
P.O.Box (Francija), Begarsound (Francija) 26/07/2009 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Roxette 28/07/2009 Jūrmala, Dzintari, Krievijas TV festivāla "Jaunais vilnis" viesis
Lara Fabian 29/07/2009 Dzintari, Krievijas TV festivāla "Jaunais vilnis" viesis
The Birthday Massacre (Kanāda) 30/07/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Lisa Stansfield 02/08/2009 Dzintari, Krievijas TV festivāla "Jaunais vilnis" viesis
Flamingo (Lietuva), The Colours of bubbles (Lietuva) 19/09/2009 LMA Studentu klubā
Chimaira (ASV) 24/09/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Unearth (ASV) 24/09/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Throwdown (ASV) 24/09/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Daath (ASV) 24/09/2009 Rīga, "Melnā piektdiena"
Heligoland (Austrālija/Francija) 23/09/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Heligoland (Austrālija/Francija) 24/09/2009 Liepāja, "Fontaine Palace"
The Prodigy 03/10/2009 Skonto Halle, Rīga, Latvia
Nazareth (Anglija) 05/10/2009 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
The Night Terrors (Austrālija) 06/10/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 15/10/2009
Eric Sardinas (ASV) 17/10/2009 Rīga, Sapņu fabrika
Jerry Portnoy (USA) 23-24/10/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Stars Of The Lid (ASV) 24/10/2009 "Skaņu mežs", Rīga, "Anglikāņu baznīca"
Vialka (Francija) 24/10/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Legendary Pink Dots (Nīderlande) 08/11/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Isis (ASV) 08/11/2009 Rīga, "Spīķeru koncertzāle"
Dälek (ASV) 08/11/2009 Rīga, "Spīķeru koncertzāle"
Mamiffer (ASV) 08/11/2009 Rīga, "Spīķeru koncertzāle"
Marillion (Anglija) 11/11/2009 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Marilyn Manson 15/11/2009 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Placebo (Anglija) 17/11/2009 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Bad Love Experience (Itālija) 18/11/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Hanne Hukkelberg (Norvēģija) 26/11/2009 Rīga, "Spīķeri"
Locomotora (Somija) 27/11/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Otomoto (Krievija) 27/11/2009 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu 32;
Boris Grebenshchikov (Борис Гребенщиков) (Krievija) & Brian Finnegan (UK) 01/12/2009 Rīga, Lielā Ģilde
Monster Mike Welch (USA) 04-05/12/2009 Rīga, "Bites blūza klubs"
Ozma (Francija) 05/12/2009 Kuldīga, "Kultūras centrs"
Air 08/12/2009 Rīga, Sapņu fabrika

2010
Miami Scissors (Krievija) 06/01/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu 32;
Shotgun Club (Somija) 08/01/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu 32;
At Daggers Drawn (Vācija), Daggers (Beļģija) 09/01/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu 32;
Ecstatic Sunshine (ASV), Jason Urick (ASV) 01/02/2010 Rīga, Dirty Deal Cafe
Amatory (Krievija) 13/02/2010 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Immanu El (Zviedrija) 16/02/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Chris Magerl (Austria) 17/02/2010 "Dirty Deal Cafe" Rīga, 18/02/2010, "Fontaine Palace" Liepāja, 20/02/2010 "Fono klubs" Cēsis
Effi (Austria) 17/02/2010 "Dirty Deal Cafe" Rīga, 18/02/2010, "Fontaine Palace" Liepāja, 20/02/2010 "Fono klubs" Cēsis
Rammstein (Vācija) 04/03/2010 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Animal ДжаZ (Animal Jazz) (Krievija) 06/03/2010 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Five Seconds to Leave (Čehija) 20/03/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Talbot (Igaunija) 20/03/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Steve Guyger (USA) 05-06/03/2010 Rīga, "Bites blūza klubs"
Mono (Japāna) 30/03/2010 Rīga, "Ģertrūdes teātris" Ģertrūdes 101
Megazetor (Ungārija), Korog (Ungārija) 01/04/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Eros Ramazzotti (Itālija) 04/04/2010 Rīga, Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Nachtmystium (ASV) 07/04/2010 Rīga, "Nabaklab"
Jarboe (ASV) 07/04/2010 Rīga, "Nabaklab"
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 13/04/2010 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Port Royal (Itālija) 15/04/2010 Rīga, "Nabaklab"
Sliver (Francija) 16/04/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Metallica (ASV) 17/04/2010 Rīga, Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Marakesh (Ukraina) 17/04/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Jean Louis Trio (Francija) 21/04/2010 Cēsu 2. pamatskola
Save The Embers (Vācija) 04/05/2010 Dirty Deal Cafe, Rīga
Ben Frost (Islande) 09/05/2010 Ventspils, "Jūras vārti"
Valgeir Sigurðsson (Islande) 09/05/2010 Ventspils, "Jūras vārti"
Nico Muhly (ASV) 09/05/2010 Ventspils, "Jūras vārti"
Sam Amidon (ASV) 09/05/2010 Ventspils, "Jūras vārti"
Celeste (Francija), Reka (Krievija), You are in my September (Baltkrievija) 11/05/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Revolver! (Norvēģija) 13/05/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Locomotora (Somija) 14/05/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Dominic Miller Band (Anglija) 15/05/2010 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Sabot (Čehija) 15/05/2010 "Zabadaks", Kuldīga, Vijolīšu iela 24
Sabot (Čehija) 17/05/2010 "Dirty Deal Cafe", Rīga, Spīķeri
The Skys (Lietuva) 21/05/2010 Rīga, "Melnā piektdiena"
Holding Pattern (ASV) 21/05/2010 Rīga, "Melnā piektdiena"
Tim Hecker (Kanāda) 26/05/2010 Rīga, "Ģertrūdes teātris" Ģertrūdes 101
Sashird Lao (Francija) 01/07/2010 Rīga, klubā "Artelis"
Sashird Lao (Francija) 01/07/2010 Rīga, Kongresu nams
The Queen's Head (Austrālia) 02/07/2010 Liepāja, Klubs "Fontaine Palace"
Bad Apples (Igaunija) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Ewert And The Two Dragons (Igaunija) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Sons Of Noel And Adrian (Anglija) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Climbers (Anglija) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Happyendless (Lietuva) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Gin Riots (Anglija) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Popidiot (Igaunija) 16/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
EIMIC (Everything Is Made In China) (Krievija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Muse (Anglija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
ASIWYFA (And So I Watch You From Afar) (Ziemeļīrija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Scissor Sisters (ASV) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Autumn Owls (Īrija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Prince and Crosby (ASV) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Kira Kira (Īslande) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Giulia y Los Tellarini (Spānija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Miserable Rich (Anglija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Svjata Vatra (Ukraina/Igaunija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Stornoway (Anglija) 17/07/2010 Salacgrīva, "Positivus Festival"
A HAWK AND A HACKSAW (ASV) 20/07/2010 Rīga, Dirty Deal Cafe
The Classic Beatles (Īrija) 24/07/2010 Ventspils, "Ziedu paklājs Ginesa rekords"
Chris Magerl (Austrija0 27/07/2010 Fonoklubs
Mika (Anglija) 02/08/2010 Rīga, Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Marco Lo Muscio (Itālija) 04/08/2010 Rīga, Doma baznīca
Cannibal Corpse (ASV) 18/08/2010 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Tortune Killer (Somija) 18/08/2010 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
The Fantastic People (Zviedrija) 21/08/2010 Depo, Rīga, Vaļņu 32
The Cavern Beatles (Anglija) 24/08/2010 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Bröndum / Fawcus jeb „Spiral Cycle, Joke Lanz 09/09/2010 Skaņu mežs, bijušā Preses Nama foajē un kafejnīcā, Balasta dambī 3
Chrome Hoof (UK) 9. līdz 11/09/2010 Skaņu mežs
Emeralds (ASV), Oneohtrix Point Never (ASV), Liturgy» (ASV), Chrome Hoof (UK) 11/09/2010 Skaņu mežs, «Melnā Piektdiena», Rīga
Chain Reaction (Polija) 25/09/2010 Depo, Rīga, Vaļņu 32
A STORM OF LIGHT (ASV) 20/10/2010 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
The Burning Hell (Kanāda) 21/10/2010 Fonoklubs
Can't Bear This Party (Francija) 28/10/2010 Rīga, Dirty Deal Cafe
A-ha (Norvēģija) 01/11/2010 Rīga, Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Sabaton (Zviedrija), Alestorm (Skotija) 02/11/2010 klubs „Melnā Piektdiena”, Brīvības ielā 193c, Rīga
Sarah Blackwood (UK) 05/11/2010 Pulkvedim neviens neraksta, Rīga
Imber (Zviedrija), The People (Zviedrija) 06/11/2010 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Midge Ure (Anglija) 06/11/2010 Ventspils, "Jūras vārti"
Peter Broderick (Vācija) 12/11/2010 Rīga, "Ģertrūdes teātris" Ģertrūdes 101
Khuda (Anglija) 19/11/2010 Rīga, "Dirty Deal Teatro", Maskavas ielā 12/k2
Khuda (Anglija) 23/11/2010 Preiļi, "PAKAC", Liepu iela 2a
Khuda (Anglija) 24/11/2010 Jelgava, "Melno Cepurīšu Balerija", Raiņa iela 20
The Grand Astoria (Krievija) 07/12/2010 Rīga, Vecrīgas kafejnīcā "Leningrad"
Vanessa Mae 17/12/2010 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Aidan Baker (Kanāda) 18/12/2010 Rīga, Eduarda Smiļģa Teātra muzejs
Smokie ar simfonisko orķestri 27/12/2010 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21

2011
Lafidki (Francija/Kambodža) 15/01/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Everything Is Made In China (Krievija) 22/01/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Chris Beaty (ASV) & Saksofonu kvartets Super Action (Latvija) 01/02/2011 Rīga, klubs "Saksofons", Stabu ielā 43
Ghostlake (Krievija) 08/02/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Imagine... the Beatles (Anglija) 12/02/2011 Rīga, Melngalvju nams, Rātslaukums 7
Donkey Monkey (Eve Risser & Yuko Oshima) by Donkey ...) (Francija/Japāna) 13/02/2011 "Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis
Joshua Redman (Reuben Rogers, Gregory Hutchinson) (ASV) 20/02/2011 Saxophonia 2011, Lielā ģilde
Esazlesa (Čehija) 23/02/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Five Seconds to Leave (Čehija) 23/02/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Keira Is You (Polija) 24/02/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Nile (ASV), Melechesh (Izraēla), Pressure Points (Somija), Goat the Head (Norvēģija), Bibleblack (Zviedrija) 25/02/2011 klubā "Melnā piektdiena", Rīga
Kylie Minogue (Austrālija) 25/02/2011 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Gurzuf (Baltkrievija) 25/02/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Keira Is You (Polija) 25/02/2011 Jelgava, "Melno Cepurīšu Balerija", Raiņa 20
Keira Is You (Polija) 26/02/2011 Liepāja, "Fontaine Palace", Dzirnavu iela 4
Naked king (Krievija, Kaļiņingrada) 04/03/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Jazzator (Krievija, Maskava) 10/03/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Id Rev (Igaunija) 12/03/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Laibach (Slovēnija) 13/03/2011 Rīga, LU lielā aula, Raiņa bulvāris 19
Roxette (Zviedrija) 16/03/2011 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
FiliaMotSa (Francija) 17/03/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Inzinzac (ASV) 17/03/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
FiliaMotSa (Francija) 18/03/2011 Liepāja, "Fire Bar", Stūrmaņu iela 1
Kosmofon (Igaunija) 18/03/2011 Nabaklab, Rīga
Filia Motsa (Francija) 18/03/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Inzinzac (ASV) 18/03/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Inzinzac (ASV) 18/03/2011 Liepāja, "Fire Bar", Stūrmaņu iela 1
Orochi (Ukraina) 25/03/2011 Rīga, Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Trio Didier Petit jeb Trio Chaud (ASV) 30/03/2011 Rīga, "Artelis", Blaumaņa ielā 32
The Grand Astoria (Krievija) 30/03/2011 Rīga, Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Tasters (Itālija) 02/04/2011 Rīga, Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
The Toasters (ASV) 07/04/2011 Rīga, Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Palindrome (Austrija) 09/04/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Woodpecker Wooliams (Anglija) 10/04/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Golden Cup (Portugāle) 10/04/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Okean Ognya (Love Cult) (Krievija) 10/04/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
The Spyro (Somija) 15/04/2011 Rīga, Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Penniless (Somija) 15/04/2011 Rīga, Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
European Jazz Orchestra 26/04/2011 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Omar Puente Band 29/04/2011 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Hamleto Stamato Quintet 29/04/2011 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Bobby McFerrin (ASV) 30/04/2011 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Chicago Children Choire (ASV) 30/04/2011 "Rīgas Ritmi", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Master Musicians Of Bukkake (ASV) 04/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
The Escapists (Francija) 05/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Boris Grebenshchikov (Борис Гребенщиков) & Борис Рубекин, Олег Шавкунов (Krievija) 07/05/2011 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Pedigree (Igaunija) 10/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Recoil 11/05/2011 Ventspils teātra nams "Jūras vārti"
Sabot (ASV/Čehija) 09/07/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Swans (ASV) 13/05/2011 "Skaņu mežs" Rīga, VEF kultūras pils, Ropažu iela 2
James Blackshaw (Anglija) 13/05/2011 "Skaņu mežs" VEF kultūras pils, Ropažu iela 2
Z’EV (Stefan Joel Weisser) (Lielbritānija/ASV) 15/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Voivod (Kanāda) 18/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Camouflage (Vācija) 18/05/2011 Rīga, "Sapņu fabrika", Lāčplēša iela 101
Knucklebone Oscar (Somija) 20/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Tarakany! (Тараканы!)(Krievija) 22/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
The Black Atlantic (Nīderlande) 24/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
On Volcano (Somija) 25/05/2011 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Skafandr (Скафандр) (Krievija) 28/05/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Dominic Miller Band (Anglija) 30/05/2011 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Arms And Sleepers (ASV) 03/06/2011 Rīga, Kinoteātris K Suns, Elizabetes 83/85
Ringo Starr and his All Starr Band (Anglija) 14/06/2011 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Jack Dupon (Francija) 16/06/2011 Jelgava, "Melno Cepurīšu Balerija", Raiņa 20
Jack Dupon (Francija) 17/06/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Jack Dupon (Francija) 18/06/2011 Liepāja, "Fontaine Palace", Dzirnavu iela 4
Nomeansno (Kanāda) 19/06/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
XAXAXA (Maķedonija) 19/06/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Kestutis Vaiginis & Mirage Octet 29/06/2011 Rīga, Origo Summer Stage
Eduardo Niebla (Spānija) 30/06/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Kongresu nams
Carmen Souza (Kaboverde/Portugāle) 30/06/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Kongresu nams
Das Kapital (Vācija/Francija/Dānija) 30/06/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Klubs «Artelis»
Toivo Unt Jamsession (Igaunija/Latvija) 30/06/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Klubs «Artelis», Blaumaņa 32
Emile Parisien Quartet (Francija) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Latvijas Radio 1. studija
Alfredo Rodriguez (Kuba) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Till Brönner (Vācija) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Francesco Cafiso Group (Itālija) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Klubs «Artelis», Blaumaņa 32
Olga Abdullina (Krievija) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Klubs «Artelis», Blaumaņa 32
Toivo Unt Jamsession (Igaunija/Latvija) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Klubs «Artelis», Blaumaņa 32
Philip Hamilton Vocal Project (ASV) 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Brīvdabas atpūtas parks «Egle»
Alex Wilson Salsa Orchestra 01/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Brīvdabas atpūtas parks «Egle»
Beady Belle (Norvēģija) 02/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Alex Wilson (Šveice/Lielbritānija) 02/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Philip Hamilton (ASV) Super Jam Session 02/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Klubs «Artelis», Blaumaņa 32
Francesco Cafiso Group (Itālija/Latvija/Igaunija) 02/07/2011 "Rīgas Ritmi 2011", Rīga, Brīvdabas atpūtas parks «Egle»
Sansara feat. Feat. Mars Needs Lovers (Сансара) (Krievija) 03/07/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Banda Dzeta (Lietuva) 09/07/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Frank Tuner (Anglija) 09/07/2011 "Fonofest" Cēsu rajona "Uplandos"
Die Krawallerie und die 7.te Infantillerie (Vācija) 20/07/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Chris Magerl (Austrija) 22/07/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Paul Young (Anglija) & Liepājas simfoniskais orķestris 23/07/2011, Ventspils, Reņķa dārzs
Seal (UK), Goran Bregović 26/07/2011 Jaunais vilnis 2011, "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
XIU XIU (ASV) 05/08/2011 Rīga, Dirty Deal Cafe
Spiritual Front (Itālija) 06/08/2011 "Laba daba", Līgatnes pagasts "Ratnieki"
Matia Bazar (Itālija) 08/08/2011 "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
For a Minor Reflection (Islande) 18/08/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Roberto Delira & Kompany (Polija) 10/09/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Edasi (Igaunija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Awesome Tapes from Africa (ASV) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Gangpol & Mit (Francija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Brokenchord (Lietuva) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Maria Minerva (Igaunija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Fauna (Argentīna) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Mujuice (Krievija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Natalia Beridze (Gruzija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Hype Williams (Igaunija/Lielbritānija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Elektro Guzzi (Austrija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Raime (Lielbritānija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
King Midas Sound (Lielbritānija) 16/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Thomas Ankersmit (Nīderlande) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
The Skull Defekts (Zviedrija/Somija) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Kevin Drumm (ASV) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Svarte Greiner (Norvēģija) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Kammerflimmer Kolektieff (Vācija) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Angel (Islande/Vācija/Somija) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Wildbirds & Peacedrums (Zviedrija) 17/09/2011 "Skaņu mežs 2011" bij. Tabakas fabrika, Miera 58, Rīga
Insane (Ungārija) 22/09/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Covenant (Zviedrija) 30/09/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
FM Belfast (Islande) 06/10/2011 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Handsome Furs (Kanāda 07/10/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Kaiser Chiefs (UK) 12/10/2011 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Siena Root (Zviedrija) 19/10/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Hooverphonic (Beļģija) 01/11/2011 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21 (ATCELTS)
30 Seconds to Mars (ASV) 02/11/2011 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Elton John Band (Anglija) 03/11/2011 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Suzi Quatro Band (Anglija) 05/11/2011 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Lost Harbours (UK) 08/11/2011 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Lenny Kravitz (ASV) 11/11/2011 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Gurzuf (Baltkrievija 10/11/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
The Fictionplay (Austrija) 25/11/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Allan Vainola & The Dreamcatchers (Igaunija) 25/11/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Les Voice Messengers (Francija) 10/12/2011 "Rīgas ritmi", Kino Splendid Palace (kino „Rīga")
Al de Meola & World Sinfonia Band(ASV) 19/12/2011 Rīga, Latvijas Nacionālajā Opera
Zydrunas Maciulis (Lietuva) 21/12/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Bruzgynai (Lietuva) 21/12/2011 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Chris Norman (Anglija), Bonnie Tyler (Velsa) 29/12/2011 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21

2012
Collarbone (Somija) 20/01/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Zack Kouns (ASV) Rory Hinchey (Alpha Strategy) (Kanāda) 31/01/2012 Nabaklab
Marc Ducret (Francija) 03/02/2012 Rīga, "Artelis", Blaumaņa 32
Rammstein (Vācija) 07/02/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Leatherface (Lielbritānija) 12/02/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Grouper (ASV) 13/03/2012 Angliķāņu baznīca, Rīga
Julien Desprez (Francija), Andy Baker 13-15/03/2012 Madona, ģitāristu festivāls
MeTaL-o-PHoNe (Francija) 17/03/2012 Cēsis, Fonoklubs, Rīgas ielā 47
MeTaL-o-PHoNe (Francija) + Julien Desprez (Francija) 18/03/2012 Latvijas 1. Rokkafejnīca, Rīga, Mārstaļu ielā 2/4
Sepultura (Brazīlija) 20/03/2012 Rīga, klubs Melnā piektdiena
Zola Jesus (ASV) 02/04/2012 "Palladium" Marijas iela 21
Deep Insight (Somija) 24/03/2012 Cēsis "Fonoklubs"
Russian Circles (ASV), Deafheaven (ASV) 12/04/2012 Rīga, "Ģertrūdes ielas teātris" Ģertrūdes iela 101a
Wolves Like Us (Norvēģija), Junius (ASV) 14/04/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Zero Absolu (Francija) 25/04/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Emma Gatrill, Peggy Sue, The Mariner's Children (Anglija) 19/05/2012 "Palladium" Marijas iela 21
Flynotes (Krievija) 19/05/2012 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Dirge (Francija), Pedigree (Igaunija), Talbot (Igaunija) 19/05/2012 Rīga, "Melnā piektdiena"
Nadja (Kanāda) 19/05/2012 Liepāja, Kino "Balle"
Candy Dulfer (Nīderlande) 04/06/2012 Rīgas Kongresu nams
Steindór Andersen (Islande), Hilmar Örn Hilmarsson (Islande), Gertrud Jakobsson (Zviedrija) Raimonda Tiguļa koncerts "Ar Domu par Ziemeļu skaņu" 05/06/2012 19:00 Rīgas doms, 09/06/2012 Talsi
Tonstartssbandht (ASV) 06/06/2012 Kaņepes Kultūras centrs (KKc), Rīga, Skolas iela 15
Tony MacAlpine (ASV) 07/06/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Michael Angelo Batio (ASV) 10/06/2012 Rīga, "Melnā piektdiena"
The Straits (Alan Clark, Chris White, Steve Ferrone, Terence Reis, Mike Feat, Adam Phillips, Jamie Squire) 30/06/2012 Ventspils, Reņķa dārzs
Manfred Mann's Earth Band (Anglija) 30/06/2012 Live Fest, "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Alisone Moyet (Anglija), Amauray Vassil (Francija) 01/07/2012 Live Fest, "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Bryan Adams (Anglija) 02/07/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Buvette (Šveice) 06/07/2012 Kaņepes Kultūras centrs (KKc), Rīga, Skolas iela 15
Buvette (Šveice) 07/07/2012 Cēsis, Zaļa Zāle
Victor Bailey (ASV), City Jazz Big Band (Latvija) 07/07/2012 Rīgas Ritmi „Joe Zawinul & Jaco Pastorius Tribute”, Rīgas Kongresu nams
The Korea (Krievija), Heartbeat Parade (Luksemburga), Insane (Ungārija), Moving To Ashbury (Zviedrija), Before A Burning Earth (Polija), Emerald (Igaunija) 13-13/14/07/2012 8. Fonofest Uplandos pie Cēsīm
The Tiger Lillies (UK) 16/07/2012 "Palladium", Marijas iela 21, Rīga
Sting (Anglija) 29/07/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Raphael Wressnig (Austrija) & Latvian Groove (Latvija) 27/07/2012 Blūza svētki Sigulda, Siguldas pilsdrupu estrāde, Sigulda
The Darkness (Lielbritānija) 23/08/2012 Mežaparks, Rīga
Lost Harbours (Lielbritānija), Kostoglotov (Lielbritānija) 23/08/2012 Bārs "Chomsky", Lāčplēša iela 68, Rīgā
Lost Harbours (Lielbritānija), Kostoglotov (Lielbritānija) 24/08/2012 Jelgava, "Melno Cepurīšu Balerija", Raiņa 20
Raphael Wressnig (Austrija) & Latvian Groove (Latvija) 30/08/2012 Origo Summer Stage, Origo laukums, Rīga
Korn (ASV) 31/08/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Junior Boys (Kanāda) 06/09/2012 Rīga, "Artelis", Blaumaņa 32
Soulfly (ASV) 13/09/2012 Rīga, "Melnā piektdiena"
Lody Kong (ASV) 13/09/2012 Rīga, "Melnā piektdiena"
Incite (ASV) 13/09/2012 Rīga, "Melnā piektdiena"
Krow (Brazīlija) 18/09/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Undercroft (Čīle) 18/09/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Khroma (Somija) 21/09/2012 Rīga, Melnā Piektdiena
Le seul élément (Francija) 21/09/2012 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Elephants From Neptune (Igaunija) 22/09/2012 Fonoklubā Cēsīs
Preach (Zviedrija) 28/09/2012 Rīga, Klubs Depo
Monoscream (Zviedrija) 28/09/2012 Rīga, Klubs Depo
Imber (Zviedrija) 28/09/2012 Rīga, Klubs Depo
Sparks (ASV) 05/10/2012 Ventspils, "Jūras vārti"
Antagonist Zero (Somija) 05/10/2012 "Palladium" Marijas iela 21
The Haxan Cloak 12/10/2012 "Palladium" Marijas iela 21
Talbot (Igaunija) 14/10/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Bang on a can ALL-STAR (ASV) 20/10/2012, "Rīgas mākslas telpa", Rīga, Kungu iela 3
Amatory (Krievija) 26/10/2012 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Beverly McClellan (ASV) 26/10/2012 "Palladium" Marijas iela 21
Steve Vai (ASV) 26/10/2012 "Palladium" Marijas iela 21
ThisQuietArmy (Kanāda) 26/10/2012 "Zemlika", A. Kronvalda Durbes vidusskolas Aktu zāle
Aun (Kanāda) 26/10/2012 "Zemlika", A. Kronvalda Durbes vidusskolas Aktu zāle
Father Murphy (Itālija) 26/10/2012 "Zemlika", A. Kronvalda Durbes vidusskolas Aktu zāle
Lichens (ASV) 26/10/2012 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
Ray Bartok (Francija) 27/10/2012 "Zemlika", A. Kronvalda Durbes vidusskolas Aktu zāle
Oy (Šveice) 27/10/2012 "Zemlika", A. Kronvalda Durbes vidusskolas Aktu zāle
Sun Glitters (Luksemburga) 27/10/2012 "Zemlika", A. Kronvalda Durbes vidusskolas Aktu zāle
Petrels (Lielbritānija) 27/10/2012 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
High Wolf (Maxime Primault) (Francija) 27/10/2012 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
Илья Белоруков, Александр Маркварт (Krievija) 27/10/2012 Bārs "Chomsky", Lāčplēša iela 68, Rīgā
Steve Smith & Vital Information (ASV) 30/10/2012 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Mano Juodoji Sesuo (Lietuva) 31/10/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
> As Likely As Not (Itālija) 31/10/2012 Radošā telpa „309. kabinets”, Valka
Mamiffer (ASV), Menace Ruine (Kanāda) 02/11/2012 Rīga, "Artelis", Blaumaņa 32
Zero Absolu (Francija, Liona) 08/11/2012 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Ravish Momin "Tarana" (ASV) 09/11/2012 Kaņepes Kultūras centrs (KKc), Rīga, Skolas iela 15
Kimmo Pohjonen (Somija) 13/11/2012 "Palladium" Marijas iela 21
Garbage(ASV), Sibyl Vane (Igaunija) 14/11/2012 "Palladium" Marijas iela 21
Francois Corneloup Trio (François Corneloup, Hélène Labarrière, Simon Goubert) (Francija) 14/11/2012 Rīga, Latvijas radio 1
Mono (Japāna) 15/11/2012 Rīga, "Ģertrūdes ielas teātris" Ģertrūdes iela 101a
Katie Melua (Anglija) 24/12/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Scott Kelly (ASV) 26/11/2012 Rīga, Rīga, "Artelis", Blaumaņa 32
God Is An Astronaut (Ireland) 28/11/2012 Rīga, "Ģertrūdes ielas teātris" Ģertrūdes iela 101a
Slixs (Vācija) 30/11/2012 Rīgas Ritmi 2012 Rīgas Kongresu nams
Youn Sun Nah Quartet (Koreja) 01/12/2012 "Rīgas ritmi", Kino Splendid Palace (kino „Rīga")
Smokie (Anglija) ar simfonisko orķestri 03/12/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Arstidir (Islande) 09/12/2012 festivāls "PORTA", Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Kurt Elling & Latvian Radio bigband (ASV/Latvija) 09/12/2012 Rīgas Kongresu nams
Vanessa Mae 12/12/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Muse (Anglija) 13/12/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Elephants From Neptune (Igaunija), Murmansk (Somija) 21/12/2012 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12

2013
Carminho (Maria do Carmo Carvalho Rebelo de Andrade) (Portugāle) 12/02/2013 Rīgas Kongresu nams
Dobra Notch (Krievija) 28/02/2013 Folkklubs Ala Pagrabs, Peldu iela 19, Rīga
Sean Nicholas Savage (Kanāda) 02/03/2013 Valmiera, "Kafē Rīga", Rīgas iela 37
Sean Nicholas Savage (Kanāda) 03/03/2013 Rīga, Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15
Lee Chapman (UK) 04/03/2013 Rīga, Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15
Lee Chapman (UK) 05/03/2013 Valmiera, "Kafē Rīga", Rīgas iela 37
Sylvaine Helari Trio (Francija) 05/03/2013 Preiļu Kultūras centrs, Raiņa bulvāris 28
Sylvaine Helari Trio (Francija) 06/03/2013 JVLMA studentu klubs, Rīga, Raiņā bulvāris 23
Sylvaine Helari Trio (Francija) 07/03/2013 Cēsu Fonoklubs, Rīgas ielā 47
Maggie Reilly (Skotija) 08/03/2013 Ventspils, TN "Jūras vārti"
Antimatter (UK) 08/03/2013 Rīga, klubs "Melnā piektdiena"
Sylvaine Helari Trio (Francija) 19/03/2013 Valmiera, "Kafē Rīga", Rīgas iela 37
Arms And Sleepers (ASV) 22/03/2013 Rīga, kinoteātris "K. Suns" Elizabetes ielā 83/85
The Korea (Krievija) 02/04/2013 Rīgā, klubā „Melnā piektdiena”
The Korea (Krievija) 03/04/2013 Jelgavā, bārā „MC Balerija”
Kapitan Korsakov (Beļģija) 07/04/2013 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Sun Araw (ASV) 10/04/2013 Valmiera, "Kafē Rīga", Rīgas iela 37
Kimmo Pohjonen (Somija) 24/04/2013 Daugavpils, Marka Rotko centra pagalms, Mihaila ielā 3
Keiko McNamara (Japāna) 25/04/2013 XIII Starptautiskais džeza festivāls JAZZ JOY SPRING 2013, Daugavpils, Vienības nama koncertzāle
Patricia Kaas (Francija) 27/04/2013 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Tonstartssbandht (ASV) 02/02/2013 Valmiera, "Kafē Rīga", Rīgas iela 37
Cleaning Women (Somija) 02/05/2013 Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes ielā 101a
Cleaning Women (Somija) 03/05/2013 Liepāja, Fire Bar, viesnīca "Fontaine Royal"
PHLOX (Igaunija) 04/05/2013) Valmiera, "Kafē Rīga", Rīgas iela 37
The Koffin Kats (ASV) 06/05/2013 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Sunrise Avenue (Somija) 10/05/2013 Sapņu fabrika, Rīga
Michael Bolton (ASV) 12/05/2013 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Toto Cutugno (Itālija) 16/05/2013 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Mezzoforte (Islande) 16/05/2013 Rīga, Lielā ģilde, Amatu 6
Nu Nation (Krievija), Awakening Sun (Lietuva) 18/05/2013 Alternatīvās mūzikas un mākslas klubā „A Nice Place”, Citadeles iela 2, Rīga
Dhafer Youssef (Tunisija) 24/05/2013 Siguldas Koncertzāle "Baltais flīģelis", Šveices iela 19
Lento (Itālija) 25/05/2013 Rīga, Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15
The Samuel Jackson Five (Norvēģija) 25/05/2013 Rīga, Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15
Manu Katche (Francija) 28/05/2013 Rīga, Lielā ģilde, Amatu 6
Acoustic Alchemy (UK) 30/05/2013 Rīga, Lielā ģilde, Amatu 6
One Morning Left (Somija) 05/06/2013 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Eric Clapton (Anglija) 05/06/2013 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Lana Del Ray (ASV) 14/06/2013 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Baby Dee (ASV) 20/06/2013 Rīga, Zirgu Pasta, Dzirnavu ielā 46
Baby Dee (ASV) 21/06/2013 Cēsīs, terasē Zaļa Zāle, Rīgas ielā 25
Baby Dee (ASV) 22/06/2013 Liepāja, Graudu ielas koncertzāle, Graudu ielā 50
Killers (Anglija) 26/06/2013 "Mežaparks"
Александр Маркварт (Krievija) 26/06/2013 mākslas centrs Totaldobže, VEF, Ūnijas ielā 8, korpuss 2, Rīga
Sibyl Vane (Igaunija) 13/07/2013 Summer Sound 2013, Liepāja
Volcano Victims (Vācija) 18/07/2013 Krogs Aptieka, Rīga
Colours Of Bubbles (Lietuva) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Crystal Castles (Kanāda) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Deeper Upper (Lietuva) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Elektro Guzzi (Austrija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Elephants From Neptune (Igaunija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Eltron John (Polija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Iiris (Igaunija) 19/07/2013 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Jack Beats (UK) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Jesse & Jimi Tenor (Somija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Kwazar (Polija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Milk (Krievija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Mr. Nestor (Igaunija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Noah And The Whale (UK) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Oogle Vision (Lietuva) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
OYT (Igaunija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Palma Violets (UK) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Paul Oja & Quest (Igaunija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Rasabasa (Lietuva/Norvēģija) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Riton (UK) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Twenty One Pilots (ASV) 19/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Artwork (UK) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
B. Bravo (ASV) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
C2C (Francija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Candy Empire (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Charli XCX (UK) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Faun Racket (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Fingalick (Lietuva) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Firejosé (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Galvanic Elephants (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Halfbrother (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Imagine Dragons (ASV) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
I Wear* Experiment (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Jagaspace (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
John Grant (ASV) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Kamp! (Polija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Markas Palubenka (Lietuva) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
MJ Cole (UK) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Outloudz (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Paabel (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Shotman (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Sibyl Vane (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Sigur Rós (Islande) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Superskankers (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Willy Moon (UK) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Wolfredt (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Zebra Island (Igaunija) 20/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
!!! (ASV) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Darwin Deez (ASV) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Efterklang (Dānija) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
French Films (Somija) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Michael Kiwanuka (UK) 21/07/2013 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
No Ceremony/// (UK) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Odd Hugo (Igaunija) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Suuns (Kanāda) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Team Ghost (France) 21/07/2013 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The Stanleys (Austrālija/Norvēģija) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The xx (UK) 21/07/2013 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Tom Odell (UK) 21/07/2013 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Two Door Cinema Club (UK) 21/07/2013 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Without Letters (Lietuva) 21/07/2013 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Paprika Korps (Polija) 24/07/2013 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
The Toasters (ASV) Laba daba 2013, 02/08/2013 Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
Deine Lakaien (Vācija) Laba daba 2013, 02-04/08/2013 Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
Barto (Krievija) Laba daba 2013, 02-04/08/2013 Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
Inner Circle (Jamaika) 03/08/2013 Ventspils, Pilsētas svētki, Ostas ielas promenāde
Herscher (Francija) 10/08/2013 Nabaklab,Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīga
Slade (UK) 17/08/2013 Kuldīga, «Live Fest»
Riverside (Polija) 11/09/2013 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Maqama (Polija) 11/09/2013 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Krow (Brazīlija) 28/09/2013 Rīga, "Melnā piektdiena"
Undercroft (Čīle) 28/09/2013 Rīga, "Melnā piektdiena"
Erik Truffaz (Francija) + SIG jeb Siegfried, Artis Orubs 18/10/2013 Rīgas Latviešu biedrības nams
Psychofagist (Itālija) 23/10/2013 Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga
Jozef van Wissem (Nīderlande) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
Picastro (Kanāda) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
The Necks (Austrālija) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
Larsen (Itālija) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
Khôra (Kanāda) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
Jessika Kenney & Eyvind Kang (ASV) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
Daina Dieva (Lietuva) 25/10/2014 "Zemlika", A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Tar...Feathers (Zviedrija) 26/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
Feldermelder (Šveice) 26/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
K-X-P (Somija) 26/10/2013 "Zemlika", Durbes kultūras nams
Khôra (Kanāda) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
Jessika Kenney & Eyvind Kang (ASV) 25/10/2013 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
Greg Haines (Lielbritānija) 26/10/2013 "Zemlika", Durbes luterāņu baznīca
The Watch (Itālija) 01/11/2013 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Hurts (Anglija) 04/11/2013 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Mounir Troudi (Tunisija), Sig feat. Artis Orubs, Evgeny Saryglar & Ai-Khan Oorzhak (Tuva) 10/11/2013 Rigas Laiks Festival, Splendid Palace
Betraying the Martyrs (Francija) 15/11/2013 Melnā piektdiena
Mars Red Sky (Francija) 25/11/2013 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 09/12/2013 "Arēnā Rīga"
Jarboe & P. Emerson Williams 17/12/2013 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12

2014
PX BAND (Igaunija) 25/01/2014 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Simple Minds (UK) 26/01/2014 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Clannad (Īrija) 02/02/2014 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
Marcus Weiss (Šveice) 15/02/2014 JVLMA Lielajā zāle
Ali Campbell (UB40) (UK) 28/02/2014 Rīgas kinostudija
Depeche Mode (UK) 02/03/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Stolen Kidneys (Somija) 05/03/2014 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Arson Under the Sea (Somija) 05/03/2014 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Turisas (Somija) 14/03/2014 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Brian May & Kerry Ellis (UK) 18/03/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Rufus Wainwright (Kanāda) 19/03/2014 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Hippie Diktat (Farncija) 22/03/2014 Bārs "Chomsky", Lāčplēša iela 68, Rīgā
Apocalyptica & "Avanti! Orchestra" (Somija) 22/03/2014 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Alan Courtis (Reynols) & Aaron Moore (Volcano The Bear) 23/03/2014 Kaņepes Kultūras centrs
The Crimson ProjeKCt (ASV/Austrija) 04/04/2014 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
High Wolf (Francija) 10/04/2014 Kaņepes Kultūras centrā, Rīga
Tommy Emmanuel (Austrālija) 14/04/2014 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
Esoteric (UK) 18/04/2014 "Antithesis IV", Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Isole (Zviedrija) 18/04/2014 "Antithesis IV", Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Doomed (Vācija) 18/04/2014 "Antithesis IV", Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Procession (Zviedrija) 18/04/2014 "Antithesis IV", Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Drom (Čehija) 23/04/2014 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Pat Metheny Unity Group (ASV) 26/04/2014 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
Nine Inch Nails (ASV) 05/05/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 05/05/2014 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Thisquietarmy (Kanāda) 09/05/2014 Zemlika atgādina, Kaņepes Kultūras centrs, Rīga
Dominic Miller and band (Kanāda) 13/05/2014 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
Peter Gabriel (UK) 17/05/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Tiny Fingers (Izraēla) 19/06/2014 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Kings of Leon (ASV) 25/06/2014 "Mežaparks"
Tom Jones (UK) 26/06/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Midge Ure (UK) 06/11/2014 Jelgavas kultūras centrs, Jelgava
Midge Ure (UK) 07/11/2014 Latgales vēstniecībā Gors, Rēzekne
Midge Ure (UK) 08/11/2014 Vidzemes koncertzāle, Cēsis
Junip 18/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
You Me at Six 18/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Elbow 18/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Laura Mvula 18/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
And So I Watch You From Afar (Ireland) 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Anna Calvi 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Ellie Goulding 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Kraftwerk (Vācija) 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
King Charles (UK) 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Tricky 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Kid Karate 19/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
The 1975 20/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Of Montreal 20/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Bastille (UK) 20/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Temples 20/07/2014 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Oleg Akkuratov - Kate Davis Trio (ASV/Krievija) 30/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Till Brönner (Vācija) 30/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Cassandra Wilson (ASV) 30/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Igor Butman (Krievija) 31/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Fantine (Austrālija) 31/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Moscow Jazz Orchestra (Krievija) 31/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Lee Ritenour Band feat. Dave Grusin (ASV) 31/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Gino Vannelli Band (ASV) 31/07/2014 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Masha's Datcha (Francija) 01/08/2014 "Laba daba", Līgatnes pagasts "Ratnieki"
Goran Bregović 15/08/2014 "Summertime - aicina Inese Galante", "Dzintaru koncertzāle", Jūrmala, Turaidas iela 1
Smokie 15/08/2014 Kuldīgas «Live Fest» festivāls
Brotherhood of Man 15/08/2014 Kuldīgas «Live Fest» festivāls
Abba Mani 15/08/2014 Kuldīgas «Live Fest» festivāls
Suzi Quatro 16/08/2014 Kuldīgas «Live Fest» festivāls
Killer Queen 16/08/2014 Kuldīgas «Live Fest» festivāls
Al Bano (ITālija) 18/08/2014 zintaru koncertzāle
Nadja (Kanāda) 02/09/2014 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Brit Floyd 02/10/2014 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 09/10/2014 Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga
Вопли Видоплясова (Воплі Відоплясов) (Ukraina) 10/10/2014 Godvil, Brīvības iela 214B, Rīga
Kylie Minogue 02/11/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Chris Norman (UK) 15/11/2014 Rīgas Kongresu nams
The Schwings (Lietuva) 16/10/2014 klubs "Pulkvedim neviens neraksta, Rīga
The Schwings (Lietuva) 17/10/2014 folkklubā "Ala Pagrabs", Rīga
The Schwings (Lietuva) 18/10/2014 bārā "Cheers!", Rīga
Mono (Japāna) 21/11/2014 Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes ielā 101a
Helen Money (ASV) 21/11/2014 Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes ielā 101a
Sohn (UK) 27/11/2014 Rīga, Palladium
Enrique Iglesias 07/12/2014 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Stoned Jesus (Ukraina) 12/12/2014 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12

2015
Sólstafir (Islande) 12/02/2015 Rīga, "Melnā piektdiena", Brīvības gatve 193c
Ed Sheeran 16/02/2015 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Ryan Keen 16/02/2015 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Jarboe (ASV) & Helen Money (ASV) 27/02/2015 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Alexander Hacke (Vācija) & Danielle de Picciotto (ASV/Vācija) 27/02/2015 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Bubu Jazz Trio (Vācija) 07/03/2015 Omas Briljants, Audēju iela 7, Rīga
Katy Perry 15/03/2015 "Arēna Rīga ", Skanstes iela 21
Laibach (Slovēnija) 19/03/2015 Rīga, Klubs "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c
Didier Lockwood (Francija) un "Kremerata Baltica" koncerts "Sempre tango&Jazz" 19/03/2015 Rīga, Lielā ģilde
Didier Lockwood (Francija) un "Kremerata Baltica" koncerts "Sempre tango&Jazz" 20/03/2015 Cēsis, Vidzemes koncertzālē "Cēsis"
Robbie Williams 06/04/2015 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Jozef Van Wissem (Nīderlande) 24/04/2015 Teātra nams "Jūras vārti", Karlīnes ielā 40, Ventspils
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 30/04/2015 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
GIN GA (Austrija) 22/05/2015 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
J.C.Smith (ASV) 26/05/2015 kinoteātrī "Splendid Palace, Rīga
Nokturnal Mortum (Ukraina), Gods Tower (Baltkrievija), Celtachor (Īrija), Ūkanose (Lietuva), Semigallia (Lietuva), Simkala (Lietuva) 10-11/07/2015 Zobens un Lemess 2015, Lone, Sēlija, Viesītes novads
Placebo (UK) 17/07/2015 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Kasabian 18/07/2015 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Robert Plant and the Sensational Space Shifters (UK) 19/07/2015 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Maybesheeill (UK) 19/07/2015
Natalie Imbruglia (Austrālija) 22/07/2015 Rīga, Mežaparka Lielā estrāde
Igor Butman (Krievija) & Moscow Jazz Orchestra (Krievija) 24/07/2015 World Jazz Festival, Doma laukums, Rīga
Sofija Rubina (Igaunija) 24/07/2015 World Jazz Festival, Doma laukums, Rīga
Niks Levinovskis (ASV) 24/07/2015 World Jazz Festival, Doma laukums, Rīga
Trilok Gurtu (Vācija) 24/07/2015 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Igor Butman & Moscow Jazz Orchestra (Krievija) 24/07/2015 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Stanley Clarke (ASV) 25/07/2015 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Take 6 (ASV) 25/07/2015 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Beka Gočiašvili (Gruzija) 25/07/2015 World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
The Fall (UK) (nebija) 31/07/2015 "Laba daba", Līgatnes pagasts "Ratnieki"
Cleaning Women (Somija) 01/08/2015 "Laba daba", Līgatnes pagasts "Ratnieki"
Subhumans (UK) 01/08/2015 "Laba daba", Līgatnes pagasts "Ratnieki"
The Angelcy (Israel) 01/08/2015 "Laba daba", Līgatnes pagasts "Ratnieki"
The Sweet (UK) 07/08/2015 Kuldīgas Live Fest 2015, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
Bay City Rollers starring Les McKeown (UK) 07/08/2015 Kuldīgas Live Fest 2015, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
Secret Service (Zviedrija) 07/08/2015 Kuldīgas Live Fest 2015, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
Ben Frost (Austrālia) 08/08/2015 Teātra nams "Jūras vārti", Karlīnes ielā 40, Ventspils
Bay City Rollers starring Les McKeown (Lielbritānija) 07/08/2015 Kuldīgas Live Fest'15, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
The Sweet (Lielbritānija) 07/08/2015 Kuldīgas Live Fest'15, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
Secret Service (Zviedrija) 07/08/2015 Kuldīgas Live Fest'15, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
Slade (Lielbritānija) 08/08/2015 Kuldīgas Live Fest'15, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
The Rubettes featuring Alan Williams (Lielbritānija) 08/08/2015 Kuldīgas Live Fest'15, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
AC/DC project (Lietuva) 08/08/2015 Kuldīgas Live Fest'15, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
James Blackshaw (UK) 15/08/2015 Cēsis, "Zaļa Zāle", Rīgas 25
Efterklang (Dānija) 18/08/2015 Mūzikas nams "Daile", K. Barona 31, Krišjāņa Barona iela 31, Rīga
Nyos (Somija) 15/09/2015 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Sheep Got Waxed (Lietuva) 29/08/2015 Zabadaks, Vijolīšu 24, Kuldīga
Sheep Got Waxed (Lietuva) 01/09/2015 J. Cimzes Valkas mūzikas skola
Z On A (Lietuva) 10/09/2015 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Magnuson (ASV) + Mojo Waves (Somija) 11/09/2015 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Michael Patrick Kelly (The Kelly Family) (Īrija), 19/09/2015, Latvijas Jauniešu dienas, Aizkraukles Sporta Centrs
Zs (ASV) 09/10/2015 Mūzikas nams "Daile", K. Barona 31, Krišjāņa Barona iela 31, Rīga
Ryan Keen 16/10/2015 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Jan Garbarek Group feat. Trilok Gurtu 21/10/2015 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
Simply Red 23/10/2015 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Wolfsome (Lietuva) 24/10/2015 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Dry River (RUS), Sequoian Aequison (RUS) 25/10/2015 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Kenny Wayne (ASV), Jose Luis Pardo (Spānija) 01/11/2015 Kinoteātrī "Splendid Palace"
Dr. Alban (Zviedrija) 06/11/2015 naktsklubs «Coyote Fly», Rīga
Sheep Got Waxed (Lietuva) 06/11/2015 Smiltenes vidusskola, Rīgas iela 16c, Smiltene
Sheep Got Waxed (Lietuva) 07/11/2015 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
El Ten Eleven (ASV) 14/11/2015 Teātra nams "Jūras vārti", Karlīnes ielā 40, Ventspils
Amatory (Krievija) 28/11/2015 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Killer Queen (UK) 31/12/2019 11. Novembra krastmala, Rīga

2016
Совершенно новые Звуки Му (Krievija) 24/01/2016 Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa iela 13, Rīga
Three Days Grace (Kanāda) 26/01/2016 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Greg Haines (UK) 30/01/2016 Teātra nams "Jūras vārti", Karlīnes ielā 40, Ventspils
Théo Ceccaldi Trio (France) 07/02/2016 Gulbenes KN, Gulbene
Ivanushki International (Иванушки International) (Krievija) 20/02/2016 Klubs "First Dacha", Rīga
Scorpions (Vācija) 22/02/2016 Rīga, Arēna Rīga
Hurts 01/03/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Moya Brennan, Cormac de Barra (Īrija) 02/03/2016 Ventspils, Teātra nams "Jūras vārti"
Moya Brennan, Cormac de Barra (Īrija) 03/03/2016 Kultūras centrs "Berģi", Brīvības gatve 455, Rīga
Moya Brennan, Cormac de Barra (Īrija) 04/03/2016 Valkas kultūras nams
A-ha (Norvēģija) 15/03/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Nyos (Somija) 15/03/2016 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Lexsoul Dancemachine (Igaunija) 24/03/2016 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Jaakko Eino Kalevi (Somija) 30/03/2016 K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Nile (ASV), Melechesh (Nīderlande), Embryo (Itālija) 31/03/2016 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Arms And Sleepers (ASV), Waelder (Austrija) 01/04/2016 K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Aaron Goldberg Trio 02/04/2016 Jūrmala, Dzintaru koncertzāle
Death DTA (ASV), Obscura (Vācija) 12/04/2016 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
The Prodigy 16/04/2016 Skonto Halle, Rīga, Latvia
Ensemble Economique, Jung An Tagen 30/04/2016 Rīga, Dirty Deal Teatro
Masayoshi Fujita (Japāna) 04/06/2016 Kultūras terase "Zaļa Zāle", Cēsis
Deep Forest (Francija) 21/04/2016 Liepājas Olimpiskā centra "Rožu zāle", Brīvības iela 39, Liepāja
Deep Forest (Francija) 22/04/2016 Vidzemes koncertzālē "Cēsis", Raunas iela 12-1, Cēsis
Deep Forest (Francija) 23/04/2016 Latgales vēstniecība "Gors", Pils iela 4, Rēzekne
Deep Forest (Francija) 24/04/2016 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Sarah Neufeld 07/05/2016 Durbes luterāņu baznīca, Durbe
Mika (UK) 22/05/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Dianne Reeves (ASV) 30/06/2016 "Rīgas Ritmi 2016", Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Damien Rice (Ireland) 03/07/2016 "Sunset festival", Siguldas pilsdrupu estrāde
James (UK) 06/07/2016 "Sunset festival", Siguldas pilsdrupu estrāde
Mariah Carey 07/04/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Al Di Meola 23/04/2016 Ēdoles pils
Deep Forest 24/04/2016 Rīga, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra ielā 5
Maria Laura Baccarini & Régis Huby 29/04/2016 Teātra nams "Jūras vārti", Karlīnes ielā 40, Ventspils
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 10/05/2016 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Ken Vandermark & Paal Nilssen 25/05/2016 Teātra nams "Jūras vārti", Karlīnes ielā 40, Ventspils
Simple Plan (Kanāda) 31/05/2016 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Muse (UK) 16/06/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Kuadra (Itālija) 02/06/2016 Rīga, "Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12
Kuadra (Itālija) 03/06/2016 Jelgava, Melno cepurīšu balerija, Raiņa iela 28
Kuadra (Itālija) 04/06/2016 Liepāja, klubs “Fontaine Palace”
Black Sabbath 05/07/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Rotting Christ (Grieķija), Nine Treasures (Ķīna), Marga Muzika (Lietuva), Luctus (Lietuva), Valkenrag (Polija), Znich (Baltkrievija), Endless Battle (Ukraina), Moribund Oblivion (Turcija), Semigallia (Lietuva), Simkala (Lietuva) 08-10/07/2016 Zobens un Lemess 2016, Lone, Sēlija, Viesītes novads
Blaak Heat (ASV) 12/07/2016 Nabaklab, Rīga
Richard Hawley (UK) 15/07/2016 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Mercury Rev (UK) 16/07/2016 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Hælos (UK) 17/07/2016 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Iggy Pop (ASV) 17/07/2016 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Cigarettes After Sex (ASV) 17/07/2016 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Air (Francija) 17/07/2016 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Mario Biondi (Itālija) 28/07/2016 3. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Tania Maria (Brazīlija) 28/07/2016 3. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Igor Butman (Krievija) 28/07/2016 3. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Bob James (ASV) 29/07/2016 3. World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Hugh Masekela 29/07/2016 3. World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Mario Biondi (Itālija) 29/07/2016 3. World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Okean Elzy (Ukraina) 29/07/2016 LMT Summer Sound, Liepājas pludmale, Liepāja
King Charles 29/07/2016 LMT Summer Sound, Liepājas pludmale, Liepāja
Milky Chance 29-30/07/2016 LMT Summer Sound, Liepājas pludmale, Liepāja
Lost Frequencies 31/07/2016 LMT Summer Sound, Liepājas pludmale, Liepāja
The Sisters of Mercy 03/08/2016 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Letz Zep 06/08/2016 Kuldīgas Live Fest 2016, Kuldīgas estrāde, Kuldīga
The Subways (Lielbritānija) 11/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
NoFX (ASV) 11/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Enter Shikari (Lielbritānija) 11/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Kirpichi (Кирпичи) 12/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Not Single Break! (Krievija) 12/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Biting Elbows (Krievija) 12/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Brutto & Lyapis (Brutto&Ляпис) (Baltkrievija) 12/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Guano Apes (Vācija) 12/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Raphael Wressnig (Austrija) & Latvian Groove (Latvija) 13/08/2016 Lielais dzintars, Liepāja
Vopli Vidopliassova (Воплі Відоплясов) (Ukraina) 13/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
IAMX (ASV) 13/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Tarakany! (Тараканы!) (Krievija) 13/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Marky Ramone's Blitzkrieg (ASV) 13/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
The 69 Eyes (Somija) 13/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Noggano (Ноганно) (Krievija) 14/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Nashville Pussy (ASV) 14/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Eskimo Callboy (Vācija) 14/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Molotov (Meksika) 14/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Garbage (ASV) 14/08/2016 Festivāls "Kubana", Rīga, Lucavsala
Boris Grebenshchikov (Борис Гребенщиков) (Krievija) Brian Finnegan, Liam Bradley (UK) BG «Symphonia» 09/10/2016 Cēsis, koncertzāle «Cēsis»
Hellhookah (Lietuva), Inner Missing (Krievija), Deformity (Krievija) 14/10/2016 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Placebo (Lielbritānija) 22/10/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Russian Circles 26/10/2016 Zemlika klāt..., Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Helen Money (ASV) 26/10/2016 Zemlika klāt..., Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Matana Roberts (ASV) 28/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
A Dead Forest Index (Jaunzēlande) 28/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Schnellertollermeier (Šveice) 28/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Tigue (ASV) 28/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Guapo (Lielbritānija) 28/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Rana (Lietuva) 28/10/2016 "Zemlika", Durbe, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Federico Albanese (Itālija) 29/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
Olga Bell (Krievija/ASV) 29/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Orson Hentschel (Vācija) 29/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Blanck Mass (Lielbritānija) 29/10/2016 "Zemlika", Durbe, Durbes Kultūras nams
Puuluup (Igaunija) 29/10/2016 "Zemlika", Durbe, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Janne Westerlund (Somija) 29/10/2016 "Zemlika", Durbe, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Acidic (ASV) 12/11/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
The Necks (Austrālija) 13/11/2016 Zirgu Ielas Koncetzāle, Kaļķu 11a, Rīga
Elton John (UK) 15/11/2016 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Lionel Loueke 01/12/2016 „Art of Riga Jazz”, Mūzikas nams „Daile”, Rīga
Sabaton (Zviedrija) 17/12/2016 Rīga, Rīgas Kinostudija, Šmerļa iela 3

2017
Pesniary Песняры (Baltkrievija) ??12/11/2017 Gaismas pils, Nacionālā bibliotēka, Rīga
Vanilla Sky (Itālija) 16/01/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Wolfsome (Lietuva) 21/01/2017 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Deeper Upper (Lietuva) 18/02/2017 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Lau Nau (Laura Naukkarinen) (Somija) 06/03/2017 Skaņu mežs, Mākslas muzejs Rīgas Birža
Lisa Ullén (Zviedrija) 06/03/2017 Skaņu mežs, Mākslas muzejs Rīgas Birža
Nina de Heney (Zviedrija) 06/03/2017 Skaņu mežs, Mākslas muzejs Rīgas Birža
Piknik (Krievija) 24/03/2017 Kongresu nams
ŽEN (Horvātija), Cafe Leningrad, 04/04/2017
Andres Roots & Raul Terep (Igaunija) 30/04/2017 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Boris Grebenshchikov (Борис Гребенщиков) (Krievija) "BG Symphonia" 01/05/2017 Arēnas Rīga" amfiteātrī
Huminoita (Somija) 20/05/2017 Klubs Depo, Rīga
Golden DARK (Vācija), Klubs Depo, 25/05/2017
Lost Harbours Klubs Depo, 08/06/2017
Milan Samko (Čehija) 14/06/2017 Hot Potato, Jāņa iela 1, Liepāja
Big Daddy Wilson (ASV) 17/06/2017 R&B Blues Festival, Ropažu estrāde, Ropaži
Justina Lee Brown (Nigērija) 17/06/2017 R&B Blues Festival, Ropažu estrāde, Ropaži
CatHouse Radio (Igaunija) 17/06/2017 R&B Blues Festival, Ropažu estrāde, Ropaži
The Red Paintings (Austrālija) 29/06/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Alyssum (Itālija) 29/06/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
The Red Paintings (Austrālija) 30/06/2017 Liepājas klubā "Fontaine Palace"
Alyssum (Itālija) 30/06/2017 Liepājas klubā "Fontaine Palace"
The Red Paintings (Austrālija) 01/07/2017 Valmieras kultūras un mākslas vietā "Siltumnīca"
Alyssum (Itālija) 01/07/2017 Valmieras kultūras un mākslas vietā "Siltumnīca"
Amorphis (Somija), Batushka (Polija), Heidevolk (Nīderlande), Kimaera (Libāna), Thou Shell Of Death (Igaunija), Elegy Of Madness (Itālija), Semigallia (Lietuva), Simkala (Lietuva) 07-08/07/2017 Zobens un Lemess 2017, Lone, Sēlija, Viesītes novads
Get Your Gun (Dānija) 14/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Cigarettes After Sex 14/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Pixies (ASV) 14/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Cigarettes After Sex (ASV) 14/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
alt-J (UK) 16/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
José González (Zviedrija) 16/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
ESKA (UK) 16/07/2017 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Igor Butman & Moscow Jazz Orchestra (Krievija) 27/07/2017 4. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Oleg Akkuratov 27/07/2017 4. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Ruslan Vilensky 27/07/2017 4. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Patti Austin (ASV) 27/07/2017 4. World Jazz Festival, Splendid Palace, Rīga
Mario Biondi (Itālija) 28/07/2017 4. World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
John Scofield (+ Dennis Chambers, Avi Bortnick, Andy Hess) 28/07/2017 4. World Jazz Festival, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Ivanushki International (Иванушки International) (Krievija) 18/08/2017 Klubs "First Mir", Rīga
Leeroy Thornhill (The Prodigy) 19/08/2017 Klubā "First Mir", Rīga
Arms And Sleepers (ASV), Sun Glitters (Luksemburga) 26/08/2017 "Zemlika nāk...", Noliktava, Durbe
Nervosa (Brazīlija) , Pokerface (Krievija), Ceaseless Torment (Somija) 05/09/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Julien Desprez (Francija) 09/09/2017 „Skaņu mežs” „Baltās nakts”, Ave Sol, Citadeles iela 7
Ackeemama (Krievija) 03/09/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Wintersun (Somija) 15/09/2017 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
The Hayleys (Somija) 16/09/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Nite Jewel (ASV) 22/09/2017 Skaņu mežs. One One, Šarlotes ielā 18a, Rīga
Everfall (Igaunija), Abandoned Elysium (Igaunija) 23/09/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Fatum (Krievija), Tanator (Krievija) 27/09/2017 ONE ONE, Šarlotes iela 18A, Rīga
Fenisia (Itālija) 28/09/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Jucifer (ASV) 28/09/2017 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Arch Enemy (Zviedrija) 28/09/2017 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Nir Felder (ASV) 01/10/2017 "Jūrmala Jazz" Dzintaru koncertzāle
Kairon; IRSE! (Somija) 03/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Ploho (Krievija) 04/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Jarboe (ASV) / Father Murphy (Itālija) 04/10/2017 Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Denoi (Čehija) 06/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Emphasis (Igaunija) 07/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Nyos (Somija) 09/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Nicumo (Somija) 12/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Worst Gift (Kanāda), Low Sun (Kanāda) 13/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Lukas Lauermann (Austrija) 13/10/2017 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Kārļa Auziņa Jazz kvartets(Čudars/Auziņš/Illerhag/Albertsen) (LV/DK/SWE/NOR) 13/10/2017 Hot Potato, Jāņa iela 1, Liepāja
Esazlesa (Čehija) 14/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Liudas Mockūnas (Lietuva) & Mark Ducret (Francija) duo 14/10/2017 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Magnuson (ASV), Spokesman (UK/Somija) 16/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Back Garden Light (Franciaj) 17/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
WILD Arrows (ASV), Ette Enaka (Čehija) 18/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Oceanwake (Somija) 19/10/2017 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Aranis (Beļģija), Made in Belgium, Arēna fest, Rīga, VEF Kamerzāle, 19/10/2017
Aranis (Beļģija), Made in Belgium, Promenade Hotel Liepāja, 20/10/2017
Kulno Malva (Igaunija) 20/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, A. Kronvalda vēsturiskās skolas ēka
Jessica Moss (Kanāda) 20/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
VladasDieninis (Lietuva) 20/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Valiska (Polija/Kanāda) 20/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Kim Myhr (Norvēģija) 20/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Horse Lords (ASV) 20/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Ellen Arkbro (Zviedrija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
Peter Levics (Latvija/Anglija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, A. Kronvalda vēsturiskās skolas ēka
Richard Youngs (Skotija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, A. Kronvalda vēsturiskās skolas ēka
Phyllis Chen (ASV) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
Tomutonttu (Somija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Paco Sala (Lielbritānija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Mai Mai Mai (Itālija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Civil Civic (Austrālija) 21/10/2017 "Zemlika" 7, Durbe, Durbes Kultūras nams
Dying Fetus (ASV), Beyond Creation (Kanāda), Psycroptic (Kanāda), Disentomb (Austrālija) 22/10/2017 ONE ONE, Šarlotes iela 18A, Rīga
Mayhem (Norvēģija) 22/10/2017 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Sturle Dagsland (Norway) 25/10/2017 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
The Lovers (Šveice) 25/10/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
FOQL (Polija) 27/10/2017 ONE ONE, Šarlotes iela 18A, Rīga
In Sanity (Vācija) 31/10/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Apocalyptica (Somija) 01/11/2017 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Terry Bozzio, 02/11/2017 Rīgas ritmi, Mūzikas nams Daile
Terry Bozzio (ASV) 02/11/2017 Mūzikas nams "Daile", K. Barona 31, Krišjāņa Barona iela 31, Rīga
Jozef van Wissem (Nīderlande) 02/11/2017 Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Kuoleman Galleria (Somija), Vietiniai (Lietuva) 02/11/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Elephants From Neptune (Igaunija) 03/11/2017 Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
First Blood (ASV), No Second Thought (Somija) 05/11/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Dirkschneider (Vācija) 08/11/2017 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Hurts (UK) 09/11/2017 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Mad Meg (ASV) 09/11/2017 Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
Arms And Sleepers (ASV) 10/11/2017 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Mang Ont (Igaunija, stoner) 10/11/2017 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Anathema (UK) / Alcest (Francija) 11/11/2017 Rīga, Klubs "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c
Mr Marcaille (Beļģija) 11/11/2017 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Frank Peeters (Nīderlande) 14/11/2017 Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
Loss (Krievija) 16/11/2017 Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
Laibach (Slovēnija) 16/11/2017 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Eyre Llew (UK) 19/11/2017 Rīga, Cafe Leningrad
Eyre Llew (UK) 20/11/2017 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Eyre Llew (UK) 21/11/2017 Rīga, Čē, Dzirnavu iela 82
Luis Fonsi (Puertoriko) 22/11/2017 Arēnā Rīga
Eyre Llew (UK) 23/11/2017 Rīga, DAD Cafe, Miera iela 17
Yegor Zabelov (Baltkrievija) 23/11/2017 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Ismo Haavisto (Somija), Andres Roots & Sawmill Roots Orchestra (Igaunija) 26/11/2017 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Autism (Lietuva) 02/12/2017 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Katatonia (Zviedrija) 05/12/2017 Rīga, Klubs "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c
HereticC's Dream (Itālija) 05/12/2017 Rīga, Klubs "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c
Egosystema (Itālija) 05/12/2017 Rīga, Klubs "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c
Simia Sapiens (Šveice), The Shrines (Daņija) 08/12/2017 Kubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga Fjordwalker (Krievija) 08/12/2017 Live Art, Valmiera, L. Laicēna 2a
Selfieman (Krievija), Port(812) (Krievija) 09/12/2017 Leningrad, K. Valdemāra iela 4, Rīga
Cats Park (Krievija) 14/12/2017 Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
Madred (Somija), Amphitrium (Šveice) 09/12/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Prana (Krievija) 16/12/2017 Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4, Rīga
Fallcie (Krievija), Carry The Weight (Somija) 16/12/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Prana (Krievija) 17/12/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Eluveitie (Šveice), Silent Circus, (Šveice), Even Flow (Itālija) 17/12/2017 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
This Frontier Needs Heroes (USA) 22/12/2017 Live Art, Valmiera, L.Laicēna 2a
Nailbite (Igaunija), Trachea (Igaunija) 26/12/2017 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
The Hawkins (Zviedrija) 30/12/2017 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

2018
Aghor (Igaunija), Thou Shell of Death (Igaunija), Crypts Of Despair (Itālija), Luctus (Itālija), Nahash (Itālija), 05/01/2018 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Arcanorum Astrum (Krievija) 11/01/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Stephen Paul Taylor (Kanāda/Vācija) 11/01/2018 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
2 Wolves (Somija) 13/01/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Vanilla Sky (Itālija), Fall Has Come (Itālija), A Day In La (Itālija) 16/01/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Death Design (Somija) 18/01/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Enragement (Somija) 18/01/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Sibyl Vane (Igaunija), Intact (Igaunija), Dr. Loot (Somija), Urod Stewart (Igaunija) Backbone of Winter Festival, 19/01/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Honey B. Family (Somija) 21/01/2018 Blūza svētdienas Rokkafejnīcā, Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
KYPCK (Somija) 02/02/2018 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Kap Kap (Somija) 02/02/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Högni Egilsson (Islande) 03/02/2018 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Brutality Will Prevail (UK) 08/02/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Big Daddy Wilson (ASV) 08/02/2018 muzikālais restorāns "Moonshine", Rīga
Adrestia (Zviedrija), Ognemöt (Zviedrija/Igaunija) 09/02/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Atlases (Somija), Besra (Somija) 10/02/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Big Daddy Wilson (ASV) 10/02/2018 Koncertzāle "Jūras varti", Ventspils
Big Daddy Wilson (ASV) 11/02/2018 Krustpils kultūras centrs, Jēkabpils
Northwest (UK) 11/02/2018 Klubs Depo, https://www.facebook.com/events/1583332448420735/ https://www.facebook.com/events/304783466702075/
New Deadline (Somija), Block of Flats (Somija) 15/02/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Northwest (Uk), Al Berkowitz (UK) 17/02/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Kraftwerk (Vācija) 3D 18/02/2018 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Depeche Mode 20/02/2018 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Taake (Norvēģija) 22/02/2018 Jelgava, Melno cepurīšu balerija, Raiņa iela 28
Arkhad (Lietuva), Karkasas (Lietuva) 24/02/2018 Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Sibyl Vane (Igaunija) 24/02/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Katatonia (Zviedrija), Heretic's Dream (Itālija), Egosystema (Itālija) 27/02/2018 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Vulture Industries (Norvēģija) 08/03/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Asylum (Igaunija) 09/03/2018 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Petlya Pristrastiya (Петля Пристрастия) (Baltkrievija) 17/03/2018 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Dr. Helander & Third Ward (Somija) 25/03/2018 “Blūza svētdienas Rokkafejnīcā”, Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
The Toasters (ASV) 04/04/2018 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga
Papyllon (Slo), Klubs Depo, 07/04/2018 https://www.facebook.com/events/437775099998415/
Michael Pipoquinha (Brazīlija) & Latvijas Radio bigbends 07/04/2018 Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
Pocket knife Army (NL), Klubs Depo, 10/04/2018 https://www.facebook.com/events/414290109007829/
Cathedrale (FRA), Klubs Depo, 16/04/2018 https://www.facebook.com/events/2196438573805367/
The Queen Of Spades (Igaunija) 20/04/2018 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Andrea Ragnoli quartet (Itālija/LV) 21/04/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Ashia Bison Rouge (Vācija) Kaņepes Kultūras centrs, 21/04/2018 https://www.facebook.com/events/1360931390675602/
Peter Evans (ASV) & Sofia Jernberg (Zviedrija/Etiopija) 24/02/2018 Jelgavas muzejs https://www.facebook.com/events/211507286072879/
Get Your Gun (Dānija) 28/04/2018 Krogs Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Vecrīga, Rīga
Dominykas Vyšniauskas (Lietuva) 30/04/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Bryan Adams (Kanāda) 03/05/2018 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Timid Kooky (Lietuva) 11/05/2018 Mākslas telpa MALA, Lenču iela 11, Cēsis https://www.facebook.com/events/1672895626131756/
Timid Kooky (Lietuva) 12/05/2018 Krogs Aptieka https://www.facebook.com/events/198385694290110/
Ringhold (Igaunija) 12/05/2018 Mākslas telpa MALA, Lenču iela 11, Cēsis
Mike Parker’s Trio Theory (ASV) 16/05/2018 Fonoklubs, Cēsis
Immigration Unit (Šveice), Teātra Bārs, 16/05/2018 https://www.facebook.com/events/2033490943556359/
Grails (ASV) 17/05/2018, "Zemlika nāk"..., Durbe, Durbes kultūras nams
Immigration Unit (Šveice), D27, 19/05/2018 https://www.facebook.com/events/194903227991733/
Samoaja (Somija) Teātra Bārs, 23/05/2018 https://www.facebook.com/events/2309263122633354/
Skalmöld (Islande), Stam1na (Somija), Goresoerd (Igaunija) 23/05/2018 Rīga, Klubs "Melnā Piektdiena" Brīvības ielā 193c
Lea Trommenschlager (Francija) un Matīss Čudars, Tu jau zini Kur, 25/05/2018 https://www.facebook.com/events/794501944077379/
Samoaja (Somija) 26/05/2018 Kursas Putni, Liepāja
Samoaja (Somija) 27/05/2018 Jaunolaines Kultūras nams, Olaine
Mama Nature (Krievija) 27/05/2018 Rīga, D27, Dzirnavu 27
The Rivet (Somija) 27/05/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Deep Purple 03/06/2018 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Zlost (Igaunija) 15/06/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Leliwa Jazz Band (Polija) 15/06/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Moonsorrow (Lietuva), Cruachan (Īrija), Ereb Altor (Zviedrija), Gods Tower (Baltkrievija), Metsatoll (Igaunija), Žalvarinis (Lietuva), Asphodelia (Itālija), Ūkanose (Lietuva), Folcore (Baltkrievija) 15-17/06/2018 Zobens un Lemess 2018 Bauskas pilskalna parks
Macats/Hasselberg/Mofjell (Rūdolfs Macats, João Hasselberg, Ole Mofjell) (Latvija/Portugāle/Norvēģija) 29/06/2018 "Rīgas ritmi", Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga
Verneri Pohjola Överdriven (Verneri Pohjola, Matīss Čudars, Eero Tikkanen, Tatu Rönkkö) (Somija/Latvija) 29/06/2018 "Rīgas ritmi", Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga
Dock in Absolute (Luksemburga), Kaņepes Kultūras centrs, 29/06/2018 https://www.facebook.com/events/437937399964719/
Knifeman (Ukraina) 30/06/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Project Dekadenz (Igaunija) 03/07/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
JonZ (Izraēla) 11/07/2018 Kaņepes Kultūras centrs, https://www.facebook.com/events/254371891993503/
Kaleidobolt (FIN), Klubs Depo, 14/07/2018 https://www.facebook.com/events/124037785127302/
A-ha (Norvēģija) 17/07/2018 Siguldas pilsdrupu estrāde, Sigulda
Ehud Ettun Trio (Izraēla) 18/07/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Martin Joey Dine (Francija) 19/07/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Mick Pedaja & Angeelia (Angeelina Maasik Pedaja) (Igaunija), 21/07/2018 Mālēdiena festivāls 2018, Vaidavas ezera krastā
Nick Cave & The Bad Seeds (Austrālija) 22/07/2018 Salacgrīva, "Positivus Festival"
Anna Maria Jopek (Polija) 26/07/2017 5. World Jazz Festival, Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
Tony Momrelle (UK) 26/07/2017 5. World Jazz Festival, Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
Oleg Akuratov (Krievija) 26/07/2017 5. World Jazz Festival, Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
Igor Butman & Moscow Jazz Orchestra (Krievija) 26/07/2017 5. World Jazz Festival, Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
Candy Dulfer (Nīderlande) 27/07/2017 5. World Jazz Festival, Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
Michel Legrand (Francija) (Pierre Boussaguet, François Laizeau) 28/07/2017 5. World Jazz Festival, Rīgas Kongresu nams, K, Valdemāra 5
Igor Butman & Moscow Jazz Orchestra (Krievija) 5. World Jazz Festival, Rīgas Kongresu nams, K, Valdemāra 5
The Dire Straits Experience feat. Chris White (ASV) 03/08/2018 Sigulda, Siguldas pilsdrupas
Rita Ora (UK) 04/08/2018 Sigulda, Siguldas pilsdrupas
Deerhoof (ASV) 04/08/2018 Ventspils, Ventspils pilsētas svētki, Amatnieku laukums
Inner Circle (Jamaika) 04/08/2018 festivāls “Laba daba”
Septicflesh (Grieķija), Betraying the Martyrs (Francija) 04/08/2018 festivāls "Metalshow Open Air", Jēkabpils, Krustpils sala, Brīvdabas estrāde
Peter Broderick (Vācija) 08/08/2018 Rīga, Torņakalna skolas pagalms, Torņakalna 15
Adaen (RU), Klubs Depo 10/08/2018 https://www.facebook.com/events/175820266419152/
No Real Pioneers (Lietuva), Sraiges Efektas (Lietuva) 10/08/2018 Kultūrvieta Kursas Putni, Kuģinieku iela 5, Liepāja
The Royal (Nīderlande) 11/08/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Of Virtue (ASV) 11/08/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Degra (Lietuva) 12/08/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Samoaja (Somija), Autentika, Bruņinieku iela 2, 15/08/2018 https://www.facebook.com/events/205529133605657/
Roger Waters (UK) 24/08/2018 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Eran Har Even (Izraēla) trio 25/08/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Jonathan Lindhorst quartet (Vācija) 01/09/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Kestutis Vaiginis (Lietuva) quintet 06/09/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Dead Lord (Zviedrija) 12/09/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Rosetta (ASV) 13/09/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 13/09/2018 Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra 5
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 14/09/2018 Rēzeknes koncertzālē "Gors"
Wrathrone (Somija) 19/09/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Deceitome (Igaunija) 19/09/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Coraxo (Somija) 20/09/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Draugnim (Somija) 20/09/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
TNT Bluesband (Zviedrija) 22/09/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Alex Monk Gan/Gan, Ganību dambis 20, 25/09/2018 https://www.facebook.com/events/238200230183297/
Lost Harbours Gan/Gan, Ganību dambis 20 25/09/2018 https://www.facebook.com/events/238200230183297/
Algis Fediajevas Gan/Gan, Ganību dambis 20, 25/09/2018 https://www.facebook.com/events/238200230183297/
Victor Veysey and the Modern Corporation (ASV/Zviedrija/Latvija) 27/09/2018 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
John Fohl & Johnny Sansone (ASV) 30/09/2018 Latvijas 1. Rokkafejnīca, Reiterna nams, Mārstaļu iela 2/4
Perro Suicida (Čīle) 03/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Antitanax (Čīle) 03/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Yizrael-Gilboa Klezmer-fusion band (Izraēla) 03/10/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Huminoita (FIN) 05/10/2018 Klubs Depo
Vladimir Tarasov (Krievija/Lietuva) 06/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Doma laukums 6, Rīga
Daina Dieva (Lietuva) 06/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Doma laukums 6, Rīga
Eartheater (Alexandra Drewchin, ASV) 06/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Doma laukums 6, Rīga
Event Relentless (Somija) 10/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Conan (UK) 10/10/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Thurston Moore (ASV), Mats Gustafsson (Zviedrija) 12/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Tristan Murail (Francija), Quatuor Diotima (Francija) 12/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018,DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Caterina Barbieri (Vācija) 12/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Busdriver (ASV) 12/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
NAKED (Polija/Lielbritānija) 12/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Tears of Fire (Irāna) 12/10/2018 Liepājā, "Fontaine Palace"
Gus Gus (Islande) 13/10/2018 Koncertzālē "Palladium
Tears of Fire (Irāna) 13/10/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
William Basinski (ASV) 13/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, mūzikas nams „Daile”
Red Trio (Portugāle) + Mat Maneri (ASV) 13/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Grouper (Liz Harris, ASV) 13/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
RP BOO (ASV) 13/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Regis (UK) 13/10/2018 16. Skaņu Mežs’2018, DAILE mūzikas nams, Rīga, K. Barona iela 31
Kärzer (Krievija) 13/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Tears of Fire (Irāna) 14/10/2018 Rīga, Depo
Hatis Noit (Japāna) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
MMMD (Grieķija) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
Gosheven (Ungārija) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Father Murphy (Itālija) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Jerusalem In My Heart (Libāna/Kanāda) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs (Lielbritānija) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Cätlin Mägi (Igaunija) 19/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, A. Kronvalda vēsturiskās skolas ēka
Man Forever (ASV) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
Jo Berger Myhre & Ólafur Björn Ólafsson (Norvēģija/Islande) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Luterāņu baznīca
Better Person (Polija) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
S S S S (Šveice) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Graham Van Pelt (Kanāda) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Lone Taxidermist (Lielbritānija) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, Durbes Kultūras nams
Żywizna (Polija) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, A. Kronvalda vēsturiskās skolas ēka
Hilary Woods (Īrija) 20/10/2018 "Zemlika" 8, Durbe, A. Kronvalda vēsturiskās skolas ēka
Gray Statae (Somija) 22/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Baron (Somija) 22/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Kytowrath (Krievija) 23/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
The Protest (ASV) 25/10/2018 „Fontaine Palace”, Liepājā
Tuomo Uusitalo (Somija) 25/10/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Andy Baker (Lielbritānija) Fusion Group 26/10/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
The Protest (ASV) 26/10/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
The Protest (ASV) 27/10/2018 Bārs „Republika” Rīga
The Sunburst (Itālija) 27/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Hangarvain (Itālija) 27/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Fractal Universe (Francija) 28/10/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Sitting Horns (Nīderlande) 01/11/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
StarkLinnemann Quartet (Nīderlande) 02/11/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Frederic BOREY "New Trio" (Francija) (Frédéric Borey, Damien Varaillon, Stéphane Adsuar) 03/11/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
DakhaBrakha (Ukraina) 04/11/2018 Porta, Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Kalakan 04/11/2018 Porta, Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Петр Мамонов (Krievija) koncerts/teātris 06/11/2018 VEF Kultūras pils, Rīga
The Ranch (Malta) 08/11/2018 Ogre Studya https://www.facebook.com/events/367740813767562/
The Ranch (Malta) 09/11/2018 Hot Potato, Jāņa iela 1, Liepāja
The Ranch (Malta) 10/11/2018 Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija https://www.facebook.com/events/226219954914813/
Songevity Trio (ASV/Itālija/Latvija) (Toms Rudzinskis, Rob Duguay, Alessandro D'Anna) 11/11/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Pressor (Krievija) 11/11/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Dissonant Distance (Zviedrija) 15/11/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Dissonant Distance (Zviedrija) 16/11/2018 Liepāja, Fontaine Palace
Rogerio Botter Maio (Brazīlija) 16/11/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Dissonant Distance (Zviedrija) 17/11/2018 Jelgava, Melno cepurīšu balerija, Raiņa iela 28
Carry The Weight (Somija) 17/11/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Voice Of Treason (Somija) 17/11/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Crimsun (Krievija) 18/11/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Backbone Crash (Krievija) 18/11/2018 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Liselotte Östblom (Zviedrija) 22/11/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Kat Baloun (ASV) 23/11/2018 "Sundays Blues Festival", Rīga, Mazā ģilde Amatu ielā 5
Weedpecker (Polija) 07/12/2018 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Nikola Cvetkovic (Serbija) 29/11/2018 Rīga, “Jaunatnes Teātris“, A. Čaka iela 67/69, bijušais klubs “Bimini”
Nikola Cvetkovic (Serbija) 30/11/2018 Liepāja, “Fontaine Palace”
Phronesis (Dānija/Zviedrija/Lielbritānija) 31/11/2018 Art of Riga Jazz, Latvijas Radio 1. studija, Rīga, Doma laukums 8
Nikola Cvetkovic (Serbija) 01/12/2018 Jelgava, “Melno Cepurīšu Balerija”
Penguin Café (UK) 01/12/2018 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Salvador Sobral (Portugāle) 04/12/2018 Art of Riga Jazz, Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga
David Helbrock's Random/Control (Vācija) 06/12/2018 Art of Riga Jazz, Latvijas Radio 1. studija, Rīga, Doma laukums 8
Smokie (UK) 12/12/2018 Rīga, "Arēnā Rīga"
Erik Truffaz (Francija) + SIG jeb Siegfried, Artis Orubs 13/12/2018 Rīga, Kaņepes Kultūras centrs (KKC)
Pablo Rodríguez (Spānija) 13/12/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Ana Carla Maza (Kuba) 14/12/2018 Art of Riga Jazz, Latvijas Radio 1. studija, Rīga, Doma laukums 8
Timid Kooky (Lietuva) 21/12/2018 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Anthony Strong & Latvijas Radio bigbends (UK/LV) 26/12/2018 Rīgas Kongresu nams, Rīga
Tuomo Uusitalo (Somija) 27/12/2018 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Anthony Strong & Latvijas Radio bigbends (UK/LV) 27/12/2018 Vienības nama koncertzāle, Rīgas iela 22a, Daugavpils
Anthony Strong & Latvijas Radio bigbends (UK/LV) 28/12/2018 Lielais dzintars Lielā zāle, Liepāja
Anthony Strong & Latvijas Radio bigbends (UK/LV) 29/12/2018 Latgales vēstniecības GORS Lielā zāle, Pils iela 4, Rēzekne

2019
Jozef van Wissem 12/01/2019 Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Konstantin Khazanovich (Krievija) Band 19/01/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
The Tiger Lillies (UK) 23/01/2019 Festivāls VEF Kultūras pils Lielā zāle, Rīga
The Tiger Lillies (UK) 24/01/2019 Festivāls VEF Kultūras pils Lielā zāle, Rīga
Tom Adams (UK), 26/01/2019, Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12
Jaakko Eino Kalevi (Somija) 09/02/2019 Zemlika nāk..., One One, Rīga
The Neighbourhood (ASV) 12/02/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Health (ASV) 12/02/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Yeek (ASV) 12/02/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Jana Kütt (Igaunija) Quartet 15/02/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Fred Hormain (Francija) 16/02/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
JJ Thames (USA) 17/02/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Ólafur Arnalds (Islande) 19/02/2019 Teātra nams Jūras vārti, Ventspils
Jonas Lindberg (Zviedrija) 20/02/2019 Sofar Sounds, Rīga, Buberts, Dzirnavu
Sturle Dagsland (Norway) 26/02/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Nik Bärtsch 03/03/2019 Ventspils, Teātra nams "Jūras vārti", Jaunā zāle, Ventspils, Karlīnes iela 40
Mick Pedaja (Igaunija) 12/03/2019 Rīga Lielā Ģilde, Amatu 6
Impérial Orphéon (Francija) 01/03/2019 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12
Impérial Orphéon (Francija) 02/03/2019 Latgales vēstniecība "Gors", Pils iela 4, Rēzekne
Mylah (USA) 03/03/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Impérial Orphéon (Francija) 04/03/2019 VEF Kultūras pils, Rīga, Ropažu iela 2
Sekou Kouyate (Gvineja) 07/03/2019 VEF Kultūras pils, Lielā zāle
Impérial Orphéon (Francija) 07/03/2019 „Kalnagravas”, Biksērē, Madonas novadā
Impérial Orphéon (Francija) 08/03/2019 Koncertzāle „Baltais flīģelis", Šveices ielā 19, Sigulda
Impérial Orphéon (Francija) 11/03/2019 Daugavpils, Vienības nama koncertzāle
Kelsey Lu (ASV) 16/03/2019 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Nyos (Somija) 28/03/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Hellhookah (Lietuva) 30/03/2019 Lokal House, Riga
Wckd Nation (Slovēnija) 30/03/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
The Beatlove 01/04/2019 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Högni Egilsson (Islande) 05/04/2019 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Xiu Xiu 06/04/2019 Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Quentin Moore (USA) 07/04/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Hang Masive (UK/Sweden) 09/04/2019 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Domas Žeromskas (Lietuva) 11/04/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Fred Hormain (Francija) 18/04/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Enrique Oliver (Spānija) trio 25/04/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Boney M. (Vācija) 26/04/2019 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Nothing But Sunshine (Somija) 03/05/2019 Rīga, klubs Depo
Still Runners (Lietuva) 04/05/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Olev Musk (Igaunija) 08/05/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Raphael Wressnig (Austrija) & Latvian Groove (Latvija) 08/05/2019 Ādažu Kultūras centrs
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 09/05/2019 Uzvaras parks, Rīga
SONGEVITY (Yacine Boulares, Rob Duguay, Toms Rudzinskis, Jānis Jaunalksnis) 09/05/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
SONGEVITY (Yacine Boulares, Rob Duguay, Toms Rudzinskis, Jānis Jaunalksnis) 10/05/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Eyre Llew (UK) 11/05/2019 Klubs DEPO
Eyre Llew (UK) 12/05/2019 Rīga, Sofar Sounds 10th Anniversary Special
Jimmy Burns (ASV) 12/05/2019 "Sundays Blues Festival" Rokkafejnīcā, Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Shortparis (krievija) 16/05/2019 OneOne, Šarlotes iela 18A, Rīga
Samoaja (Somija) 22/05/2019 Kursas Putni, Liepāja
Michael Vitali Quartet (Michael Vitali (Šveice), Tuomo Uusitalo (Somija), Toms Rudzinskis, Jānis Rubiks) 23/05/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Crying High (D Kleiser) (Kanāda) 23/05/2019 Zaļais namiņš (Ventspils)
Crying High (D Kleiser) (Kanāda) 24/05/2019 Kursas putni, Liepāja
Crying High (D Kleiser) (Kanāda) 25/05/2019 Nurme Bar, Rīga
Suzi Quatro 25/05/2019 Jūrmalas kūrorta svētki
Ewert and The Two Dragons (Igaunija) 25/05/2019 Jūrmalas kūrorta svētki
Elder (ASV) 29/05/2019 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Black Moon Circle (Norvēģija) 31/05/2019 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Øresund Space Collective (Dānija/Zviedrija) 31/05/2019 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Einherjer (Norvēģija), Melechesh (Izraēla), Gyvata (Lietuva), Condescension (Igaunija), Corvus Corvax (Vācija), Manegarm (Zviedija) 07-08/06/2019 Festivāls "Zobens un Lemess, Bauskas pilskalna parks
Sting (UK) 10/06/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Cigarettes After Sex 11/06/2019 Palladium, Rīga
Muse (UK) 12/06/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Charles Burton (USA) 16/06/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Greg Fox (ASV) 26/06/2019 Zemlika nāk..., Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Olimpia Splendid (Somija) & Taraka (ASV) 26/06/2019 Zemlika nāk..., Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 26/06/2019 Jūras vārti, Ventspils
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 27/06/2019 Radisson Daugava, Rīga
Saber Tiger (Japāna) 27/06/2019 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 28/06/2019 Olimnpiaskais centrs, Liepāja
Pesniary Песняры (Baltkrievija) 29/06/2019 Dzintaru koncetzāle, Jūrmala
Federico Milone (Itālija) 04/07/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Eugene 'Hideaway' Bridges (ASV) 06/07/2019 Lielais dzintars, Liepāja
Corrosion of Conformity (ASV) 08/07/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Ab uno (Vācija) Eugenio Petrarca and Roberto Di Ciaccio 12/07/2019 19/07/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Liede/Bohn Duo (Somija) + FYRM 13/07/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Ministry (ASV) 15/07/2019 Rīga, klubs Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Dying Fetus (ASV) 15/07/2019 Rīga, klubs Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Ehud Ettun Trio ft. Rafal Sarnecki & Bogna Kicinska 18/07/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Wild Anima (Alex Alexopoulos) 19/07/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
CieL Experience (ASV) 20/07/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Wild Anima (Alex Alexopoulos) 24/07/2019 Cēsis, Mala arts cafe
Egomašina(Lietuva) 25/07/2019 Rīga, Kalnciema kvartāls, Kalnciema iela 35
Wild Anima (Alex Alexopoulos) 27/07/2019 Rīga, KOMETA festival
Incognito (UK) 27/07/2019 6. World Jazz Festival, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra 5
Olegs Akkuratov (Krievija) 27/07/2019 6. World Jazz Festival, Rīgas Kongresu nams, K. Valdemāra 5
Ashia Bison Rouge (Vācija) 28/07/2019 Komēta, Kosmisks kultūras festivāls Daugavgrīvas cietoksnī, Birzes iela 2
Biomigrant (ASV) (Michael Alfred Wagner) 28/07/2019 Komēta, Kosmisks kultūras festivāls Daugavgrīvas cietoksnī, Birzes iela 2
Salteli (UK/ASV) 28/07/2019 Komēta, Kosmisks kultūras festivāls Daugavgrīvas cietoksnī, Birzes iela 2
möö (Ulla Laukkanen & Maija) 01/08/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Phlox Mkdk (Igaunija) 03/08/2019 Ventspils, Ventspils pilsētas svētki, Amatnieku laukums
Rammstein (Vācija) 06/08/2019 Lucavsala, Rīga
Albert Reinholdt Østergaard (Dānija) 08/08/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Shayna Steele (ASV) / Latvijas Radio bigbends 10/08/2019 Lielais dzintars, Liepāja
Unearth (ASV) 11/08/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Somali Yacht Club (Ukraina) 16/08/2019 Jelgava, klubs Melno Cepurīšu Balerija
Linda Lee Hopkins 17/08/2019 Rīga, First Mir, Andrejostas iela 2k-3
Black Rose (Zviedrija) 22/08/2019 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
Sataria (Krievija) 23/08/2019 Rīga, bārs "Republika", Mazā Pils iela 11
The Ocean (Vācija) 29/08/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Egokills (Somija) 30/08/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
None Dare Call It Conspiracy (Somija) 30/08/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Victor Veysey and the Modern Corporation (ASV) 02/09/2019 Buberts, Rīga
Embitter (Polija) 02/09/2019 Republika, Mazā Pils iela 11
Resurgam (Bltkrievija) 02/09/2019 Republika, Mazā Pils iela 11
Katu Kaiku (Somija) 05/09/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Vader (Polija), Hate (Polija), Thy Disease (Polija) 06/09/2019 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Maria W Horn (Zviedrija), Nina Garcia (Mariachi) (Francija), Astrid Sonne (Dānija), Jonathan Uliel Sladanha (Portugāle), Joachim Nordwall (Zviedrija) 07/09/2019 Skaņu mežs, Baltā nakts, Anglikāņu baznīca, Anglikāņu ielā 2, Rīga
Batzorig Vaanchig (Mongolija), Kai Somby (Norvēģija), Albin Paulus (Austrija) & Auļi (Latvija) koncerts "Senču balsis" 11/09/2019 VEF kultūras pilī, Rīga
Shortparis (Krievija) 11/09/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Eyre Llew (UK) 12/09/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Batzorig Vaanchig (Mongolija), Kai Somby (Norvēģija), Albin Paulus (Austrija) & Auļi (Latvija) koncerts "Senču balsis" 12/09/2019 Jelgavas kultūras nams
Batzorig Vaanchig (Mongolija), Kai Somby (Norvēģija), Albin Paulus (Austrija) & Auļi (Latvija) koncerts "Senču balsis" 13/09/2019 Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars"
Eyre Llew (UK) 13/09/2019 Angārs, Kuldīga, Ventspils iela 104
Run SOFA (Beļģija) 13/09/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Harrison Young (ASV) 13/09/2019 Sundays Blues Festival, Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Shishi (Lietuva) 14/09/2019 "ILY Rec 10 K.K.", fon Stricka villa, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Fari Blues Band (Zviedrija) 14/09/2019 Trompete Taproom, Peldu iela 24
Wohl (Meksika) 14/09/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Batzorig Vaanchig (Mongolija), Kai Somby (Norvēģija), Albin Paulus (Austrija) & Auļi (Latvija) koncerts "Senču balsis" 14/09/2019 Valmieras Kultūras centrs
Batzorig Vaanchig (Mongolija), Kai Somby (Norvēģija), Albin Paulus (Austrija) & Auļi (Latvija) koncerts "Senču balsis" 15/09/2019 Latgales vēstniecība "Gors"
Sin In The Flesh (Spānija) 19/09/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Victor Veysey and the Modern Corporation (ASV) 21/09/2019 Lokal House, Rīga
Daniel Brandt & Eternal Something (Vācija) 21/09/2019 Ventspils koncertzāle Latvija, Mazā zāle - Ventspils, Lielais laukums
Ori Dakari Band (Izraēla/Latvija) 26/09/2019 Trompete Taproom. Peldu iela 24 https://www.facebook.com/ori.dakari
Colin Stetson (ASV) SORROW (Megan Stetson, Greg Fox, Amanda Lo, Tobias Preisig, Rebecca Foon, Justin Walter, Shahzad Ismaily, Ryan Ferreira, Gray MacMurray, Daniel Bennett, Matt Bauder) 29/09/2019 Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Molchat Doma (Baltkrievija) 04/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Impedance (Krievija) 04/10/2019 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca, Mārstaļu iela 2/4
Circuit des Yeux (Haley Fohr) (ASV) Skaņu mežs’2019 Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Doma laukums 6, Rīga
Sekel (Zviedrija) 06/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Morne (ASV) 09/10/2019 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Lung (ASV) 10/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
David Garrett (Vācija) 10/10/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Ufomammut (Itālija) 10/10/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Saver (Norvēģija) 10/10/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Damage SFP (Somija) 11/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
CHAINES (UK) 11/10/2019 Skaņu Mežs’2019, Rīga, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Michael Gira (ASV) 11/10/2019 Skaņu Mežs’2019, Rīga, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
White Suns (ASV) 11/10/2019 Skaņu Mežs’2019, Rīga, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Ksenia Marokkanskaya (Krievija), Araik V. Vietinghoff-Scheel (Krievija) 11/10/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Norman Westberg (ASV) 11/10/2019 Skaņu Mežs’2019, Rīga, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Mirabai Ceiba 16/10/2019 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Lea Porcelain (Vācija) 16/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Reverend Beat-Man (Switzerland) 17/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Marianas Rest (Somija) 18/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Linda May Han Oh Quartet (Malaizija/Austrālija) 18/10/2019 Dzintaru koncertzāles Mazā zāle
Sofia Rei (Argentīna) & JC Maillard (Francija) - KETER - John Zorn Masada Book 3 18/10/2019 Rīga, Spīķeru koncertzāle, Maskavas 4/1

9. ZEMLIKA 18-19/10/2019

Common Eider, King Eider (ASV) "Zemlika" 9, Durbe
David Allred (ASV) "Zemlika" 8, Durbe
David Terry (Lielbritānija) "Zemlika" 9, Durbe
Dictaphone (Vācija) "Zemlika" 9, Durbe
Erland Dahlen (Norvēģija) "Zemlika" 9, Durbe
Hyperculte (Šveice) "Zemlika" 9, Durbe8
John Kameel Farah (Kanāda) 18/10/2019 "Zemlika" 9, Durbe
KATE NV (Krievija) "Zemlika" 9, Durbe
Otim Alpha (Uganda) "Zemlika" 9, Durbe
Shards (Lielbritānija) 18/10/2019 "Zemlika" 9, Durbe
Skeldos (Lietuva) "Zemlika" 9, Durbe
Tintura (Igaunija) 18/10/2019 "Zemlika" 9, Durbe
Wacław Zimpel (Polija) 18/10/2019 "Zemlika" 9, Durbe8
Yegor Zabelov (Baltkrievija) 18/10/2019 "Zemlika" 9, Durbe
Tõll (Krievija), Kharybda (Krievija) 19/10/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
New New Trio (ASV/Dānija/Somija) & Kari Antila (Beļģija) 25/10/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Roosevelt Collier 26/10/2019 Rīgas ritmi, Art of Riga Jazz, Latvijas Radio 1.studija
Tangerine Dream (Vācija) 27/10/2019 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12 Cēsis
John Hannon 29/10/2019 Pils, Eduarda Smiļģa iela 35, Rīga
John Hannon and Richard Thompson 30/10/2019 Bolderāja, Avotu 29, Rīga
John Hannon 31/10/2019 Čē, Dzirnavu iela 82, Rīga,
Morphide (Dānija) 01/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
RavdinA ex. Rau.Di (Krievija) 01/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Amatory (Krievija) 02/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Otava Yo (Krievija) 03/11/20 Rīga, "Palladium" Marijas iela 21
Sarah Brightman (UK) 03/11/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Spencer Krug (Wolf Parade) (Kanāda) 03/11/2019 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Mazā zāle - Ventspils, Lielais laukums 1
Moon Far Away (Krievija) 05/11/2019 Rīga, Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a
Mauro Mariano Biagio (Itālija) 06/11/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Scent Of Surface (Zviedrija) 07/11/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Braii (Ukraina) 08/11/2019 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Lola Marsh (Izraēla) 08/11/2019 Festivāls Porta, Koncertzāle "Valmiera" - Valmiera, Leona Paegles iela 10
Deerhoof (ASV) & TIGUE (ASV) 08/11/2019 “Ecstatic Music Ventspils”, Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Zola Jesus (ASV) & Ecstatic Quartet (LV) 09/11/2019 “Ecstatic Music Ventspils”, Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Christian Zehnder (Šveice), Dikanda (Polija), Lola Marsh (Izraēla) 09/11/2019 Festivāls Porta, DAILE mūzikas nams - Rīga, Kr. Barona iela 31
Christian Zehnder (Šveice), Dikanda (Polija), Lola Marsh (Izraēla) 10/11/2019 Festivāls Porta, Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne, Pils iela 4
Caroline Shaw, Judd Greenstein (ASV) & Ecstatic Quartet (LV) 10/11/2019 “Ecstatic Music Ventspils”, Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Victor Wooten & Wooten Brothers (ASV) 13/11/2019 Liepājas koncertzāle "Lielais Dzintars", Radio iela 8
Samoaja (Somija) 14/11/2019 Lokal House, Rīga
Simia Sapiens (Šveice) Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Charlie Hunter & Lucy Woodward 15/11/2019 Rīgas ritmi, Art of Riga Jazz, Latvijas Radio 1.studija
Charlie Hunter & Lucy Woodward 16/11/2019 Rīgas ritmi, Art of Riga Jazz, Latvijas Radio 1.studija
Nils Petter Molvaer Trio (Norvēģija) 16/11/2019 Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Amenra (Beļģija) 16/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Hypnos (Čehija) 17/11/2019 Republika, Mazā Pils iela 11
MGŁA (Polija) 22/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Sólstafir 23/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Sona Jobarteh (Gambija) 23/11/2019 Liepājas koncertzāle "Lielais Dzintars", Radio iela 8
The LAST FOUR (Krievija) 23/11/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Robert Wypasek Trio (Polija) 23/11/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Soap&Skin (Anja Plaschg) (Austrija) 24/11/2019 Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Moonspell (Portugāle) 27/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Rotting Christ (Grieķija) 27/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Wildways (Krievija) 28/11/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Dieter Bohlen & Blue System 29/11/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Still Runners (Lietuva) 29/11/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Hellhookah (Lietuva) 30/11/2019 Melno Cepurīšu Balerija, Jelgava
Kenneth Dahl Knudsen Trio (Dānija/LV) 04/12/2019 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Matt Simons (ASV) 04/12/2019 "Palladium" Marijas iela 21
Enrique Iglesias 05/12/2019 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Gnoomes (Krievija) 06/12/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
N.O.M. 07/12/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Terry Riley (ASV) & Gyan Riley (ASV). THE RILEYS 07/12/2019 Ventspils koncertzāle LATVIJA - Ventspils, Lielais laukums 1
Accent 10/12/2019 Rīgas ritmi, Art of Riga Jazz, Splendid Palace http://accentvocal.com/
Stas Namin Group, Группа Стаса Намина Цветы (Krievija) 10/12/2019 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Eluveitie (Šveice) 12/12/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Lacuna Coil (Itālija) 12/12/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Infected Rain (Moldova) 12/12/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Oliver Coates (Lielbritānija) 14/12/2019 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Mazā zāle - Ventspils, Lielais laukums 1
Ackeemama (Krievija) Cafe Leningrad, Krišjāņa Valdemāra iela 4, Rīga
Marduk (Zviedrija) 20/12/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Attic (Vācija) 20/12/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Unlight (Vācija) 20/12/2019 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Klezmerata Fiorentina (Itālija) 23/12/2019 Rīga, Rīgas Kongresu nams, Krišjāņa Valdemāra iela 5
Ploho (Krievija), OMMA (Krievija) Zuzeum, Lāčplēša iela 101, Rīga
Artichokes (Itālija) 28/12/2019 Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 26
Artichokes (Itālija) 30/12/2019 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32

2020
Event Relentless (Somija), Anaphora (Lietuva) 10/01/20020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Dear Deer (Francija) 11/01/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Penguin Café (UK) 11/01/2020 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Timid Kooky (Lietuva), Egomašina (Lietuva) 16/01/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Timid Kooky (Lietuva), Egomašina (Lietuva) 17/01/2020 Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 26
Timid Kooky (Lietuva), Egomašina (Lietuva) 18/01/2020 Kultūrvieta Kursas Putni, Kuģinieku iela 5, Liepāja
Motorama (Krievija) 17/01/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
blank (Lietuva) 24/01/2020 picērija Ansamblis, Robežu iela 38 Rīga
blank (Lietuva) 25/01/2020 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Peter Sarik Trio (Ungārija) 28/01/2020 VEF Kultūras pils Lielā zāle, Ropažu iela 2, Rīga
Harakiri For The Sky (Austrija) 30/01/2020 Rīga, Ģertrūdes Ielas teātris
Ayanna Witter-Johnson (UK) 01/02/2020 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12 Cēsis
Deimantas Jurevičius band (Lietuva) 01/02/2020 Hot Potato, Jāņa iela 1, Liepāja
Rienaus (Somija) 01/02/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Dario Fariello (Vācija) 03/02/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Kodo (Japāna) 04/02/2020 Pasaules Mūzikas festivāls Porta, Dailes Teātris, Brīvības iela 75, Rīga
Javier Nandayapa Velasco (Meksika) 05/02/2020 Rīga, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Ērģeļu zālē
Banga (LV/LT) 07/02/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Cadaveric Incubator (Somija) 07/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Ygodeh (UK) 07/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Visiteur (Zviedrija) 08/02/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
The Neighbourhood (THE NBHD)(ASV) 10/02/2020 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
The Hills Mover (Grégoire Fray) (Beļģija) 11/02/2020 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Through The Canopy (Norvēģija) 12/02/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Through The Canopy (Norvēģija) 14/02/2020 Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 26
Malevolent Creation (USA) 14/02/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Neon Animal (UK) 14/02/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Enemy Crucifixion (Krievija), Eradication of the Unworthy Infants (Somija/ASV), Psychosurgical Intervention (Krievija) 19/02/2020 Godisnowhere FEST, Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Alcest (Francija) 19/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Birds In Row (Francija) 19/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Kaelan Mikla (Islande) 19/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Maria Emilia 19/02/2002 VEF Kultūras pils, Rīga
Castor Stetson (Lieuva) 20/02/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Castor Stetson (Lieuva) 21/02/2020 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
Maria Emilia 21/02/2020 Latgales vēstniecība "Gors", Pils iela 4, Rēzekne
Laima (Laima Leyton) (Brazil) 21/02/2020 Mākslas telpa, Lenču iela 11, Cēsis
Mixhell (Iggor Cavalera & Laima Leyton) (Brazīlija) 22/02/2020 kultūras centrs Wise, Alejas iela 9, Liepāja
Castor Stetson (Lieuva) 22/02/2020 Hot Potato, Jāņa iela 1, Liepāja
Maria Emilia 22/02/020 Dikļu pils
Maria Emilia 23/02/2020 Ēdoles pils
Tempting Trumpet Trio (Dominykas Visniauskas/Rihards Goba/Felix Schönhofer (LT/LV/DE) 25/02/2020 Robert's Books, Dzirnavu iela 51, Rīga
Sitting Horns (Nīderlande) 25/02/2020 Hot Potato, Jāņa iela 1, Liepāja
Tsuumi Sound System (Somija) 25/02/2020 VEF Kultūras pils Lielā zāle, Ropažu iela 2, Rīga
Sofia Rubina Hunter (Igaunija) & Jason Hunter (ASV) 26/02/2020 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Ventspils, Lielais laukums 1
Sindre Bjerga (Norvēģija) 27/02/2020 Čē, Dzirnavu iela 82, Rīga
Sitting Horns (Nīderlande) 27/02/2020 Mākslas telpa Mala, Lenču 11, Cēsis
Tree of Dawn (Kipra/LV) 28/02/2020 Robert's Books, Dzirnavu iela 51, Rīga
Limp Bizkit (ASV) 28/02/2012 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Obscura (Vācija) 28/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Sitting Horns (Nīderlande) 28/02/2020 Rīga, Trompete Taproom, Peldu iela 24
God Dethroned (Nīderlande) 28/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Eli Keszler (ASV) 29/02/2020 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Ventspils, Lielais laukums 1
Dominic Miller & Band (UK) 29/02/2020 Rīga, Lielā Ģilde, Amatu 6
Дети Rave (Krievija) 29/02/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Stu Hamm Band (ASV) 01/03/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
TM (Timothy Green, Thomas Lipman) (Austrālija) 02/03/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
ŌTONN (Itālija) 03/03/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Kannabinõid (Igaunija) 06/03/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
The 69 Eyes (Somija) 06/03/2020 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Voiceless (Lietuva) 06/03/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Condescension (EE/LV) 06/03/2020 Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 26, Jelgava
Maria Mendes (Portugala), Michael Pipoquinha (Brazīlija) & Latvijas Radio bigbends 08/03/2020 Liepājas koncertzāle "Lielais Dzintars", Radio iela 8
Arms and Sleepers (ASV) 10/03/2020 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Kle2GO (Krievija) 10/03/2020 VEF Kultūras pils Lielā zāle, Ropažu iela 2, Rīga
Muurahaismies (Finland) 10/03/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Helado Infinito (Čīle/Argentīna) 11/03/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Helado Infinito (Čīle/Argentīna) 12/03/2020 Walters & Grapa, Miera iela 41, Rīga
Tā kā Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, un lai noteiktu epidemioloģiskās drošības un citus pasākumus, valdība pieņēmusi lēmumu valstī izsludināt 1. ārkārtas stāvokli no 12. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim, kas tiek pagarināta līdz 12. maijam.
Helado Infinito (Čīle/Argentīna) 13/03/2020 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis (atcelts COVID-19 dēļ)
Isla De Ghia (Lietuva) 13/03/2020 Tallinas ielas kvartāls, Tallinas iela 10, Rīga (atcelts COVID-19 dēļ)
X Ambassadors (ASV) 13/03/2020 "Palladium" Marijas iela 21, Rīga (pārcelts COVID-19 dēļ)
Blind Seagull (Krievija) 13/03/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Pirmais ārzemju koncerts Rīgā pēc ierobežojumu atcelšanas:
Erki Pärnoja (Igaunija) 06/06/2020 MASA#2, 3 MĀSAS, Zirgu iela 1, Rīga
Pietra Tonale (Paolo Possidente, Simone Farò, Filippo Gillono) (Itālija) 09/07/2020 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22, Rīga
Pietra Tonale (Paolo Possidente, Simone Farò, Filippo Gillono) (Itālija) 09/07/2020 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
SHOB 5tet feat Monique Thomas 18/07/2020 Saulkrasti Jazz, Ainažu iela 74, Saulkrasti
Sibyl Vane (Igaunija) 24/07/2020 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Sheep Effect (Lietuva) 01/08/2020 MASA#3, 3 MĀSAS, Zirgu iela 1, Rīga
Klinke (Vācvija) 13/08/2020 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22, Rīga
HED Pe (USA) 20/08/2020 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Trio Lumi (Somija/Slovēnija) 21/08/2020 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Trio Lumi (Somija/Slovēnija) 22/08/2020 Dēkainis, Baložu 12, Rīga
Egomašina (Lietuva) 26/08/2020 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Abraham Kenny (Austrālija) 03/09/2020 Cafe Leningrad, Krišjāņa Valdemāra iela 4, Rīga
Hugh Blue Jones (UK) 04/09/2020 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Hellhookah (Lietuva) 18/09/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Human Tetris (Krievija) 19/09/2020 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Muurahaismies (Somija) 26/09/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Rashad Becker, André Vida 02/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Roberto Negro & Emile Parisien (Francija) 08/10/2020 Les Métanuits - The Northern Slow Tour, Saldus mūzikas skola
The Wild Cats (Igaunija), Dead Furies (Igaunija), Dirty Diana (Igaunija) 09/10/2020 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Roberto Negro & Emile Parisien (Francija) 09/10/2020 Les Métanuits - The Northern Slow Tour, Lielvārdes mūzikas skola
Nadah El Shazly (Ēģipte) 09/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Oren Ambarchi & Crys Cole (Austrālija) 09/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Liudas Mockūnas, Arvydas Kazlauskas (Lietuva) 09/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Radu Malfatti (Austrija) 10/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Jason Kahn (ASV) 10/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
NPVR (Peter Rehberg & Nik Colk Void) (Austrija) 10/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Ashley Paul, Otto Willberg 10/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Kinlaw & Franco Franco (UK/Itālija) 10/10/2020 Skaņu Mežs 2020, Hanzas Perons, Hanzas iela 16a
Roberto Negro & Emile Parisien (Francija) 10/10/2020 Les Métanuits - The Northern Slow Tour, Lūznavas Muiža
Sean Nicholas Savage (Kanāda) 16/10/2020 "Zemlika" 10, Durbe, veikala "Tev..." sēta, Raiņa ielā 29
Stella Chiweshe (Zimbabves) 17/10/2020 "Zemlika" 10, Durbe, veikala "Tev..." sēta, Raiņa ielā 29
Duo Ruut (Igaunija) 17/10/2020 "Zemlika" 10, Durbe, veikala "Tev..." sēta, Raiņa ielā 29
Lyra Pramuk (ASV) 17/10/2020 "Zemlika" 10, Durbe, veikala "Tev..." sēta, Raiņa ielā 29
Robyn Schulkowski & Joey Baron (ASV) 17/10/2020 "Zemlika" 10, Durbe, veikala "Tev..." sēta, Raiņa ielā 29
Tony Njoku (Nigērija/Lielbritānija) 17/10/2020 "Zemlika" 10, Durbe, veikala "Tev..." sēta, Raiņa ielā 29
Sylvain Rifflet Troubadours (Sylvain Rifflet, Verneri Pohjola, Sandrine Marchetti, Benjamin Flament) (Francija/Somija) 21/10/2020 Daugavpils, Daugavpils Vienības nams
Sylvain Rifflet Troubadours (Sylvain Rifflet, Verneri Pohjola, Sandrine Marchetti, Benjamin Flament) (Francija/Somija) 22/10/2020 Madonas mūzikas skola, Blaumaņa iela 16 vai Mandonas Kultūras nams, Madona
Sylvain Rifflet Troubadours (Sylvain Rifflet, Verneri Pohjola, Sandrine Marchetti, Benjamin Flament) (Francija/Somija) 23/10/2020 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12 Cēsis
Puuluup (Igaunija), Maija Kauhanen (Somija) 24/10/2020 Pasaules Mūzikas festivāls Porta, Mūzikas nams Daile, Krišjāņa Barona iela 31, Rīga
Iris Bergcrantz Quintet (Zviedrija) 27/10/2020 VEF Jazz Club, VEF Kultūras pils Lielā zāle, Ropažu iela 2, Rīga
XY Quartet (Itālija) 31/10/2020 “Art of Riga Jazz”, Latvijas Radio 1. studija, Doma laukums 8
Vein Trio (Šveice) & Latvijas Radio bigbends 01/11/2020 Dzintaru koncertzāles Mazā zāle, Jūrmala, Turaidas iela 1
Rafael Wressnig & Latvian Groove (Austrija/Latvija) 02/11/2020 Rīga, VEF Kultūras pils
No 09/11/2020 līdz 07/02/2021 2. ārkārtas situācija COVID-19 pandēmijas dēļ un koncerti aizliegti, kuri atsākas tikai 2021. gada jūlijā ar COVID sertifikāta uzrādīšanu!

2021
Shinkarenko Jazz 4N ft Neda (Lietuva) 02/07/2021 Rīga, Mūzikas nams Daile, K. Barona iela 31
Tuomo Uusitalo Trio (Uusitalo/Poišs/Arutyunyan) (Somija/Latvija) 02/07/2021 Rīga, M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9
Vyšniauskas/Čudars/Poišs/Arutyunyan (Lietuva/Latvija) 02/07/2021 Rīga, NOASS, Jersika Records Stage
Bokanté (ASV) 02/07/2021 Rīga, VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2
Liudas Mockūnas/Arvydas Kazlauskas (Lietuva) 03/07/2021 Rīga, NOASS, Jersika Records Stage
Ivara Arutjunjana kvartets (Ivars Arutyunyan, Dominykas Vyšniauskas, Toms Rudzinskis, Toms Poišs) (Latvija/Lietuva) 03/07/2021 Rīga, M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9
Antonio Lizana (Spānija) 03/07/2021 Rīga, VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2
Mateusz Kolakowski Trio (Mateusz Kolakowski, Mateusz Szewczyk, Tymoteusz Papior) (Polija) 08/07/2021 Rīga, M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9
Jam session house band (Edgars Cīrulis, Alan Wykpisz, Grzegorz Maslowski) (Latvij/Polija) 08/07/2021 Rīga, M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9
US (Somija) 16/07/2021 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Adriano Trindade (Brazīlija) 17/07/2021 MAMAN JAZZ muzikālā terase, Kas dārzā, Radio iela 1, Rīga
Smooth Gentlemen (Polija) 17/07/2021 R&B Blues Festival, Ropažu estrāde, Ropaži
Ilonas Kudiņas muzikālais projekts BALTIC TRANSIT (ASV, Latvija) 22/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
Jaak Sooäär, Ara Yaralyan, Markku Ounaskari (Igaunija, Armēnija, Somija) 22/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
SHOB (Francija) 22/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
Markus Gottschlich Trio feat. Yogev Shetrit (Austrija, Izraēla) 23/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
Nils Petter Molvær trio (Norvēģija) 24/07/2021 Ventspils koncertzāle LATVIJA, brīvdabas skatuve, Lielais laukums 1
Davidyants/Wibe/Login TRIO (Latvija, Krievija) 24/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
Sketchbook Quartet (Austrija) 24/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
Stanley Jordan Quartet (Gabor Dornyei, Kornel Horvath and Christian Galvez) (ASV) 24/07/2021 XXIII Saulkrasti Jazz Festival 2021, Saulkrasti, Ainažu iela 42a
Azak Okena & Paulo Travasso (Portugāle) 28/07/2021 Cabo Cafe, Roberta Feldmaņa iela 8A, Ķišezers, Rīga
Azak Okena & Paulo Travasso (Portugāle) 29/07/2021 Street food festival, Kalnciema kvartāls, Rīga
Ewert and The Two Dragons (Igaunija) 30/07/2021 Festivāls “Var! Būt!” Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Azak Okena & Paulo Travasso (Portugāle) 30/07/2021 Rīga, M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9
Azak Okena & Paulo Travasso (Portugāle) 31/07/2021 Laska Bar, Birznieka Upīša iela 8B, Rīga
Niklas Paschburg (Vācija) 31/07/2021 Festivāls “Var! Būt!” Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
The Tiger Lillies (UK) 31/07/2021 Festivāls “Var! Būt!” Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Youn Sun Nah (Koreja) 07/08/2021 Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS, Lielā zāle, Liepāja, Radio iela 8
Gus Gus (Islande) 07/08/2021 Ventspils Pilsētas svētki, Reņķa dārzs
Pantha Du Prince (Hendrik Weber) (Vācija) 08/08/2021 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Lielais laukums 1
De-Phazz (Vācija) 13/08/2021 Dzintaru koncertzāle, Turaidas iela 1, Jūrmala
Akli (Lietuva) 13/08/2021 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Kedr Livanskiy (Krievija) 14/08/2021 Laska Bar, Birznieka Upīša iela 8B, Rīga
Eivør (Fēru salas) 20/08/2021 Festivāls "PORTA 2021", Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Bonaventuras iela 10, Rīga
Bonita & Blues Shacks (Vācija) 20/08/2021 Jēkabpils blūza dienas, Krustpils saliņa, Jēkabpils
Zan Hoffman (Lietuva) 21/08/2021 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Cat House Radio (Igaunija) 21/08/2021 Jēkabpils blūza dienas, Krustpils saliņa, Jēkabpils
Boogie Boys (Polija) 21/08/2021 Jēkabpils blūza dienas, Krustpils saliņa, Jēkabpils
Rodrigo Manfrinatti (Brazīlija) 22/08/2021 Folkklubs Ala Pagrabs, Peldu 19, Rīga
David Chevallier Trio (Francija) 25/08/2021 Preiļu novada kultūras centrs, Preiļi, Raiņa bulvāris 28
Quartetto Areasud (Sicīlija) 26/08/2021 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis
David Chevallier Trio (Francija) 27/08/2021 Škiuņa Džezs, Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8
The Ciel Experience (ASV) 27/08/2021 Škiuņa Džezs, Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8
Kestutis Vaiginis Quartet (Lietuva) 28/08/2021 Škiuņa Džezs, Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8
Dakh Daughters (Ukraina) 28/08/2021 Etnofestivāls Sviests 2021, Valmiermuižas parks
Shabat Quartet (Igaunija) 28/08/2021 Škiuņa Džezs, Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8
Vita Rusaityte (Lietuva), Kestutis Vaiginis (Lietuva), Jaan Janson (Igaunija), Ara Yaralyan (Igaunija) 28/08/2021 Škiuņa Džezs, Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8
Hatis Noit (Japāna), Douglas Dare (UK) & Lubomyr Melnyk (Ukraina) 28/08/2021 Erased Tapes Ventspilī, Ventspils koncertzāle LATVIJA, Lielais laukums 1
Gischt (Austrija) 04/09/2021 Skaņu mežs Baltajā naktī, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, 1.stāvs, ēka Henrihs
Riccardo la Foresta (Itālija) 04/09/2021 Skaņu mežs Baltajā naktī, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, 1.stāvs, ēka Henrihs
Arvydas Kazlauskas & Riccardo la Foresta (Lietuva/Itālija) 04/09/2021 Skaņu mežs Baltajā naktī, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, 1.stāvs, ēka Henrihs
Audrey Chen (Vācija/ASV) 04/09/2021 Skaņu mežs Baltajā naktī, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, 1.stāvs, ēka Henrihs
Kœnig (Austrija) 04/09/2021 Skaņu mežs Baltajā naktī, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, 1.stāvs, ēka Henrihs
Ghostemane (Eric Whitney) (ASV) 15/09/2021 Palladium Rīga, Marijas iela 21
TAER (Sebastian Plano (Argentina) & Tom Adams (UK), Resina, Mateusz Rychlicki (Polija) 18/09/2021 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Belphegor (Austrija) 23/09/2021 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Wolfredt (Igaunija) 25/09/2021 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Tatu Rönkkö (Somija) 25/09/2021 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Ventspils, Lielais laukums 1
GUO (Seymour Wright & Daniel Blumberg) (Lielbritānija) 02/10/2021 Skaņu mežs 2021, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, Rīga
Julia Reidy (Austrija/Vācija) 02/10/2021 Skaņu mežs 2021, Fantadroms, Gustava Zemgala gatve 74a, Rīga
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 04/10/2021 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Twin Tribes (ASV) 04/10/2021 Tu jau zini Kur., Tallinas ielas kvartāls, Tallinas iela 10-K3, Rīga
Anthony Braxton Diamond Curtain Wall Trio (Anthony Braxton, Adam Matlock, Susana Santos Silva) (ASV/Portugāle) 08/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Still House Plants (Skotija) 08/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Félicia Atkinson (Francija) 08/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Duma (Kenija) 08/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Shapednoise (Itālija) 08/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Nazar (Angola/Beļģija/Lielbritānija) 09/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
JACK Quartet 09/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Alvin Curran (ASV/Itālija) 09/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
John Wiese (ASV) 09/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Prison Religion (ASV) 09/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Lotic (ASV/Vācija) 09/10/2021 Skaņu mežs 2021, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Sclavis/Pifarély/Courtois (Francija) 09/10/2021 Lūznavas muiža, Lūznava, Pils iela 8
Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību, izsludināta 3. ārkārtas situācija Latvijā no 2021. gada 11. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim
The Chemirani Family (Keyvan Chemirani, Bijan Chemirani, Maryam Chemirani, Sylvain Barou) (Irāna) project "Hâl" 16/10/2021 Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS, Lielā zāle, Liepāja, Radio iela 8
Roberto Fonseca Trio (Kuba) "Rīgas Ritmi 2021" 19/10/2021 Rīga, VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2
No 21.oktobra līdz 15.novembrim Latvijā darbojas stingri Covid-19 ierobežojumi jeb stingrais "lokdauns" un koncerti nenotiek.
Kimmo Pohjonen(Somija) 05/12/2021 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Ventspils, Lielais laukums 1
Sóley (Sóley Stefánsdóttir, Islande) & Ensemble Melancholia (Islande/Latvija) 19/12/2021 Ventspils koncertzāle LATVIJA, Ventspils, Lielais laukums 1

2022
Valdības rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu paredz, ka tas ir spēkā līdz 11.janvārim, bet sakarā ar Omicron uz;iesmojumu tiek pagarināts līdz 2022. gada 28. februārim, tomēr daži koncerti tomēr notiek zaļajā režīmā, kur visi apmeklētāji ir vakcinēti.
Till Lindemann (Vācija) 23/01/2022 Arēna Rīga
Deniss Paškevičs (LV) & Christian Frank (Dānija) 29/01/2022 Zeit Cafe, Zeit Hotel, Gaujas 4, Līgatne
Vein Trio (Šveice) 12/02/2022 Reformātu baznīca, Rīga, Mārstaļu iela 10
Celeste (Francija) 16/02/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Eran Har Even Trio (Izraēla/Latvija) 20/02/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Quest of the Invisible (Naïssam Jalal, Claude Tchamitchian, Leonardo Montana) (Francija) 03/03/2022 Latgales vēstniecība GORS, Mazā zāle, Rēzekne, Pils iela 4
X Ambassadors (ASV) 11/03/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Måneskin (Itālija) 14/03/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Moonchild (ASV) 18/03/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
C.C. (Igaunija) 25/03/2022 Republika, Rīga
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox (ASV) 25/03/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
schntzl (Beļģija) 29/03/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
TORCH (Dānija) 01/04/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Anthony Strong Trio (UK) 01/04/2022 RIGA JAZZ STAGE 2022 ATTA CENTRE, Krasta iela 60, Rīga
Julianna Barwick (ASV) 03/04/2022 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Necronomicon (Vācija), 3000ad (Jaunzēlande), Stonecast (Francija) 06/04/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Eagles Of Death Metal (ASV) 07/04/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Ляпис Трубецкой (Baltkrievija) 08/04/2022 First Mir, Rīga
Jamison Ross (USA) 09/04/2022 RIGA JAZZ STAGE 2022 Splendid Palace, Rīga
UADA (ASV), AFSKY (Dānija) 09/04/2022 Ģertrūdes ielas teātris, Ģertŗudes iela 101a, Rīga
Nothing (ASV) 09/04/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Aerodyne (Zviedrija) 09/04/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
As I Lay Dying (ASV), Dying Fetus (ASV) 10/04/2022 Palladium, Marijas 21, Rīga
Author & Punisher (ASV), Pedigree (Igaunija) 14/04/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
The Underground Youth (Vācija) 15/04/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Makadem (Kenija) 20/04/2022 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis
Makadem (Kenija) 22/04/2022 Kaņepes Kultūras centrs, Diagonāle, Skolas iela 14, Rīga
Karkaisu (Somija) 22/04/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Ivan Mazuze (Norvēģija/Mozambika) & Raciel Torres (Norvēģija/Kuba) 21/04/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Putan Club (Itālija/Francija) 22/04/2022 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis
Putan Club (Itālija/Francija) 26/04/2022 Kaņepes Kultūras centrs, Diagonāle, Skolas iela 14, Rīga
Panzerfaust (Kanāda), Velnias (ASV/Nīderlande) 27/04/2022 Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
IGORRR (Francija), Otto von Schirach (ASV) 27/04/2022 Rīga, Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c
Abeneko (Tanzānija) 27/04/2022 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Putan Club (Itālija/Francija) 28/04/2022 WISE, Liepāja
Afewyearslater (Ungārija) 28/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Bucket (Somija) 28/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Abeneko (Tanzānija) 29/04/2022 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis
IC3PEAK (Krievija) 29/04/2022 Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca, Anglikāņu iela 2a, Rīga
Noll IQ (Zviedrija) 29/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Riviera (Somija) 29/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Dekadenz (Igaunija) 29/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Stanton P.L.C. (UK) 30/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Mustasuo (Somija) 30/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Kürøishi (Somija) 30/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Hellbastard (UK) 30/04/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Tas (Lietuva) 01/05/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Jumalvauhti (Somija) 01/05/2022 "Punx Picnic Riga 2022", Fukušima, Matrožu iela 9, Rīga
Uniform (ASV), Pinkish Black (ASV) 03/05/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
IYE (Lietuva) 05/05/2022 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Sparks (ASV) 06/05/2022 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Róisín Murphy (Īrija) 07/05/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Balaklava Blues (Ukraina/Kanāda) 08/05/2022 Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-K3, Rīga
Jungle (UK) 11/05/2022 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Elder (ASV) 12/05/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
NA-LATA (Brazīlija) 14/05/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Antikvariniai Kašpirovskio dantys (Lietuva) 20/05/2022 Aristīda pagalms, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
One Republic (ASV), Around The Sun (Igaunija), Jessia (Kanāda) 20/05/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Dark Tranquillity (Se), Ensiferum (Fi) 20/05/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Vėlių Namai (Lietuva) 20/05/2022 Brīvdabas festivāls foRest, Ezeriņi, Vecsvirlauka, Jelgavas novads
Cause a Riot & Suntrace (Somija) 20/05/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Sibyl Vane (Igaunija) 20/05/2022 Brīvdabas festivāls foRest, Ezeriņi, Vecsvirlauka, Jelgavas novads
Sibyl Vane (Igaunija) 21/05/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Nick Mason's Saucerful of Secrets (UK) 24/05/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Carsten Dahl Trio (Carsten Dahl, Dānija, Ole Morten Vågan, Norvēģija, Ivars Arutjunjans, LV) 25/05/2022 VEF Kultūras pils Lielās zāles skatuve, Ropažu iela 2, Rīga
Jeremy Young (Kanāda) 26/05/2022 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Diamante (ASV) 26/05/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Carsten Dahl Trio (Carsten Dahl, Dānija, Ole Morten Vågan, Norvēģija, Ivars Arutjunjans, LV) 27/05/2021 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Khroma (Somija) 28/05/2022 "InnerFade Fest. 14-15 Years" Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Blockhead (ASV), Arms and Sleepers (ASV) 28/05/2022 Kaņepes Kultūras centrs - Tu jau zini Kur., Tallinas ielas kvartāls, Tallinas iela 10-K3, Rīga
Espen Berg Trio (Norvēģija) 28/05/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Darja Leleko (Ukraina) 29/05/2022 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis
Orkesta Mendoza (ASV) 30/05/2022 Kalnciema kvartāls, Rīga
Imagine Dragons (ASV) 01/06/2022 Mežaparka lielā estrāde, Ostas prospekts 11, Rīga
Imperial Triumphant (ASV) 01/06/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Foreigner (ASV) 01/06/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Iron Maiden (UK) 02/06/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Devin Grey (ASV) 04/06/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Joep Beving (Nīderlande) 04/06/2022 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Grade 2 (UK) 06/06/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Hess/Winter/Huntley (Dānija/Somija/ASV) 07/06/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Борис Гребеншиков (Krievija) 10/06/2022 VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
José González (Zviedrija) 10/06/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Michael Kiwanuka 10/06/2022 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18 Sigulda
Mgła (Polija) 10/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
Dominanz (Norvēģija) 10/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
Ossastorium (Lietuva) 11/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
EXIT (Šveice) 11/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
Khors (Ukraina) 11/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
Ereb Altor (Zviedrija) 11/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
Ossastorium (Lietuva) 11/06/2022 Zobens un Lemess 2022, Bauskas pilskalna parks
Blank (Lietuva) 11/06/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Nizkiz (Baltkrievija) 12/06/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Deatchant (ASV) 13/06/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Gogol Bordello (ASV) 13/06/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Örvar Smárason (Islande) 14/06/2022 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Billy Talent (Kanāda) 15/06/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Molchat Doma (Baltkrievija), Luis Ake (Vācija) 16/06/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Rita Ray (Igaunija) 16/06/2022 Aristida Pagalms, A. Briāna iela 9, Rīga
Mara (Zviedrija), Sullen Guest (Lietuva) 17/06/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Petlya Pristrastiya (Петля Пристрастия) (Baltkrievija) 17/06/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Mehehe (Polija) 17/06/2022 KLĒTS skatuve, Valmiermuižas etnomūzikas festivāls, Valmiermuižas parks
Kilema (Madagaskara) 18/06/2022 SVIESTA skatuve, Valmiermuižas etnomūzikas festivāls, Valmiermuižas parks
Sutari (Polija) 18/06/2022 SVIESTA skatuve, Valmiermuižas etnomūzikas festivāls, Valmiermuižas parks
Albin Paulus (Austrija) 18/06/2022 SVIESTA skatuve, KLĒTS skatuve, Valmiermuižas etnomūzikas festivāls, Valmiermuižas parks
Passenger (UK) 21/06/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Placebo (Lielbritānija) 22/06/2022 Siguldas pilsdrupu estrāde
RTALIN (Vācija) 25/06/2022 Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis
Modern Standards Supergroup ft. Bill Evans, Randy Brecker, Billy Cobham, Linley Marthe, Niels Lan Doky 30/06/2022 Rīgas Doma dārzs
Ayom (Portugaēle, Clark Beckham (ASV) 01/07/2022 Rīgas Doma dārzs
Hatari (Islande) 04/07/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Timber Rattle (ASV) 06/07/2022 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Castor Stetson (Lietuva) 07/07/2022 Liepājas ezers piedzīvojumu parkā "Austrumu forts"
Morbid Evils (Somija), Goatburner (Somija) 08/07/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Hailu Mergia trio (Etiopija) 09/07/2022 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Deathchant (ASV) 13/07/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Nothing (ASV) 13/07/2022 Kvartāls ‘53 Liepaja Old Port’, Vecā ostmala 53, Liepāja
SoFaygo (ASV) 15/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Caribou (Kanāda) 15/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Jamie xx (UK) 15/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Yves Tumor & Its Band (ASV) 15/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
black midi (UK) 15/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
The Bullseyes (Polija) 15/07/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Bas (ASV) 16/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Black Country, New Road (UK) 16/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Megan Thee Stallion (ASV) 16/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Thundercat (ASV) 16/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
A$AP Rocky (ASV) 16/07/2022 Positivus Festival 2022, Lucavsala, Rīga
Naviband (Baltkrievija) 17/07/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Albaluna (Portugāle) 19/07/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
UNO JAZZ COMBO (ASV) 20/07/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Ari Tsugi (Skotija) 21/07/2022 Aristida Pagalms, A. Briāna iela 9, Rīga
Adam Wendt Acoustic Set (Polija) + Laura Cubi (Spānija) Saulkrasti Jazz Festival 2022, Saulkrastu estrāde
University of Nebraska at Omaha (UNO) Jazz Combo (ASV) 21/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Kultūras Nams Zvejniekciems, Atpūtas iela 1D, Zvejniekciems
University of Nebraska at Omaha (UNO) Jazz Combo (ASV) 22/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Pabažu Skatuve, Pie Pabažu ezera kafe "Pozitīvās Straumes", Krasta iela, Pabaži
Uros Peric Perry & Mirage Jazz Orchestra (Slovēnija/Latvija) 22/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Saulkrastu estrāde
The Next Movement (Šveice) 22/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Saulkrastu estrāde
Gentle Ropes (Ukraina), Pusto (Lietuva) 22/07/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
University of Nebraska at Omaha (UNO) Jazz Combo (ASV) 23/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Saulkrastu estrāde
Kaunas Big Band & Laura Budreckyte (Lietuva) 23/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Saulkrastu estrāde
Kiko Berenguer Quartet (Spānija) 23/07/2022 Saulkrasti Jazz Festival 2022, Saulkrastu estrāde
The Roop (Lietuva) 29-30/07/2022 festivāls "Summer Sound, Liepāja
Go_A (Ukraina) 29-30/07/2022 festivāls "Summer Sound, Liepāja
Louie Fontaine & Band (ASV), Eddie Angel (UK) 27/07/2022 Tallinas Pagalms 2. stāvs, Tallinas 10, Rīga
Gregory Boyd (ASV) 29/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Eddie Angel (UK) 29/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Manzana (Somija) 29/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Luis Blanco & The Black Angels (Spānija) 29/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Knucklebone Oscar (Somija) 30/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Gregory Boyd (ASV) 30/07/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Louie Fontaine (Dānija/UK/USA) 30/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Kartą Amerikoj (Lietuva) 31/07/2022 Fontaine Rock Festival, Fontaine City, Sakas iela 6, Pāvilosta
Demersal (Dānija), Omsorg (Dānija) 02/08/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Svaneborg Kardyb (Dānija) 05/08/2022 koncertzāle Latvija", Ventspils
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 05/08/2022 Horn Garden, Jomas iela 35, Jūrmala
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 06/08/2022 Liepāja, Beberliņu atpūtas parks
Evoken (ASV) 06/08/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Efterklang (Dānija) 07/08/2022 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 08/08/2022 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni", Brīvkalni
Fadhilee (Kenija) 09/08/2022 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
Sibyl Vane (Igaunija) 12/08/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 17/08/2022 Aizputes novadpētniecības muzejs
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 18/08/2022 Fontaine Gypsy Camp, Liepāja
Boris Grebenshchikov & Akvarium (Борис Гребенщиков & Аквариум) (Krievija) 18/09/2022 Gors, Rēzekne, pils iela 4
The Scum Orchestra (Somija) 19/08/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 19/08/2022 Rojas brīvdabas estrāde, Jūras iela 10, Roja
Wimme & Rinne (Somija), LaLaLa Napoli (Francija/Itālija) 20/08/2022 Festivāls "PORTA 2021", Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Bonaventuras iela 10, Rīga
Kaurna Cronin & Ban (Austrālija) 21/08/2022 Mārupes novada Salas pagasta Spuņciems, kultūrizglītības centrs "Vietvalži"
James Arthur (UK) 24/08/2022 Siguldas pilsdrupu estrāde
Pit Dahm (Luksemburga), Yuriy Natsvlishvili (UA), Rūdolfs Macats (LV) 25/08/2022 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Heavenphetamine (Japāna) 25/08/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
DakhaBrakha (Ukraina) 25/08/2022 Mežaparka Lielā Estrāde
Friday Night Lights (UK) 26/08/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Saulius Petreikis (Lietuva) World Orchestra 27/08/2022 Vidzemes koncertzale Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis
Sidewalk Mafia (Finland) 02/09/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Vader (Polija), Hate (Polija), Thy Disease (Polija) 02/09/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Of the Wand & the Moon (Dānija) 03/09/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Moonchild (ASV) 03/09/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Of The Wand And The Moon (Dānija) 03/09/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Gentle Ropes (Ukraina), Rūmai (Lietuva) 08/09/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Uniklubi (Somija) 08/09/2022 Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-K3, Rīga
Shortparis (Krievija) 09/09/2022 VEF Kvartāla promenāde, Ūnijas iela 8 k-7, Rīga
Opeth (Zviedrija) 15/09/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Flush (Somija) 16/09/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Un-Real (Igaunija) 17/09/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Fließgewässer & Alibikonkret (Vācija) 19/09/2022, 1983, Rīga
LP (Laura Pergolizzi) (ASV) 20/09/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Road to Saturn (Igaunija/UK/Latvija) (eleOnora and Richard M Thompson) 22/10/2022 1983, Vagonu iela 21, Rīga
Grom (Igaunija), Nuclear Monarch (Igaunija) 23/09/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Everbloom Valley (Norvēģija) 23/09/2022 Cafe Leningrad, Krišjāņa Valdemāra iela 4, Rīga
Phrenetix (Lietuva) 24/09/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Bonny Jack (Matteo Senese) (Itālija) 24/09/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Intelligency (Baltkrievija) 24/09/2022 Maman Jazz, Kas dārzā, Radio iela 1, Rīga
Morgenshtern (krievija) 24/09/2022 Wondersala, Andrejsala, Andrejostas iela 17, Rīga
Everbloom Valley (Norvēģija) 24/09/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Sting (UK) 24/09/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Daniel Garcia Trio 28/09/2022 CEO Live Fest, Rīga
Emiliano Degl'Innocenti (Itālija) 28/09/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Leaflet (Somija) 30/09/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Necronomicon (Vācija), 3000ad (Jaunzēlande), Stonecast (Francija) 05/10/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
The Bullseyes (Polija) 05/10/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
The Bullseyes (Polija) 06/10/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
The Cure (UK), The Twilight Sad (Skotija) 06/10/2022 "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Kuadra (Itālija) 07/10/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Kuadra (Itālija) 08/10/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
EXPAT (Mykki Blanco & Sam Acevedo) (ASV) 08/10/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Khroma (Somija) 08/10/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Kurs Valüt (Ukraina) 08/10/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
1000mods (Grieķija) 08/10/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Hatari (Islande) 11/10/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Unsane (ASV), Maggot Heart (Zviedrija/Vācija) 13/10/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Digital Leather (ASV), Retrograt (Zviedrija) 14/10/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Sum Of R (Šveice) 15/10/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Hybrid Theory (Portugal) Linkin Park Tribute 15/10/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Sigur Rós (Islande) 15/10/2022 Rīga, "Arēna Rīga", Skanstes iela 21
Tommy Emmanuel (Austrālija) 17/10/2022 VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Nyos (Somija) 19/10/2022 ielāps#1, Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
ZombiesNO (Venucuēla/Francija) 19/10/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Strider (Somija) 21/10/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Anja Lechner (Vācija) 21/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes luterāņu baznīca, Skolas iela 1, Durbe
Keeley Forsyth (Lielbritānija) 21/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes luterāņu baznīca, Skolas iela 1, Durbe
Kristof Hahn (Vācija) 21/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Fågelle (Zviedrija) 21/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Joanna Gemma Auguri (Vācija) 21/10/2022 "Zemlika" 11, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, Skolas iela 3, Durbe
Kuula Hetke (Igaunija) 21/10/2022 "Zemlika" 11, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, Skolas iela 3, Durbe
Ben Bertrand (Beļģija) 22/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes luterāņu baznīca, Skolas iela 1, Durbe
Maria W Horn & Zemlikas balsis (Zviedrija/Latvija) 22/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes luterāņu baznīca, Skolas iela 1, Durbe
Baby Dee (ASV) 22/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Dlina Volny (Baltkrievija) 22/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Concentration (Austrālija/ Vācija) 22/10/2022 "Zemlika" 11, Durbes kultūras nams, Skolas iela 5, Durbe
Tomáš Niesner (Čehija) 22/10/2022 "Zemlika" 11, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, Skolas iela 3, Durbe
Clawfinger (Zviedrija) 22/10/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Polymoon (Somija) 22/10/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Oddgeir Berg Trio (Norvēģija) 22/10/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Clawfinger (Zviedrija) 22/10/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Kings of Convenience (Norvēģija) 22/10/2022 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
This Gift Is a Curse (Zviedrija), Norna (Zviedrija) 23/10/2022 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Fleshgod Apocalypse (Itālija), Omnium Gatherum (Somija) 29/10/2022 Klubs Melnā Piektdiena
Peter Bernstein Quartet (ASV) 30/10/2022 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Sinoptik (Ukraina) 01/11/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Kjetil Mulelid Trio (Norvēģija) 03/11/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Mgła (Polija), Ulcerate (Junzēlande), Sisyphean (Lietuva) 04/11/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Krapka;KOMA (Ukraina) 05/11/2022 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Sibyl Vane (Igaunija) 05/11/2022 Vagonu Hall, Vagonu iela 19, Rīga
Hellhookah (Lietuva) 05/11/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Audun Aschim Steffensen (Norvēģija), Hanna Rabe (Vācija), Øystein Aarnes Vik (Norvēģija), Svitlana Zemliana (Ukraina), Kate Pendry (UK/Norvēģija) 06/11/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Audun Aschim Steffensen Trio (Norvēģija/Vācija) + Rūdolfs Macats (LV) 07/11/2022 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Emma Ruth Rundle (ASV), Jo Quail (UK) 08/11/2022 Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīca, Anglikāņu Iela 2, Riga
Paradise Lost (UK) 11/11/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Stoned Jesus (Ukraina), Vovk (Ukraina) 12/11/2022 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
In Flames (Zviedrija) 13/11/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Petlya Pristrastiya (Петля Пристрастия) (Baltkrievija) 13/11/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Hubris (Šveice), Baulta (Somija) 15/11/2022 Cafe Leningrad, Krišjāņa Valdemāra iela 4, Rīga
Richard Bona, Alfredo Rodriguez, Michael Oliveira 16/11/2022 VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Till Lindemann (Vācija (Rammstein) 18/11/2022 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Selah Collective (Izraēla) 20/11/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Kreator (Vācija), Thy Art Is Murder (Austrālija) 23/11/2022 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Akli (Lietuva), McLoud (Lietuva) 24/11/2022 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Süngehel (Igaunija), Nuclear Monarch (Igaunija) 26/11/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Milky Chance (Vācija) 27/11/2022 Palladium Rīga, Marijas iela 21
Sturle Dagsland (Norvēģija), J.M.K.E. (Igaunija) 02/12/2022 Radio NABA 20, Vagonu Hall, Vagonu iela 19, Rīga
Riser (Igaunija), Kin Dza Dza (Igaunija) 03/12/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Buerak(Krievija) 06/12/2022 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Sig/Erik Truffaz/Artis Orubs (Francija/Latvija) 07/12/2022 K.K. fon Stricka villa, A. Briāna 9 Rīga
Lowland Quintet (Itālija/Indija/Latvija) 10/12/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Muurahaismies (Somija) 10/12/2022 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Fuensanta (Fuensanta Mendez) (Meksika) 11/12/2022 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Ляпис Трубецкой (Baltkrievija) 16/12/2022 Klubs Tonuss, Uzvaras iela 12, Jelgava
Ляпис Трубецкой (Baltkrievija) 17/12/2022 Zāle Kursa, Zvejnieku aleja 11, Liepāja
Rotting Christ (Grieķija), On Thorns I Lay (Grieķija) 17/12/2022 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

2023
Rainday Station (Igaunija) 07/01/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
ChalatJazz (Lietuva), Dart (Somija), G.A.Z.E. (Somija), Hautaustoimisto (Somija) 07/01/2023 Humanicide festival 2023, Admiņu Iela 4, Rīga
Fleshgore (Ukraina), Znich (Baltkrievija) 12/01/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Gods Tower (Baltkrievija), Khors (Ukraina) 13/01/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Khalif Wailin Walter (ASV) & Latvian Blues Band 14/01/2023 Blues House, Jura Alunāna iela 2, Rīga
Bubu Jazz Trio (Vācija) 16/01/2023 Bārs Čē, Dzirnavu iela 82, Rīga
Bubu Jazz Trio (Vācija) 17/01/2023 Bārs 1983, Vagonu iela 21, Rīga
Alestorm (UK), Gloryhammer (UK) 17/01/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Bubu Jazz Trio (Vācija) 18/01/2023 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Apocalyptica (Somija), Epica (Dānija), Wheel (Somija) "The Epic Apocalypse Tour" 19/01/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Bubu Jazz Trio (Vācija) 19/01/2023 Bārs Pils, Eduarda Smiļģa iela 35, Rīga
Bubu Jazz Trio (Vācija) 20/01/2023 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Anthony Basso (Itālija) & Latvian Blues Band 20/01/2023 Blues House, Jura Alunāna iela 2, Rīga
Sydney Vallete (Francija) 21/01/2023 Laska V21, vagonu 21, Rīga
Bubu Jazz Trio (Vācija) 21/01/2023 Klubs Biedrība, Merķeļa iela 13, Rīga
Heaven Shall Burn (Vācija), Obituary (USA) 24/01/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
The Tiger Lillies (UK) 29/01/2023 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2 Rīga
Gaerea (Portugāle) 31/01/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Ploho (Krievija) 31/03/2023 Vagonu Hall, Vagonu 19, Rīga
Ūkanose (Lietuva) 04/02/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Nedoverija (Igaunija) 04/02/2023 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
A Place To Bury Strangers (ASV) 04/02/2023 Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
Dopelord (Polija) 09/02/2023 Vagonu Hall, Vagonu iela 19, Rīga
She Knows (Vācija) 10/02/2023 Laska Bar, Birznieka Upīša iela 8B, Rīga
Gregory Boyd (ASV) & Latvian Blues Band 10/02/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Gregory Boyd (ASV) & Latvian Blues Band 11/02/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Darcy James Argue (Kanāda/ASV) JVLMA/RDKS/JMRMV apvienotais bigbends 17/02/2023 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, K. Barona iela 1, Rīga
Camelio (Norvēģija) 17/02/2023 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Gregory Boyd (ASV) & Latvian Blues Band 17/02/2023 Blues House, Jura Alunāna iela 2, Rīga
Gregory Boyd (ASV) & Latvian Blues Band 18/02/2023 Blues House, Jura Alunāna iela 2, Rīga
Dame Area (Spānija) 19/02/2023 Rīga, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22
Gin’Gas (Lietuva) 22/02/2023 VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Kill All The Gentlemen (UK) 23/02 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Decapitated (Polija) 24/02/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Decapitated (Polija), Kill All The Gentlemen (Lielbritānija), Surgent (Igaunija) 24/02/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Goatsmegma (Igaunija), Lihunik (Igaunija) 25/02/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Hei'An (Slovēnija) 26/02/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Palaye Royale (ASV), Yonaka (UK) 02/03/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Justina Lee Brown (Šveice) & Latvian Blues Band 03/03/2023 Blues House, Jura Alunāna iela 2, Rīga
Justina Lee Brown (Šveice) & Latvian Blues Band 04/03/2023 Blues House, Jura Alunāna iela 2, Rīga
Original Enigma Voices (Andrew Donalds, Angel X, Fox Lima) 06/03/2022 Lielais Dzintars, Liepāja, Radio iela 8, Liepāja
Original Enigma Voices (Andrew Donalds, Angel X, Fox Lima) 08/03/2023 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Robbie Williams (UK) XXV Tour 09/03/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Faun (Vācija) 09/03/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Galvanizer (Somija) 10/03/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Event Relentless (Somija) 11/03/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Deathstars (Se) 18/03/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Deathstars (Zviedrija) 18/03/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
RY X (Austrālija) 21/03/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Mariachi (Nina Garcia) (Francija) 22/03/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22, Rīga
Schizogen (Ukraina) 24/03/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Keskkool (Igaunija) 25/03/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Fever Ray (Zviedrija) 27/03/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Memoremains (Somija) 31/03/2023 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Ciconia (Spānija) 31/03/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Gianni Gagliardi (Spānija/ASV) 31/03/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni"
Ciconia (Spānija) 01/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Kamelot (ASV), Myrath (Tunisija), Eleine (Zviedrija) 04/04/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Pink Turns Blue (Vācija), Gentle Ropes (Ukraina) 05/04/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
As The Sun Falls (Somija) 06/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Anima Hereticae (Somija) 06/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Black Spikes (Lietuva) 06/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Tuurngait (Lietuva) 06/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Polevaulter (UK) 07/04/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Soilwork (Zviedrija), Kataklysm (Kanāda) 11/04/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Félix Robin (Francija) 11/04/2023 Pegaza Pagalms, Kuršu iela 20, Liepāja
Félix Robin Quartet (Félix Robin, Toms Rudzinskis, Edvīns Ozols, Andris Buiķis) 12/04/2023 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Nazareth (UK) 12/04/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
The Soft Moon (ASV), Trace Amount (ASV) 13/04/2023 Laska V21, Vagonu iela 21, Rīga
Virhe (Somija), YC-CY (Šveice) 13/04/2023 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Marco Luponero & The Loud Ones (Somija) 13/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Felix Robin Trio (Félix Robin (Francija), Luca Weigl (Austrija), Rinalds Maksimovs 13/04/2023 Klubs Biedrība, Merķeļa iela 13, Rīga
Felix Robin Trio (Félix Robin, Andris Grunte, Rinalds Maksimovs + Toms Rudzinskis) 14/04/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni", Irbēnu iela 1, Brīvkalni, Babītes pagasts
Marco Luponero & The Loud Ones (Somija) 14/04/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepaja
Mörv (Somija) 14/04/2023 Filthy Hangout fest, Vagonu Hall, Vagonu 19, Rīga
Zbigniew Chojnacki & Kārlis Auziņš 14/04/2023 Skaņu mežs X 14/04 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Félix Robin TRIO (Francija) 14/04/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni"
Stranguliatotius (Lietuva) 15/04/2023 Filthy Hangout fest, Vagonu Hall, Vagonu 19, Rīga
Hukk (Igaunija) 15/04/2023 Filthy Hangout fest, Vagonu Hall, Vagonu 19, Rīga
Félix Robin (Francija) un Toms Rudzinskis 15/04/2023 Hotel & Restaurant Neiburgs, Jauniela 25/27, Rīga
Musia Totibadze (Gruzija) 15/04/2023 Laska V21, Vagonu iela 21, Rīga
BIG ‡ BRAVE (Kanāda), Aicher (Austrālija) 16/04/2023 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
God Is An Astronaut (Īrija) 17/04/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Extrawelt (Vācija) 21/04/2023 Laska V21, Vagonu 21, Rīga
Ramiro Olaciregui (Argentīna) 23/04/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni"
Otomo Yoshihide (Japāna), Liudas Mockūnas (Lietuva) 25/04/2023 Skaņu mežs, M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Dreare (Čehija), Sweeps 04 (Čehija), Further Down (Čehija) 29/04/2023 Vagonu Hall, Vagonu 19, Rīga
Condescension (Igaunija) 29/04/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Pilori (Francija), Minus.Mensch (Igaunija), HEVN III (Norvēģija) 01/05/2023 Noass, AB Dambis 2, Rīga
Steve Vai (ASV) 05/05/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Skoone (Igaunija) 05/05/2023 Lokal House, Skolas 35, Rīga
Linnea Pihl (Zviedrija) & Happy Landings (Zviedrija) 05/05/2023 Klubs Biedrība, Merķeļa iela 13, Rīga
Solár (Zviedrija) 05/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Swarm (Somija), Slowenya (Somija) 05/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Johnny Biner Trio (Nīderlande) 05/05/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Poshlaya Molly (Ukraina) 06/205/2023 First Club, Andrejostas 5k-3 Rīga
Sinamort (Lietuva), Vartai (Lietuva) 06/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Daniel Kemish (UK) 07/05/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni"
Methedras (Itālija) 07/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Heavenphetamine (Japāna/Ukraina) 09/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Shell Beach Ungārija) 10/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Arsenal Mikebe (Uganda) 11/05/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Likane Leppäne (Somija) 11/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Nick Moss Rogers & Jānis Ruņģis 11/05/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22, Rīga
Daniel Kemish (UK) 11/05/2023 Acropolis Stage, Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Arklio Galia (Lietuva), Lapkričio Dvidešimtosios Orkestras (Lietuva) 12/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Around The Sun (Igaunija) 12/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Arsenal Mikebe (Uganda) 13/05/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepaja
Nadja (Kanāda) 13/05/2023 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
not K (Rumānija) 14/05/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Heavenphetamine (Japāna/Ukraina) 16/05/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22, Rīga
Dumai Dunai (Kanāda) 17/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Charlotte Fever (Francija) 18/05/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Måneskin (Itālija) 18/05/2023 Mežaparka Lielā estrāde, Ostas prospekts 11, Rīga
Atlases (Somija), Black Royal (Somija), Egokills (Somija) 18/05/2023 Total Cost - Baltic Tour 2023, Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Daniel Kemish (UK) 18/05/2023 Acropolis Stage, Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Sturm und Drang (Norvēģija) 19/05/2023 Biedrība, Merķeļa iela 13, Rīga
Bedford Falls (Gruzija), Tamada (Gruzija) 19/05/2023 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
Lucifer’s Child (Grieķija), NervoChaos (Brazīlija) 19/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Kuritarvitaja (Igaunija), Degra (Lietuva) 19/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu 32, Rīga, Vaļņu iela 32
Basterds (Lietuva) 20/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Jukka Nissinen, Kadonnut Manner, Joakim Oinas (Somija) 20/05/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Phrenetix (Lietuva) 20/05/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepaja
Shy, Low (ASV) 20/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Palina (Baltkrievija) 20/05/2023 Laska V21, Vagonu 21, Rīga
Boris (Japāna), Asunojokei (Japāna) 21/05/2023 Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-K3, Rīga
Kovacs (Nīderlande) 23/05/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
4U Band (Ukraina) 24/05/2023 Sv. Pāvila baznīca, Deglava iela 1, Rīga
Riistetyt (Somija), Kohu-63 (Somija) 24/05/2023 Ādmiņu 4, Rīga
The Moth Body (Austrālija) 24/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Shota Adamashvili (Gruzija) 25/05/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni, Babīte
Petlya Pristrastiya (Петля Пристрастия) (Baltkrievija) 25/05/2023 Rīga, Laska V21, Vagonu 21
Below the Graves (Somija), Sickness (Somija) 25/05/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Moussa Diallo Trio (Mali/Dānija) 26/05/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Gorephilia (Somija), Ferum (Igaunija/Itālija) 26/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
The Protest (ASV) 26/205/2023 Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca, A. Deglava iela 1, Rīga
Nyos (Somija) 26/05/2023 Brīvdabas festivāls Forest, Jelgavas novads, Jaunsvirlaukas pagasts, Ezeriņi
Talbot (Igaunija) 26/05/2023 Brīvdabas festivāls Forest, Jelgavas novads, Jaunsvirlaukas pagasts, Ezeriņi
The I don't know (Itālija), Godzilla was too drunk to destroy Tokyo (Itālija) 27/05/2023 25/05/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Albaluna (Portugāle), Liepājā 27/05/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Ляпис Трубецкой (Baltkrievija) 27/05/2023 Stropu Vilnis Chill&Grill kempings, Dzintaru 73, Daugavpils
Ecstatic Vision (ASV) 01/06/2023 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Shota Adamashvili (Gruzija) 01/06/2023 Acropolis Stage, Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepaja
Putan Club (France/Italy) 02/06/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Morgenshtern (Krievija) 03/06/2023 Wondersala, Andrejostas iela 17, Rīga
ZAZ (Francija) 04/06/2023 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Phoenix (Francija) 06/06/2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18 Sigulda
Karin Bello, Tina Turner tribute Typically Tina 06/06/2023 ATTA CENTRE, B/C Halle, Krasta 60, Rīga
Karin Bello, Tina Turner tribute Typically Tina 07/06/2023 Liepāja, Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS, Lielā zāle, Liepāja, Radio iela 8
M83 (Francija) 07/06/2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18, Sigulda
Karin Bello, Tina Turner tribute Typically Tina 08/06/2023 Daugavpils, Daugavpils Kultūras Pils, Daugavpils, Smilšu iela 92
The Shouting Dolls (Lietuva) 09/06/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Gray/Auziņš/Vēbere (ASV/LV) 09/06/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Sakis Tolis (Grieķija) 09/06/2023 8. Zobens un Lemess, Bauskas Pilskalna Estrāde, Brīvības bulvāris 2, Bauska
Theigns and Thralls (UK) 09-10/06/2023 8. Zobens un Lemess, Bauskas Pilskalna Estrāde, Brīvības bulvāris 2, Bauska
Varathron (Grieķija) 09/06/2023 8. Zobens un Lemess, Bauskas Pilskalna Estrāde, Brīvības bulvāris 2, Bauska
Hellhookah (Lietuva) 09-10/06/2023 8. Zobens un Lemess, Bauskas Pilskalna Estrāde, Brīvības bulvāris 2, Bauska
Luctus (Lietuva) 09-10/06/2023 8. Zobens un Lemess, Bauskas Pilskalna Estrāde, Brīvības bulvāris 2, Bauska
Wild Flame (Polija), Chris Grey & The Bluespand (Dānija) 10/06/2023 R&B Blues Festival, Ropažu Kultūras centra pagalms, Sporta iela 2, Ropaži
Author & Punisher (ASV) 12/06/2023 Vagonu Hall, Vagonu iela 19, Rīga
Statiqbloom (ASV) 12/06/2023 Vagonu Hall, Vagonu iela 19, Rīga
Three Days Grace (Kanāda ) 13/06/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Lika (Somija) 15/06/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Wildstreet (ASV) 15/06/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Wildstreet (USA) 16/06/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Keskool (Igaunija) 17/06/2023 Vagonu Hall, Vagonu iela 19, Rīga
Wildstreet (ASV) 17/06/2023 Melno Cepurīšu Balerija Raiņa Iela 28, Jelgava
Touché Amoré (ASV), Boneflower (Spānija) 18/06/2023 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
Original Enigma Voices (Andrew Donalds, Angel X, Fox Lima) 22/06/2023 Dzintaru Koncertzāle, Lielā zāle, Jūrmala, Turaidas iela 1
Adam Bomb (ASV) 23/06/2023 Fontaine City Pavilosta, Sakas iela 6, Pāvilosta
Adam Bomb (ASV) 24/06/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
James Bay (Anglija) 25/06/2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18, Sigulda
Dance With The Dead (ASV) 26/06/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Andres Roots (Igaunija) 27/06/2023 Acropolis stage, Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Castor Stetson (Lietuva) 29/06/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Ewert And The Two Dragons (Igaunija) 30/06/2023 Kalna Pagalms, Kuldīga
Mario Batkovic (Šveice) 30/06/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Antikvariniai Kašpirovskio Dantys (Lietuva) 07/07/2023 The Gypsy Camp, Dzirnavu 10, Liepāja
Luca Atzori (Itālija) 09/07/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Calum Scott (UK) 11/07/2023 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Turaidas iela 1
The Scandinavian Skies Trio aka Hess/Winter/Huntley (Dānija/Somija/ASV) 13/07/2023 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Emotional Oranges (ASV) 14/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
EarthGang (ASV) 14/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
J.I.D 14/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
Tommy Cash (Igaunija) 14/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
Metro Boomin (ASV) 14/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
Sleaford Mods (UK) 15/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
alt-J 15/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
Little Big (ASV) 15/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
Sam Smith (UK) 15/07/2023, Positivus 2023, Lucavsala, Rīga
Out Of Control (Čehija), Prisoners Of War (Čehija) 15/07/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Torgeir Vassvik (Norvēģija) 15/07/2023 Valmiermuižas etnomūzikas festivāls '23, Valmiermuižas parks, Dzirnavu iela 1, Valmiermuiža
Canzoniere Grecanico Salentino (Itālija) 15/07/2023 Valmiermuižas etnomūzikas festivāls '23, Valmiermuižas parks, Dzirnavu iela 1, Valmiermuiža
Joryj Kloc (Ukraina) 15/07/2023 Valmiermuižas etnomūzikas festivāls '23, Valmiermuižas parks, Dzirnavu iela 1, Valmiermuiža
Boy Harsher (ASV) 18/07/2023 VEF Kvartāls Ūnijas iela 8, korpuss 7, Rīga
Brujeria (ASV) 18/07/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Frise Lumière (Francija) 20/07/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Mixhell (Iggor Cavelara / Laima Leyton) (Brazīlija) 20/07/2023 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
Accent Jean-Baptiste Craipeau, (Francija), Simon Åkesson (Zviedrija), Danny Fong (Kanāda), Andrew Kesler (Kanāda), James Rose (Anglija), Evan Sanders (ASV) 20/07/2023 XXV Saulkrasti Jazz Festival 2023, Saulkrastu estrāde, Ainažu iela 42, Saulkrasti
Mirage Jazz Orchestra (Latvija) & Marta Giulioni, Massimo Morganti (Itālija) 20/07/2023 XXV Saulkrasti Jazz Festival 2023, Saulkrastu estrāde, Ainažu iela 42, Saulkrasti
Marc Ribot (ASV) & Anna Garano (Itālija) 21/07/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Ivan Mazuze Band (Mozambika/Norvēģija) 21/07/2023 XXV Saulkrasti Jazz Festival 2023, Saulkrastu estrāde, Ainažu iela 42, Saulkrasti
Šauļu Big Band & Cécile Verny (Lietuva) 21/07/2023 XXV Saulkrasti Jazz Festival 2023, Saulkrastu estrāde, Ainažu iela 42, Saulkrasti
Soul Train (Šveice/ASV) 22/07/2023 XXV Saulkrasti Jazz Festival 2023, Saulkrastu estrāde, Ainažu iela 42, Saulkrasti
Modulshtein (Igaunija) 22/07/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Karnas Formula (Polija) 25/07/2023 Biedrība, Merķeļa 13, Rīga
Tęgie Chłopy (Polija) 26/07/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni", Irbēnu iela 1, Babīte

Hurts (UK) 26/07/2023 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18, Sigulda
Caspervek Trio (Spānija) 26/07/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Vopļi Vidopļasova (Вопли Видоплясова) (Ukraina) 27/07/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Splin (Сплин) (Krievija) 27/07/2023 Wondersala, Andrejostas 17, Rīga
NO E! (NO EI yhtye) (Somija) 27/07/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Lokit (Somija), Holy Snakes (Skotija) 28/07/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Päivi Hirvonen (Somija), Julien Certin (Francija) Le Diable à Cinq (Kanāda) 28/07/2023 Festival Porta 23, Fon Stricka Villa, A. Briāna iela 9, Rīga
Duo Ruut (Igaunija), Daniel Herskedal (Norvēģija), Julien Certin (Francija), Okra Playground (Somija), Slatucada, Jamala (Ukraina) 29/07/2023 Festival Porta 23, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Rīga, Bonaventuras iela 10
Ploho (Krievija) 29/07/2023 Laska V21, Vagonu 21, Rīga
Maks Korž (Baltkrievija) 29/07/2023 Daugavas stadions, Rīga
Blanco Teta (Argentīna) 29/07/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Blanco Teta (Argentīna) 30/07/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
The Manhattan transfer (ASV) 31/07/2023 Dzintaru koncertzāle, Turaidas iela 1, Jūrmala
Brass Riot (Vācija) 02/08/2023 Kaņepes Kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga
LP (Laura Pergolizzi) (ASV) 02/08/2023 Dzintaru Koncertzāle, Turaidas 1, Jūrmala
Children Of Fish (Malina Midera (PL), Petter Asbjørnsen (NO), Jēkabs Rēders (LV) 04/08/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Kouta (Somija) 04/08/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 04/08/2023 Jauna Saule, Rīgas iela 10, Valmiera
Leon Semov (Lietuva) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Kalush Orchestra (Ukraina) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Antikvariniai Kašpirovskio Dantys (Lietuva) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Alle Farben (Vācija) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Meduza (Itālija) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
IVA (Bulgārija) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Girl Scout (Zviedrija) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Sibyl Vane (Igaunija) 04/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Lucid Kidd (Lietuva) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Daniele Mammarella (Itālija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Revive (Zviedrija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
NŌEP (Igaunija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Shishi (Lietuva) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
The Boo Boo Bama Orchestra (Zviedrija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
NŌEP (Igaunija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Ewert And The Two Dragons (Igaunija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Felix Jaehn (Vācija) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Planeta Polar (Lietuva) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Planeta Polar (Lietuva) 05/08/2023 Summer Sound 2023, Liepājas pludmale un parks
Rafał Jackiewicz Quartet (Polija) 05/08/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 09/08/2023 Nemiers, Riga
Daniele Mammarella (Itālija) 09/082023 Kas dārzā, Radio iela 1, Rīga
Noir (Igaunija), Keskkool (Igaunija), Hukk (Igaunija) 09/08/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Revive (Zviedrija) 10/08/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 10/08/2023 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni", Irbēnu iela 1, Babīte

Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 11/08/2023 Fontaine Gypsy Camp, Liepāja
Kaurna Cronin & Band (Austrālija) 11/08/2023 Fontaine Gypsy Camp, Liepāja
Revive (Zviedrija) 12/08/2023 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Dominick Gray (ASV/Vācija) "Telesonic 9000" 12/08/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Boney Fields (ASV) 13/08/2023 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
Zemfira (Krievija) 15/08/2023 Wondersala, Andrejostas iela 17, Rīga
Rozwód (Polija), Kanalizacija (Lietuva), 17/08/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Marterpæl (Dānija) 19/08/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Bending Line Trio - Luis Sánchez Guerra (Spānija), Tuomas J. Räsänen (Lietuva), Kai Gibson (ASV), 23/08/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Neff Irizarry (ASV) 23/08/2023 Kas dārzā, Radio iela 1, Rīga
Vera Brezhneva (Ukraina) 25/08/2023 Wondersala, Andrejostas iela 17, Rīga
Arbenz X Hart (Šveice) 26/08/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Ryosuke Kiyasu (Japāna) 29/08/2023 Skaņu Mežs 2023, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Cult Of Youth (ASV) 29/08/2023 NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Morbid Evils (Somija) 01/09/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Magyla (Lietuva), Anapilin (Lietuva), Nòttcarv (Lietuva) 02/09/2023 Republika, Mazā Pils 11, Rīga
Sidewalk Mafia (Somija) 07/09/2023 Republika, Mazā Pils 11, Rīga
Louis Tomlinson (UK) 07/09/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Sidewalk Mafia (Somija) 07/09/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
BI-2 ar simfonisko orķestri БИ-2 (Krievija) 08/09/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21 Rīga
Artifer (Igaunija) 08/09/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Vxpxoxaxaxwxaxmx (Austrija), VxLxKxKx (Lietuva), Dinner Christians (Igaunija) 08/09/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Wolfredt (Igaunija) 08/09/2023 Melno Cepurīšu Balerija Raiņa Iela 28, Jelgava
Jackson Pratt (Seany Nuelle) (ASV) 09/09/2023 Baltā nakts, Skaņu mežs, "Ave Sol", Citadeles iela 7, Rīga
Nancy Mounir (Ēģipte) 09/09/2023 Baltā nakts, Skaņu mežs, "Ave Sol", Citadeles iela 7, Rīga
Christine Abdelnour (France) 09/09/2023 Baltā nakts, Skaņu mežs, "Ave Sol", Citadeles iela 7, Rīga
Ale Hop (Alejandra Cárdenas Pacheco) (Peru/Vācija) 09/09/2023 Baltā nakts, Skaņu mežs, "Ave Sol", Citadeles iela 7, Rīga
Robert Schwarz (Austrija) 09/09/2023 Baltā nakts, Skaņu mežs, "Ave Sol", Citadeles iela 7, Rīga
Daði Freyr (Islande) 09/09/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Nerijus Glezekas (ASV), Dancing The Blues (Lietuva) 09/09/2023 Biedrība, Merķeļa 13, Rīga
Gilla Band (Īrija) 10/09/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Prime Creation (Zviedrija) 14/09/2023 Republika, Mazā Pils 11, Rīga
Young Jonn (Nigērija) 15/09/2023 First Club, Andrejostas iela 5k-3 Rīga
Jan Blomqvist (Vācija) 16/09/2023 Lidlauks Spilve, Daugavgrīvas iela 140, Rīga
Sirenia (Norvēģija), Amberian Dawn (Somija), Dark Sarah (Somija), Rexoria (Zviedrija) 23/09/2023 Klubs Melnā Piektdiena
Zola Jesus (ASV) 24/09/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Lethvm (Beļģija) 24/09/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Malevolent Creation Band (ASV) 26/09/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Lyapis Trubetskoy (Baltkrievija) 29/09/2023 First Club, Andrejostas iela 5k,Rīga
Algiers (ASV) 29/09/2023 Laska V21, Vagonu iela 21, Rīga
Maya Shenfeld + Pedro Maia A/V (Izraēla/Portugāle/Vācija) 30/09/2023 Skaņu mežs 2023, NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Duppy, Mez, Semiseria (Brazīlija), Alya Al-Sultani (Irāka/UK) 30/09/2023 South London Space Agency, Skaņu mežs 2023, NOASS, AB Dambis 2, Rīga
Heavenphetamine (Japāna/Ukraina) 04/10/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Bez Obmezhen / Без обмежень (Ukraina) (06/10/2023 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
From Grotto (Somija), Mobisa Mobisa (Igaunija) 06/10/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Joe Morris, William Parker, Hamid Drake (ASV), 06/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Nirvana Tribute koncerts 06/10/2023 Palladium Rīga, Marijas iela 21, Rīga
Phew (Hitomi Moritami) (Japāna) 06/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Debit (Delia Beatriz) (Meksika/ASV) 06/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Maria Chavez & Jordi Wheeler (ASV) 06/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Coby Sey (UK) 06/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Gnaw Their Tongues (Nīderlande) 06/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Negativland + Sue-C (ASV) 07/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Max Eilbacher (ASV/Vācija) 07/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Mivos Quartet (ASV) 07/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Raven Chacon (ASV) 07/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Daniel Blumberg (ASV) 07/10/2023 Skaņu Mežs 2023, Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Heavenphetamine (Japāna/Ukraina) 08/10/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Borgzinner (Vācija) 08/10/2023 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
50 Cent (ASV) 09/10/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
50 Cent (ASV) 10/10/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Batushka (Polija), Arkona (Krievija), Aeternam (Kanāda) 11/10/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Louis Sclavis Quartet (Francija) 11/10/2023 VEF Kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Louis Sclavis Quartet (Francija) 12/10/2023 Daugavpils Vienības nams, Rīgas iela 22A, Daugavpils
Xiu Xiu (ASV) 12/10/2023 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
Louis Sclavis Quartet (Francija) 13/10/2023 Madonas Kultūras Nams, Raiņa iela 12, Madona
Angry Adults (Somija), Hook (Somija) 14/10/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Cosmic Express Quintet (Zviedrija) 17/10/2023 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Nils Frahm (Vācija) 18/10/2023 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
Grandson (Kanāda) 19/10/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
The Trousers (Ungārija) 19/10/2023 Republika, Mazā Pils 11, Rīga
Million Square (UK) 19/10/2023 M/Darbnīca, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Stiffer (Lietuva) 20/10/2023 Republika, Rīga
Tony Buck (Austrālija) 20/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Ignas Juzokas (Lietuva) 20/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Grails (ASV) 20/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Antonina Nowacka (Polija) 20/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes luterāņu baznīca
Tim Hecker (Kanāda) 20/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes luterāņu baznīca
Satoyama (Itālija) 20/10/2023 Art of Riga Jazz 2023, Latvijas Radio 1.studija, Rīga
James Blackshaw (UK) 20/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Ata Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Crypts Of Despair (Itālija) 20/10/2023 Melno Cepurīšu Balerija Raiņa Iela 28, Jelgava
No Plexus (Nīderlande) 21/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Competition (UK) 21/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Hüma Utku (Turcija) 21/10/2023, Zemlika 2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Aunty Rayzor (Nigērija) 21/10/2023, Durbe, Durbes kultūras nams
Ajolote (Meksika) 21/10/2023, Ata Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Hanakiv (Igaunija) 21/10/2023, Ata Kronvalda vēsturiskā skolas ēka
Aerodyne (Zviedrija) 21/10/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Keno Harriehausen Quartet (Vācija/Nīderlande/Latvija) (Kārlis Auziņš, Maya Fridman, Lorenz Heigenhuber, Keno Harriehausen) 23/10/2023 Jaunās mūzikas festivāls Arēna, Rīgas Reformātu baznīcā
Nyos (Somija) 26/10/2023 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
KHNVM (Bangladeša/Vācija) 26/10/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
UK Queen A Tribute to Queen, Alexander Koronka - vocals, 27/10/2023 Liepājas koncertzāle Lielais dzintars, Lielā zāle, Liepāja, Radio iela 8
Moderat (Vācija) 27/10/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Norman Westberg (ASV) 27/10/2023 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zāle, Ostas prospekts 11, Rīga
Swans (ASV) 27/10/2023 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zāle, Ostas prospekts 11, Rīga
Ensemble 0 (Francija) 28/10/2023 Jaunās mūzikas festivāls Arēna, Vagonu koncertzāle un Nurmes kafejnīca, Vagonu ielā 21, Rīga
Emmet Cohen Trio (Cohen/Ranieri/Farnsworth) (ASV) 28/10/2023 Art of Riga Jazz 2023, Latvijas Radio 1.studija, Rīga
Louis Matute Large Ensemble (Šveice) 31/10/2023 Pegaza pagalms, viesistaba, Kuršu iela 20, Liepāja
Mad Road (Igaunija), Osilian (Igaunija) 02/11/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
The Foreign Resort (Dānija) 03/11/2023 Vagonu Hall, Vagonu 21, Rīga
Stiffer (Lietuva) 03/11/2023 Melno Cepurīšu Balerija Raiņa Iela 28, Jelgava
Laura Prince / Grégory Privat (Francija) 03/11/2023 Art of Riga Jazz 2023, Latvijas Radio 1.studija, Rīga
Ana Carla Maza (Kuba) 03/11/2023 Koncertzāle "Valmiera", Valmiera, Leona Paegles iela 10
Ziegenhorn (Igaunija) 03/11/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Louis Matute Large Ensemble (Šveice) 03/11/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Mad Road (Igaunija), Osilian (Igaunija) 04/11/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Blackwater Holyligt (ASV) 04/11/2023 Vagonu Hall, Vagonu 21, Rīga
Ana Carla Maza (Kuba) 04/11/2023 DAILE mūzikas nams, Rīga, Kr. Barona iela 31
Nogu Svelo (Krievija) 04/11/2023 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C Rīga
Ana Carla Maza (Kuba) 05/11/2023 Saldus mūzikas un mākslas skola, Saldus, Avotu iela 12a
Will Butler & Sister Squares (ASV) 07/11/2023 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Mounir Troudi (Tunisija) / Sig / Artis Orubs 08/11/2023 K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna 9, Centra rajons, Rīga
Mounir Troudi (Tunisija) / Sig / Artis Orubs 09/11/2023 Mākslas telpa MALA, Lenču iela 11, Cesis
AcidSitter (Polija) 09/11/2023 Nemiers, Aristīda Briāna iela 9a, Rīga
Margi / Margie, (Margarida Madureira) (Portugal/Amsterdam) 10/11/2023 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Algis Fediajevas (Lietuva) 11/11/2023 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Aeonian Sorrow (Somija/Grieķija), As The Sun Falls (Somija), Sanity Obscure (Vācija) 11/11/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Stormgrey (Lietuva) 14/12/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
TORCH (Dānija), Gentle Ropes (Ukraina) 15/12/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
ForeAeon (Lietuva), Gangrena (Lietuva), Huiabella Fantastica (Igaunija) 17/11/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
C.C.Catch, Sabrina, Bad Boys Blue, Mauro 17/11/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Nargiz (Наргиз) (Uzbekija) 17/11/2023 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Skyjoggers (Somija), Weird Tales (Polija), Pale Trust (Lietuva) 17/11/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
KASTA (КАСТА) (Krievija) 19/11/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Merab Amzoevi (Gruzija) 22/11/2023 Laska V21, Vagonu iela 21, Rīga
Toms Rudzinskis ABYSS x Kemaca Kinetic (LV/UE/DK/) 23/11/2023 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
Peace Frogs Plays the Doors (Somija) 24/11/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Engraver (Itālija), Left In Agony (Itālija) 25/11/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Imany (Nadia Mladjao) (Francija) "Voodoo Cello" 29/11/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Loreen (Lorine Zineb Nora Talhaoui) (Zviedrija) 30/11/2023 Palladium, Rīgabr> Till Lindemann (Vācija) 30/11/2023 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Sólstafir (Islande), The Abbey (Somija) 01/12/2023 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Mockūnas – Blaser – Ducret Trio (Liudas Mockūnas, Marc Ducret, Samuel Blaser) (Lietuva, Francija, Šveice) 02/12/2023 Plates ieraksts. Rīgas reformātu baznīca, Mārstaļu iela 10, Rīga
Lachy Doley Group (Aaustrālija), Louie Fontaine & The Band (Dānija/LV) 02/12/2023 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Ereb Altor (Zviedrija), Enisum (Itālija) 02/12/2023 Vagonu Halle, Vagonu 21, Rīga
PILKYU & KISU (Koreja) 04/12/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Weston Olencki (ASV), Ringhold (Igaunija) 07/12/2023 Skaņu Mežs 2023, Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Penguin Cafe (UK) 08/12/2023 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12, Cēsis
Soulwound (Somija), TakaLaiton (Somija), Blood Red Delusion (Somija) 08/12/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Al Bano (Itālija), ABBA Arrival (UK), Bone M (Vācija), Maurizio Schweizer Celentano Tribute Show (Itālija) 12/12/2023 Jūlijam Krūmiņam - 80, ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Stormgrey (Lietuva) 14/12/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Hexvessel (Somija) 15/12/2023 Vagonu Hall, Vagonu 21, Rīga
TORCH (Dānija) 15/12/2023 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Sacrimonia (Polija), Aether (Polija) 16/12/2023 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Baby Dee (ASV) 17/12/2023 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Coldplace (UK) Coldplay tribute 29/12/2023 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle, Brīvības iela 39, Liepāja

2024
Scumripper (Somija) 07/01/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
EOUI (Somija/ASV) 07/01/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Sadistic Drive (Somija) 07/01/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Korpsesoturi (Somija) 19/01/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Nihilistikrypt (Igaunija) 19/01/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Ossastorium Official (Lietuva) 19/01/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
The Mentors (ASV) 20/01/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
SeptNoir Modern Jazz Trio (Nīderlande) 19/01/2024 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
The Mentors (ASV) 20/01/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
The Beatbox (Itālija) The Beatles tribute 26/01/2024 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
The Beatbox (Itālija) The Beatles tribute 30/01/2024 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
Jaakko Eino Kalevi (Igaunija) 01/02/2024 Zemlika atgādina, Nurme Brewery & TAproom, Vagonu 21, Rīga
.338 (Somija) 02/02/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
AC/DC project (Lietuva) 03/02/2024 Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, Jāņa Čakstes bulvāris, Jelgava
Jonis (Lietuva) 04/02/2024 Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls, Jāņa Čakstes bulvāris, Jelgava
dr. Green (Lietuva) 10/02/2024 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Cradle Of Filth (UK), Wednesday13 (ASV), Sick n Beautiful (Itālija), Drift (ASV) 14/02/2024 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
The Best Of Ed Sheeran by Jack Shepherd (UK) 16/02/2024 Palladium Rīga, Marijas iela 21, Rīga
Around The Sun (Igaunija) 17/02/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
X Ambassadors (ASV) 17/02/2024 Palladium Rīga, Marijas iela 21, Rīga
KYPCK (Somija) 17/02/2024 Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Audun Aschim (Norvēģija) 20/02/2024 Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela 22, Rīga
Jozef van Wissem (Nīderlande) 20/02/2024 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
Cuca Roseta (Portugāle) 20/02/2024 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Cuca Roseta (Portugāle) 21/02/2024 Valmieras Kultūras centrs, Rīgas iela 10, Valmiera
Big Daddy Wilson (ASV) & The Goosebumps Bros. (Itālija) 21/02/2024 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Big Daddy Wilson (ASV) & The Goosebumps Bros. (Itālija) 22/02/2024 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
The KVB (UK) 22/02/2024 Laska V21, Vagonu iela 21, Rīga
The Eye Of Time (Francija) 22/02/2024 A4, Ādmiņu 4, Rīga
TRYON (Vācija) 22/02/2024 Kultūras nams Wiktorija, Graudu 36/38, Liepāja
TRYON (Vācija) 23/02/2024 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Big Daddy Wilson (ASV) & The Goosebumps Bros. (Itālija) 23/02/2024 Krustpils kultūras centrs, Rīgas iela 210/212, Jēkabpils
Marc Euvrie (Francija) 24/02/2024 Nurme Brewery & Taproom, Vagonu 21, Rīga
Big Daddy Wilson (ASV) & The Goosebumps Bros. (Itālija) 24/02/2024 Ropažu Kultūras centrs, Sporta iela 2, Ropaži
Florian Fleischer Quartet 27/02/2024 Ģimenes restorāns, viesnīca "Irbēni", Irbēnu iela 1, Babīte
Florian Fleischer Quartet 28/02/2024 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Sextrash (Brazīlija), Outlaw (Brazīlija/Vācija) 29/02/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Cucina Povera (Maria Rossi) (Luksemburga/Somija) 01/03/2024 Skaņu mežs, bārs “1983”, Vagonu ielā 21, Rīga
Collaborative Jazz Septet (Lietuva/Polija/Somija) 01/03/2024 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Ektomorf (Ungārija) 03/03/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Secret Service (Zviedrija) 03/03/2024 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
Amaranthe (Zviedrija), Dragonforce (UK), Infected Rain (Moldova) 03/03/2024 Palladium, Marijas 21, Rīga
GZA & The Phunky Nomads (ASV) 04/03/2024 Palladium Rīga, Marijas iela 21, Rīga
Innersphere (Čehija) 03/03/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Secret Service (Zviedrija) 05/03/2024 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Chris Norman & Band (UK), Ottawan (Francija) 05/03/2024 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Joker Out (Slovēnija) 07/03/2024 Palladium Rīga, Marijas iela 21, Rīga
Nirvana Tribute 08/03/2024 Tower Club Riga, Brīvības gatve 214B, Rīga
Frédéric Borey 'Butterflies' Trio (Francija) 09/03/2024 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Ängry Gentlemen (Somija) 09/03/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Petrolbreath (Somija) 09/03/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Chris Norman & Band (UK), Ottawan (Francija) 09/03/2024 Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona iela 1, Daugavpils
Al Bano (Itālija) 09/03/2024 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
David Garrett (Vācija) 09/03/2024 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Frédéric Borey 'BUTTERFLIES' Trio (Francija) 09/03/2024 M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Rīga
Secret Service (Zviedrija) 10/03/2024 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12, Cēsis
Eurosmith Aerosmith tribute 11/03/2024 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
Svarta Havet (Somija) 13/03/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Eurosmith Aerosmith tribute 14/03/2024 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
Sulferdust (Somija) 15/03/2024 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Las Lloronas (Beļģija), L'Au-Dessus (Francija) 15/03/2024 PORTA 24, Kultūras nams Wiktorija, Graudu iela 36/38, Liepāja
Kasta Каста (Krievija) 16/03/2024 FIRST CLUB, Andrejostas iela 5k-3, Rīga
Yann Tiersen (Francija) 16/03/2024 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
ABBORN ABBA tribute 16/03/2024 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Las Lloronas (Beļģija), L'Au-Dessus (Francija) 16/03/2024 PORTA 24, K.K. Fon Stricka villa, A. Briāna iela 9, Rīga
Las Lloronas (Beļģija), L'Au-Dessus (Francija) 17/03/2024 PORTA 24, Mākslas telpa MALA, Lenču iela 11, Cēsis
David Ellefson (David Ellefson, Andy Martongelli, Roberto Pirami, Titta Tani, Walter Cianciusi) 21/03/2024 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
Hubris (Šveice) 23/03/2024 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
Gregory Porter (ASV) 28/03/2024 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Метéль (Ukraina) 28/03/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
AHAB (Vācija), Death Has Spoken (Polija) 30/03/2024 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
Boris Grebenshchikov (Борис Гребенщиков) (Krievija) 02/04/2024 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga
Extermination Dismemberment (Baltkrievija) 03/04/2024 Republika, Mazā Pils iela 11, Rīga
Plattenbau (Vācija) 03/04/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Giovanni Albini (Itālija) 04/04/2024, Kultūras Nams Atmoda, Rīga
Me and That Man (Polija), Frank The Baptist (ASV) 04/04/2024 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
Godspeed You! Black Emperor (Kanāda) 12/04/2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Kaurna Cronin (Austrālija) 13/04/2024 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Ben Frost (Austrālija/Islande) 13/04/2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Daniel Herskedal (Norvēģija) 13/04/2024 PORTA 24, K.K. Fon Stricka villa, A. Briāna iela 9, Rīga
Zucchero (Itālija) 15/04/2024 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Ville Valo (Somija) 16/04/2024 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Kiss Forever Band (Ungārija) Kiss tribute 20/04/2024 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
Colin Stetson (Kanāda) 21/04/2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Scream Inc. (Polija) "Metallica & Symphony", Metallica tribute 23/04/2024 Lielais Dzintars, Radio iela 8, Liepāja
Scream Inc. (Polija) "Metallica & Symphony", Metallica tribute 24/04/2024 Latgales vēstniecība GORS, Pils iela 4, Rēzekne
Scream Inc. (Polija) "Metallica & Symphony", Metallica tribute 25/04/2024 Latgales vēstniecība GORS, Pils iela 4, Rēzekne
Scream Inc. (Polija) "Metallica & Symphony", Metallica tribute 26/04/2024 Daugavpils Kultūras pils, Smilšu iela 92, Daugavpils
Snarky Puppy (ASV) 26/04/2024 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Night Slasher (Lietuva) 26/04/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Scream Inc. (Polija) "Metallica & Symphony", Metallica tribute 27/04/2024 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Sergio Cortes (Spānija) Michael Jackson tribute 28/04/2024 ATTA Centre, Krasta iela 60, Rīga
Black Royal (Somija), Bloodride (Somija) 02/05/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Re-Armed (Somija), Black Royal (Somija), Ulfhednar (Itālija) 04/05/2024 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
VENDED (ASV), The Gloom In The Corner (Austrālija), Profiler (UK) 05/05/2024 Klubs Melnā Piektdiena, Brīvības 193C, Rīga
Meredith Monk & John Hollenbeck (ASV) 09/05/2024 Skaņu Mežs 2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Fogteeth (Somija), DIMM (Somija) 10/05/2024 Klubs Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Deerhoof (ASV) 14/05/2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Dopelord (Polija) 16/05/2024 Vagonu Hall, Vagonu iela 19/21, Rīga
Eyehategod (ASV) 16/05/2024 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
Insineratehymn (ASV) 23/05/2024 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
UNKLE (UK) 08/06/2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Chelsea Wolfe (ASV), Kælan Mikla (Islande) 11/06/2024 Tu jau zini Kur., Tallinas 10, Rīga
Fontaines D.C. (Īrija) 15/06/2024 Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Daniele di Bonaventura (Itālija) & Sinfonietta Rīga 04/07/2024 Rīgas ritmi, Rīgas Doma dārzs, Rīgas Doms, Herdera laukums 6, Rīga
Jorge Luis Pacheco Quartet (Kuba) 05/07/2024 Rīgas ritmi, Rīgas Doma dārzs, Rīgas Doms, Herdera laukums 6, Rīga
Bryan Adams (Kanāda) 08/07/2024 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga
Jason Derulo 19/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
Offset (ASV) 19/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
Jacob Collier (UK) 19/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
Nothing But Thieves (UK) 20/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
Benjamin Clementine (UK) 20/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
Will Butler & Sisters Squares (Kanāda/ASV) 20/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
Picture Parlour (UK) 20/07/2024 Positivus 2024, Lucavsala, Rīga
James Holden (UK) 13/08/2024 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18, Sigulda
The Smile (UK) 13/08/2024 Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18, Sigulda
Ad Meliora (Zviedrija) 03/10/2024 Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
Smegma (ASV) 04-05/10/2024 Skaņu Mežs 2024 Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Guano Apes (Vācija) 30/11/2024 Palladium, Marijas iela 21, Rīga

2025
Кино (Kino) (Krievija) (pārcelts vairākas reizes) 21/06/2025 Arēna Rīga, Skanstes iela 21, Rīga

ATPAKAĻ | # 4  (1997) | # 5  (gadsimta) | # 6  (1998) | # 7  (1999) | # 8  (2000) | # 9  (2001) | # 10  (gadsimta #2)  | # 11  (2002)  | # 12  (2003)  | # 13  (2004)  | # 14  (2005)  | # 16  (2007)
progresīvais un avangarda roks | post-roka grupas | post-roka leibli un mediji
2000. gada albumi  |  2001. gada albumi  |  2002. gada albumi  |  2003. gada albumi  |  2004. gada albumi  |  2005. gada albumi  | Olive Mess
The [Gri:n] Files #1  | #2  | #3  | #4  | #5  | #6

Zaļā Delfīna aptauja, © Dainis Bušmanis, LATVIJA.
Papildināts 2024. gada 25. februārī.